Elixir

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Elixir Krem-balsam CZAGA przyspieszający gojenie ran 75 ml

Właściwości - przyspiesza gojenie ran, ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, ma pozytywny wpływ podczas leczenia wysypek ropnych - jest naturalnym antybiotykiem, który zwiększa odporność organizmu - jest skuteczny w leczeniu blizn pourazowych, blizn po zabiegach chirurgicznych, zgrubień o różnym charakterze, usuwa blizny po trądziku młodzieńczym - łagodzi swędzenie i podrażnienia Od da (więcej...)

16.25 PLN
PODGLĄD

Elixir ŻMIJOWIT Krem - Balsam z jadem węża 75 ml

Jad węża powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wzmożone krążenie przyspiesza przemianę tkankową, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, rozkurczowo. Stosowany jest na przewlekłe bóle gośćcowe, stawowe i mięśniowe, stany pourazowe, stłuczenia inerwobóle. *Składniki aktywne Jad żmii Ekstrakt czerwonej papryki Ekstrakt żywokostu Kamfora Ekstrakt z boswellii* - Wskazania * Stosować, jako środek p (więcej...)

13.90 PLN
PODGLĄD

Elixir REWMATIM Krem - Balsam z jadem pszczelim 75 ml

Działanie kremu balsamu opiera się na unikalnym działaniu zawartych w nim składników przeciwbólowych właściwościach jadu pszczelego w połączeniu z przeciwzapalnym i antybakteryjnym działaniem ekstraktów roślinnych.REWMATIM jest bardzo efektywny, a przy tym bardzo bezpieczny. Wyciąg z ostrej papryczki ma działanie rozgrzewające. Składniki aktywne - Apitoksyna - Wyciąg z mumio - Siedmiopalecznik bł (więcej...)

12.77 PLN
PODGLĄD