Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Regenerujący Krem-balsam Żywokost ze śluzem ślimaka

Elixir Regenerujący Krem-balsam Żywokost ze śluzem ślimaka 75 ml

Krem do pielęgnacji skóry problematycznej. Unikalne połączenie żywokostu i śluzu ślimaka umożliwia redukcję zmarszczek i blizn. Zawarta w kremie alantoinna, mikrokolagen oraz witaminy A, C i E intensywnie nawilżają skórę nadając jej promienny wygląd. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż. - Żywokostu lekarskiego * używa się jako leku pierwszej pomocy. Kiedy zastosowany jest na skórę, alantoina (s (więcej...)

13.15 PLN
Podgląd
REWMATIM Krem - Balsam z jadem pszczelim

Elixir REWMATIM Krem - Balsam z jadem pszczelim 75 ml

Działanie kremu balsamu opiera się na unikalnym działaniu zawartych w nim składników przeciwbólowych właściwościach jadu pszczelego w połączeniu z przeciwzapalnym i antybakteryjnym działaniem ekstraktów roślinnych.REWMATIM jest bardzo efektywny, a przy tym bardzo bezpieczny. Wyciąg z ostrej papryczki ma działanie rozgrzewające. Składniki aktywne - Apitoksyna - Wyciąg z mumio - Siedmiopalecznik bł (więcej...)

7.09 PLN
Podgląd
ŻMIJOWIT Krem - Balsam z jadem węża

Elixir ŻMIJOWIT Krem - Balsam z jadem węża 75 ml

Jad węża powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Wzmożone krążenie przyspiesza przemianę tkankową, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, rozkurczowo. Stosowany jest na przewlekłe bóle gośćcowe, stawowe i mięśniowe, stany pourazowe, stłuczenia inerwobóle. *Składniki aktywne Jad żmii Ekstrakt czerwonej papryki Ekstrakt żywokostu Kamfora Ekstrakt z boswellii* - Wskazania * Stosować, jako środek p (więcej...)

10.05 PLN
Podgląd
MURAVIEVIT Krem - Balsam z kwasem mrówkowym

Elixir MURAVIEVIT Krem - Balsam z kwasem mrówkowym 75 ml

Muravievit Krem Balsam z kwasem mrówkowym Preparat o bogatej formule wykorzystujący aktywność zawartych w nim składników pochodzenia naturalnego, Aktywne składniki kremu balsamu wyciągi z ziół i olejków w połączeniu z kwasem mrówkowym i wyciągiem z żywokostu mają działanie wzmacniające, relaksujące, odprężające. Dają poczucie lekkości osobom wykonującym pracę stojącą. *Składniki aktywne - - *Kwa (więcej...)

7.59 PLN
Podgląd
Krem - balsam z mumio i olejkiem rokitnikowym,

Elixir Krem - balsam z mumio i olejkiem rokitnikowym, 40 ml

Składniki kremu balsamu Górski Ratownik w medycynie ludowej od wieków uważane są za środki przeciwbólowe, regenerujące i przeciwzapalne,wzmacniające barierę ochronną skóry. Składniki aktywne - Wyciąg z mumio - Olej rokitnika - Glistnik jaskółcze ziele - Aloes - Rumianek - Mieta pieprzowa - Dziurawiec MUMIO to naturalna substancja zawierająca makro i mikro elementy, alkaloidy, aminokwasy, witamin (więcej...)

5.05 PLN
Podgląd
ŻYWOKOST krem balsam z jadem pszczelim

Elixir ŻYWOKOST krem balsam z jadem pszczelim 75 ml

Działanie kremu balsamu Żywokost z jadem pszczelim opiera się na potężnym regenerującym działaniu żywokostu oraz działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i bakteriobójczym jadu pszczelego (apitoksyny). Żywokost jest niezastąpiony przy rekonstrukcji uszkodzonych tkanek, zwłaszcza kostnej, wykazuje działanie regenerujące, bakteriobójcze, przeciwzapalne, przeciwkrwotoczne oraz zatrzymujące proces m (więcej...)

8.27 PLN
Podgląd
Krem z glistnikiem dla cery tłustej - trądzikowej

Elixir Krem z glistnikiem dla cery tłustej - trądzikowej 40 ml

Krem ma działanie antyseptyczne, łagodzi podrażnienia, zwęża pory, normalizuje nadmierną aktywność gruczołów łojowych. Wysoka zawartość ekstraktu z glistnika reguluje wydzielanie sebum, redukuje powstawanie trądziku i zaskórników, aloes łagodzi podrażnienia. Krem zawiera również siarkę, źródło aminokwasów i jest pomocny, nawet gdy trądzik komplikuje nużeniec mały pasożyt żyjący na skórze. Sk (więcej...)

6.25 PLN
Podgląd
Krem -Balsam z wyciągiem z modrzewia syberyjskiego

Elixir Krem -Balsam z wyciągiem z modrzewia syberyjskiego 75 ml

Krembalsam Kapilar to naturalny środek uszczelniający naczynia włosowate i antyoksydant. Dzięki zawartości bioflawanoidów z modrzewia syberyjskiego chroni naczynia włośniczkowe, stymuluje krwiobieg, redukuje zmęczenie, daje uczucie lekkości i komfortu. Jest niezastąpiony dla osób, których praca jest związana dużym obciążeniem nóg. Składniki aktywne Bioflawanoid z modrzewia syberyjskiego Bioflawano (więcej...)

9.65 PLN
Podgląd
ŻYWOKOST Krem - Balsam z biszofitem

Elixir ŻYWOKOST Krem - Balsam z biszofitem 75 ml

Działanie kremu balsamu Żywokost z biszofitem opiera się na znanym z medycyny ludowej regenerującym i kojącym działaniu żywokostu oraz bogactwie mikro i makro elementów znajdujących się w minerale biszofit. Dzięki zawartości bromu, biszofit ma dobroczynny i kojący efekt na system nerwowy. Zastosowanie w kremiebalsamie wyciągu z żywokostu znacznie wspomaga działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i (więcej...)

9.65 PLN
Podgląd
Żywokost Krem- Balsam z Chondroityną

Elixir Żywokost Krem- Balsam z Chondroityną 75 ml

Żywokost od dawna znany jest jako silny środek regeneracyjny wykorzystywany jako w leczeniu ran, owrzodzeń i różnych chorób kości. Głównącechą żywokostu jest jego zdolność do przyspieszania regeneracji uszkodzonych tkanek, zwłaszcza kości oraz jego właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, hemostatyczne i stymulujące proces zatrzymywany martwicy. Dodatkowo dzięki dużej zawartości alantoin (więcej...)

9.65 PLN
Podgląd
Krem - Balsam

Elixir Białe Mumio Krem - Balsam 75 ml

Zawiera niezwykle cenną substancję jaką jestbiałe mumio, mające ogromne wprost właściwości leczniczopielęgnacyjne, wykorzystywane przy wielu schorzeniach i licznych dolegliwościach. Ma bardzo silne właściwości immunostymulujące, dzięki czemu silnie pobudzaukład odpornościowy, a dzięki obecności składników mineralnych chroni tkanki. J est niezwykle polecany przede wszystkim do regeneracji stawów (więcej...)

11.35 PLN
Podgląd
Psorilam Krem do skóry problemowej - Łuszczyca, AZS

Elixir Psorilam Krem do skóry problemowej - Łuszczyca, AZS 75 ml

Krem Balsam do skóry problemowej Psorilam jest polecany do wspomagania leczenia i pielęgnacji skóry problemowej, przede wszystkim z problemem łuszczycy i atopowym zapaleniem skóry (AZS). Charakterystycznym objawem łuszczycy są czerwonobrunatne lub zaróżowione, płaskie grudki o wyrazistych brzegach i zróżnicowanej wielkości pokryte srebrzystą lub srebrzystoszarą, nawarstwiającą się łuską. Zmiany m (więcej...)

16.27 PLN