Everybody

Witamy nową markę w Wizaż24. Everybody London to firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków wysokiej jakości. Jej filozofia opiera się na promowaniu zdrowej skóry i naturalnego piękna, zamiast promować nierealistyczne ideały urody. Dążymy do tego, aby nasi klienci czuli się dobrze w swojej skórze i podkreślali swoją wyjątkowość poprzez pielęgnację.
Nasza marka nie tylko oferuje produkty kosmetyczne, ale również szeroko propaguje przesłanie o akceptacji siebie i innych. Wierzymy, że każdy jest piękny na swój sposób, i chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie i komfortowo w swoim wyglądzie. Nasze produkty są stworzone z myślą o tym, aby wspierać zdrową skórę i pomagać naszym klientom wydobyć to, co w nich najlepsze.
Z Everybody London nie musisz stawiać sobie nierealistycznych standardów piękna. Nasza marka jest tu, aby pomóc Ci pielęgnować swoją skórę i podkreślać to, co w Tobie wyjątkowe. Daj nam szansę, a pomożemy Ci osiągnąć naturalny i zdrowy wygląd, który podkreśli Twoją indywidualność.

Everybody
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Everybody Aleksandra Sosfa Wygładzający puder do twarzy 6.5 g

Wygładzający puder do twarzy doskonale utrwala makijaż. Mocno zmielona formuła pięknie wygładza skórę tworząc efekt photoshopa na twarzy. Puder wygładza i rozjaśnia okolicę pod oczami oraz redukuje widoczność porów. Puder posiada matowe wykończenie.

31.31 PLN
30.06 PLN
PODGLĄD

Everybody London Cień do powiek Guilty pleasure

Cień do powiek Guilty PleasureCień do powiek Guilty Pleasure tworzy natychmiastowy efekt błyszczącej tafli na powiece. Topper pozostawia iskrzące drobinki w odcieniu chłodnego różu. Nadaje oczom intensywnego blasku, które przyciąga spojrzenia.

25.99 PLN
PODGLĄD

Everybody Aleksandra Sosfa Kremowy róż do twarzy Cherry on Top 6.5 g

Kremowy róż w odcieniu Cherry on Top pozostawia zdrowy, świeży wygląd na twarzy w ocieniu soczystego różu. Dzięki swojej aksamitnej konsystencji i łatwej aplikacji jest to musthave dla każdego, kto chce nadać cerze naturalny, promienny wygląd.

23.80 PLN
22.85 PLN
PODGLĄD

Everybody Aleksandra Sosfa Kremowy róż do twarzy Peachy Pie 6.5 g

Kremowy róż w odcieniu Peachy Pie pozostawia zdrowy, świeży efekt na skórze. Dzięki swojej aksamitnej konsystencji i łatwej aplikacji jest to musthave dla każdego, kto chce nadać cerze naturalny, promienny wygląd.

22.38 PLN
PODGLĄD

Everybody Aleksandra Sosfa Kremowy bronzer do twarzy Light 6.5 g

Bronzer do twarzy o lekkiej, kremowej konsystencji. Odcień Light przeznaczony jest dla osób z jasną karnacją, które lubią naturalny efekt skóry muśniętej słońcem. Lekka i nietłusta konsystencja zapewnia łatwość aplikacji. 

22.38 PLN
PODGLĄD

Everybody Róż do policzków be yours

Rozświetlający róż do policzków nadaje naturalny, jedwabisty kolor oraz efekt promiennej, rozświetlonej cery. Dzięki gładkiej i lekkiej konsystencji ten pudrowy róż nadaje policzkom idealnie naturalny blask.Róż do policzków Blush Winter Kiss doskonale nadaje się do podkreślenia kości policzkowych, nadając twarzy zdrowy i świeży wygląd.Sposób użycia: Nałóż rozświetlający róż na kości policzkow (więcej...)

26.02 PLN
PODGLĄD

Everybody Aleksandra Sosfa Puszek do pudru

Miękki i puszysty aplikator w kształcie trójkąta do aplikacji pudrów sypkich oraz w kamieniu. Puszek obszyty jest delikatnym i puszystym welurem, który zapewnia gładkie i równomierne wykończenie makijażu.

17.35 PLN
PODGLĄD