Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
24h kremowy dezodorant

Fenjal Sensitive 24h kremowy dezodorant 50 ml

Działanie: przez 24 godziny chroni i pielęgnuje delikatną skórę pod pachami, działa antybakteryjnie i antyperspiracyjnie, zawiera wyciąg z owsa, który łagodzi podrażnienia. Polecany dla: skóry wrażliwej. Główne składniki: wyciąg z owsa, alantoina Działanie: przez 24 godziny chroni i pielęgnuje delikatną skórę pod pachami, działa antybakteryjnie i antyperspiracyjnie, zawiera wyciąg z owsa, który (więcej...)

11.95 PLN
Podgląd
krem do rąk

Fenjal SENSITIVE krem do rąk 15 ml

- krem przeznaczony do pielęgnacji rąk - chroni i pielęgnuje wrażliwą skórę dłoni - posiada delikatną formułę pozbawioną szkodliwych substancji chemicznych

4.75 PLN
Podgląd
krem-olejek pod prysznic

Fenjal Sensitive krem-olejek pod prysznic 30 ml

FENJAL Sensitive Shower Cream-Oil krem-olejek pod prysznic zwajcarskie kosmetyki Fenjal dostarczy ekskluzywnej pielęgnacji twej skórze podczas kąpieli, prysznica oraz później za pomocą mleczek do ciała i dezodorantów. Te wyjątkowe kosmetyki będą cię dosłownie rozpieszczać, a ich czarujący zapach sprawi, że pielęgnacja stanie się jeszcze przyjemniejsza. Marka Fenjal opiera się bowiem na wiedzy na t (więcej...)

4.89 PLN
Podgląd
kremowy olejek pod prysznic

Fenjal Sensual Rose kremowy olejek pod prysznic 200 ml

Szwajcarskie kosmetyki Fenjal dostarczy ekskluzywnej pielęgnacji twej skórze podczas kąpieli, prysznica oraz później za pomocą mleczek do ciała i dezodorantów. Te wyjątkowe kosmetyki będą cię dosłownie rozpieszczać, a ich czarujący zapach sprawi, że pielęgnacja stanie się jeszcze przyjemniejsza. Marka Fenjal opiera się bowiem na wiedzy na temat pozytywnego wpływu zapachu na samopoczucie człowieka. (więcej...)

12.96 PLN