Flor De Mayo

Istota Flor de Mayo składa się z aromatów, które nas inspirują i ekscytują, doznań związanych z wyjątkowymi doświadczeniami i oryginalnością w każdym z naszych produktów.

Jesteśmy specjalistami w doborze i stosowaniu najbardziej wyszukanych aromatów oraz esencji, w oparciu o wysokiej jakości autentyczność i wiedzę.

Wszystkie te działania doprowadziły do przekształcenia małej rodzinnej firmy w duże przedsiębiorstwo, którego produkty obecne są w domach wielu krajów świata.

Flor de Mayo oraz La Casa de los Aromas są markami należącymi do Jesús Gómez S.L. To rodzinna firma z Walencji założona w latach 90. przez samego Jesúsa Gómeza, wraz z żoną Marią Molins i jego szwagrem Ángelem Palamósem.

Flor de Mayo jest znanym producentem aromatyzowanych produktów do domu. Zajmuje się także tworzeniem receptur kosmetyków naturalnych. W swoim portfolio posiada również linie wód perfumowanych dla kobiet, perfum, zapachowych mgiełek do ciała, czy wód toaletowych dla dzieci. Dużą część produkcji zajmują również kosmetyki do pielęgnacji ciała – maseczki do twarzy, kremy do rąk, sole do kąpieli, peelingi do ciała, balsamy do ust i naturalne olejki do ciała.

Głównym założeniem tej hiszpańskiej marki jest korzystanie z tradycyjnej wiedzy rzemieślniczej w nowoczesny sposób. Misją marki jest dostarczenie swoim Klientom niezapomnianych wrażeń zapachowych, których wcześniej nie mieli okazji poznać. Twórcom marki Flor de Mayo zależy również na tym, aby kosmetyki Flor de Mayo było rozpoznawalne nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym.

Wszystkie produkty Flor de Mayo powstają w ich własnych laboratoriach, w których pracują specjaliści z dziedziny farmacji i chemii. Dzięki zaawansowanym analizom fizycznym, chemicznym, mikrobiologicznym, a także organoleptycznym kosmetyki mają sprawdzone i bezpieczne formuły zgodne ze standardami GMP potwierdzonymi przez AGEMED.

Kosmetyki Flor de Mayo bazują na naturalnych olejach i ekstraktach roślinnych. Maseczki do twarzy mają cenne właściwości, dzięki którym reagują na konkretne potrzeby różnych typów skóry.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Flor De Mayo Botanical Essence olejek aromatyczny z patyczkami Cynamon z Pomarańczą 140 ml

Olejek eteryczny z patyczkami Botanical Essence od hiszpańskiej marki Flor De Mayo, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają piękne zapachy. Wystarczy trzcinowe patyczki umieścić w olejku eterycznym, a piękny zapach cynamonu z pomarańczą rozprzestrzeni się w pomieszczeniu. Botanical Essence idealny zarówno do użytku domowego, jak i salonów SPA i gabinetów kosmetycznych. Zestaw zawiera 5 (więcej...)

44.20 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence olejek aromatyczny z patyczkami Czerwone Owoce 140 ml

Olejek eteryczny z patyczkami Botanical Essence od hiszpańskiej marki Flor De Mayo, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają piękne zapachy. Wystarczy trzcinowe patyczki umieścić w olejku eterycznym, a piękny zapach czerwonych owoców rozprzestrzeni się w pomieszczeniu. Botanical Essence idealny zarówno do użytku domowego, jak i salonów SPA i gabinetów kosmetycznych. Zestaw zawiera 5 szt (więcej...)

42.10 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence olejek aromatyczny z patyczkami Jaśmin 140 ml

Olejek eteryczny z patyczkamiBotanical Essence od hiszpańskiej marki Flor De Mayo, to doskonałe rozwiązanie dla osób, któreuwielbiają piękne zapachy. Wystarczy trzcinowe patyczki umieścić w olejku eterycznym, a piękny zapach jaśminu rozprzestrzeni się w pomieszczeniu. Botanical Essence idealny zarówno do użytku domowego, jak i salonów SPA i gabinetów kosmetycznych. Zestaw zawiera 5 sztuk patyczków (więcej...)

42.10 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence olejek aromatyczny z patyczkami Jaśmin 2x50ml

Olejek eteryczny z patyczkami Botanical Essence od hiszpańskiej marki Flor De Mayo, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają piękne zapachy. Wystarczy trzcinowe patyczki umieścić w olejku eterycznym, a piękny zapach jaśminu rozprzestrzeni się w pomieszczeniu. Botanical Essence idealny zarówno do użytku domowego, jak i salonów SPA i gabinetów kosmetycznych. Zestaw zawiera 5 sztuk patyczk (więcej...)

24.40 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence saszetka zapachowa Cynamon & Pomarańcza 100 ml

Aromatyczna saszetka zapachowa marki Flor De Mayo idealna do każdego wnętrza. Wypełni Twój dom cudownym zapachem cynamonu i pomarańczy, tworząc niesamowitą aurę. Saszetka może być stosowana w każdym pomieszczeniu, również w szafie i garderobie.

11.40 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence saszetka zapachowa Jaśmin 100 ml

Aromatyczna saszetka zapachowa marki Flor De Mayo idealna do każdego wnętrza. Wypełni Twój dom cudownym zapachem jaśminu, tworząc niesamowitą aurę. Saszetka może być stosowana w każdym pomieszczeniu, również w szafie i garderobie.

10.90 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence saszetka zapachowa Lawenda 100 ml

Aromatyczna saszetka zapachowa marki Flor De Mayo idealna do każdego wnętrza. Wypełni Twój dom cudownym zapachem lawendy, tworząc niesamowitą aurę. Saszetka może być stosowana w każdym pomieszczeniu, również w szafie i garderobie.

10.90 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence saszetka zapachowa Owoce Leśne 100 ml

Aromatyczna saszetka zapachowa marki Flor De Mayo idealna do każdego wnętrza. Wypełni Twój dom cudownym zapachem owoców leśnych, tworząc niesamowitą aurę. Saszetka może być stosowana w każdym pomieszczeniu, również w szafie i garderobie.

10.90 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Pure Argan Oil Kremowe mydło z olejkiem arganowym 36 ml

Kremowe mydłoPure Argan Oil od marki Flor De Mayo, pomaga regenerować się komórkom, dzięki czemu spowalnia proces starzenia się skóry. Dodatkowo mydło poprawia wygląd i elastyczność naskórka.

7.55 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Saszetka zapachowa JAŚMIN 13 g

Saszetka zapachowa z wygodną zawieszką doskonale sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych, samochodach,szafach itd. Nadaje intensywny i długotrwały zapach.

7.78 PLN
PODGLĄD