Flor De Mayo

Istota Flor de Mayo składa się z aromatów, które nas inspirują i ekscytują, doznań związanych z wyjątkowymi doświadczeniami i oryginalnością w każdym z naszych produktów.

Jesteśmy specjalistami w doborze i stosowaniu najbardziej wyszukanych aromatów oraz esencji, w oparciu o wysokiej jakości autentyczność i wiedzę.

Wszystkie te działania doprowadziły do przekształcenia małej rodzinnej firmy w duże przedsiębiorstwo, którego produkty obecne są w domach wielu krajów świata.

Flor de Mayo oraz La Casa de los Aromas są markami należącymi do Jesús Gómez S.L. To rodzinna firma z Walencji założona w latach 90. przez samego Jesúsa Gómeza, wraz z żoną Marią Molins i jego szwagrem Ángelem Palamósem.

Flor de Mayo jest znanym producentem aromatyzowanych produktów do domu. Zajmuje się także tworzeniem receptur kosmetyków naturalnych. W swoim portfolio posiada również linie wód perfumowanych dla kobiet, perfum, zapachowych mgiełek do ciała, czy wód toaletowych dla dzieci. Dużą część produkcji zajmują również kosmetyki do pielęgnacji ciała – maseczki do twarzy, kremy do rąk, sole do kąpieli, peelingi do ciała, balsamy do ust i naturalne olejki do ciała.

Głównym założeniem tej hiszpańskiej marki jest korzystanie z tradycyjnej wiedzy rzemieślniczej w nowoczesny sposób. Misją marki jest dostarczenie swoim Klientom niezapomnianych wrażeń zapachowych, których wcześniej nie mieli okazji poznać. Twórcom marki Flor de Mayo zależy również na tym, aby kosmetyki Flor de Mayo było rozpoznawalne nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym.

Wszystkie produkty Flor de Mayo powstają w ich własnych laboratoriach, w których pracują specjaliści z dziedziny farmacji i chemii. Dzięki zaawansowanym analizom fizycznym, chemicznym, mikrobiologicznym, a także organoleptycznym kosmetyki mają sprawdzone i bezpieczne formuły zgodne ze standardami GMP potwierdzonymi przez AGEMED.

Kosmetyki Flor de Mayo bazują na naturalnych olejach i ekstraktach roślinnych. Maseczki do twarzy mają cenne właściwości, dzięki którym reagują na konkretne potrzeby różnych typów skóry.

Flor De Mayo
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Flor De Mayo Botanical Essence olejek aromatyczny z patyczkami Cynamon z Pomarańczą 50 ml

Botanical Essence olejek aromatyczny z patyczkami Cynamon z Pomarańczą 50ml

26.28 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence saszetka zapachowa Jaśmin 100 ml

Aromatyczna saszetka zapachowa marki Flor De Mayo idealna do każdego wnętrza. Wypełni Twój dom cudownym zapachem jaśminu, tworząc niesamowitą aurę. Saszetka może być stosowana w każdym pomieszczeniu, również w szafie i garderobie.

16.37 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence saszetka zapachowa Owoce Leśne 100 ml

Aromatyczna saszetka zapachowa marki Flor De Mayo idealna do każdego wnętrza. Wypełni Twój dom cudownym zapachem owoców leśnych, tworząc niesamowitą aurę. Saszetka może być stosowana w każdym pomieszczeniu, również w szafie i garderobie.

16.37 PLN
PODGLĄD

Flor De Mayo Botanical Essence saszetka zapachowa Cynamon & Pomarańcza 100 ml

Aromatyczna saszetka zapachowa marki Flor De Mayo idealna do każdego wnętrza. Wypełni Twój dom cudownym zapachem cynamonu i pomarańczy, tworząc niesamowitą aurę. Saszetka może być stosowana w każdym pomieszczeniu, również w szafie i garderobie.

16.37 PLN
PODGLĄD