Foxy

isek Foxy pojawił się na włoskim rynku w 1982 roku jako marka papieru toaletowego, ręczników kuchennych, chusteczek higienicznych i serwetek. Autorem projektu logo był jeden z najbardziej znanych włoskich rysowników: Bruno Bozetto.

Jakość użytych materiałów, dbałość o szczegóły i ciągłe zaangażowanie, aby być „zawsze blisko Ciebie” przedstawione w naszych kampaniach reklamowych sprawiły, że Foxy jest jedną z najbardziej lubianych przez konsumentów marek.

Przez lata Foxy zmienia się i doskonali, ciągle eksperymentuje i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Przykładem może być Foxy Cartapaglia – ręcznik kuchenny, do którego produkcji używana jest celuloza pochodząca ze słomy, papier toaletowy Foxy Jedwab o neutralnym dla skóry Ph i inne produkty. Foxy była również jedną z pierwszych marek , która zaczęła używać internetu do prowadzenia otwartego dialogu ze swoimi konsumentami.

W 2004 roku marka Foxy została wprowadzona na polski rynek i podobnie jak we Wloszech szybko zyskuje uznanie konsumentów.

Od 2000 roku we Włoszech i od 2009 w Polsce marka jest partnerem UNICEF i uczestniczy w misji niesienia pomocy dzieciom w krajach rozwijających się.
Mały lisek Foxy jest symbolem inteligentnych, sprytnych rozwiązań oraz miękkości – cech , które zawsze charakteryzowały całą linię produktową.

Debiutował w latach osiemdziesiątych jako główny bohater spotów reklamowych, które są pamiętane we Włoszech do dzisiaj. Trzydzieści lat później mały lisek jest ciagle naszym symbolem mrugając porozumiewawczo do konsumentów w końcowych scenach reklam.

Foxy
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Foxy Chusteczki higieniczne Cotton Cube 60 szt.

Chusteczki higieniczne Foxy Cotton wzbogacone zostały miękkimi włóknami bawełny dlatego są delikatne, wytrzymałe i nie podrażniają skóry. Do produkcji chusteczek użyto starannie wyselekcjonowanych włókien czystej celulozy, tak aby osiągnąć nadzwyczajną miękkość i delikatność.

6.30 PLN
6.05 PLN
PODGLĄD

Foxy Hipoalergiczne Chusteczki niepodrażniające skóry

Foxy Hipoalergiczne Chusteczki niepodrażniające skóry 10 x 9 sztuk Bez środków zapachowych Chusteczki higieniczne Foxy Hipoalergiczne nie zawierają żadnych środków zapachowych ani nawilżających. Są naturalnie miękkie i delikatne. Klinicznie testowane Wyprodukowane z czystej selekcjonowanej celulozy chusteczki Foxy Hipoalergiczne są idealne do wrażliwej skóry. Testy laboratoryjne potwierdzają ich h (więcej...)

6.68 PLN
6.41 PLN
PODGLĄD

Foxy Chusteczki higieniczne z kremem nawilżającym

Ultra miękkie i wytrzymałe Chusteczki higieniczne Foxy Cream zostały wzbogacone kremem nawilżającym. Dlatego są tak niezwykle delikatne. Krem chroni skórę i zapobiega jej podrażnieniom. Klinicznie testowane Wyprodukowane z czystej selekcjonowanej celulozy chusteczki Foxy Cream są idealne do wrażliwej skóry. Testy laboratoryjne potwierdzają ich hipoalergiczność. Przy przeziębieniu Foxy rekomenduje (więcej...)

7.92 PLN
7.60 PLN
PODGLĄD

Foxy Cotton Ultra miękkie i wytrzymałe chusteczki

Foxy Cotton Ultra miękkie i wytrzymałe chusteczki 10 paczek Miękkie i wytrzymałe Chusteczki higieniczne Foxy Cotton zostały wzbogacone miękkimi włóknami bawełny. Dlatego są delikatne, wytrzymałe i nie podrażniają skóry. Klinicznie testowane Wyprodukowane z czystej selekcjonowanej celulozy chusteczki Foxy Cotton są idealne do wrażliwej skóry. Testy laboratoryjne potwierdzają ich hipoalergiczność. P (więcej...)

6.91 PLN
6.63 PLN
PODGLĄD

Foxy Mega Ultra miękkie chusteczki 2 warstwy 200 sztuk

Foxy Mega Ultra miękkie chusteczki 2 warstwy 200 sztuk Nadające się do recyklingu

8.35 PLN
8.02 PLN
PODGLĄD

Foxy Cream Ultra miękkie chusteczki 4 warstwy 75 szt.

Chusteczki Foxy Cream zostały wzbogacone kremem nawilżającym. Dlatego są tak niezwykle delikatne. Krem chroni skórę i zapobiega jej podrażnieniom. To zupełnie inny wymiar miękkości i delikatności. Miękkość chusteczek w połączeniu z właściwościami kremu nawilżającego pozwala wyeliminować dyskomfort nawet przy silnym przeziębieniu. - 100% celulozy - idealne przy przeziębieniu i grypie - z kremem - k (więcej...)

7.43 PLN
7.13 PLN
PODGLĄD