Green Shield

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Green Shield Chusteczki nawilżane do czyszczenia Skóry Syntetyczne i Naturalne 70 szt

Do czyszczenia tapicerki meblowej i samochodowej, ubrań, butów i torebek ze skór naturalnych i syntetycznych. Doskonale czyści, nawilża i odżywia czyszczone powierzchnie.

9.35 PLN
PODGLĄD

Green Shield Chusteczki nawilżane do czyszczenia Drewno i Laminaty 70 szt

Doskonałe do czyszczenia i konserwacji powierzchni drewnianych i laminowanych 4 w 1 . Usuwają brud, kurz, regenerują czyszczoną powierzchnię, nie pozostawiają plam i smug. Nadają czyszczonej powierzchni właściwości antystatyczne.

7.35 PLN
PODGLĄD

Green Shield Chusteczki nawilżane do WC 40 sztuk

GREEN SHIELD Toilet - Nawilżone chusteczki do czyszczenia toalety. Skutecznie usuwają uporczywe ślady zanieczyszczeń, nadają połysk czyszczonym powierzchniom oraz chronią przed bakteriami. Łatwe w użyciu. Do stosowania w całej łazience.

7.67 PLN
PODGLĄD

Green Shield Chusteczki do czyszczenia stali 70 sztuk

Chusteczki nawilżone do stali to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na wygodne czyszczenie przedmiotów i powierzchni ze stali nierdzewnej i INOX-u. Wystarczy tylko przetrzeć aby stal odzyskała połysk. Chusteczki idealnie usuwają uporczywe zabrudzenia z tłuszczu nadają się do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej oraz INOX-u. Pozostawiają powierzchnie idealnie czyste i błyszczące. Nie zos (więcej...)

7.35 PLN
PODGLĄD

Green Shield Household nawilżone chusteczki uniwersalne 70 szt

Uniwersalne chusteczki do czyszczenia wszystkich powierzchni gospodarstwa domowego. Znakomicie nadają się do usuwania tłuszczu w kuchni oraz brudu w łazienkach. Pozostawiają świeży zapach cytryny.

7.35 PLN
PODGLĄD