Gut&Gunstig

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Gut&Gunstig Środek do mycia zmywarki 250 ml

Środek do czyszczenia zmywarki. Skutecznie likwiduje tłuszcz, kamień i inne zabrudzenia. Dzięki niemu, zwiększa się żywotność zmywarki.Dociera do trudno dostępnych miejsc

7.19 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Sól do zmywarek 2000 g

Niemiecka oryginalna sól do zmywarki, idealnie ochrania twoją zmywarkęprzed osadzaniem się kamienia zarówno na mytych naczyniach jak i wnętrzu zmywarki. Zawiera doskonałą gruboziarnistą sól wysokiej szlachetności, która ulega całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie. - idealna, gruboziarnista sól wysokiej jakości - doskonale rozpuszcza się w wodzie - skutecznie zmiękcza wodę, poprawiając tym samym dział (więcej...)

8.93 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Płyn nabłyszczający do zmywarki 1000 ml

Nabłyszczacz do zmywarki Gut&Gunstig działa w trakcie płukania naczyń usuwając detergenty i resztki jedzenia. - działa w trakcie płukania naczyń, usuwając detergenty i resztki jedzenia - zapobiega pojawianiu się na naczyniach zacieków z wody i kamienia - nadaje doskonały diamentowy połysk - chroni zmywarkę przed kamieniem i usuwa z niej osad

9.59 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Ścierka uniwersalna 6szt.

Delikatne ściereczki, któredzięki swoim mikro perforacjom bardzo szybko wchłaniają wodę.Szybko i skutecznie czyszczą każdą mytą powierzchnie. - szczególnie chłonne dzięki mikroperforacji - przyjemnie miękkie dzięki dużej zawartości wiskozy - chłonne, mocne ściereczki do czyszczenia całego gospodarstwa domowego - Wyprodukowane w Niemczech - 38 x 38 cm Opakowanie zawiera 6 szt.

6.48 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Ścierka uniwersalna 10szt.

Uniwersalne ściereczki. Posiadają delikatną strukturę, dzięki której nie strzępią się. Można stosować je np. do polerowania szkła lub do wycierania kurzu lub też do zmywania, jak i mycia wszelkich powierzchni. Można używać na sucho oraz mokro Kolor ścierek wysyłany losowo. Opakowanie zawiera 10 ścierek.

6.48 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Żel do udrażniania rur 1000 ml

Żel do udrażniania rur. Skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia stałe, udrażnia zatory w rurach i odpływach kanalizacyjnych, zabija bakterie oraz eliminuje nieprzyjemne zapachy.

11.22 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Płyn do szyb 1000 ml

Rewelacyjny płyn do mycia powierzchni szklanych m.in. okien, luster, szyb samochodowych, szklanych blatów itp. Usuwa kurz, brud i tłuszcz, pozostawia przyjemny zapach i lśniące szyby.

11.22 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Zawieszki do toalety Ocean

Zawieszki do toalety o zapachumorskim. W opakowaniu znajdują się cztery zawieszki, które skutecznie odświeżają powietrze, pozostawiają świeży morski zapach, zapobiegają osadzaniu się kamienia i brudu oraz zapewniają higieniczną czystość.

6.92 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Mleczko do czyszczenia stali nierdzewnej 300 ml

Mleczko do czyszczenia przedmiotów wykonanych ze stali. Skutecznie usuwa zabrudzenia z garnków, zlewozmywaków oraz innych przedmiotów wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki mikro perełką jest bezpieczny dla powierzchni. Poleruje powierzchnie i na długo pozostawia je czyste. Przeznaczone również do czyszczenia powierzchni chromowanych.

7.52 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Bad Reinger Środek do czyszczenia łazienki 1000 ml

Środek do czyszczenia łazienki bez wysiłku usuwa kamień i osady mydła z wanien, pryszniców, zlewów, płytek i armatury. Idealnie nadaje się również do wrażliwych powierzchni akrylowych lub plastikowych - zapewnia czystość i połysk w całej łazience. - rewelacyjny spray do czyszczenia łazienki o przyjemnym cytrynowym zapachu - skutecznie usuwa osady, pozostałości po mydle, plamy po wodzie oraz zaciek (więcej...)

11.22 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Żel do pralek 1000 ml

Żel zapobiegający osadzaniu się kamienia ogranicza gromadzenie się brudu powodującego nieprzyjemny zapach i pozostałości detergentu w pralce. Nie tylko chroni pralkę, rury, rury i pranie, ale także oszczędza detergent i energię, ponieważ wystarczy dozować tylko miękką wodę - niezależnie od jej twardości . UWAGI W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy przygotować pojemnik lub etykie (więcej...)

17.68 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Płyn do podłóg drewnianych 1000 ml

Płyn do podłóg i mebli drewnianych z olejkiem migdałowym nawilża i pielęgnuje powierzchnie podczas czyszczenia, chroniąc drewno przed upływem czasu. - nadaje się do wszystkich olejowanych, woskowanych i uszczelnionych parkietów i podłóg drewnianych - zachowuje naturalny stan podłogi - umożliwia skuteczną pielęgnację bez warstwowania - butelka (bez zakrętki) wykonana w 100% z plastiku pochodzącego (więcej...)

11.81 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Mleczko do czyszczenia Cytryna 750 ml

Mleczko do czyszczenia uniwersalne cytrynowe Scheuer Milch mit Zitrus-Kraft - to wszechstronny środek do usuwania zabrudzeń. Pomoże wyczyścić kuchenki, przypalone garnki, zlewozmywak, blaty, umywalkę, wannę, prysznic, płytki. Usuwa osady z tłuszczu, brudu czy resztek mydła. - skuteczna mleczko do łazienki i kuchni - doskonale radzi sobie nawet z uporczywym brudem, nie straszny jest mu tłuszcz czy (więcej...)

8.50 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Tabletki do WC 16szt.

Musujące tabletki do wc o działaniu czyszczącym. Tabletki dezynfekują i odświeżają . Działają bakteriobójczo i grzybobójczo, usuwają kamień pozostawiając muszlę lśniąco czystą i pachnącą cytrynową świeżością. Opakowanie 16 sztuk 16x25g

13.69 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Tabletki do zmywarki 60szt.

Tabletki czyszczące do zmywarek G&G. Czyszczą i nabłyszczają, chronią szkło, a ponadto nabłyszczają stal szlachetną i srebro. Zawierają substancję wzmacniająca czyszczenie. Neutralizują nieprzyjemne zapachy. Czyszczą już w niskiej temperaturze. Ilość 60szt

25.54 PLN
PODGLĄD