Gut&Gunstig

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Gut&Gunstig Sól do zmywarek 2000 g

Niemiecka oryginalna sól do zmywarki, idealnie ochrania twoją zmywarkęprzed osadzaniem się kamienia zarówno na mytych naczyniach jak i wnętrzu zmywarki. Zawiera doskonałą gruboziarnistą sól wysokiej szlachetności, która ulega całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie. - idealna, gruboziarnista sól wysokiej jakości - doskonale rozpuszcza się w wodzie - skutecznie zmiękcza wodę, poprawiając tym samym dział (więcej...)

9.15 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Płyn nabłyszczający do zmywarki 1000 ml

Nabłyszczacz do zmywarki Gut&Gunstig działa w trakcie płukania naczyń usuwając detergenty i resztki jedzenia. - działa w trakcie płukania naczyń, usuwając detergenty i resztki jedzenia - zapobiega pojawianiu się na naczyniach zacieków z wody i kamienia - nadaje doskonały diamentowy połysk - chroni zmywarkę przed kamieniem i usuwa z niej osad

8.01 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Środek do mycia zmywarki 250 ml

Środek do czyszczenia zmywarki. Skutecznie likwiduje tłuszcz, kamień i inne zabrudzenia. Dzięki niemu, zwiększa się żywotność zmywarki.Dociera do trudno dostępnych miejsc

7.17 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Ścierka uniwersalna 10szt.

Uniwersalne ściereczki. Posiadają delikatną strukturę, dzięki której nie strzępią się. Można stosować je np. do polerowania szkła lub do wycierania kurzu lub też do zmywania, jak i mycia wszelkich powierzchni. Można używać na sucho oraz mokro Kolor ścierek wysyłany losowo. Opakowanie zawiera 10 ścierek.

6.55 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Płyn do szyb 1000 ml

Rewelacyjny płyn do mycia powierzchni szklanych m.in. okien, luster, szyb samochodowych, szklanych blatów itp. Usuwa kurz, brud i tłuszcz, pozostawia przyjemny zapach i lśniące szyby.

8.20 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Ścierka uniwersalna 6szt.

Delikatne ściereczki, któredzięki swoim mikro perforacjom bardzo szybko wchłaniają wodę.Szybko i skutecznie czyszczą każdą mytą powierzchnie. - szczególnie chłonne dzięki mikroperforacji - przyjemnie miękkie dzięki dużej zawartości wiskozy - chłonne, mocne ściereczki do czyszczenia całego gospodarstwa domowego - Wyprodukowane w Niemczech - 38 x 38 cm Opakowanie zawiera 6 szt.

6.55 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Tabletki do zmywarki 60szt.

Tabletki czyszczące do zmywarek G&G. Czyszczą i nabłyszczają, chronią szkło, a ponadto nabłyszczają stal szlachetną i srebro. Zawierają substancję wzmacniająca czyszczenie. Neutralizują nieprzyjemne zapachy. Czyszczą już w niskiej temperaturze. Ilość 60szt

24.43 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Mleczko do czyszczenia Cytryna 750 ml

Mleczko do czyszczenia uniwersalne cytrynowe Scheuer Milch mit Zitrus-Kraft - to wszechstronny środek do usuwania zabrudzeń. Pomoże wyczyścić kuchenki, przypalone garnki, zlewozmywak, blaty, umywalkę, wannę, prysznic, płytki. Usuwa osady z tłuszczu, brudu czy resztek mydła. - skuteczna mleczko do łazienki i kuchni - doskonale radzi sobie nawet z uporczywym brudem, nie straszny jest mu tłuszcz czy (więcej...)

7.27 PLN
6.98 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Bad Reinger Środek do czyszczenia łazienki 1000 ml

Środek do czyszczenia łazienki bez wysiłku usuwa kamień i osady mydła z wanien, pryszniców, zlewów, płytek i armatury. Idealnie nadaje się również do wrażliwych powierzchni akrylowych lub plastikowych - zapewnia czystość i połysk w całej łazience. - rewelacyjny spray do czyszczenia łazienki o przyjemnym cytrynowym zapachu - skutecznie usuwa osady, pozostałości po mydle, plamy po wodzie oraz zaciek (więcej...)

11.56 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Zawieszki do toalety Ocean

Zawieszki do toalety o zapachumorskim. W opakowaniu znajdują się cztery zawieszki, które skutecznie odświeżają powietrze, pozostawiają świeży morski zapach, zapobiegają osadzaniu się kamienia i brudu oraz zapewniają higieniczną czystość.

6.81 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Żel do pralek 1000 ml

Żel zapobiegający osadzaniu się kamienia ogranicza gromadzenie się brudu powodującego nieprzyjemny zapach i pozostałości detergentu w pralce. Nie tylko chroni pralkę, rury, rury i pranie, ale także oszczędza detergent i energię, ponieważ wystarczy dozować tylko miękką wodę - niezależnie od jej twardości . UWAGI W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy przygotować pojemnik lub etykie (więcej...)

15.02 PLN
14.42 PLN
PODGLĄD