IBD

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

IBD Hard Gel Żel budujący bezbarwny LED/UV Builder Gel - Clear 14 g

Żel budujący bezbarwny IBD LED/UV Builder Gel Clear 14 g Żel UV zawiera oligomer, monomer estru akrylowego, fotoinicjator ipigment, dzięki temu jest łatwy w aplikacji orazsamopoziomujący. Żel jest bezwonny oraz nie zawiera formaldehydu i toluenu. Czas utwardzenia - UV 3 minuty - LED 1 minuta

33.70 PLN
PODGLĄD

IBD Hard Builder Gel UV Żel budujący Różowy Pink 14 g

- IBD - Hard Builder - Gel UV żel budujący Pink - 14g Hard Builder Gel UV to żel budujący od marki IBD. Żel charakteryzuje się wysoką jakością. Sprawdzi się jako produkt do pracy na formie oraz na tipsie. Tworzy trwały manicure. Dzięki niemu paznokcie są mocne i pełne blasku. Nie żółkną, a wraz z upływem czasu nie tracą połysku. Przy odpowiedniej aplikacji nie wymaga stosowania żelu nawierzchniowe (więcej...)

34.90 PLN
PODGLĄD

IBD Builder Gel Żel budujący bezbarwny IBD LED/UV - Clear 56 g

Żel budujący bezbarwny IBD LED/UV Builder Gel Clear 56 g IBD Hard Gel Builder Gel Led/UV Clear to profesjonalny, bezbarwny żel budujący. Produkt bezzapachowy. Idealnie utwardza się pod lampą UV, jak i LED. Bardzo dobrze sprawdzi się do tworzenia mocnych, naturalnie wyglądających paznokci żelowych. Doskonały do pracy zarówno na tipsie, jak i na formie. Żel pozostawia permanentne, błyszczące wykońc (więcej...)

86.10 PLN
PODGLĄD

IBD Hard Builder Gel LED/UV Żel budujący Pink 56 g

Żel budujący różowy IBD LED/UV Builder Gel Pink 56 g IBD Hard Gel Builder Gel Led/UV Pink to profesjonalny żel budujący o różowym kolorze. Produkt bezzapachowy. Idealnie utwardza się pod lampą UV, jak i LED. Bardzo dobrze sprawdzi się do tworzenia mocnych, naturalnie wyglądających paznokci żelowych. Doskonały do pracy zarówno na tipsie, jak i na formie. Żel pozostawia permanentne, błyszczące wyko (więcej...)

86.20 PLN
PODGLĄD

IBD Hard Builder Gel UV Żel budujący Pink 56 g

Profesjonalny żel budujący o różowym kolorze. Produkt bezzapachowy. Idealnie utwardza się pod lampą UV. Bardzo dobrze sprawdzi się do tworzenia mocnych, naturalnie wyglądających paznokci żelowych. Doskonały do pracy zarówno na tipsie, jak i na formie. Żel pozostawia permanentne, błyszczące wykończenie paznokci.

82.00 PLN
PODGLĄD

IBD PowerBond UV żel podkładowy 14 ml

PowerBond Gel Bonder UV żel podkładowy od marki IBD. Produkt zwiększa przyczepność żeli oraz lakierów hybrydowych. Stanowi doskonałe uzupełnienie pozostałych produktów marki IBD.

44.70 PLN
PODGLĄD

IBD Intense Seal UV No Cleanse Top Coat żel nabłyszczający 14 ml

Nabłyszczający żel wykończeniowy. Jest przezroczysty i pozostawia długotrwały połysk na powierzchni paznokcia Gwarantuje wysoką jakość nabłyszczania. Do stosowania na żel, akryl i jedwab. Po utwardzeniu nie trzeba przemywać. Czas utwardzania 2-3 min.

31.00 PLN
PODGLĄD

IBD Bonder LED/UV żel podkładowy 14 ml

Jest to żel podkładowy, zwiększający przyczepność żeli. Posiada bezkwasową formułę, dzięki czemu nie wpływa na osłabienie naturalnej płytki paznokcia. Jest to produkt bezzapachowy, dzięki czemu nie podrażnia dróg oddechowych i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Można go utwardzać zarówno w lampach UV jak i LED. Właściwości żelu zwiększa przyczepność żelu, posiada bezkwasową formułę, jest bezzap (więcej...)

35.70 PLN
PODGLĄD