Jelp

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Jelp 0+ Hipoalergiczne mleczko do prania do białego 1500 ml

Hipoalergiczne mleczko do prania do BIAŁEGOPrzeznaczone do prania białej i pastelowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Nadaje się do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Położnych. JELP Razem od pierwszego prania Linia JELP 0+ to specjalistyczne receptury, dostosowane do potrzeb najbardziej delikatnej skóry dzi (więcej...)

32.65 PLN
PODGLĄD

Jelp 1+ Hipoalergiczny proszek do prania do kolorów 2.24 kg

Hipoalergiczny proszek do prania Hipoalergiczny proszek JELP 1+ jest przeznaczony do prania kolorowej bielizny, ubranek i akcesoriów dzieci powyżej 1. roku życia. Jego wyjątkowa receptura zapewnia bezpieczeństwo delikatnej skórze dziecka, a subtelny zapach nie podrażnia układu oddechowego. Proszek JELP 1+został opracowany z myślą o dopieraniu plam na ubrankach małych dzieci, które uczą się samod (więcej...)

41.27 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczne mleczko do prania do kolorów 1500 ml

Hipoalergiczne mleczko do prania Przeznaczone do prania kolorowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Nadaje się do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego. Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Położnych.JELP Razem od pierwszego prania Linia JELP 0+ to specjalistyczne receptury, dostosowane do potrzeb najbardziej delikatnej skóry dzieci już od momentu urodzeni (więcej...)

32.65 PLN
PODGLĄD

Jelp 1+ Hipoalergiczny żel do prania koloru 1500 ml

Po pierwszym roku życia aktywność Twojego dziecka jest jeszcze bardziej intensywna.Dziecko uczy się samodzielnie jeść, chodzić i korzysta z toalety.W tym okresie plamy na ubraniach zdarzają się coraz częściej i sa bardziej uporczywe.Żel JELP 1+ to połączenie skutecznego prania z wciąż delikatną recepturą, która jest bezpieczna dla delikatnej skóry małego dziecka.- Bardziej skuteczny w dopieraniu p (więcej...)

22.99 PLN
PODGLĄD

Jelp Family Kapsułki do prania bieli i koloru 30 szt.

Kapsułki do prania na bazie naturalnego mydła. Nadają się do prania odzieży białej, jak i kolorowej.Hipoalergiczna formuła.Przebadane dermatologicznie.Bezpieczne dla całej rodziny - także niemowląt od 1.dnia życia.Doskonałe dla alergików i osób, które mają najbardziej wrażliwą skórę.Mają niedrażniący, hipoalergiczny zapach.Wygodne w dozowaniu i przechowywaniu.Produkt posiada rekomendację Polskieg (więcej...)

47.69 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczny proszek do prania do białego 2 kg

Hipoalergiczny proszek JELP 0+ jest przeznaczony do prania białej i pastelowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Posiada unikalną formułę, która została opracowana dla potrzeb najbardziej wrażliwej skóry dzieci, już od momentu urodzenia. Aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo noworodków receptura proszku JELP została wzbogacona o wyjątkową kompozycję delikatnego środka zmiękczającego - n (więcej...)

46.50 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczny płyn zmiękczający do płukania tkanin 2000 ml

Specjalna receptura płynu zapewnia wyjątkową miękkość ubranek i komfort dla wrażliwej skóry, minimalizując ryzyko podrażnień i alergii. Subtelny, pudrowy zapach płynu został opracowany w trosce o poczucie bezpieczeństwa maluszków - jest wyjątkowo lekki. minimalizuje ryzyko podrażnień układu oddechowego dzieci i pozwala im czuć zapach skóry rodziców. W trosce o delikatną skórę dziecka należy używ (więcej...)

23.50 PLN
PODGLĄD

Jelp Family Hipoalergiczny żel do prania do białego 2000 ml

Aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo oraz zmniejszyć ryzyko alergii żele JELP Family posiadają hipoalergiczny zapach. Produkt przeznaczony jest do prania w pralkach automatycznych i do prania ręcznego.- Receptura pozbawiona alergenów - Skuteczny w dopieraniu, a jednocześnie łagodny dla skóry - Przyjemny, niedrażniący, hipoalergiczny zapach - Wyjątkowo wydajny: 1 pranie = tylko 80 ml 2 litry że (więcej...)

33.43 PLN
PODGLĄD

Jelp Family Hipoalergiczny płyn zmiękczający 2000 ml

Z myślą o środowisku oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich opracowaliśmy zupełnie nową linię produktów do prania dla dorosłych. Linia produktów JELP Family to wyjątkowe rozwiązanie dla wymagających konsumentów. Wszystkie receptury są hipoalergiczne i delikatne dla skóry, a zarazem zapewniają skuteczność prania. - Hipoalergiczna receptura, testowana dermatologicznie - D (więcej...)

20.18 PLN
PODGLĄD

Jelp 1+ Odplamiacz 1000 ml

Odplamiacz JELP został stworzony z myślą o typowych dziecięcych plamach, takich jak: trawa, błoto, kredki, mleko, soki, czy dania ze słoiczków. Idealnie sprawdza się przy tkaninach białych i kolorowych. Produkt jest hipoalergiczny i przetestowany dermatologicznie, dlatego można go bezpiecznie i wygodnie stosować dolewając do całego prania. W trosce o delikatną skórę dziecka należy używać razem z (więcej...)

24.70 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczny proszek do prania do kolorów 1120 g

Hipoalergiczny proszek JELP 0+ jest przeznaczony do prania kolorowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Posiada unikalną formułę, która została opracowana dla potrzeb najbardziej wrażliwej skóry dzieci, już od momentu urodzenia. Aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo noworodków receptura proszku JELP została wzbogacona o wyjątkową kompozycję delikatnego środka zmiękczającego - naturalną (więcej...)

26.46 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczny proszek do prania do kolorów 2.24 kg

Hipoalergiczny proszek JELP 0+ jest przeznaczony do prania kolorowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Posiada unikalną formułę, która została opracowana dla potrzeb najbardziej wrażliwej skóry dzieci, już od momentu urodzenia. Aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo noworodków receptura proszku JELP została wzbogacona o wyjątkową kompozycję delikatnego środka zmiękczającego - naturalną (więcej...)

46.92 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczny proszek do prania do białego 1120 g

Hipoalergiczny proszek JELP 0+ jest przeznaczony do prania białej i pastelowej bielizny, ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Posiada unikalną formułę, która została opracowana dla potrzeb najbardziej wrażliwej skóry dzieci, już od momentu urodzenia. Aby zadbać o komfort i bezpieczeństwo noworodków receptura proszku JELP została wzbogacona o wyjątkową kompozycję delikatnego środka zmiękczającego - (więcej...)

24.36 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczny płyn zmiękczający do płukania tkanin 2000 ml

JELP 0+ Hipoalergiczny płyn zmiękczający do płukania tkanin „Delikatna Świeżość" Specjalna receptura płynu zapewnia wyjątkową miękkość ubranek i komfort dla wrażliwej skóry, minimalizując ryzyko podrażnień i alergii. Delikatny, świeży zapach płynu został opracowany w trosce o poczucie bezpieczeństwa maluszków - jest wyjątkowo lekki. Minimalizuje ryzyko podrażnień układu oddechowego dzieci i pozw (więcej...)

23.50 PLN
PODGLĄD

Jelp 1+ Hipoalergiczny proszek do prania do białego 2 kg

Hipoalergiczny proszek JELP 1+ przeznaczony jest do parnia białej i pastelowej bielizny, ubranek i akcesoriów dzieci powyżej 1. roku życia. Jego wyjątkowa receptura zapewnia bezpieczeństwo delikatnej skórze dziecka, a subtelny zapach nie podrażnia układu oddechowego. Proszek JELP 1+ został opracowany z myślą o dopieraniu plam na ubrankach małych dzieci, które uczą się samodzielnie jeść, chodzić (więcej...)

34.27 PLN
PODGLĄD

Jelp Family Hipoalergiczny proszek do prania do białego 2 kg

Hipoalergiczny proszek JELP Family jest przeznaczony do prania białej i pastelowej odzieży i bielizny.Receptura proszku została opracowana z myślą o bezpieczeństwie wrażliwej skóry, skłonnej do alergii i podrażnień. Dobrane środki zapachowe są wyjątkowo subtelne i hipoalergiczne, minimalizują ryzyko duszności i uczuleń. Produkt nadaje się do prania w pralkach automatycznych i do prania ręczneg (więcej...)

38.14 PLN
PODGLĄD

Jelp 0+ Hipoalergiczne minikapsułki do prania ręcznego 15 szt.

JELP 0+ MINI KAPSUŁKI DO PRANIA RĘCZNEGO 15SZTUK na bazie naturalnego mydła.Do prania na bazie naturalnego mydła,Nadają się do prania ręcznego odzieży białej i kolorowej.Bezpieczne dla noworodków i niemowląt od 1.dnia życiaHipoalergiczna formuła.Przebadane dermatologicznie, doskonałe dla dzieci, alergików oraz osób, które mają skórę skłonną do podrażnień.Świetnie sprawdzają się również podczas d (więcej...)

15.81 PLN
15.18 PLN
PODGLĄD

Jelp 1+ Hipoalergiczny płyn zmiękczający 2000 ml

JELP 1+ Hipoalergiczny płyn zmiękczającydo płukania tkanin 2LSpecjalna receptura płynu zapewnia wyjątkową miękkość ubranek i bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry, minimalizując ryzyko podrażnień i alergii. Wyjątkowo delikatny zapach płynu został opracowany z myślą o komforcie dziecka oraz zdrowiu jego układu oddechowego. W trosce o delikatną skórę dziecka należy używać razem z bezpiecznymi środkami (więcej...)

20.38 PLN
PODGLĄD