Juliette Has A Gun

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda perfumowana spray tester 100 ml

Woda perfumowana Lipstick Fever to esencjonalny, kwiatowo-owocowy zapach wydany w 2020 roku. Zmysłowe perfumy dedykowane pewnym siebie kobietom.Nuty zapachowe:Nuta głowy: malina, fiołekNuta serca: irys, paczulaNuta bazy: cedr, waniliaUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

219.11 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Lady Vengeance Woda perfumowana spray tester 100 ml

Woda perfumowana Lady Vengeance sygnowana marką Juliette Has A Gun. Kompozycja Lady Vengeance chowa swoje pazurki w płatkach róży, miękkiej esencji paczulowej oraz zmysłowej wanilii. Zapach ten jest pełen elegancji, z nutą niepokorności.Nuty zapachowe:Nuta głowy: lawenda, bergamotkaNuta serca: paczula, róża bułgarska, marokańska róża, iso e super, geraniumNuta bazy: wanilia, białe piżmo, ambroksan (więcej...)

216.09 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Miss Charming Woda perfumowana spray tester 100 ml

Zapach namiętności, zarazem pełen niewinnego, wręcz dziewiczego uroku. Delikatna róża dosłodzona dużą ilością dzikich owoców, ułożona na łóżku z jedwabną pościelą. Miss Charming rozświetli każdą wspólną chwilę swoją uroczą magią zapachu. Nuty zapachowe:Nuta głowy: mandarynkaNuta serca: dzikie owoce, róża marokańskaNuta bazy: piżmoUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

213.06 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Not a Perfume Woda perfumowana spray tester 100 ml

Not a Perfume to woda perfumowana od Juliette Has a Gun. Zapach skomponowany z jednego składnika - ambroxanu.Kompozycja zapachowa nie tylko dla kobiet eleganckich i odważnych, ale i romantycznych oraz delikatnych.Nuty zapachowe: ambroxan Uwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

253.02 PLN
PODGLĄD
Woda perfumowana spray
PROMOCJA
-16 %

Juliette Has A Gun Musc Invisible Woda perfumowana spray 100 ml

Musc Invisible to woda perfumowana od marki Juliette Has A Gun. Kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2020 roku. Ciepły zapach odpowiedni do noszenia zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.Nuty zapachowe:Nuta głowy: jaśminNuta serca: kwiat bawełnyNuta bazy: białe piżmo

338.33 PLN
282.78 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Mmmm... Woda perfumowana 7.5 ml

Mmmm... to kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa dedykowana charyzmatycznych i odważnym kobietom, które lubią być również delikatne i seksowne.

91.33 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Another Oud Woda perfumowana 100 ml

Another Oud marki Juliette Has A Gun to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Another Oud został wydany w 2015 roku.Perfumy Juliette Has A Gun uosabiają broń w rękach kobiet, którą jest niepowtarzalny zapach. Stanowi on wyzwanie dla mężczyzn. Czy są oni w stanie oprzeć się urokowi kobiety kuszącej Juliette Has A Gun? Każdy z aromatów tej linii podkreśla złożoną osobowość kobie (więcej...)

310.44 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Moscow Mule Woda perfumowana spray 100 ml

Moscow Mule to hipnotyzujący zapach pełen namiętności i uroku. Cytrusy doprawione odrobiną imbiru dla nieograniczonej przyjemności, którą można kosztować bez umiaru. Nuty zapachowe:Nuta głowy: bergamotka, lima, cytrynaNuta serca: hedione, imbir, jabłkoNuta bazy: białe piżmo, nuty drzewne, drzewo bursztynowe, ambrette (piżmo ambrowe)

335.19 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Anyway Woda perfumowana spray tester 100 ml

Anyway to orientalno-kwiatowa woda perfumowana dla kobiet od marki Juliette Has a Gun. Ta urzekająca, arabska kompozycja zapachowa pojawiła się na rynku w 2013 roku.Nuty zapachowe:Nuta głowy: neroli, limaNuta serca: jaśminNuta bazy: piżmo, nuty drzewne, hedioneUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

208.59 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Musc Invisible Woda perfumowana spray tester 100 ml

Musc Invisible to woda perfumowana od marki Juliette Has A Gun. Kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2020 roku. Ciepły zapach odpowiedni do noszenia zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.Nuty zapachowe:Nuta głowy: jaśminNuta serca: kwiat bawełnyNuta bazy: białe piżmoUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

230.97 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Miss Charming Woda perfumowana 100 ml

Zmysłowa czarodziejka, już od chwili gdy się budzi. Miss Charming wydaje się być niewiniątkiem, ale nie dajcie się zwieść. Nawet jeśli to róża - pamiętajcie, że ma kolce. Owocowa interpretacja marokańskiej róży, piżma i akcentów dzikich owoców. Zapach pozornie niewinny, o zwodniczej aurze. Typ zapachu: kwiatowo-owocowy Nuty zapachowe: piżmo, liczi, owoce leśne, truskawka, róża Perfumy Juliette Has (więcej...)

289.67 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Mmmm... Woda perfumowana 100 ml

Mmmm... marki Juliette Has A Gun to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mmmm... został wydany w 2016 roku. Perfumy Juliette Has A Gun uosabiają broń w rękach kobiet i mężczyzn.To bronią jest niepowtarzalny zapach. Stanowi on wyzwanie dla niej i dla niego. Czy mężczyźni są w stanie oprzeć się urokowi kobiety kuszącej Juliette Has A Gun? A kobiety, czy przejdą obojętnie obok mężczyzn (więcej...)

317.68 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Pear Inc Woda perfumowana spray 100 ml

Pear Inc marki Juliette Has a Gun to zapach, który łączy w sobie świeżość owoców, ciepło ambroksanu oraz zmysłowość piżma i ambrettolidu. To zapach idealny na ciepłe dni, który podkreśli Twoją delikatną i urokliwą stronę, jednocześnie pozostawiając trwałe wrażenie.Nuty zapachowe:Nuta głowy: gruszkaNuta serca: ambroksanNuta bazy: piżmo, ambrettolide

348.09 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun In The Mood For Oud Woda perfumowana spray 75 ml

Podmuch głębokiego i kosztownego oudu. Intrygujący zapach dla kobiet i mężczyzn wydany w 2019 roku przez markę wybitnego kreatora perfum Romana Ricci.

530.43 PLN
PODGLĄD