Juliette Has A Gun

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Juliette Has A Gun Anyway woda perfumowana 50 ml

Anyway marki Juliette Has A Gun to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Anyway został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Romano Ricci. Perfumy Juliette Has A Gun uosabiają broń w rękach kobiet i mężczyzn. To bronią jest niepowtarzalny zapach. Stanowi on wyzwanie dla niej i dla niego. Czy mężczyźni są w stanie oprzeć się urokowi kobiety kuszącej Juliette Has A (więcej...)

240.77 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Musc Invisible Woda perfumowana spray tester 100 ml

Musc Invisible to woda perfumowana od marki Juliette Has A Gun. Kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2020 roku. Ciepły zapach odpowiedni do noszenia zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Nuty zapachowe:Nuta głowy: jaśminNuta serca: kwiat bawełnyNuta bazy: białe piżmoUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

236.88 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Mmmm... Woda perfumowana spray tester 100 ml

Mmmm... to kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa dedykowana dla charyzmatycznych i odważnych kobiet, które lubią być również delikatne i seksowne. Mmmm... powstał w 2016 roku. Zapach stworzony przez Romando Ricci.Nuty zapachowe:Nuta głowy: neroli, geranium, malinaNuta serca: kwiat pomarańczy, tuberoza, jaśmin wielkolistny, irysNuta bazy: karmel, heliotrop, paczula, drzewo sandałowe, (więcej...)

227.74 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Musc Invisible Woda perfumowana spray 100 ml

Musc Invisible to woda perfumowana od marki Juliette Has A Gun. Kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2020 roku. Ciepły zapach odpowiedni do noszenia zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Nuty zapachowe:Nuta głowy: jaśminNuta serca: kwiat bawełnyNuta bazy: białe piżmo

288.13 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Ego Stratis Woda perfumowana spray 50 ml

Woda perfumowana Ego Stratis to orzeźwiający koktajl z energetyzującą mandarynką, bergamotką i cytryną otulony nutami morskimi i delikatnym piżmem. Współczesna kompozycja zapachowa stworzona z myślą o kobietach i mężczyznach. Nuty zapachowe:Nuta głowy: bergamotka, cytryna, mandarynkaNuta serca: nuty morskie, calone, jagoda, neroli, brzoskwiniaNuta bazy: ambroksan, piżmo, cedr

246.02 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Mmmm... Woda perfumowana 100 ml

Mmmm... marki Juliette Has A Gun to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mmmm... został wydany w 2016 roku. Perfumy Juliette Has A Gun uosabiają broń w rękach kobiet i mężczyzn.To bronią jest niepowtarzalny zapach. Stanowi on wyzwanie dla niej i dla niego. Czy mężczyźni są w stanie oprzeć się urokowi kobiety kuszącej Juliette Has A Gun? A kobiety, czy przejdą obojętnie obok mężczyzn (więcej...)

302.12 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Mmmm... Woda perfumowana spray 50 ml

Mmmm... to kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa dedykowana dla charyzmatycznych i odważnych kobiet, które lubią być również delikatne i seksowne.Mmmm... powstał w 2016 roku, zapach ten został stworzony przez Romando Ricci.Nuty zapachowe:Nuta głowy: neroli, geranium, malinaNuta serca: kwiat pomarańczy, tuberoza, jaśmin wielkolistny, irysNuta bazy: karmel, heliotrop, paczula, drzewo sandałowe, wani (więcej...)

240.77 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Another Oud Woda perfumowana 100 ml

Another Oud marki Juliette Has A Gun to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Another Oud został wydany w 2015 roku.Perfumy Juliette Has A Gun uosabiają broń w rękach kobiet, którą jest niepowtarzalny zapach. Stanowi on wyzwanie dla mężczyzn. Czy są oni w stanie oprzeć się urokowi kobiety kuszącej Juliette Has A Gun? Każdy z aromatów tej linii podkreśla złożoną osobowość kobie (więcej...)

291.98 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Lipstick Fever Woda perfumowana spray tester 100 ml

Woda perfumowana Lipstick Fever to esencjonalny, kwiatowo-owocowy zapach wydany w 2020 roku. Zmysłowe perfumy dedykowane pewnym siebie kobietom. Nuty zapachowe:Nuta głowy: malina, fiołekNuta serca: irys, paczulaNuta bazy: cedr, waniliaUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

236.88 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose Woda perfumowana spray tester 100 ml

Not A Perfume Superdose to woda perfumowana od marki Juliette Has a Gun. Dzrewno-aromatyczna kompozycja zapachowa wydana w 2019 roku. Elegancki, czysty zapach skomponowany z jednego składnika - cetaloxu.Nuty zapachowe: cetaloxUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

236.88 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes Woda perfumowana spray tester 100 ml

Vanilla Vibes to woda perfumowana od marki Juliette Has A Gun. Bursztynowa kompozycja zapachowa wydana w 2019 roku. Vanilla Vibes to hymn dla przygody i wolności. Wyraz zmysłowej, mocnej i swobodnej kobiecości.Nuty zapachowe:Nuta głowy: sólNuta serca: absolut z wanilii, orchideaNuta bazy: fasolka tonka, drzewo sandałowe, piżmo, benzoesUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

236.88 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Anyway Woda perfumowana spray tester 100 ml

Anyway to orientalno-kwiatowa woda perfumowana dla kobiet od marki Juliette Has a Gun. Ta urzekająca, arabska kompozycja zapachowa pojawiła się na rynku w 2013 roku.Nuty zapachowe:Nuta głowy: neroli, limaNuta serca: jaśminNuta bazy: piżmo, nuty drzewne, hedioneUwaga! Produkt może nie zawierać opakowania i korka.

231.50 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Gentlewoman Woda perfumowana spray 50 ml

Zapach został zainspirowany charakterem Calamity Jane, najsłynniejszej kobiety Dzikiego Zachodu. Gentlewoman to cytrusowa kompozycja zapachowa dedykowana dla charyzmatycznych i twardych kobiet, które lubią być również delikatne i seksowne.Gentlewoman  powstał w 2015 roku przez Romando Ricci.Nuty zapachowe:Nuta głowy: bergamotka, kwiat pomarańczy, neroliNuta serca: migdał, kumaryna, lawendaNut (więcej...)

212.83 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Sunny Side Up Woda perfumowana spray 100 ml

Sunny Side Up to intensywnie kwiatowa kompozycja od marki Juliette Has a Gun.Stworzona z myślą o kobietach w 2017 roku.Nuty zapachowe:Nuta głowy: amyris, jaśmin, waniliaNuta serca: drzewo sandałowe, korzeń irysa, jaśmin, mleko kokosoweNuta bazy: iso e super, ambrette (piżmo ambrowe)

297.97 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes Woda perfumowana spray 50 ml

Vanilla Vibes to woda perfumowana od marki Juliette Has A Gun. Bursztynowa kompozycja zapachowa wydana w 2019 roku. Vanilla Vibes to hymn dla przygody i wolności. Wyraz zmysłowej, mocnej i swobodnej kobiecości.Nuty zapachowe:Nuta głowy: sólNuta serca: absolut z wanilii, orchideaNuta bazy: fasolka tonka, drzewo sandałowe, piżmo, benzoes

241.92 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Not a Perfume Woda perfumowana spray 100 ml

Not a Perfume to woda perfumowana od Juliette Has a Gun. Zapach skomponowany z jednego składnika - ambroxanu.Kompozycja zapachowa nie tylko dla kobiet eleganckich i odważnych, ale i romantycznych oraz delikatnych.Nuty zapachowe: ambroxan 

296.30 PLN
PODGLĄD