Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Juliette Has A Gun Another Oud Woda perfumowana roll-on 7 ml

Another Oud marki Juliette Has A Gun to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Another Oud został wydany w 2015 roku.Perfumy Juliette Has A Gun uosabiają broń w rękach kobiet, którą jest niepowtarzalny zapach. Stanowi on wyzwanie dla mężczyzn. Czy są oni w stanie oprzeć się urokowi kobiety kuszącej Juliette Has A Gun? Każdy z aromatów tej linii podkreśla złożoną osobowość kobie (więcej...)

58.30 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Anyway woda perfumowana 50 ml

Anyway marki Juliette Has A Gun to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Anyway został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Romano Ricci. Perfumy Juliette Has A Gun uosabiają broń w rękach kobiet i mężczyzn. To bronią jest niepowtarzalny zapach. Stanowi on wyzwanie dla niej i dla niego. Czy mężczyźni są w stanie oprzeć się urokowi kobiety kuszącej Juliette Has A (więcej...)

187.10 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Gentlewoman woda perfumowana 50 ml

Zapach został zainspirowany charakterem Calamity Jane, najsłynniejszej kobiety Dzikiego Zachodu. Gentlewoman to cytrusowa kompozycja zapachowa dedykowana dla charyzmatycznych i twardych kobiet, które lubią być również delikatne i seksowne. Gentlewoman powstał w 2015 roku przez Romando Ricci. Nuty zapachowe: Nuta głowy: bergamotka, kwiat pomarańczy, neroli Nuta serca: migdał, kumaryna, lawenda Nut (więcej...)

180.30 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Lady Vengeance Woda perfumowana 2 ml

Lady Vengeance marki Juliette Has A Gun jest szyprowo-kwiatowym zapachem, który na rynku pojawił się w 2006 roku. Lady Vengeance to Pani Zemsta, która jet charakterną, prawdziwą kusicielką. Zapach jest jednak bardzo świeży, mocno wyczuwalne jest w nim serce składające się z róży i wanilii. Jego ogon ma bogaty i zmysłowy aromat. Stworzony z myślą o niezaprzeczalnej kobiecości, pewności siebie oraz (więcej...)

4.35 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Miss Charming Woda perfumowana 100 ml

Zmysłowa czarodziejka, już od chwili gdy się budzi. Miss Charming wydaje się być niewiniątkiem, ale nie dajcie się zwieść. Nawet jeśli to róża - pamiętajcie, że ma kolce. Owocowa interpretacja marokańskiej róży, piżma i akcentów dzikich owoców. Zapach pozornie niewinny, o zwodniczej aurze. Typ zapachu: kwiatowo-owocowy Nuty zapachowe: piżmo, liczi, owoce leśne, truskawka, róża Perfumy Juliette Has (więcej...)

248.10 PLN
PODGLĄD

Juliette Has A Gun Miss Charming Woda perfumowana 50 ml

Zmysłowa czarodziejka, już od chwili gdy się budzi. Miss Charming wydaje się być niewiniątkiem, ale nie dajcie się zwieść. Nawet jeśli to róża pamiętajcie, że ma kolce. Owocowa interpretacja marokańskiej róży, piżma i akcentów dzikich owoców. Zapach pozornie niewinny, o zwodniczej aurze. Typ zapachu: kwiatowo-owocowy Nuty zapachowe: piżmo, liczi, owoce leśne, truskawka, róża Perfumy Juliette Has (więcej...)

193.90 PLN
PODGLĄD