La Prairie

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

La Prairie Skin Caviar Luxe Cream Sheer Krem do twarzy z Kawiorem 50 ml

Skin Caviar Luxe Cream Sheer ma cudownie delikatną konsystencję, która zapewnia legendarny lifting i ujędrnienie w czystej formule. Przełomowa nauka La Prairie dotycząca kawioru wzbogaciła naturalny ekstrakt z kawioru o bioinżynieryjne formy najsilniejszych składników składnika w celu zwiększenia jędrności i elastyczności. Wzbogacona ekskluzywnym kompleksem komórkowym La Prairie, ta unikalna formu (więcej...)

1565.20 PLN
PODGLĄD

La Prairie Essence of skin caviar eye complex with caviar extracts delikatna kuracja kawiorowa pod oczy 15 ml

Delikatna kuracja kawiorowa pod oczy 15ml Kuracja do stosowania w dzień, widocznie ujędrnia, tonizuje i wygładza skórę wokół oczu. Naukowcy La Prairie zajmujący się pielęgnacją skóry zrozumieli, że kobieta pragnie luksusu tak bardzo, jak jej skóra pragnie odmłodzenia. Dlatego też postanowili podjąć pracę nad stworzeniem produktów zaspokajających te potrzeby. Rezultatem tego jest Kol (więcej...)

524.27 PLN
PODGLĄD

La Prairie Skin caviar luxe cream luksusowa kuracja kawiorowa o działaniu ujędrniającym do twarzy i szyi 50 ml

Naukowcy La Prairie zajmujący się pielęgnacją skóry zrozumieli, że kobieta pragnie luksusu tak bardzo, jak jej skóra pragnie odmłodzenia. Dlatego też postanowili podjąć pracę nad stworzeniem produktów zaspokajających te potrzeby. Rezultatem tego jest Kolekcja Kawiorowa, która stanowi doskonałe połączenie nowoczesnej technologii i absolutnego luksusu.Efektywna kuracja kawiorowa o działaniu ujędrnia (więcej...)

1632.09 PLN
PODGLĄD