Loton logo

Loton

Pierwsza firma w Polsce powojennej powstałą w 1957 roku by specjalizować się w kosmetyce do stylizacji i pielęgnacji włosów. Loton Firma Kosmetyczna łączy jakość z tradycją, nowoczesność z szacunkiem do natury.

Firma słynie z wielu produktów ale Płyn do układania włosów Loton 2 i Lakier do włosów Loton 4 to najstarsze marki chronione w Urzędzie Patentowym od ponad 40 lat. Tylko w wyjątkowych produktach Loton czynnikiem utrwalającym kształt fryzury jest hydrolizat białkowy, podczas gdy inni używają w tym celu żywic syntetycznych.

Istotnym momentem w rozwoju firmy było opracowanie serii Provit odżywek skierowanych do ludzi młodych. Szczególnie znane odżywki w płynie: Keratyna, Jedwab, Rosa we włosach, Kaszmir, Elixiry: ziołowy – Kuracja przeciw wypadaniu włosów i proteinowy- Kuracja do włosów przetłuszczających się.

Wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom opracowano linię kosmetyków Loton Professional do wykonywania profesjonalnych zabiegów w zaciszu domowym. Kolekcja zaprojektowana została tak, by trafiać w gust osób najbardziej wymagających. Wśród tej kolekcji można znaleźć niezwykle silny Gel Spray do utrwalania fryzur, Volume Spray na wzrost objętości czy Termo Spray do ochrony termicznej przy prostowaniu lub kręceniu włosów oraz Argan i Keratin Oil odżywki dwufazowe oceniane jako najskuteczniejsze i najlepiej wpisujące się w trend rynkowy.

Loton poprzez inwestycje i ciągłe doskonalenie nieustannie się zmienia. Nowości 2014 r. to kolekcja kosmetyków Loton Spa&Beauty: Macadamia Oil, Coconut Oil i Argan Oil produkty do tak bardzo popularnego olejowania włosów i ciała.

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Płyn Do Układania Włosów

Loton 2 Płyn Do Układania Włosów 125 ml

Loton 2 Płyn Do Układania Włosów Ułatwia modelowanie. Pomaga w idealnym ułożeniu fryzury. Przedłuża trwałość fryzury. Sprawia, że włosy są lśniące i puszyste. Regeneruje i wzmacnia włosy.

8.03 PLN
Podgląd
Płyn Do Układania Włosów Zapas

Loton 2 Płyn Do Układania Włosów Zapas 125 ml

Loton 2 Płyn Do Układania Włosów Zapas Ułatwia modelowanie. Pomaga w idealnym ułożeniu fryzury. Przedłuża trwałość fryzury. Sprawia, że włosy są lśniące i puszyste. Regeneruje i wzmacnia włosy.

6.69 PLN
Podgląd
Lakier Do Włosów

Loton 4 Lakier Do Włosów 120 ml

Loton 4 Lakier Do Włosów Ułatwia ułożenie fryzury. Utrwala fryzurę bez nadmiernego jej wysuszenia. Nie skleja włosów. Nadaje włosom sprężystość. Wzmacnia i regeneruje włosy.

7.80 PLN
Podgląd
Lakier Do Włosów Zapas

Loton 4 Lakier Do Włosów Zapas 120 ml

Loton 4 Lakier Do Włosów Zapas Ułatwia ułożenie fryzury. Utrwala fryzurę bez nadmiernego jej wysuszenia. Nie skleja włosów. Nadaje włosom sprężystość. Wzmacnia i regeneruje włosy.

7.65 PLN
Podgląd
Dwufazowa odżywka do włosów z alganami morskimi

Loton Care & Styling Dwufazowa odżywka do włosów z alganami morskimi 150 ml

Spróbuj nowoczesnej, ekspresowej odżywki LOTON stworzonej z wykorzystaniem naturalnej mocy alg morskich. Lekka, dwufazowa formuła zapewnia szybkie działanie. Nawilżające i regenerujące właściwości alg morskich pomagają przywrócić włosom ich naturalność i kondycję. Po zastosowaniu odzywki włosy są miękkie i podatne na układanie.

8.45 PLN
Podgląd
Dwufazowa odżywka z olejkiem arganowym

Loton Care & Styling Dwufazowa odżywka z olejkiem arganowym 150 ml

Spróbuj nowoczesnej, ekspresowej odżywki LOTON stworzonej z wykorzystaniem naturalnej mocy olejku arganowego. Lekka, dwufazowa formuła zapewnia szybkie działanie. Olejek arganowy znany jest z swoich nieocenionych właściwościach nawilżających, regenerujących i ochronnych. Zawarte w olejku witaminy E i F nadają włosom elastyczność.

8.35 PLN
Podgląd
Dwufazowa odżywka z płynną kreatyną

Loton Care & Styling Dwufazowa odżywka z płynną kreatyną 150 ml

Spróbuj nowoczesnej, ekspresowej odżywki LOTON stworzonej z wykorzystaniem kompleksu płynnej keratyny. Kompleks, składający się z dwóch hydrolizatów, wnika w głąb włosów odbudowując ubytki w ich strukturze. Proteiny roślinne, które uzupełniają formułę odżywki, pomagają odzyskać włosom ich naturalną sprężystość, siłę i witalność.

8.35 PLN
Podgląd
Dwufazowa odżywka z płynnym jedwabiem

Loton Care & Styling Dwufazowa odżywka z płynnym jedwabiem 150 ml

Spróbuj nowoczesnej, ekspresowej odżywki LOTON stworzonej z wykorzystaniem naturalnej mocy protein jedwabiu. Lekka, dwufazowa formuła zapewnia szybkie działanie. Odżywka przeznaczona do włosów suchych, matowych i trudnych do ułożenia. Dzięki szczególnie cennym aminokwasom jedwabiu (serycyna i fibroina) regeneruje włosy zarówno na powierzchni jak i wewnątrz ich struktury. Po zastosowaniu odzywki wł (więcej...)

8.35 PLN
Podgląd
Extra Mocny Lakier Do Włosów

Loton Professional Hair-Spray Extra Mocny Lakier Do Włosów 125 ml

Loton Professional Hair-Spray Extra Mocny Lakier Do Włosów - utrwala - zapewnia łatwą aplikację - nie obciąża - nie skleja włosów Lakier zapewnia profesjonalne utrwalenie fryzury. Zapewnia mocne i skuteczne utrwalenie fryzury. Posiada lekką formułę. Nie obciąża i nie skleja włosów. Zawiera prowitaminę B5, która chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Lakier nadaje włosom (więcej...)

9.30 PLN
Podgląd
Super Mocny Lakier Do Włosów

Loton Professional Hair-Spray Super Mocny Lakier Do Włosów 75 ml

Loton Professional Hair-Spray Super Mocny Lakier Do Włosów - utrwala - zapewnia łatwą aplikację - nie obciąża - nie skleja włosów Lakier zapewnia profesjonalne utrwalenie fryzury. Posiada lekką konsystencję. Nie obciąża i nie skleja włosów. Zawiera prowitaminę B5 (D-panthenol), która w organizmie odgrywa kluczową rolę podczas podziałów macierzy włosa. Pobudza komórki budujące łodygę włosa –keratyn (więcej...)

5.77 PLN
Podgląd
Odżywka Nawilżająca Do Włosów Algi Morskie

Loton Professional Hydro-Control Odżywka Nawilżająca Do Włosów Algi Morskie 125 ml

Loton Professional Hydro-Control Odżywka Nawilżająca Do Włosów Algi Morskie - nawilża - regeneruje - zapewnia łatwą aplikację Odżywka jest ratunkiem dla suchych włosów. Została stworzona na bazie alg morskich obfitujących w naturalne składniki o właściwościach nawilżających, regenerujących i ochronnych. Posiada lekką konsystencję. Dwufazowa formuła zapewnia suchym i matowym włosom właściwą kondycj (więcej...)

12.40 PLN
Podgląd
Spray Do Prostowania Włosów

Loton Professional Spray Do Prostowania Włosów 125 ml

Loton Professional Termo-Spray Do Prostowania Włosów - zapewnia ochronę przed wysoką temperaturą - zapewnia łatwa aplikację Skutecznie chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wysokiej temperatury. Formuła stylizującą zapewnia długotrwały efekt prostych włosów. Naturalne proteiny jedwabiu zawarte w produkcie nadają włosom połysk i gładkość. Termoochrona włosów do 220°C.

10.00 PLN
Podgląd
Spray Do Stylizacji Loków

Loton Professional Spray Do Stylizacji Loków 125 ml

Loton Professional Termo-Spray Do Stylizacji Loków - utrwala - zapewnia ochronę przed wysoką temperaturą - zapewnia łatwa aplikację Zapewnia trwałe i sprężyste loki na długo. Skutecznie chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wysokiej temperatury. Ułatwia modelowanie włosów eksponując loki. Spray zwiększa trwałość fryzury zachowując jej sprężystość. Sprawia, że włosy są gładkie i pełne blasku. (więcej...)

11.35 PLN
Podgląd
Spray Do Włosów Ultra Mocny

Loton Professional Spray Do Włosów Ultra Mocny 200 ml

Loton Professional Spray Do Włosów Ultra Mocny - utrwala - zapewnia łatwa aplikację Zapewnia ultra mocne i natychmiastowe utrwalenie każdej fryzury. Daje możliwość modelowania całej fryzury jak i akcentowania pojedynczych kosmyków. Szybko wysycha. Pozostawia przyjemny zapach. Nie skleja włosów. Doskonale utrwala fryzurę nadając włosom elastyczność i odrobinę połysku. Może być stosowany zarówno na (więcej...)

11.20 PLN
Podgląd
Spray Zwiększający Objętość Włosów

Loton Professional Spray Zwiększający Objętość Włosów 125 ml

Loton Professional Volume-Spray Zwiększający Objętość Włosów - zwiększa objętość - nie obciąża - zapewnia łatwa aplikację - wygładza Spray zapewnia długotrwały efekt zwiększonej objętości. Unosi włosy u nasady nadając im efekt długotrwałej objętości. Nie obciąża włosów. Proteiny pszenicy i keratyna zapewniają połysk, wygładzenie i zdrowy wygląd włosów. Dzięki zwiększonej elastyczności włosy stają (więcej...)

16.15 PLN
Podgląd
Jedwab w Płynie

Loton Provit Jedwab w Płynie 100 ml

Loton Provit Jedwab w Płynie - regeneruje - wygładza - zapewnia łatwą aplikację - ułatwia ułożenie fryzury - nawilża Jedwab posiada postać dwufazową. Zawiera składniki gwarantujące połysk, gładkość i miękkość. Jedwab w płynie umożliwia intensywną kurację pielęgnacyjną do włosów. Nie obciąża włosów. Dzięki szczególnie cennym składnikom w tym wyjątkowym aminokwasom (serycyna i fibroina) regeneruje w (więcej...)

10.15 PLN
Podgląd
Keratyna w Płynie

Loton Provit Keratyna w Płynie 100 ml

Provit Keratyna w Płynie - regeneruje - odbudowuje - zapewnia łatwą aplikację - nawilża Intensywnie działająca odzywka do włosów w spray'u. Zawiera „uderzeniową” dawkę składników regenerujących, a przede wszystkim keratynę (główny składnik włosów). Odbudowuje zniszczone włosy. Zwiększa objętość. Zapobiega elektryzowaniu się włosów. Ułatwia rozczesywanie i układanie się włosów.

10.55 PLN
Podgląd
MASKA ODBUDOWUJACA Z CERAMIDAMI

Loton PROVIT MASKA ODBUDOWUJACA Z CERAMIDAMI 125 ml

Proteiny jedwabiu oraz wyselekcjonowane substancje pomocnicze otulają włos ochronną warstwą. Skutecznie odbudowują jego strukturę zapewniając długotrwałą ochronę koloru. Pomagają utrzymać elastyczność i wytrzymałość nadając jednocześnie jedwabisty połysk. Użycie maski przywraca suchym i matowym włosom zdrowy wygląd, połysk i sprężystość. Regularne stosowanie chroni włosy przed utratą koloru oraz s (więcej...)

11.17 PLN
Podgląd
Maska Odbudowująca z Ceramidami

Loton Provit Maska Odbudowująca z Ceramidami 15 ml

Loton Provit Maska Odbudowująca z Ceramidami Sprawia, że włosy stają się mocne i sprężyste. Zawiera ceramidy, które wzmacniają spoistość komórek włosowych, zwiększają odporność na promieniowanie UV oraz poprawiają wygląd włosów czyniąc je gładszymi. Maska doskonale chroni każdy rodzaj włosów przed niekorzystnym działaniem środowiska. Stymuluje właściwe nawilżenie włosów i naskórka, zapobiegając w (więcej...)

2.70 PLN
Podgląd
MASKA REGENERUJĄCA Z JEDWABIEM

Loton PROVIT MASKA REGENERUJĄCA Z JEDWABIEM 125 ml

Proteiny jedwabiu oraz wyselekcjonowane substancje pomocnicze otulają włos ochronną warstwą. Skutecznie odbudowują jego strukturę zapewniając długotrwałą ochronę koloru. Pomagają utrzymać elastyczność i wytrzymałość nadając jednocześnie jedwabisty połysk. Użycie maski przywraca suchym i matowym włosom zdrowy wygląd, połysk i sprężystość. Regularne stosowanie chroni włosy przed utratą koloru oraz s (więcej...)

11.17 PLN
Podgląd
EKSKLUZYWNY OLEJEK DO DŁONI I PAZNOKCI Z WIT. E I OLEJEM RYCYNOWYM

Loton Spa & Beauty EKSKLUZYWNY OLEJEK DO DŁONI I PAZNOKCI Z WIT. E I OLEJEM RYCYNOWYM 20 ml

Olej rycynowy nawilża, wzmacnia i nabłyszcza paznokcie oraz działa kojąco i regenerująco na skórę dłoni. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych (mróz, detergenty itp.). Witamina E znana jako "eliksir młodości" wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne. Działa ochronnie w stosunku do skóry, posiada funkcje przeciwstarzeniowe, zapobiega powstawaniu plam starczych.

13.05 PLN
Podgląd
EKSLUZYWNY OLEJEK DO DŁONI I PAZNOKCI Z KWASEM HIAULURONOWYM

Loton Spa & Beauty EKSLUZYWNY OLEJEK DO DŁONI I PAZNOKCI Z KWASEM HIAULURONOWYM 20 ml

Kwas Hialuronowy posiada właściwości silnie nawilżające - zatrzymując znaczne ilości wody w głębszych warstwach skóry poprawia jej integralność i elastyczność. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe. W efekcie regularnego stosowania poprawia się stan Twoich paznokci, które staja się mocne, gładkie i błyszczące.

13.05 PLN
Podgląd
Olejek Do Twarzy i Szyi Extreme Reductor

Loton Spa&Beauty Anti - Age Oil Olejek Do Twarzy i Szyi Extreme Reductor 30 ml

Loton Spa&Beauty Anti - Age Oil Olejek Do Twarzy i Szyi Extreme Reductor Anti-Age Oil to nowoczesny kosmetyk zawierający składniki aktywne o działaniu wypełniającym zmarszczki i linie mimiczne. Olejek zawiera frakcję z nasion sezamu, która charakteryzuje się właściwościami wypełniającymi zmarszczki wokół ust, oraz poprawia mikrorzeźbę skóry. Dodatkowym składnikiem jest ekstrakt z pieprzu syczuańsk (więcej...)

23.20 PLN
Podgląd
Olejek Arganowy

Loton Spa&Beauty Argan Oil 100% Olejek Arganowy 30 ml

Loton Spa&Beauty Argan Oil 100% Olejek Arganowy Stuprocentowy czysty, naturalny, organiczny marokański olej z orzechów argonowych. Nie zawiera żadnych dodatków. Posiada właściwości regenerujące oraz odmładzające. Szczególnie polecany dla skóry włosów i paznokci.

26.30 PLN
Podgląd
Olejek Do Twarzy Szyi i Dekoltu Haluronic Acid

Loton Spa&Beauty Face Oil Olejek Do Twarzy Szyi i Dekoltu Haluronic Acid 30 ml

Loton Spa&Beauty Face Oil Olejek Do Twarzy Szyi i Dekoltu Haluronic Acid Kosmetyk przeznaczony jest do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Łączy w sobie zestaw trzech olejków (słodkie migdały, makadamia, argan) i kwasu hialuronowego. Dzięki tak dobranej kompozycji skóra staje się wygładzona, jędrna i miękka, zabezpieczona przed utratą elastyczności i sprężystości. Kwas hialuronowy to skuteczny skł (więcej...)

23.20 PLN
Podgląd
Olejek Do Ciała Włosów Paznokci Body Shine

Loton Spa&Beauty Gold Oil Olejek Do Ciała Włosów Paznokci Body Shine 30 ml

Loton Spa&Beauty Gold Oil Olejek Do Ciała Włosów Paznokci Body Shine Gold Oil to wyjątkowy kosmetyk o wszechstronnym zastosowaniu. Przeznaczony do zdobienia ciała, podkreślenia opalenizny, znakomicie nadaje się na wszelkiego rodzaju „wyjścia imprezowe”. Sucha, lekka formuła daje gwarancję braku niekomfortowego odczucia lepkości i tłustości jakie mogą towarzyszyć standardowym olejom. Brokat imitują (więcej...)

26.30 PLN
Podgląd
Liftingujące Serum Z Ceramidami Do Twarzy Szyi i Dekoltu

Loton Spa&Beauty Liftingujące Serum Z Ceramidami Do Twarzy Szyi i Dekoltu 20 ml

Loton Spa&Beauty Liftingujące Serum Z Ceramidami Do Twarzy Szyi i Dekoltu Serum liftingujące stanowi połączenie wyjątkowych właściwości ceramidów, inuliny oraz komórek macierzystych. Ceramidy odpowiedzialne są za nawilżenie skóry, wraz z innymi elementami tworzą naturalną barierę ochronną. Ponadto redukują współczynnik utraty wody transepidermalnej i zwiększają stopień nawilżenia powierzchniowego (więcej...)

15.50 PLN
Podgląd
Łagodzące Serum Z Aloesem Do Twarzy Szyi i Dekoltu

Loton Spa&Beauty Łagodzące Serum Z Aloesem Do Twarzy Szyi i Dekoltu 20 ml

Loton Spa&Beauty Łagodzące Serum Z Aloesem Do Twarzy Szyi i Dekoltu Serum łagodzące stanowi połączenie wyjątkowych właściwości aloesu i białej herbaty. Aloes: - wykazuje silne działanie gojące, - łagodzi stany zapalne skóry, - działa pobudzająco na układ odpornościowy (immunomodulujące), - działa nawilżająco, emoliencyjnie i przeciwstarzeniowo. Polisacharydowe „kleje” z aloesu chłoną i zatrzymują (więcej...)

15.50 PLN
Podgląd
Nawilżające Serum Z Kwasem Hialuronowym Do Twarzy Szyi i Dekoltu

Loton Spa&Beauty Nawilżające Serum Z Kwasem Hialuronowym Do Twarzy Szyi i Dekoltu 20 ml

Loton Spa&Beauty Nawilżające Serum Z Kwasem Hialuronowym Do Twarzy Szyi i Dekoltu Serum nawilżające jest połączeniem wyjątkowych właściwości kwasu hialuronowego, cząsteczek 3D, oraz roślinnych komórek macierzystych. Kwas hialuronowy posiada właściwości silnie nawilżające. W postaci niskocząsteczkowej wiąże i zatrzymuje znaczne ilości wody w głębszych warstwach skóry poprawiając jej integralności (więcej...)

15.50 PLN
Podgląd
Argan Oil

Loton Spa&Beauty Oil Therapy Argan Oil 125 ml

Loton Spa&Beauty Oil Therapy Argan Oil Olejek arganowy przywraca włosom gładkość i naturalny połysk. Sprawia, że włosy są mocniejsze, miękkie i sprężyste. Stosowany na skórę wzmacnia jej elastyczność stymulując równowagę wodno-lipidową. Zapewnia uczucie relaksu i odprężenia. Łagodzi podrażnienia skóry. Nie zawiera parabenów, silikonów, alergenów i składników pochodzenia zwierzęcego. Zapewnia łatwą (więcej...)

14.00 PLN
Podgląd
Spirytus Salicylowy Kosmetyczny Tradycyjny

Loton Spirytus Salicylowy Kosmetyczny Tradycyjny 115 ml

Loton Spirytus Salicylowy Kosmetyczny Tradycyjny Posiada działanie antyseptyczne. Oczyszcza skórę. Posiada działanie dezynfekujące i antybakteryjne. Przyspiesza gojenie ran.

3.15 PLN
Podgląd
SPIRYTUS SALICYLOWY KOSMETYCZNY Z ALOESEM

Loton SPIRYTUS SALICYLOWY KOSMETYCZNY Z ALOESEM 115 ml

- oczyszcza skórę, - działanie dezynfekujące i antybakteryjne, - wyciąg z aloesu wykazuje działanie przeciwzapalne, - przyśpiesza gojenie ran

3.65 PLN
Podgląd
SZAMPON DO WŁOSÓW nawilżający algi morskie

Loton SZAMPON DO WŁOSÓW nawilżający algi morskie 300 ml

Szampon nawilżający z algami morskimi może być stosowany do każdego rodzaju włosów. Posiada łagodne właściwości pielęgnujące a nawilżające i regenerujące właściwości alg morskich pomagają przywrócić włosom ich naturalność i kondycję. Po zastosowaniu szamponu włosy są miękkie i podatne na układanie.

8.35 PLN
Podgląd
SZAMPON DO WŁOSÓW pielęgnujący z olejkiem arganowym

Loton SZAMPON DO WŁOSÓW pielęgnujący z olejkiem arganowym 300 ml

Szampon pielęgnujący z olejkiem arganowym przeznaczony jest do codziennego stosowania. Olejek arganowy jest cenionym składnikiem kosmetyków do włosów, sprawia, że włosy stają się miękkie i delikatne. Zastosowanie szamponu zapewnia włosom odpowiednie nawilżenie i odżywienie przywracając elastyczność i naturalny połysk.

8.35 PLN