Lucart

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Lucart EcoNatural Papier toaletowy 6 rolek

EcoNatural 1 to dwuwarstwowy papier toaletowy wykonany z włókien celulozowych pochodzących z opakowań po napojach typu Tetrapak. Każda rolka posiada dekoracyjną obwolutę. Do produkcji papierów EcoNatural wykorzystano tylko procesy fizyczne - w wyniku rozdzielenia warstw kartonów po napojach uzyskujemy celulozę w naturalnym kolorze oraz tworzywo AlPe, z którego robimy dozowniki. Jest to wyjątkowy n (więcej...)

10.85 PLN
PODGLĄD

Lucart EcoNatural Chusteczki kosmetyczne

Dwuwarstwowe chusteczki kosmetyczne w pudełeczku wykonane z włókien celulozowych pochodzących z opakowań po napojach typu ''Tetrapak'' czyli znanych powszechnie jako karton po sokach, mleku lub innych napojach.

6.47 PLN
PODGLĄD

Lucart EcoNatural Ręcznik papierowy kuchenny 70, 2 warstwy, 190listków

Ręczniki kuchenne EcoNatural 2.3 Długość 42m 200 listków / 3 warstwy / 2szt Jedna rolka odpowiada czterem rolkom popularnych ręczników. Zapakowane w papier! Zero plastiku! Zero folii! Dlaczego warto używać ręczników kuchennych EcoNatural 2.3 - są bardzo wydajne - dopuszczone do kontaktu z żywnością - wytrzymałe - trzywarstwowe - niebielone - wyprodukowane w innowacyjny sposób z troską o środowisk (więcej...)

10.97 PLN
PODGLĄD