Michel Mercier

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Cienkie Anti Slip Fine Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Cienkie Anti Slip Fine Szczotka Do Włosów Wersja Anti-Slip wyposażona została w anty-poślizgową rączką, która idealnie sprawdza się pod prysznicem. Teraz bez problemu możesz rozczesywać swoje włosy pod prysznicem, nawet przy nałożonej odżywce i mieć pewność, że szczotka nie wyślizgnie Ci się z dłoni. Końcówki są najbardziej elastyczne i miękkie, dzięki czemu włosy są rozczesyw (więcej...)

44.40 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Normal Anti Slip Normal Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Normal Anti Slip Normal Szczotka Do Włosów Wersja Anti-Slip posiada anty-poślizgową rączką, która idealnie sprawdza się pod prysznicem. Teraz masz możliwość rozczesywania włosów pod prysznicem, nawet przy nałożonej odżywce i masz pewność, że szczotka nie wyślizgnie Ci się z dłoni. Końcówki szczotki zostały dobrane odpowiednio do struktury włosa. Są bardziej elastyczne, średnio (więcej...)

45.90 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Grube Anti Slip Thic Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Grube Anti Slip Thic Szczotka Do Włosów Wersja Anti-Slip posiada anty-poślizgową rączką, która doskonale sprawdza się pod prysznicem. Teraz masz możliwość rozczesywać swoje włosy pod prysznicem, nawet przy nałożonej odżywce i mieć pewność, że szczotka nie wyślizgnie Ci się z dłoni. Końcówki są najmniej elastyczne, bardziej sztywne, również zakończone okrągłymi główkami, co poz (więcej...)

42.90 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Cienkie Classic Fine Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Cienkie Classic Fine Szczotka Do Włosów Sekretem innowacyjnej szczotki jest unikalny rozkład geometryczny 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. Rezultatem jest wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, redukcja łamliwości, oraz wypadania włosów podczas szczotkow (więcej...)

35.90 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Normalne Classic Normal Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Normalne Classic Normal Szczotka Do Włosów Sekretem tej innowacyjnej szczotki jest opatentowany rozkład geometryczny 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. Rezultatem jest wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, oraz redukcja łamliwości,jaki wypadania włosów sp (więcej...)

38.40 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Grube Travel Thick Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Grube Travel Thick Szczotka Do Włosów Szczotka Do Włosów Travel Thick: - idealna do zabrania ze sobą w podróż, - kompaktowa, - ergonomiczna, - wygodna do trzymania w ręku, - pasuje idealnie do torebki, kosmetyczki, walizki, torby sportowej... Wyposażona w odpowiednią nakładką, która chroni końcówki szczotki. Zapewnia przyjemne szczotkowanie, bez bólu. Zmniejsza łamanie i wypad (więcej...)

30.90 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Grube Classic Thick Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Grube Classic Thick Szczotka Do Włosów Sekret tej innowacyjnej szczotki polega na unikalnym rozkładzie geometrycznym 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. Rezultatem jest wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, oraz redukcja łamliwości i wypadania włosów podcz (więcej...)

38.40 PLN