Michel Mercier

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Michel Mercier Włosy Cienkie Travel Fine Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Cienkie Travel Fine Szczotka Do Włosów Szczotka Do Włosów Travel Fine: - idealna do zabrania ze sobą w podróż, - kompaktowa, - ergonomiczna, - wygodna do trzymania w ręku, - pasuje idealnie do torebki, kosmetyczki, walizki, torby sportowej... Wyposażona w odpowiednią nakładką, która chroni końcówki szczotki. Zapewnia przyjemne szczotkowanie, bez bólu. Zmniejsza łamanie i wypad (więcej...)

41.80 PLN
PODGLĄD

Michel Mercier Włosy Grube Travel Thick Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Grube Travel Thick Szczotka Do Włosów Szczotka Do Włosów Travel Thick: - idealna do zabrania ze sobą w podróż, - kompaktowa, - ergonomiczna, - wygodna do trzymania w ręku, - pasuje idealnie do torebki, kosmetyczki, walizki, torby sportowej... Wyposażona w odpowiednią nakładką, która chroni końcówki szczotki. Zapewnia przyjemne szczotkowanie, bez bólu. Zmniejsza łamanie i wypad (więcej...)

41.80 PLN
PODGLĄD

Michel Mercier Włosy Normal Anti Slip Normal Szczotka Do Włosów

Michel Mercier Włosy Normal Anti Slip Normal Szczotka Do Włosów Wersja Anti-Slip posiada anty-poślizgową rączką, która idealnie sprawdza się pod prysznicem. Teraz masz możliwość rozczesywania włosów pod prysznicem, nawet przy nałożonej odżywce i masz pewność, że szczotka nie wyślizgnie Ci się z dłoni. Końcówki szczotki zostały dobrane odpowiednio do struktury włosa. Są bardziej elastyczne, średnio (więcej...)

39.29 PLN
PODGLĄD