Milani

Kosmetyki Milani to niezwykła, nowoczesna marka kosmetyków ze Stanów Zjednoczonych. Choć pochodzi zza oceanu, powodem jej utworzenia, jak sama nazwa wskazuje, był zachwyt założycieli włoską stolicą mody – Mediolanem. Inspirujące uliczki, różnorodność etniczna i koloryt włoskiej kultury stał się nie tylko źródłem natchnienia dla autorów nazwy, ale też wpływa na specyfikę produktów.

Marzeniem założycieli Ralpha Bijou i Laurie Minc było stworzenie produktów, z których będzie mogła skorzystać każda osoba – bez względu na posiadany przez nią kolor skóry i odcień karnacji. Ich zdaniem marka kosmetyków powinna być dostępna dla wszystkich, także dla wegan. Chcąc walczyć z okrutnym traktowaniem niemych stworzeń, marka zdecydowała się nie używać żadnych substancji o pochodzeniu odzwierzęcym.
Dodatkową formą potwierdzenia tego zobowiązania jest certyfikat PETA oraz widoczny na opakowaniach znak nietestowania na zwierzętach (CCIC), które mogą otrzymać jedynie marki w 100% wolne od składników zwierzęcych. Unikalna formuła kosmetyków Milani wynika także z wyspecjalizowanych, opatentowanych metod i technologii produkcji.

Milani
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Milani Amore Satin Matte Lip Creme matowa pomadka do ust Cashmere (12) 6 ml

Niewyobrażalnie kremowa pomadka w odważnych kolorach. Dzięki Amore Satin Matte Lip Creme Twoje usta staną się olśniewające. Ta płynna pomadka oferuje idealne połączenie komfortowego noszenia i intensywnego koloru z prawdziwie satynowym akcentem. Matowa pomadka do ust Milani ma kremową, przyjemną formułę, która zapewnia długotrwałe nawilżenie. Intensywny, odważny kolor i luksusowe, matowe wykończen (więcej...)

50.85 PLN
PODGLĄD