My Laq

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

My Laq My Green Care oliwka do skórek 5 ml

Aromatyczna oliwka do skórek,która pomoże zadbać oodpowiednienawilżenie, natłuszczenie orazodżywienieobszaru wokół paznokci, ado tego sprawi, żekażdy manicure będzie prezentował się po prostu idealnie. WitaminyA iEorazdwa oleje o niesamowitych właściwościach -migdałowy iz kiełków pszenicy. Oliwka do skórek My Green Carezaskoczy Cię także swoim wyjątkowym zapachem, ponieważzawiera wsobieświeży arom (więcej...)

12.37 PLN
PODGLĄD

My Laq My Gum guma Peel-Off do ochrony skórek 5 ml

My Gum to guma do ochrony skórek podczas wykonywania manicure. Skutecznie zabezpiecza obrzeża paznokci przed niechcianym zabrudzeniem podczas aplikacji lakieru hybrydowego. Dzięki stosowaniu My Gum linia odcięcia paznokcia będzie równa, a efekt manicure bardziej spektakularny. Guma ma płynną konsystencję, która w kontakcie ze skórą bardzo szybko wysycha i idealnie przylega do jej powierzchni, dosk (więcej...)

17.05 PLN
PODGLĄD

My Laq My Peach Care oliwka do skórek 5 ml

Brzoskwiniowa oliwka do skórek, która pomożezadbać oodpowiednienawilżenie, natłuszczenie orazodżywienieobszaru wokół paznokci, ado tego sprawi, żekażdy manicure będzie prezentował się po prostu idealnie. W swoim składzie zawiera między innymiwitaminy A iEorazdwa oleje -migdałowy orazz kiełków pszenicy.

12.25 PLN
PODGLĄD

My Laq My Peel Off Base baza do manicure hybrydowego 5 ml

Jeśli lubisz nosićmanicure hybrydowy, alejego usuwanie zpaznokci sprawia Ci problem, to sięgnij po bazęMy Peel Off Base! Ta baza pod lakier hybrydowy pozwoli Ci szybko, łatwo i bezpiecznie usunąć stylizację. Wystarczy, że nałożysz bazę na środkową część płytki, pozostawisz 0,5-1 mm odstępu igotowe! Po wyschnięciu produktu zaaplikuj jedynie standardową bazę My Base, aby cieszyć się trwałym, łatwym (więcej...)

19.45 PLN
PODGLĄD

My Laq My Primer bezkwasowy primer do paznokci 5 ml

Bezkwasowy primer do paznokci My Primer wpływa na poprawę przyczepności lakieru hybrydowego i zapobiega szybkiemu odchodzeniu kolorowych zdobień. My Primer jest niezwykle wydajny. Wystarczy, że nałożysz niewielką ilość na naturalną płytkę paznokcia przed aplikacją lakieru hybrydowego i poczekasz chwilę, aż jego nadmiar odparuje. My Primer doskonale przygotuje Twoje paznokcie do wykonania manicure (więcej...)

11.77 PLN
PODGLĄD

My Laq Patyczki drewniane do paznokci 10 Szt.

Wysokiej jakości patyczki do manicure z dwiema różnymi końcówkami. Nie tylko ułatwiają przygotowanie skórek do zabiegu, ale również pomagają w perfekcyjnym nałożeniu ozdób na paznokcie. Produkt jednorazowego użytku.

7.70 PLN
PODGLĄD