Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Płyn do kąpieli dla niemowląt i dzieci

Oilatum Baby Płyn do kąpieli dla niemowląt i dzieci 300 ml

Dla dzieci i niemowląt. Odpowiedni do codziennego stosowania do skóry suchej i skłonnej do atopii. Stworzony we współpracy z dermatologami. Oilatum Baby płyn do kąpieli zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące odpowiednie do stosowania do skóry suchej. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Pomaga uniknąć przesuszenia skóry chroniąc naturalną barierę ochronną skóry dziecka. Odpowiedni (więcej...)

16.90 PLN
Podgląd
Szampon dla niemowląt i dzieci

Oilatum Baby Szampon dla niemowląt i dzieci 200 ml

Szampon dla dzieci i niemowląt, odpowiedni do codziennego stosowania do skóry suchej i skłonnej do atopii. Stworzony we współpracy z dermatologami. Oilatum Baby szampon zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące odpowiednie do stosowania na włosy i przesuszoną skórę głowy. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Ułatwia rozczesywanie włosów. Pomaga uniknąć przesuszenia skóry, chroniąc nat (więcej...)

16.90 PLN
Podgląd
Żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci

Oilatum Baby Żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci 300 ml

Żel do mycia głowy i ciała dla dzieci i niemowląt. Odpowiedni do codziennego stosowania do skóry suchej i skłonnej do atopii. Stworzony we współpracy z dermatologami. Oilatum Baby żel do mycia głowy i ciała zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące dostosowane do suchej skóry. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Pomaga uniknąć przesuszenia skóry chroniąc naturalną barierę ochronną sk (więcej...)

17.55 PLN
Podgląd
BALSAM DO CIAŁA DLA NIEMOWLĄT OD 1. DNIA ŻYCIA

Oilatum BALSAM DO CIAŁA DLA NIEMOWLĄT OD 1. DNIA ŻYCIA

Specyficzne połączenie olei mineralnych i części nawilżających wzmacniające naturalną barierę ochronną suchej i atopowej skóry dziecka. Łagodzi i chroni. Nawilża suchą skórę,bronić ją każdego dnia przed dalszym wysuszeniem. Dodatkowo mieści masło Shea o właściwościach łagodzących. Trafny do codziennego wykorzystania dla dzieci i niemowląt od 1 dnia życia oraz skóry skłonnej do atopii.

16.90 PLN