Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Oilatum Baby Płyn do kąpieli dla niemowląt i dzieci 300 ml

Dla dzieci i niemowląt. Odpowiedni do codziennego stosowania do skóry suchej i skłonnej do atopii. Stworzony we współpracy z dermatologami. Oilatum Baby płyn do kąpieli zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące odpowiednie do stosowania do skóry suchej. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Pomaga uniknąć przesuszenia skóry chroniąc naturalną barierę ochronną skóry dziecka. Odpowiedni (więcej...)

21.90 PLN
PODGLĄD

Oilatum Baby Szampon dla niemowląt i dzieci 200 ml

Szampon dla dzieci i niemowląt, odpowiedni do codziennego stosowania do skóry suchej i skłonnej do atopii. Stworzony we współpracy z dermatologami. Oilatum Baby szampon zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące odpowiednie do stosowania na włosy i przesuszoną skórę głowy. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Ułatwia rozczesywanie włosów. Pomaga uniknąć przesuszenia skóry, chroniąc nat (więcej...)

26.50 PLN
PODGLĄD

Oilatum Baby Żel do mycia głowy i ciała dla niemowląt i dzieci 300 ml

Żel do mycia głowy i ciała dla dzieci i niemowląt. Odpowiedni do codziennego stosowania do skóry suchej i skłonnej do atopii. Stworzony we współpracy z dermatologami. Oilatum Baby żel do mycia głowy i ciała zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące dostosowane do suchej skóry. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Pomaga uniknąć przesuszenia skóry chroniąc naturalną barierę ochronną sk (więcej...)

21.90 PLN
PODGLĄD

Oilatum BALSAM DO CIAŁA DLA NIEMOWLĄT OD 1. DNIA ŻYCIA

Specyficzne połączenie olei mineralnych i części nawilżających wzmacniające naturalną barierę ochronną suchej i atopowej skóry dziecka. Łagodzi i chroni. Nawilża suchą skórę,bronić ją każdego dnia przed dalszym wysuszeniem. Dodatkowo mieści masło Shea o właściwościach łagodzących. Trafny do codziennego wykorzystania dla dzieci i niemowląt od 1 dnia życia oraz skóry skłonnej do atopii.

21.90 PLN
PODGLĄD