Old Spice  logo

Old Spice

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, zza oceanu, do Polski przybył Old Spice i… od razu podbił serca. Wszyscy szaleli: Kobiety chciały choć przez chwilę przebywać w towarzystwie mężczyzny pachnącego wodą Old Spice. Mężczyźni czuli w tym zapachu powiew świeżości i amerykańskiego, nowoczesnego stylu.

Dzisiaj Old Spice kojarzy nam się z minionym pokoleniem, ale i ze specyficznymi reklamami, nietypowym żartem. To skrajne skojarzenia, bo właśnie taki jest Old Spice. Z jednej strony swoją klasyczną butelką i logo z żaglowcem nawiązuje do tradycji, dawnej męskości, podróży itp. Z drugiej natomiast producenci Old Spice kształtują tę markę jako coś zupełnie nowoczesnego, nadającego się dla młodych ludzi.

Kolejne serie, nowe nuty zapachowe to dążenie marki do tego, by nadal być atrakcyjną wśród męskich kosmetyków.

Old Spice zmienia się nie tylko w gamie zapachu, zmienia również opakowania. Na etykietach: statki, jednomasztowe jachty, z czasem tylko mały znaczek żaglowca. Jednak sama butelka ulega tylko kosmetycznym zmianom i nadal jest otwierana w charakterystyczny dla Old Spice sposób.

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Old Spice Bearglove Dezodorant Spray 125 ml

Old Spice Bearglove Dezodorant Spray Posiada przyjemny zapach. Zapewnie długotrwałe uczucie świeżości. Został opracowany na bazie unikalnej formuły, dzięki której jego zapach utrzymuje się na skórze przez cały dzień. Posiada wyrazisty aromat. Zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i wilgocią.

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Champion Dezodorant Spray 125 ml

Dezodorant Spray Champion - posiada przyjemny zapach - zapewni długotrwałe uczucie świeżości

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Champion Dezodorant Sztyft 50 ml

Old Spice Champion Dezodorant Sztyft - stworzony dla mężczyzn, niepokonanych mistrzów - zapewnia ochronę przed potem na długi czas - nie pozostawia śladów

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Citron Antyperspirant i Dezodorant w Sztyfcie 50 ml

Old Spice Citron Antyperspirant w Sztyfcie Skutecznie redukuje wydzielanie potu na 48 godzin. Posiada przyjemny zapach cytrusów z nutką limonki i drewna sandałowego. Eliminuje przykry zapach. Pozwala zwalczyć silne pocenie. Zapewnia łatwą aplikację.

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Citron Dezodorant Spray 125 ml

Old Spice Citron Dezodorant Spray Skutecznie redukuje wydzielanie potu na 48 godzin. Posiada przyjemny zapach cytrusów z nutką limonki i drewna sandałowego. Eliminuje przykry zapach. Pozwala zwalczyć silne pocenie. Zapewnia łatwą aplikację.

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Citron Żel Pod Prysznic 250 ml

Old Spice Citron Żel Pod Prysznic Posiada przyjemny zapach cytrusów z nutką limonki i drewna sandałowego. Eliminuje przykry zapach. Pielęgnuje oraz oczyszcza ciało pod prysznicem. Zapewnia łatwą aplikację.

11.37 PLN
PODGLĄD

Old Spice LASTING LEGEND DEZODORANT SPRAY 150 ml

Już od dzieciństwa każdy mężczyzna marzy o tym, aby dzięki codziennym małym sukcesom stać się legendą, pozostawić po sobie wyjątkowe dziedzictwo i dotrzeć do miejsc, których nikt przed nim nie odkrył. Ale jak masz stać się legendą, jeżeli rozprasza Cię pot nadający twojemu ciału przykry zapach? Dezodorant i antyperspirant Old Spice Lasting Legend to rozwiązanie, które zapewnia 48-godzinną ochronę (więcej...)

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Lasting Legend Dezodorant Sztyft 50 ml

Old Spice Lasting Legend Dezodorant Sztyft Każdy mężczyzna marzy o tym, aby stać się legendą, pozostawić po sobie wyjątkowe dziedzictwo i dotrzeć do miejsc, których nikt przed nim nie odkrył. Dezodorant i antyperspirant Old Spice Lasting Legend to rozwiązanie, które zapewnia 48-godzinną ochronę przed przykrym zapachem i wilgocią. Antyperspirant w sztyfcie zapewnia ochronę przed potem na bardzo dłu (więcej...)

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Odor Blocker Dezodorant Spray Fresh 125 ml

Old Spice Odor Blocker Dezodorant Spray Fresh Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Posiada przyjemny zapach. Zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i wilgocią.

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Odor Blocker Dezodorant Spray Fresh 150 ml

Old Spice Odor Blocker Dezodorant Spray Fresh Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Posiada przyjemny zapach. Zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i wilgocią.

23.10 PLN
PODGLĄD

Old Spice Odor Blocker Dezodorant w Sztyfcie Fresh 50 ml

Old Spice Odor Blocker Dezodorant w Sztyfcie Fresh - zapewnia ochronę przed potem na długi czas - nie pozostawia śladów - nie podrażnia skóry - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania - posiada przyjemny, świeży zapach

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Odor Blocker Dezodorant w Sztyfcie Fresh 70 g

Old Spice Odor Blocker Dezodorant w Sztyfcie Fresh Dezodorant antyperspiracyjny w żelu. Posiada przyjemny zapach. Zapewnie długotrwałe uczucie świeżości. Nie pozostawia śladów.

16.25 PLN
PODGLĄD

Old Spice Original Dezodorant Spray 150 ml

Dezodorant w Spray’u Dla Mężczyzn Original Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Posiada przyjemny zapach. Zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i wilgocią.

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Original Dezodorant w Sztyfcie 50 ml

Dezodorant w Sztyfcie Dla Mężczyzn Original - zapewnia ochronę przed potem na długi czas - nie pozostawia śladów i nie podrażnia skóry - dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania - posiada przyjemny, świeży zapach

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Original Woda po goleniu 100 ml

Produkt zapewnia uczucie świeżości a jej zapach dedykowany jest mężczyznom, którzy są wierni klasycznym, korzennym aromatom. Dzięki technologii kontrolowanego uwalniania, w szybki sposób neutralizuje nieprzyjemne zapachy. To doskonały sposób na dodanie sobie męskości oraz pewności siebie każdego dnia.

35.60 PLN
PODGLĄD

Old Spice Original Żel Pod Prysznic 250 ml

Old Spice Original Żel Pod Prysznic Old Spice Original to klasyczny zapach przeznaczony dla mężczyzn preferujących klasyczną męskość. Original to jedyny w swoim rodzaju zapach doświadczonych mężczyzn, używany od pokoleń. Zaufaj instynktowi swoich przodków. Żel pod prysznic skutecznie zmyje zanieczyszczenia, pozostawiając wyjątkowy zapach - zapach doświadczenia. Wybierz wyrazisty męski żel, który d (więcej...)

11.37 PLN
PODGLĄD

Old Spice Sport Żel pod prysznic 250 ml

Pianka czyszcząca rozprawia się z brudem i przykrym zapachem, a jej woń otacza Twoje ciało niczym mgła, która spowija dolinę, pozwalając zwierzętom rozmnażać się bez naszej wiedzy. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie masz włosów lub ciała, pracujemy nad żelem myjącym do ciała, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

11.37 PLN
PODGLĄD

Old Spice STRONG Slugger DEZODORANT SZTYFT 50 ml

Świeże, cytrusowe nuty dodają energii i zwiększają radość życia. Dołożone do tego drzewne akcenty sprawiają, że czujesz się męsko i wyjątkowo. Sam zapach może zmienić Twoje nastawienie… Nie wierzysz? To wypróbuj dezodorant w styfcie dla mężczyzn Old Spice Strong Slugger. To szczególny produkt, który idealnie wpisze się w potrzeby i oczekiwania zdecydowanych mężczyzn, dla których każdy dzień jest w (więcej...)

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Strong Slugger Żel Pod Prysznic i Szampon 250 ml

Znasz to uczucie? Rano wyszedłeś spod prysznica, potem zdążyłeś zawrzeć wszystkie umowy, opowiedzieć wszystkie dowcipy, być na randkach ze wszystkimi kobietami, a jeszcze potem wróciłeś do domu, wciąż pachnąc jak świeżo po wyjściu spod prysznica? Cóż, tak się składa, że naukowcom z Old Spice udało się wymyślić, jak połączyć to wszystko w jeden męski żel do mycia ciała i zamknąć go w butelce. A ter (więcej...)

11.37 PLN
PODGLĄD

Old Spice Timber Dezodorant Spray 125 ml

Old Spice Timber Dezodorant Spray Skutecznie redukuje wydzielanie potu na 48 godzin. Posiada przyjemny zapach drewna z nutką limonki. Eliminuje przykry zapach. Pozwala zwalczyć silne pocenie. Zapewnia łatwą aplikację.

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Timber Żel Pod Prysznic 250 ml

Old Spice Timber Żel Pod Prysznic Posiada przyjemny zapach drewna z nutką limonki. Eliminuje przykry zapach. Pielęgnuje oraz oczyszcza ciało pod prysznicem. Zapewnia łatwą aplikację.

11.37 PLN
PODGLĄD

Old Spice Whitewater Dezodorant Spray 125 ml

Old Spice Whitewater Dezodorant Spray Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Posiada przyjemny zapach. Zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i wilgocią.

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Whitewater DEZODORANT SPRAY 150 ml

Mówi się, że woda jest najpotężniejszym żywiołem na ziemi. Chociaż często słyszymy to stwierdzenie, nie jest ono prawdziwe, bo woda z pewnością nie ma mocy wzbogaconego uranu. Nie zmienia to jednak faktu, że zapach Old Spice Whitewater uznawany jest przez naukowców za kwintesencję świeżości. Przynajmniej przez tych, którzy wiedzą, jak dobrze pachnieć. Dezodorant Old Spice pomoże ci pozbyć się przy (więcej...)

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice WHITEWATER DEZODORANT SZTYFT 50 ml

Mówi się, że woda jest najpotężniejszym żywiołem na ziemi. Chociaż często słyszymy to stwierdzenie, nie jest ono prawdziwe, bo woda z pewnością nie ma mocy wzbogaconego uranu. Nie zmienia to jednak faktu, że zapach Old Spice Whitewater uznawany jest przez naukowców za kwintesencję świeżości. Przynajmniej przez tych, którzy wiedzą, jak dobrze pachnieć. Dezodorant Old Spice pomoże ci pozbyć się przy (więcej...)

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Whitewater Dezodorant w Sztyfcie 50 ml

Dezodorant w Sztyfcie Whitewater - zapewnia ochronę przed potem na długi czas - nie pozostawia śladów - nie podrażnia skóry - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania - posiada przyjemny, świeży zapach

17.35 PLN
PODGLĄD

Old Spice Wolfthorn Żel Pod Prysznic 250 ml

Old Spice Wolfthorn Żel Pod Prysznic Z żelem pod prysznic Old Spice zapewnisz swojemu ciału piękny zapach. Wolfthorn żel pod prysznic uwolni dziką stronę męskości. Zapach zainspirowany jest czystymi składnikami, przeznaczony dla faceta, który jest męski, kuszący i niebezpieczny. Odświeżająca piana, doskonale rozprawia się z brudem i nieprzyjemnym zapachem. Formuła nawilżająca pozostawia skórę gład (więcej...)

11.37 PLN
PODGLĄD