Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Manualna szczoteczka do zębów średnia

Oral-B 1-2-3 Shiny Clean Manualna szczoteczka do zębów średnia

Szczoteczka do zębów Oral-B 1-2-3 Shiny Clean zapewnia delikatne i dokładne czyszczenie za pomocą nakładek polerujących oraz więcej komfortu i kontroli dzięki ergonomicznej rączce.

6.05 PLN
Podgląd
3-Effect Delicate White Szczoteczka do zębów średnia

Oral-B 3-Effect Delicate White Szczoteczka do zębów średnia

Opis Wybiela zęby, nie uszkadzając szkliwa. Miękkie, zaokrąglone na końcach włókna delikatnie usuwają powierzchniowe przebarwienia, aby przywrócić naturalną biel zębów. Włókna Indicator sygnalizują konieczność wymiany szczoteczki. Wybiela zęby Nie uszkadza szkliwa Delikatnie usuwa powierzchniowe przebarwienia Delikatna dla dziąseł Włókna Indicator sygnalizują konieczność wymiany szczoteczki OralB (więcej...)

5.79 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Medium

Oral-B 3D White Brilliance Szczoteczka Do Zębów Medium

Oral-B 3D White Brilliance Szczoteczka Do Zębów Medium Manualna szczoteczka została zaprojektowana, by pomagać w wybielaniu zębów jak również w ochronie dziąseł. Posiada delikatną powierzchnię masującą. Środkowa powierzchnia szczoteczki skutecznie poleruje, usuwając przebarwienia powierzchniowe, dzięki czemu wybiela zęby. Włókna PowerTip docierają do trudno dostępnych miejsc, zaś powierzchnia do c (więcej...)

13.27 PLN
Podgląd
Elektryczna Szczoteczka Do Zębów D12.513W

Oral-B 3D White Clean Vitality Elektryczna Szczoteczka Do Zębów D12.513W

Oral-B Vitality 3D White Clean Elektryczna Szczoteczka Do Zębów D12.513W - porusza się 7 600 razy na minutę. - zaawansowany system włókien usuwa więcej płytki bakteryjnej i czyści dokładniej niż szczoteczka manualna - wskaźnik zużycia włókien pokazuje kiedy należy wymienić główkę szczoteczki - maksymalnie naładowany akumulator wystarcza na 5 dni użytkowania - 2-minutowy sygnalizator informuje o c (więcej...)

107.30 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki

Oral-B 3D White Fresh Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki

Oral-B 3D White Fresh Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki Szczoteczka do zębów 3D White Fresh posiada wyjątkowe włókna polerujące o zaokrąglonych końcówkach, które pomagają maksymalnie zwiększyć skuteczność pasty do zębów. Włókna te czyszczą i wybielają zęby, zapewniając jaśniejszy, bielszy i zdrowy uśmiech. Produkt skutecznie usuwa przebarwienia, umożliwiając osiągnięcie naturalnie bielszego uśm (więcej...)

9.97 PLN
Podgląd
Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej 3+1

Oral-B 3D White Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej 3+1

Oral-B 3D White Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej 3+1 Końcówka Oral-B 3DWhite posiada zainspirowaną przez dentystów polerującą gumkę , która usuwa przebarwienia powierzchniowe z kawy, herbaty i tytoniu dla skutecznego rozjaśnienia. Wymienna końcówka szczoteczki 3D White pasuje do następujących szczoteczek: Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (z wyjątkiem modelu Vital (więcej...)

76.70 PLN
Podgląd
Perfection Płyn do płukania ust Bez alkoholu

Oral-B 3D White Luxe Perfection Płyn do płukania ust Bez alkoholu 500 ml

Płyn do płukania ust Oral-B 3D White Luxe Perfection, użyty w połączeniu ze szczotkowaniem, zapewnia bielsze zęby w ciągu 7 dni. Usuwa przebarwienia powierzchniowe, pozostawiając świeży oddech i nie powodując pieczenia spowodowanego zawartością alkoholu. Napełnij zakrętkę płynem do wyznaczonej linii 20 ml. Dokładnie płucz usta przez 60 sekund, następnie wypluj płyn. Stosuj dwa razy dziennie.

11.57 PLN
Podgląd
Elektryczna Szczoteczka Do Zębów

Oral-B 500 Professional Care Elektryczna Szczoteczka Do Zębów

Oral-B Professional Care 500 Elektryczna Szczoteczka Do Zębów - porusza się 7 600 razy na minutę. - zaawansowany system włókien usuwa więcej płytki bakteryjnej i czyści dokładniej niż szczoteczka manualna - wskaźnik zużycia włókien pokazuje kiedy należy wymienić główkę szczoteczki - 2-minutowy sygnalizator informuje o czasie mycia zębów, który polecają dentyści

206.10 PLN
Podgląd
Kubuś Puchatek Pasta do zębów 0-2 lat

Oral-B Baby Kubuś Puchatek Pasta do zębów 0-2 lat 75 ml

Pasta Oral-B Baby z postacią Kubusia Puchatka to pasta do zębów z fluorem, która pomaga zwiększyć ich ochronę przed ubytkami. Przeznaczona specjalnie dla dzieci i niemowląt do 2. roku życia.

10.10 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Medium

Oral-B Classic 3-Effect Szczoteczka Do Zębów Medium

Oral-B Classic 3-Effect Szczoteczka Do Zębów Medium Oral-B Classic szczoteczka do zębów chroni i czyści jamę ustną każdego dnia. Produkt posiada precyzyjnie zaokrąglone włókna, które są delikatne dla zębów i dziąseł. Dodatkowo, niebieskie włókna Indicator bledną w miarę zużycia, sygnalizując konieczność wymiany szczoteczki. Specjalnie wyprofilowana rączka zapewnia efektywniejszą kontrolę ruchów sz (więcej...)

5.79 PLN
Podgląd
Nić Dentystyczna

Oral-B Essential Floss Nić Dentystyczna

Oral-B Essential Floss Nić Dentystyczna Samo szczotkowanie nie pozwala dotrzeć do wszystkich miejsc, w których tworzy się płytka nazębna. Nić dentystyczna Essential Floss z łatwością dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Dzięki delikatnej woskowanej powłoce i teksturze odpornej na rozrywanie z łatwością wślizguje się między zęby.

10.85 PLN
Podgląd
KOŃCÓWKA DO SZCZOTECZKI EB10 2SZT

Oral-B FROZEN KOŃCÓWKA DO SZCZOTECZKI EB10 2SZT

Końcówki wymienne do szczoteczek elektrycznych Oral-B Stages Power Kids z postaciami z filmu „Kraina lodu” Disneya są dostosowane do dziecięcych buzi, a ich konstrukcja została zainspirowana wyjątkową mocą czyszczenia, jaką zapewnia profesjonalny sprzęt dentystyczny. Włókna i rozmiar szczoteczki są idealne dla dziecięcych rąk i ust, a na każdej końcówce szczoteczki widnieją uwielbiane przez dzieci (więcej...)

55.40 PLN
Podgląd
Gwiezdne wojny Pasta do zębów 6+ lat

Oral-B Junior Gwiezdne wojny Pasta do zębów 6+ lat 75 ml

Pastę do zębów Oral-B Junior z postaciami z filmu Gwiezdne wojny opracowano z udziałem dentystów, aby umożliwić dzieciom samodzielne dbanie o zdrowie jamy ustnej. Pomaga chronić zęby przed kwasami cukrowymi znajdującymi się w codziennym pożywieniu. Jej łagodny miętowy smak jest idealny dla starszych dzieci.

10.10 PLN
Podgląd
Gwiezdne wojny Szczoteczka do zębów 6-12lat

Oral-B Junior Gwiezdne wojny Szczoteczka do zębów 6-12lat

Szczoteczkę do zębów OralB Junior z postaciami z filmu Gwiezdne wojny opracowano specjalnie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Włókna CrissCross skutecznie usuwają płytkę nazębną.

10.15 PLN
Podgląd
Pasta do zębów dla dzieci 6+ lat

Oral-B Junior Pasta do zębów dla dzieci 6+ lat 75 ml

Pasta do zębów Oral-B Junior została opracowana z udziałem dentystów, aby umożliwić dzieciom samodzielne dbanie o zdrowie jamy ustnej. Pomaga chronić zęby przed kwasami cukrowymi znajdującymi się w codziennym pożywieniu. Jej łagodny miętowy smak jest idealny dla starszych dzieci.

10.10 PLN
Podgląd
Auta Pasta do zębów 3+ lat

Oral-B Kids Auta Pasta do zębów 3+ lat 75 ml

Pasta do zębów OralB Kids z postaciami z filmu Auta została opracowana z udziałem doświadczonych dentystów z myślą o zachowaniu zdrowia jamy ustnej i mocnych zębów przy regularnym szczotkowaniu. Pomaga chronić zęby przed kwasami cukrowymi znajdującymi się w codziennym pożywieniu. Jej łagodny smak jest idealny dla dzieci w wieku od 3 lat.

10.60 PLN
Podgląd
KOŃCÓWKI DO SZCZOTECZKI PRECISION EB20-2 2szt

Oral-B KOŃCÓWKI DO SZCZOTECZKI PRECISION EB20-2 2szt

Końcówki wymienne Precision Clean, przeznaczone do szczoteczek elektrycznych Oral-B, usuwją więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna. Precision Clean dostosowuje się do kształtu każdego zęba i dociera do trudno dostępnych miejsc, dbając o czystość jamy ustnej i zdrowie dziąseł. Nic więc dziwnego, że są to najlepiej sprzedające się końcówki do szczoteczek Oral-B. Końcówki Precision Cl (więcej...)

47.30 PLN
Podgląd
Szczoteczka do zębów średnia 1+1

Oral-B Natural Fresh Szczoteczka do zębów średnia 1+1

Szczoteczka została zaprojektowana tak, aby w efektywny sposób czyścić Twoje zęby oraz by pomóc Ci w uzyskaniu świeżego oddechu. Za pomocą wyprofilowanych, pofalowanych włókien szczoteczka doskonale czyści Twoje zęby, otaczając naturalne zakrzywienia. Odświeża oddech a dodatkowo jest delikatna dla dziąseł. Szczoteczka posiada włókna o różnej długości co sprawia, że szczoteczka usuwa do 30 % więcej (więcej...)

6.45 PLN
Podgląd
Elektryczna Szczoteczka Do Zębów

Oral-B Precision Clean Vitality Elektryczna Szczoteczka Do Zębów

Oral-B Vitality Precision Clean Elektryczna Szczoteczka Do Zębów - porusza się 7 600 razy na minutę. - zaawansowany system włókien usuwa więcej płytki bakteryjnej i czyści dokładniej niż szczoteczka manualna - wskaźnik zużycia włókien pokazuje kiedy należy wymienić główkę szczoteczki - 2-minutowy sygnalizator informuje o czasie mycia zębów, który polecają dentyści

123.20 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki

Oral-B Pro-Expert All In One Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki

Oral-B Pro-Expert All In One Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki Szczoteczka manualna Pro-Expert All-In-One posiada włókna CrissCross nachylone pod idealnym kątem 16 stopni, aby lepiej usuwać płytkę nazębną. Włókna Power Tip pomagają docierać głęboko i czyścić trudno dostępne obszary. Produkt dokładnie czyści obszar wzdłuż linii dziąseł włóknami o zaokrąglonych końcach, natomiast miękkimi włóknam (więcej...)

12.65 PLN
Podgląd
Nić Dentystyczna

Oral-B Pro-Expert Clinic Line Nić Dentystyczna

Oral-B Pro-Expert Clinic Line Nić Dentystyczna Nić dentystyczna Pro-Expert Clinic Line skutecznie usuwa płytkę nazębną. Produkt delikatny dla dziąseł. Daje uczucie świeżości i ochłodzenia. Nić jest odporna na strzępienie.

12.87 PLN
Podgląd
Deep Clean Płyn do płukania jamy ustnej

Oral-B Pro-Expert Deep Clean Płyn do płukania jamy ustnej 250 ml

Płyn do płukania ust OralB ProExpert Deep Clean to skuteczne uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Dociera do wszystkich jej obszarów, a przy stosowaniu dwa razy dziennie zapewnia 24godzinną ochronę przed osadzaniem się płytki nazębnej. Nie powoduje pieczenia wywołanego zawartością alkoholu, aprzyjemny i delikatny miętowy smak pozostawia wustach uczucie świeżości iczystości. Napełnij zakręt (więcej...)

6.95 PLN
Podgląd
Deep Clean Płyn do płukania jamy ustnej

Oral-B Pro-Expert Deep Clean Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

Płyn do płukania ust Oral-B Pro-Expert Deep Clean to skuteczne uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Dociera do wszystkich jej obszarów, a przy stosowaniu dwa razy dziennie zapewnia 24-godzinną ochronę przed osadzaniem się płytki nazębnej. Nie powoduje pieczenia wywołanego zawartością alkoholu, a przyjemny i delikatny miętowy smak pozostawia w ustach uczucie świeżości i czystości.

11.57 PLN
Podgląd
Professional Protection Płyn do płukania ust

Oral-B Pro-Expert Professional Protection Płyn do płukania ust 500 ml

Płyn do płukania ust OralB ProExpert Professional Protection to produktywne uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Dociera do wszelkich... OralB ProExpert Professional Protection Płyn do płukania ust 500 ml elementy Aqua, Glycerin, Aroma, Cetylpyridinium Chloride, Poloxamer 407, Methylparaben, Sodium Saccharin, Cinnamal, Propylparaben, Eugenol, CI 42090 marka OralB atrybuty Pełna 24godzinna (więcej...)

11.57 PLN
Podgląd
Stages Pasta do zębów z postaciami z bajki Kraina lodu

Oral-B Pro-Expert Stages Pasta do zębów z postaciami z bajki Kraina lodu 75 ml

OPIS Chcesz, by Twoje dziecko wyrobiło sobie prawidłowe nawyki w zakresie dbania o higienę jamy ustnej? Z pewnością pokocha pastę do zębów OralB ProExpert z postaciami z bajki Disneya 'Kraina lodu'. Z pomocą ulubionych bohaterów nauczy się prawidłowo szczotkować zęby, stosując miętową pastę, która chroni przed powstawaniem ubytków. Wykorzystaj również magiczny timer OralB i pomóż dziecku szczotkow (więcej...)

10.10 PLN
Podgląd
Strong Teeth Płyn do płukania jamy ustnej smak miętowy

Oral-B Pro-Expert Strong Teeth Płyn do płukania jamy ustnej smak miętowy 250 ml

Płyn do płukania jamy ustnej Oral-B Pro-Expert Strong Teeth to skuteczne uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Dociera do wszystkich jej obszarów, a przy stosowaniu dwa razy dziennie zapewnia 24-godzinną ochronę przed osadzaniem się płytki nazębnej. Nie powoduje pieczenia wywołanego zawartością alkoholu, a przyjemny miętowy smak pozostawia w ustach uczucie świeżości i czystości. Napełnij za (więcej...)

6.95 PLN
Podgląd
Strong Teeth Płyn do płukania jamy ustnej smak miętowy

Oral-B Pro-Expert Strong Teeth Płyn do płukania jamy ustnej smak miętowy 500 ml

Płyn do płukania jamy ustnej Oral-B Pro-Expert Strong Teeth to skuteczne uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Dociera do wszystkich jej obszarów, a przy stosowaniu dwa razy dziennie zapewnia 24-godzinną ochronę przed osadzaniem się płytki nazębnej. Nie powoduje pieczenia wywołanego zawartością alkoholu, a przyjemny miętowy smak pozostawia w ustach uczucie świeżości i czystości.

11.57 PLN
Podgląd
Nić Dentystyczna

Oral-B Satin Floss Nić Dentystyczna

Oral-B Satin Floss Nić Dentystyczna Nić dentystyczna Satin Floss podczas kontaktu z zębami natychmiast uwalnia miętową świeżość, co pozwala poczuć, że nić pracuje. Skutecznie dociera do najbardziej ciasnych przestrzeni międzyzębowych, dzięki czemu dokładnie usuwa przebarwienia i płytkę nazębną. Produkt odporny na strzępienie i zrywanie.

12.15 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów 4-24 Miesięcy

Oral-B Stages 1 Szczoteczka Do Zębów 4-24 Miesięcy

Oral-B Stages 1 Szczoteczka Do Zębów 4-24 Miesięcy Oral-B Stages 1 szczoteczka do zębów jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 24 miesięcy. Właśnie w tym czasie rozpoczyna się u dzieci ząbkowanie. Kiedy wybija się pierwszy ząbek, czas zacząć szczotkowanie. Posiada bardzo miękkie włókna, dzięki temu idealna dla niemowląt. Produkt w delikatny sposób troszczy się o zdrowie młodych zębów i wrażl (więcej...)

10.65 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów 5-7 Lat

Oral-B Stages 3 Szczoteczka Do Zębów 5-7 Lat

Oral-B Stages 3 Szczoteczka Do Zębów 5-7 Lat Oral B Stages 3 szczoteczka do zębów przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Na tym etapie zaczynają pojawiać się zęby trzonowe i wypadać zęby mleczne. Dzieci potrafią już myć zęby, ale nie stosują właściwych technik. Szczoteczka Oral-B Stages 3 pomaga dzieciom przeprowadzić zabieg szczotkowania najlepiej jak tylko to potrafią. Produkt chron (więcej...)

11.37 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Powyżej 8 Lat

Oral-B Stages 4 Szczoteczka Do Zębów Powyżej 8 Lat

Oral-B Stages 4 Szczoteczka Do Zębów Powyżej 8 Lat Oral-B Stages 4 szczoteczka do zębów jest przeznaczona dla dzieci powyżej 8 roku życia. Dzieci w tym wieku jak i starsze mają jeszcze zęby mleczne, pierwsze zęby stałe i luki pomiędzy nimi. Ich staranne szczotkowanie jest bardzo ważne. Dzięki specjalnej kombinacji włókien, szczoteczka do zębów Stages 4 może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Skute (więcej...)

11.37 PLN
Podgląd
Kids Szczoteczka elektryczna z postaciami z filmu Disneya Gwiezdne Wojny

Oral-B Stages Kids Szczoteczka elektryczna z postaciami z filmu Disneya Gwiezdne Wojny

OPIS Elektryczne szczoteczki do zębów OralB Stages Power Kids dla dziewczynek i chłopców z postaciami z filmu Gwiezdne wojny Disneya doskonale nadają się do czyszczenia dziecięcych ząbków Twojego małego superbohatera. Ta akumulatorowa szczoteczka do zębów dla dzieci została wyposażona w niezwykle miękkie, dostosowane do dziecięcej buzi włókna i jest kompatybilna z aplikacją Magic Timer OralB. Pobi (więcej...)

107.30 PLN
Podgląd
Końcówki do szczoteczek elektrycznych z postaciami z filmu Star Wars 2szt

Oral-B Stages Końcówki do szczoteczek elektrycznych z postaciami z filmu Star Wars 2szt

OPIS Końcówki wymienne do szczoteczek elektrycznych OralB Stages Power Kids zpostaciami zfilmu Disneya Star Wars są dostosowane do dziecięcych buzi, aich konstrukcja została zainspirowana wyjątkową mocą czyszczenia, jaką zapewnia profesjonalny sprzęt dentystyczny. Włókna irozmiar szczoteczki są idealnie dostosowane do dziecięcych rąk iust, ana każdej końcówce szczoteczki widnieją uwielbiane przez (więcej...)

55.40 PLN
Podgląd
Pasta Do Zębów

Oral-B Stages Pasta Do Zębów 75 ml

Oral-B Stages Pasta Do Zębów Stages to pasta do zębów zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Pasta do zębów dla dzieci zapewnia skuteczną ochronę jamy ustnej i zawiera łagodny żel, który przetestowano pod względem możliwości zastosowania go w pastach do zębów dla dzieci. Produkt zapewnia skuteczną ochronę przed ubytkami. Sprawia, że szczotkowanie staje się zabawne, dzięki postaciom z kreskówek Dis (więcej...)

10.15 PLN
Podgląd
Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej

Oral-B Stages Power Kids Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej

Oral-B Stages Power Kids Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej Końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral-B Stages Kids posiadają specjalne, mniejsze włókna, które zapewniają delikatniejsze, wyjątkowo miękkie szczotkowanie. Dłuższe włókna w środkowej części pomagają usunąć resztki jedzenia z przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczki są idealne dla mniejszych zębów i ust dzieci. Zalecane dla dzieci od (więcej...)

55.40 PLN
Podgląd
SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW

Oral-B VITALITY FROZEN SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW

Elektryczne szczoteczki do zębów OralB Stages Power Kids dla dziewczynek z postaciami z filmu Kraina Lodu Disneya doskonale nadają się do czyszczenia dziecięcych ząbków Twojego małego superbohatera. Cechy szczoteczki: - Końcówka szczoteczki dokładnie czyści zęby w porównaniu do szczoteczki manualnej. - Włókna końcówki są delikatnie. - Usuwa zdecydowanie więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manua (więcej...)

107.30 PLN