Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Medium

Oral-B 3D White Brilliance Szczoteczka Do Zębów Medium

Oral-B 3D White Brilliance Szczoteczka Do Zębów Medium Manualna szczoteczka została zaprojektowana, by pomagać w wybielaniu zębów jak również w ochronie dziąseł. Posiada delikatną powierzchnię masującą. Środkowa powierzchnia szczoteczki skutecznie poleruje, usuwając przebarwienia powierzchniowe, dzięki czemu wybiela zęby. Włókna PowerTip docierają do trudno dostępnych miejsc, zaś powierzchnia do c (więcej...)

8.77 PLN
Podgląd
Elektryczna Szczoteczka Do Zębów D12.513W

Oral-B 3D White Clean Vitality Elektryczna Szczoteczka Do Zębów D12.513W

Oral-B Vitality 3D White Clean Elektryczna Szczoteczka Do Zębów D12.513W - porusza się 7 600 razy na minutę. - zaawansowany system włókien usuwa więcej płytki bakteryjnej i czyści dokładniej niż szczoteczka manualna - wskaźnik zużycia włókien pokazuje kiedy należy wymienić główkę szczoteczki - maksymalnie naładowany akumulator wystarcza na 5 dni użytkowania - 2-minutowy sygnalizator informuje o c (więcej...)

123.50 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki

Oral-B 3D White Fresh Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki

Oral-B 3D White Fresh Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki Szczoteczka do zębów 3D White Fresh posiada wyjątkowe włókna polerujące o zaokrąglonych końcówkach, które pomagają maksymalnie zwiększyć skuteczność pasty do zębów. Włókna te czyszczą i wybielają zęby, zapewniając jaśniejszy, bielszy i zdrowy uśmiech. Produkt skutecznie usuwa przebarwienia, umożliwiając osiągnięcie naturalnie bielszego uśm (więcej...)

10.49 PLN
Podgląd
Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej 3+1

Oral-B 3D White Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej 3+1

Oral-B 3D White Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej 3+1 Końcówka Oral-B 3DWhite posiada zainspirowaną przez dentystów polerującą gumkę , która usuwa przebarwienia powierzchniowe z kawy, herbaty i tytoniu dla skutecznego rozjaśnienia. Wymienna końcówka szczoteczki 3D White pasuje do następujących szczoteczek: Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (z wyjątkiem modelu Vital (więcej...)

66.70 PLN
Podgląd
Płyn Do Płukania Jamy Ustnej

Oral-B 3DWhite Luxe Glamourous White Płyn Do Płukania Jamy Ustnej 500 ml

Oral-B 3DWhite Luxe Glamourous White Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Płyn do płukania jamy ustnej jest skutecznym wsparciem dla osób poszukujących dodatkowej pomocy w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Zapobiega powstawaniu ubytków w trudno dostępnych miejscach, chroni przed powstawaniem płytki nazębnej. Formuła płynu do płukania jamy ustnej działa w wielu obszarach. Płyn zwalcza bakterie nawet w trudno (więcej...)

12.17 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Medium

Oral-B Classic 3-Effect Szczoteczka Do Zębów Medium

Oral-B Classic 3-Effect Szczoteczka Do Zębów Medium Oral-B Classic szczoteczka do zębów chroni i czyści jamę ustną każdego dnia. Produkt posiada precyzyjnie zaokrąglone włókna, które są delikatne dla zębów i dziąseł. Dodatkowo, niebieskie włókna Indicator bledną w miarę zużycia, sygnalizując konieczność wymiany szczoteczki. Specjalnie wyprofilowana rączka zapewnia efektywniejszą kontrolę ruchów sz (więcej...)

5.87 PLN
Podgląd
Antybakteryjny Płyn Do Płukania Jamy Ustnej

Oral-B Complete Antybakteryjny Płyn Do Płukania Jamy Ustnej 250 ml

Oral-B Complete Antybakteryjny Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Płyn do płukania jamy ustnej posiada łagodny, miętowy smak. Specjalnie opracowana formuła skutecznie chroni zęby i zapobiega chorobom przyzębia i dziąseł. Pomaga w usuwaniu i zapobieganiu powstawania płytki bakteryjnej. Skutecznie chroni zęby przed próchnicą. Nie powoduje przebarwień szkliwa. Odświeża oddech, docierając tam, gdzie szczote (więcej...)

12.05 PLN
Podgląd
Elektryczna Szczoteczka Do Zębów

Oral-B DB4010 Advance Power Elektryczna Szczoteczka Do Zębów

Oral-B Advance Power Elektryczna Szczoteczka Do Zębów - główka końcówki EB 20 jest większa (owalny kształt) i posiada dłuższe i gęstsze włókna (około 29% więcej włókien), dzięki czemu czyszczenie jest delikatniejsze i skuteczniejsze - zaawansowany system włókien usuwa więcej płytki nazębnej i czyści dokładniej niż zwykła szczoteczka - niebieskie włókna INDICATOR pomagają kontrolować stopień zużyci (więcej...)

59.90 PLN
Podgląd
Nić Dentystyczna

Oral-B Essential Floss Nić Dentystyczna

Oral-B Essential Floss Nić Dentystyczna Samo szczotkowanie nie pozwala dotrzeć do wszystkich miejsc, w których tworzy się płytka nazębna. Nić dentystyczna Essential Floss z łatwością dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Dzięki delikatnej woskowanej powłoce i teksturze odpornej na rozrywanie z łatwością wślizguje się między zęby.

11.05 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki

Oral-B Pro-Expert All In One Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki

Oral-B Pro-Expert All In One Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki Szczoteczka manualna Pro-Expert All-In-One posiada włókna CrissCross nachylone pod idealnym kątem 16 stopni, aby lepiej usuwać płytkę nazębną. Włókna Power Tip pomagają docierać głęboko i czyścić trudno dostępne obszary. Produkt dokładnie czyści obszar wzdłuż linii dziąseł włóknami o zaokrąglonych końcach, natomiast miękkimi włóknam (więcej...)

15.05 PLN
Podgląd
Nić Dentystyczna

Oral-B Pro-Expert Clinic Line Nić Dentystyczna

Oral-B Pro-Expert Clinic Line Nić Dentystyczna Nić dentystyczna Pro-Expert Clinic Line skutecznie usuwa płytkę nazębną. Produkt delikatny dla dziąseł. Daje uczucie świeżości i ochłodzenia. Nić jest odporna na strzępienie.

13.20 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów

Oral-B Pro-Flex 3D White Luxe Medium Szczoteczka Do Zębów

Oral-B Pro-Flex 3D White Luxe Szczoteczka Do Zębów Szczoteczka do zębów z rewolucyjną technologią Pro-Flex posiada dwie elastyczne krawędzie, które dopasowują się do unikalnego kształtu zębów i linii dziąseł. Dzięki temu czyszczą wszystkie nierówności i zagłębienia. Specjalne włókna i gumka polerująca usuwają do 90% przebarwień powierzchniowych. Dodatkowo, powierzchnia polerująca delikatnie poleru (więcej...)

15.37 PLN
Podgląd
Nić Dentystyczna

Oral-B Satin Floss Nić Dentystyczna

Oral-B Satin Floss Nić Dentystyczna Nić dentystyczna Satin Floss podczas kontaktu z zębami natychmiast uwalnia miętową świeżość, co pozwala poczuć, że nić pracuje. Skutecznie dociera do najbardziej ciasnych przestrzeni międzyzębowych, dzięki czemu dokładnie usuwa przebarwienia i płytkę nazębną. Produkt odporny na strzępienie i zrywanie.

12.37 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów 4-24 Miesięcy

Oral-B Stages 1 Szczoteczka Do Zębów 4-24 Miesięcy

Oral-B Stages 1 Szczoteczka Do Zębów 4-24 Miesięcy Oral-B Stages 1 szczoteczka do zębów jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 24 miesięcy. Właśnie w tym czasie rozpoczyna się u dzieci ząbkowanie. Kiedy wybija się pierwszy ząbek, czas zacząć szczotkowanie. Posiada bardzo miękkie włókna, dzięki temu idealna dla niemowląt. Produkt w delikatny sposób troszczy się o zdrowie młodych zębów i wrażl (więcej...)

11.05 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów 2-4 Lat

Oral-B Stages 2 Szczoteczka Do Zębów 2-4 Lat

Oral-B Stages 2 Szczoteczka Do Zębów 2-4 Lat Oral-B Stages 2 szczoteczka do zębów przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Na tym etapie rozwoju dzieci zaczynają uczyć się szczotkować, a ich zęby ciągle rosną. Dziecięce ręce mało wprawnie posługują się szczoteczką, ważne jest, aby wybrać dla nich odpowiednią szczoteczkę. Rączka została wyprofilowana tak, aby pasować do małych, dziecięcy (więcej...)

10.35 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów 5-7 Lat

Oral-B Stages 3 Szczoteczka Do Zębów 5-7 Lat

Oral-B Stages 3 Szczoteczka Do Zębów 5-7 Lat Oral B Stages 3 szczoteczka do zębów przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Na tym etapie zaczynają pojawiać się zęby trzonowe i wypadać zęby mleczne. Dzieci potrafią już myć zęby, ale nie stosują właściwych technik. Szczoteczka Oral-B Stages 3 pomaga dzieciom przeprowadzić zabieg szczotkowania najlepiej jak tylko to potrafią. Produkt chron (więcej...)

11.05 PLN
Podgląd
Szczoteczka Do Zębów Powyżej 8 Lat

Oral-B Stages 4 Szczoteczka Do Zębów Powyżej 8 Lat

Oral-B Stages 4 Szczoteczka Do Zębów Powyżej 8 Lat Oral-B Stages 4 szczoteczka do zębów jest przeznaczona dla dzieci powyżej 8 roku życia. Dzieci w tym wieku jak i starsze mają jeszcze zęby mleczne, pierwsze zęby stałe i luki pomiędzy nimi. Ich staranne szczotkowanie jest bardzo ważne. Dzięki specjalnej kombinacji włókien, szczoteczka do zębów Stages 4 może pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Skute (więcej...)

11.05 PLN
Podgląd
Pasta Do Zębów

Oral-B Stages Pasta Do Zębów 75 ml

Oral-B Stages Pasta Do Zębów Stages to pasta do zębów zaprojektowana z myślą o najmłodszych. Pasta do zębów dla dzieci zapewnia skuteczną ochronę jamy ustnej i zawiera łagodny żel, który przetestowano pod względem możliwości zastosowania go w pastach do zębów dla dzieci. Produkt zapewnia skuteczną ochronę przed ubytkami. Sprawia, że szczotkowanie staje się zabawne, dzięki postaciom z kreskówek Dis (więcej...)

10.30 PLN
Podgląd
Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej

Oral-B Stages Power Kids Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej

Oral-B Stages Power Kids Końcówki Do Szczoteczki Elektrycznej Końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral-B Stages Kids posiadają specjalne, mniejsze włókna, które zapewniają delikatniejsze, wyjątkowo miękkie szczotkowanie. Dłuższe włókna w środkowej części pomagają usunąć resztki jedzenia z przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczki są idealne dla mniejszych zębów i ust dzieci. Zalecane dla dzieci od (więcej...)

48.20 PLN