Oral-B

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Nić Dentystyczna
U NAS TANIEJ
-44 %

Oral-B Essential Floss Nić Dentystyczna

Oral-B Essential Floss Nić Dentystyczna Samo szczotkowanie nie pozwala dotrzeć do wszystkich miejsc, w których tworzy się płytka nazębna. Nić dentystyczna Essential Floss z łatwością dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Dzięki delikatnej powłoce i teksturze odpornej na rozrywanie z łatwością wślizguje się między zęby.

12.99 PLN
7.29 PLN
PODGLĄD

Oral-B Superfloss Nić dentystyczna 50 ocinków

Specjalna nić składa się z trzech części: wzmocnionej końcówki dla łatwiejszego użycia, bawełny i nici dentystycznej. Skutecznie usuwa płytkę nazębną pod mostami, wokół koron i na aparatach ortodontycznych.  Zawiera 50 odmierzonych odcinków nici.

11.09 PLN
PODGLĄD

Oral-B Szczoteczka Do Zębów 3-5 Lat

Oral-B Szczoteczka Do Zębów 3-5 Lat Oral B Stages 3 szczoteczka do zębów przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Dzieci potrafią już myć zęby, ale nie stosują właściwych technik. Szczoteczka Oral-B pomaga dzieciom przeprowadzić zabieg szczotkowania najlepiej jak tylko to potrafią. Produkt chroni delikatne dziąsła. Ułatwia dzieciom docieranie do tylnych zębów, otacza je i skutecznie czy (więcej...)

12.91 PLN
PODGLĄD

Oral-B Pro-Expert All In One Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki

Oral-B Pro-Expert All In One Szczoteczka Do Zębów Medium 2 Sztuki Szczoteczka manualna Pro-Expert All-In-One posiada włókna CrissCross nachylone pod idealnym kątem 16 stopni, aby lepiej usuwać płytkę nazębną. Włókna Power Tip pomagają docierać głęboko i czyścić trudno dostępne obszary. Produkt dokładnie czyści obszar wzdłuż linii dziąseł włóknami o zaokrąglonych końcach, natomiast miękkimi włóknam (więcej...)

21.33 PLN
PODGLĄD

Oral-B Medium 40 3D White Szczoteczka Do Zębów

Oral-B 3D White Medium 40 Szczoteczka Do Zębów - czyści i wybiela zęby poprzez delikatne usuwanie przebarwień z ich powierzchni - podzielone na segmenty włókna Multisection Power Tip są delikatne dla szkliwa zębów i umożliwiają czyszczenie trudno dostępnych miejsc, narażonych na zwiększone ryzyko odkładania się płytki nazębnej - niebieskie włókna wskaźnikowe blakną w miarę zużywania, informując o (więcej...)

16.59 PLN
PODGLĄD

Oral-B Stages 1 Szczoteczka Do Zębów 0-2 Lat

Oral-B Stages 1 Szczoteczka Do Zębów 0-2 lat Oral-B Stages 1 szczoteczka do zębów jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat. Właśnie w tym czasie rozpoczyna się u dzieci ząbkowanie. Kiedy wybija się pierwszy ząbek, czas zacząć szczotkowanie. Posiada bardzo miękkie włókna, dzięki temu idealna dla niemowląt. Produkt w delikatny sposób troszczy się o zdrowie młodych zębów i wrażliwych dziąse (więcej...)

10.83 PLN
10.40 PLN
PODGLĄD

Oral-B 3D White Luxe Perfection Płyn do płukania ust Bez alkoholu 500 ml

Płyn do płukania ust Oral-B 3D White Luxe Perfection, użyty w połączeniu ze szczotkowaniem, zapewnia bielsze zęby w ciągu 7 dni. Usuwa przebarwienia powierzchniowe, pozostawiając świeży oddech i nie powodując pieczenia spowodowanego zawartością alkoholu. Napełnij zakrętkę płynem do wyznaczonej linii 20 ml. Dokładnie płucz usta przez 60 sekund, następnie wypluj płyn. Stosuj dwa razy dziennie.

18.50 PLN
PODGLĄD
Nić Dentystyczna 6 szt.
U NAS TANIEJ
-44 %

Oral-B Essential Floss Nić Dentystyczna 6 szt.

Zestaw składa się z: 6 x Oral-B Essential Floss Nić DentystycznaOral-B Essential Floss Nić dentystycznaOral-B Essential Floss Nić dentystyczna Samo szczotkowanie nie pozwala dotrzeć do wszystkich miejsc, w których tworzy się płytka nazębna. Nić dentystyczna Essential Floss z łatwością dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Dzięki delikatnej powłoce i teksturze odpornej na rozrywanie z łatwości (więcej...)

77.94 PLN
43.70 PLN
PODGLĄD

Oral-B Salt Power White 1-2-3 Pasta do zębów 100 ml

Pasta do zębów Oral-B 1-2-3 Salt Power White jest przeznaczona do codziennego szczotkowania zębów. Zawiera składniki, które pomagają:Bielić zęby: węgiel aktywny i mikrocząsteczki złuszczające pomagają usunąć przebarwienia z powierzchni zębów, sprawiając, że zęby stają się bielsze.Zapobiegać próchnicy: fluorek cynku wzmacnia szkliwo i pomaga zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej, która jest głów (więcej...)

8.92 PLN
PODGLĄD

Oral-B Szczoteczka do zębów 1-2-3 Classic Care Medium - mix kolorów

Klasyczna Szczoteczka do zębów 1-2-3 o średniej twardości włosia.Mix kolorów - wysyłane są losowo,w zależności od dostępności.

6.37 PLN
PODGLĄD

Oral-B Szczoteczka do zębów 1-2-3 Classic Medium - mix kolorów

Klasyczna Szczoteczka do zębów 1-2-3 o średniej twardości włosia.Mix kolorów - wysyłane są losowo,w zależności od dostępności.

6.04 PLN
PODGLĄD

Oral-B Szczoteczka do zębów 1-2-3 Medium - mix kolorów

Szczoteczka Oral-B 1.2.3. Medium posiada specjalny kształt włosia, umożliwiający dokładne czyszczenie przestrzeni między zębami i języka. Dzięki temu, nasz oddech pozostaje świeży, a zęby zdrowe. Szczoteczka jest przeznaczona dla dorosłych i powinna być wymieniana co 3 miesiące. 

5.19 PLN
PODGLĄD

Oral-B Classic 3-Effect Szczoteczka Do Zębów Medium

Oral-B Classic 3-Effect Szczoteczka Do Zębów Medium Oral-B Classic szczoteczka do zębów chroni i czyści jamę ustną każdego dnia. Produkt posiada precyzyjnie zaokrąglone włókna, które są delikatne dla zębów i dziąseł. Dodatkowo, niebieskie włókna Indicator bledną w miarę zużycia, sygnalizując konieczność wymiany szczoteczki. Specjalnie wyprofilowana rączka zapewnia efektywniejszą kontrolę ruchów sz (więcej...)

10.04 PLN
PODGLĄD

Oral-B Szczoteczka do zębów 1-2-3 Medium - mix kolorów

Szczoteczka do zębów 1-2-3 o średniej twardości włosia.Zadbaj o bielszy uśmiech każdego ranka dzięki szczoteczce Oral-B. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka z końcówkami do polerowania, które otaczają każdy ząb, zapewniając dokładne czyszczenie.Kolory szczoteczek wysyłane są losowo.

4.69 PLN
PODGLĄD

Oral-B Satin Tape Nić Dentystyczna

Oral-B Satin Tape Nić Dentystyczna Nić dentystyczna Satin Tape podczas kontaktu z zębami natychmiast uwalnia miętową świeżość, co pozwala poczuć, że nić pracuje. Skutecznie dociera do najbardziej ciasnych przestrzeni międzyzębowych, dzięki czemu dokładnie usuwa przebarwienia i płytkę nazębną. Produkt odporny na strzępienie i zrywanie.

19.24 PLN
PODGLĄD

Oral-B Pro-Expert Professional Protection Płyn do płukania ust 500 ml

Płyn do płukania ust OralB ProExpert Professional Protection to produktywne uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej. Dociera do wszelkich... OralB ProExpert Professional Protection Płyn do płukania ust 500 ml elementy Aqua, Glycerin, Aroma, Cetylpyridinium Chloride, Poloxamer 407, Methylparaben, Sodium Saccharin, Cinnamal, Propylparaben, Eugenol, CI 42090 marka OralB atrybuty Pełna 24godzinna (więcej...)

23.37 PLN
PODGLĄD