Organic People

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Organic People Organiczna odświeżająca pasta do zębów – bezpieczne wybielenie w 14 dni 100 ml

Certyfikowana organiczna pasta do zębów przywraca szkliwu nazębnemu naturalną biel, bezpiecznie usuwa przebarwienia od koloryzujących napojów kawa, herbata itp., żywności i nikotyny. Delikatnie poleruje powierzchnię zębów, zapobiega powtórnemu pojawieniu się ciemnego nalotu. Na długo odświeża oddech. Pozwala bezpiecznie wybielić zęby w domowych warunkach w 14 dni. Jakość potwierdzona europejskim (więcej...)

15.97 PLN
PODGLĄD
Toothpaste pasta do zębów blueberry kiss
U NAS TANIEJ
-31 %

Organic People Toothpaste pasta do zębów blueberry kiss 85 g

Certyfikowana pasta do zębów Organic People Blueberry Kiss - Redukcja przebarwień na szkliwie. Formuła pasty bez fluoru, oparta na naturalnych składnikach: ksylitol, ekstrakt z bazylii, ekstrakt z borówki i krzemionka.• Ksylitol pomaga wzmocnić szkliwo zębów i chroni je przed tworzeniem się osadu nazębnego oraz redukuje uczucie suchości w jamie ustnej. • Organiczny ekstrakt z bazylii delikatnie pi (więcej...)

20.38 PLN
14.00 PLN
PODGLĄD
Toothpaste pasta do zębów tropical firework
U NAS TANIEJ
-24 %

Organic People Toothpaste pasta do zębów tropical firework 85 g

Certyfikowana pasta do zębów Organic People Tropical Firework - Połysk & Ochrona. Formuła pasty jest bez fluoru, oparta na naturalnych składnikach: ksylitol, papaina, organiczny olej kokosowy i krzemionka.• Ksylitol pomaga wzmocnić szkliwo zębów i chroni je przed tworzeniem się osadu nazębnego oraz redukuje uczucie suchości w jamie ustnej. • Papaina, dzięki swoim właściwościom oczyszczającym, deli (więcej...)

20.38 PLN
15.57 PLN
PODGLĄD
Toothpaste pasta do zębów champagne splash
U NAS TANIEJ
-38 %

Organic People Toothpaste pasta do zębów champagne splash 85 g

Certyfikowana pasta do zębów Organic People Champagne Splash - Piękny Uśmiech. Formuła pasty jest bez fluoru, oparta na naturalnych składnikach: ksylitol, organiczny ekstrakt z gruszki, organiczny olejek winogronowy i krzemionka.• Ksylitol pomaga wzmocnić szkliwo zębów i chroni je przed tworzeniem się osadu nazębnego oraz redukuje uczucie suchości w jamie ustnej. • Ekstrakt z gruszki tonizuje dzią (więcej...)

20.38 PLN
12.59 PLN
PODGLĄD
Mouthwash płyn do płukania jamy ustnej coconut & mint
U NAS TANIEJ
-33 %

Organic People Mouthwash płyn do płukania jamy ustnej coconut & mint 250 ml

Płyn do płukania jamy ustnej Organic People Kokos & Mięta - ochrona zębów i dziąseł & zdrowy oddech. Certyfikowany płyn do płukania jamy ustnej jest wzbogacony o organiczny ekstrakt z mięty oraz organiczny olej kokosowy. Połączenie tych składników pomaga chronić zęby i dziąsła, ogranicza powstawanie osadu nazębnego, odświeża oddech. Płyn do płukania jest bez fluoru, na wysokich miejscach ma składn (więcej...)

25.48 PLN
17.19 PLN
PODGLĄD
Toothpaste pasta do zębów ginger fizz
U NAS TANIEJ
-28 %

Organic People Toothpaste pasta do zębów ginger fizz 85 g

Certyfikowana pasta do zębów Organic People Ginger Fizz - Ochrona Przed Próchnicą. Formuła pasty jest bez fluoru, oparta na naturalnych składnikach: ksylitol, organiczny ekstrakt z imbiru, organiczny olejek z cytryny i krzemionka.• Ksylitol pomaga wzmocnić szkliwo zębów i chroni je przed tworzeniem się osadu nazębnego oraz redukuje uczucie suchości w jamie ustnej. • Ekstrakt z imbiru przywraca ucz (więcej...)

20.38 PLN
14.77 PLN
PODGLĄD
Toothpaste pasta do zębów very cherry
U NAS TANIEJ
-23 %

Organic People Toothpaste pasta do zębów very cherry 85 g

Certyfikowana pasta do zębów Organic People Very Cherry - Zdrowe Dziąsła. Formuła pasty jest bez fluoru, oparta na naturalnych składnikach: ksylitol, organiczny olejek wiśniowy, organiczny ekstrakt z aceroli i krzemionka.• Ksylitol pomaga wzmocnić szkliwo zębów i chroni je przed tworzeniem się osadu nazębnego oraz redukuje uczucie suchości w jamie ustnej. • Olejek wiśniowy koi dziąsła i przynosi u (więcej...)

20.38 PLN
15.77 PLN
PODGLĄD

Organic People Eko Płyn do mycia naczyń dla niemowląt, zabawek, owoców i warzyw - organiczna Zielona Herbatka i Brzoskwinia 500 ml

Specjalnie zaprojektowany do mycia naczyń dziecięcych, zabawek, owoców i warzyw. Bezpieczny do mycia naczyń dziecięcych, zabawek, owoców i warzyw Łatwo rozpuszcza tłuszcz nawet w zimnej wodzie Eliminuje nieprzyjemne zapachy Utrzymuje delikatne dłonie Zawiera wysokowydajne składniki Bezpieczna formuła Całkowicie biodegradowalna formuła Bezpieczna dla naczyń i zabawek dziecka BEZ niebezpiecznych ch (więcej...)

16.57 PLN
PODGLĄD