Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Organic People Organiczna odświeżająca pasta do zębów – bezpieczne wybielenie w 14 dni 100 ml

Certyfikowana organiczna pasta do zębów przywraca szkliwu nazębnemu naturalną biel, bezpiecznie usuwa przebarwienia od koloryzujących napojów kawa, herbata itp., żywności i nikotyny. Delikatnie poleruje powierzchnię zębów, zapobiega powtórnemu pojawieniu się ciemnego nalotu. Na długo odświeża oddech. Pozwala bezpiecznie wybielić zęby w domowych warunkach w 14 dni. Jakość potwierdzona europejskim (więcej...)

10.15 PLN
PODGLĄD

Organic People Organiczna pasta do zębów – bezpieczne wybielenie przez całą dobę 100 ml

Bezpiecznie wybiela, chroni i pielęgnuje zęby w ciągu całej nocy, zapobiega pojawieniu się przebarwień i formowaniu się nalotu nazębnego w ciągu dnia. Jakość potwierdzona europejskim certyfikatem organicznej kosmetyki Zawiera w składzie 33,63% składników organicznych 99,33% składników naturalnych Oryginalna formuła pasty pomaga efektywnie, szybko i bezpiecznie wybielić zęby, i uchronić je przed (więcej...)

10.15 PLN
PODGLĄD
Super spray czyszczący do powierzchni kuchennych z olejkiem drzewa herbacianego
U NAS TANIEJ

Organic People Super spray czyszczący do powierzchni kuchennych z olejkiem drzewa herbacianego 500 ml

Spray wzbogacony w olejek drzewa herbacianego. Pozwala szybko usuwać różnorodne zanieczyszczenia, tłuszcz i nieprzyjemny zapach w kuchni. - Certyfikowane ICEA (Certificate ECO BIO CLEANERS 047 DP) - 99.5% naturalnych składników - Ekologiczny środek czyszczący - Skutecznie i szybko usuwa tłuszcz i różnorodne zanieczyszczenia z powierzchni kuchennych, stołów, umywalek, naczyń i glazury - Bezpieczny (więcej...)

20.50 PLN
12.51 PLN
PODGLĄD