Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Organiczna pasta do zębów bezpieczne i efektywne wybielanie

Organic People Extra White Organiczna pasta do zębów bezpieczne i efektywne wybielanie 100 ml

Certyfikowana organiczna pasta do zębów efektywnie usuwa nalot, powstały w wyniku palenia tytoniu, spożywania napojów powodujących powstawanie plam i przebarwień.Chroni zęby przed pojawieniem się przebarwień, neutralizuje zapach tytoniu, na długo odświeża oddech. Niszczy bakterie, chroni błonę śluzową jamy ustnej. Jakość potwierdzona europejskim certyfikatem organicznej kosmetyki Z awiera w skład (więcej...)

12.30 PLN
Podgląd
Organiczna odświeżająca pasta do zębów – bezpieczne wybielenie w 14 dni

Organic People Organiczna odświeżająca pasta do zębów – bezpieczne wybielenie w 14 dni 100 ml

Certyfikowana organiczna pasta do zębów przywraca szkliwu nazębnemu naturalną biel, bezpiecznie usuwa przebarwienia od koloryzujących napojów kawa, herbata itp., żywności i nikotyny. Delikatnie poleruje powierzchnię zębów, zapobiega powtórnemu pojawieniu się ciemnego nalotu. Na długo odświeża oddech. Pozwala bezpiecznie wybielić zęby w domowych warunkach w 14 dni. Jakość potwierdzona europejskim (więcej...)

12.00 PLN
Podgląd
Organiczna pasta do zębów – bezpieczne wybielenie przez całą dobę

Organic People Organiczna pasta do zębów – bezpieczne wybielenie przez całą dobę 100 ml

Bezpiecznie wybiela, chroni i pielęgnuje zęby w ciągu całej nocy, zapobiega pojawieniu się przebarwień i formowaniu się nalotu nazębnego w ciągu dnia. Jakość potwierdzona europejskim certyfikatem organicznej kosmetyki Zawiera w składzie 33,63% składników organicznych 99,33% składników naturalnych Oryginalna formuła pasty pomaga efektywnie, szybko i bezpiecznie wybielić zęby, i uchronić je przed (więcej...)

12.30 PLN
Podgląd
Organiczna pasta do zębów wrażliwych – bezpieczne wybielenie

Organic People Organiczna pasta do zębów wrażliwych – bezpieczne wybielenie 100 ml

Certyfikowana organiczna pasta do zębów bardzo wrażliwych. Skutecznie i delikatnie wybiela, momentalnie obniżając wrażliwość szkliwa nazębnego, usuwa nalotnazębny w trudno dostępnych miejscach, chroni przed jego powstaniem, na długo odświeża oddech, zapewnia kompleksową pielęgnację jamy ustnej. Jakość potwierdzona europejskim certyfikatem organicznej kosmetyki Zawiera w składzie 10,61% składników (więcej...)

12.30 PLN
Podgląd
Organiczna pasta do zębów - Intensywne Bezpieczne Wybielenie

Organic People ZOOM 3 WHITE Organiczna pasta do zębów - Intensywne Bezpieczne Wybielenie 100 ml

Bezpiecznie wybiela , usuwa nalot nazębny, czyści powierzchnię zębów tworząc powłokę ochronną, przeciwdziała próchnicy i chorobom dziąseł. Jakość potwierdzona europejskim certyfikatem organicznej kosmetyki Zawiera w składzie 10,64% składników organicznych 99,33% składników naturalnych Specjalna formuła pasty pozwala w domowych warunkach przy codziennym zastosowaniu (poranek, wieczór) profesjonal (więcej...)

12.30 PLN
Podgląd
Żel do prania wełny i jedwabiu z mydłem oliwkowym

Organic People Żel do prania wełny i jedwabiu z mydłem oliwkowym 1500 ml

Żel stworzony na bazie mydła oliwkowego. Skutecznie i delikatnie myje tkaniny jedwabne i wełniane, przywracając im miękkość i delikatność. - Certyfikowane ICEA (Certificate ECO BIO CLEANERS 047 DP) - 98,8% naturalnych składników - Nadaje się do prania bielizny dziecięcej - Przywraca elastyczność i miękkość - Nadaje się do prania ręcznego i mechanicznego

61.50 PLN