Organic People

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Toothpaste pasta do zębów very cherry
U NAS TANIEJ
-33 %

Organic People Toothpaste pasta do zębów very cherry 85 g

Certyfikowana pasta do zębów Organic People Very Cherry - Zdrowe Dziąsła. Formuła pasty jest bez fluoru, oparta na naturalnych składnikach: ksylitol, organiczny olejek wiśniowy, organiczny ekstrakt z aceroli i krzemionka.• Ksylitol pomaga wzmocnić szkliwo zębów i chroni je przed tworzeniem się osadu nazębnego oraz redukuje uczucie suchości w jamie ustnej. • Olejek wiśniowy koi dziąsła i przynosi u (więcej...)

20.38 PLN
13.69 PLN
PODGLĄD
Toothpaste pasta do zębów tropical firework
U NAS TANIEJ
-28 %

Organic People Toothpaste pasta do zębów tropical firework 85 g

Certyfikowana pasta do zębów Organic People Tropical Firework - Połysk & Ochrona. Formuła pasty jest bez fluoru, oparta na naturalnych składnikach: ksylitol, papaina, organiczny olej kokosowy i krzemionka.• Ksylitol pomaga wzmocnić szkliwo zębów i chroni je przed tworzeniem się osadu nazębnego oraz redukuje uczucie suchości w jamie ustnej. • Papaina, dzięki swoim właściwościom oczyszczającym, deli (więcej...)

20.38 PLN
14.49 PLN
PODGLĄD
Mouthwash płyn do płukania jamy ustnej coconut & mint
U NAS TANIEJ
-44 %

Organic People Mouthwash płyn do płukania jamy ustnej coconut & mint 250 ml

Płyn do płukania jamy ustnej Organic People Kokos & Mięta - ochrona zębów i dziąseł & zdrowy oddech. Certyfikowany płyn do płukania jamy ustnej jest wzbogacony o organiczny ekstrakt z mięty oraz organiczny olej kokosowy. Połączenie tych składników pomaga chronić zęby i dziąsła, ogranicza powstawanie osadu nazębnego, odświeża oddech. Płyn do płukania jest bez fluoru, na wysokich miejscach ma składn (więcej...)

25.48 PLN
14.31 PLN
PODGLĄD