Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Pantene Pro-V Anti Hairfall Odżywka do włosów 300 ml

Kolekcja ogranicza wypadanie włosów nawet do 97%*. Działanie potwierdzone klinicznie widocznie zdrowsze włosy po każdym umyciu *szampon i odżywka w porównaniu do szamponu bez właściwości odżywczych UŻYCIE: DLA KOGO: Wspaniały dla włosów zniszczonych i potrzebujących wzmocnienia. KIEDY: Do codziennego stosowania w celu wzmocnienia zniszczonych włosów.

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Aqua Light Odżywka Do Włosów 300 ml

Odżywia bez obciążania włosów. Dokładnie oczyszcza włosy od nasady aż po same końce. Pozostawia włosy świeże, lekkie i swobodnie opadające. Do włosów cienkich, ze skłonnością do przetłuszczania się. Odżywka Pantene Pro-V Aqualight z lekką formułą odżywczą została opracowana specjalnie do włosów cienkich ze skłonnością do przetłuszczania się. Zawarte w niej mikrocząsteczki pomagają wzmocnić Twoje c (więcej...)

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Aqua Light Odżywka do włosów cienkich ze skłonnością do przetłuszczania 360 ml

Odżywka Pantene Pro-V Aqualight z lekką formułą odżywczą została opracowana specjalnie do włosów cienkich ze skłonnością do przetłuszczania się. Zawarte w niej mikrocząsteczki pomagają wzmocnić Twoje cienkie włosy, zapewniając im niezbędne odżywienie bez efektu obciążenia. Dla najlepszych efektów używaj razem z szamponem i kosmetykami z kolekcji Aqualight.

15.55 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Aqua Light Odżywka W Piance 180 ml

Pantene Pro-V Aqua Light Odżywka W Piance Odżywka w piance Pantene Pro-V Aqua Light intensywnie odżywia cienkie włosy, nie obciążając ich. Dzięki odżywce włosy stają się łatwe do rozczesania, widocznie zdrowsze, oraz lepiej się układają.

14.65 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Aqua Light Szampon Do Włosów 250 ml

Pantene Pro-V Aqua Light Szampon Do Włosów - odżywia i wzmacnia fryzurę od nasady aż po same końce - sprawia, że włosy są lekkie i świeże oraz odporne na zniszczenia - nie obciąża

11.00 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Aqualight Odzywka do włosów przetłuszczających się 200 ml

Odkryj moc ampułki z formułą Pro-V, która zawiera siłę maski w formie codziennej odżywki.

14.09 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Color Ochrona Koloru i Blask Maska Do Włosów Farbowanych 300 ml

Pantene Ochrona koloru i blask Maska do włosów farbowanych

20.80 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V EXTRA VOLUME 3w1 Szampon do włosów 250 ml

Pantene Pro-V Większa Objętość 3w1 to szampon, odżywka i intensywna pielęgnacja w jednym produkcie, który jednocześnie oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy. Dostarcza włosom aktywne składniki odżywcze Pro-V i błyskawicznie nadaje im objętość, praktycznie bez obciążania. 1. Nanieść na włosy 2. Dobrze spłukać 3. Wysuszyć i ułożyć włosy

11.00 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V EXTRA VOLUME 3w1 Szampon do włosów 360 ml

Pantene Pro-V Większa Objętość 3w1 to szampon, odżywka i intensywna pielęgnacja w jednym produkcie, który jednocześnie oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy. Dostarcza włosom aktywne składniki odżywcze Pro-V i błyskawicznie nadaje im objętość, praktycznie bez obciążania. 1. Nanieść na włosy 2. Dobrze spłukać 3. Wysuszyć i ułożyć włosy.

17.29 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V INTENSIVE REPAIR 3w1 Szampon do włosów 250 ml

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja 3w1 to szampon, odżywka i intensywna pielęgnacja w jednym produkcie, który jednocześnie oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy. Dostarcza włosom aktywne składniki odżywcze Pro-V. Błyskawicznie usuwa oznaki uszkodzeń. 1. Wmasować w mokre włosy do otrzymania piany 2. Dobrze spłukać 3. Wysuszyć i ułożyć włosy

11.00 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V INTENSIVE REPAIR 3w1 Szampon do włosów 360 ml

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja 3w1 to szampon, odżywka i intensywna pielęgnacja w jednym produkcie, który jednocześnie oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy. Dostarcza włosom aktywne składniki odżywcze Pro-V. Błyskawicznie usuwa oznaki uszkodzeń. 1. Wmasować w mokre włosy do otrzymania piany. 2. Dobrze spłukać. 3. Wysuszyć i ułożyć włosy.

17.29 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Intensywna regeneracja Maska do włosów zniszczonych 300 ml

Pantene Intensywna regeneracja maska do włosów zniszczonych

20.80 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Odżywka do włosów słabych lub zniszczonych 360 ml

Odżywka Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja z zaawansowaną formułą Pantene Pro-V Silnie regenerująca kolekcja z mikrocząsteczkami odżywczymi pomaga głęboko nawilżyć włosy, nadając im zdrowy wygląd iblask. Odżywka Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja usuwa oznaki uszkodzeń i odżywia zniszczone lub suche włosy, zapewniając ich gładkość i zdrowy blask. Aby uzyskać optymalne rezultaty, stosuj razem z (więcej...)

15.55 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Intensywna regeneracja odżywka do włosów zniszczonych 200 ml

Odkryj moc ampułki z formułą Pro-V, która zawiera siłę maski w formie codziennej odżywki. .

13.45 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Odżywka W Piance 180 ml

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Odżywka W Piance Odżywka w piance Pantene Pro-V Iintensywnie odżywia cienkie włosy, nie obciążając ich. Dzięki niej włosy stają się łatwe do rozczesania i widocznie zdrowsze, oraz lepiej się układają.

14.65 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Odżywka w piance do włosów cienkich i zniszczonych 180 ml

Lekka odżywka w piance Pantene Pro-V zapewnia włosom cienkim lub ze skłonnością do przetłuszczania się odżywienie, którego potrzebują, nie obciążając ich.

14.65 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Szampon Do Włosów 250 ml

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja Szampon Do Włosów - nawilża i chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją - pozostawia na przyjemny zapach - sprawia, że włosy są miękkie w dotyku

11.00 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V LIVELY COLOUR 3w1 Szampon do włosów farbowanych 250 ml

Pantene Pro-V Lśniący Kolor 3w1 to szampon, odżywka i intensywna pielęgnacja w jednym produkcie, który jednocześnie oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy. Dostarcza włosom aktywne składniki odżywcze Pro-V, a także pomaga chronić ich kolor i blask. 1. Nanieść na włosy. 2. Dobrze spłukać. 3. Wysuszyć i ułożyć włosy.

11.00 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V LIVELY COLOUR 3w1 Szampon do włosów farbowanych 360 ml

Pantene Pro-V Lśniący Kolor 3w1 to szampon, odżywka i intensywna pielęgnacja w jednym produkcie, który jednocześnie oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy. Dostarcza włosom aktywne składniki odżywcze Pro-V, a także pomaga chronić ich kolor i blask. 1. Nanieść na włosy 2. Dobrze spłukać 3. Wysuszyć i ułożyć włosy .

17.29 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Lśniący Kolor Odżywka do włosów farbowanych 300 ml

Odżywka Pantene Pro-V Lśniący Kolor z zaawansowaną formułą Pantene Pro-V Kompleks o podwójnym działaniu - pomaga chronić włosy farbowane przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją oraz nadaje im zdrowy wygląd i blask. Dla optymalnych efektów stosuj razem z szamponem i kosmetykami z kolekcji Pantene Pro-V Lśniący Kolor.

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Lśniący Kolor Odżywka W Piance 180 ml

Pantene Pro-V Lśniący Kolor Odżywka W Piance Odżywka w piance Pantene Pro-V Lśniący Kolor intensywnie odżywia cienkie włosy, bez obciążania. Pomaga chronić farbowane włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją. Sprawia, że włosy stają się łatwe do rozczesania i zyskują zdrowy, lśniący wygląd.

15.65 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Micellar Szampon Oczyszczanie i Odżywianie 400 ml

Zaawansowana formuła z mieszanką substancji odżywczych ProV oraz wodą micelarną. Składniki Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Cocamide MEA, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, PEG60 Almond Glycerides, Glycerin, Panthenol, Pa (więcej...)

17.29 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Moisture Renew ODŻYWKA DO WŁOSÓW 300 ml

Odżywka Pantene Pro-V Odnowa Nawilżenia z zaawansowaną formułą Pantene Pro-V: Kolekcja z mikrocząsteczkami nawilżającymi działa nawet na najbardziej przesuszone partie włosów i chroni ich naturalną warstwę lipidową, pozostawiając je głęboko nawilżone i jedwabiście gładkie. Kolekcja Odnowa Nawilżenia intensywnie nawilża włosy, nie obciążając ich. Aby uzyskać optymalne rezultaty, stosuj razem z szam (więcej...)

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Ochrona koloru i blask odżywka do włosów farbowanych 200 ml

Odkryj moc ampułki z formułą Pro-V, która zawiera siłę maski w formie codziennej odżywki.

14.09 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Oczyszczanie i Odżywianie Odżywka do włosów 300 ml

Zaawansowana formuła Pantene Pro-V Formuła odżywki została opracowana specjalnie do włosów pozbawionych witalności, ze skłonnością do przetłuszczania się.

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Odnowa nawilżenia Maska do włosów suchych 300 ml

Pantene Odnowa nawilżenia Maska dowłosów suchych

20.80 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Odnowa nawilżenia odżywka do włosów suchych 200 ml

Odkryj moc ampułki z formułą Pro-V, która zawiera siłę maski w formie codziennej odżywki.

14.09 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Odnowa Nawilżenia Odżywka w piance do włosów cienkich i suchych 180 ml

Odżywka w piance Pantene ProV Odnowa Nawilżenia do włosów cienkich i suchych - Odżywka wpiance Pantene ProV Odnowa Nawilżenia zapewnia włosom cienkim isuchym odżywienie, którego potrzebują, nie obciążając ich - Włosy stają się łatwe do rozczesania, wyraźnie zdrowe i pełne objętości - Niezwykle lekka pianka wnika głęboko we włosy i nawilża je od środka, nie pozostawiając osadu, który mógłby obciąża (więcej...)

14.65 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Odnowa Nawilżenia Rewitalizujący Szampon Do Włosów 400 ml

Pantene Pro-V Odnowa Nawilżenia Rewitalizujący Szampon Do Włosów - zapewnia intensywny zastrzyk wzmacniający dla suchych lub zniszczonych włosów - sprawia, że włosy zostają odżywione i nawilżone, stają się bardziej gładkie, jedwabiście miękkie i lśnią wyjątkowym blaskiem

17.29 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Odżywka do włosów Repair & Protect 300 ml

Odżywka do włosów Pantene ProV Repair&Protect 300 ml - Regeneracja ochrona, gładkość i pełna objętość - Linia Intensywna Regeneracja nawilżenie i ochrona włosów suchych i zniszczonych. - Zaawansowana formuła Pantene ProV bogata w substancje regenerujące kolekcja z cząsteczkami mikroodżywczymi pomaga głęboko nawilżyć włosy, nadając im zdrowy wygląd i naturalny blask. - Chroni włosy przed uszkodzeni (więcej...)

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Oil Therapy Nature Fusion Szampon Do Włosów 400 ml

Pantene Pro-V Oil Therapy Nature Fusion Szampon Do Włosów Szampon łączy w sobie technologię Pro-V z odżywiającym olejkiem i naturalnym wyciągiem z kwiatu Cassia Pomaga odbudować uszkodzoną powierzchnię włosów od nasady aż po same końce, ponadto nie obciąża ich tak jak tradycyjne olejki. Polecany do naprawy uszkodzonej powierzchni włosów, nie obciążając ich. Formuła odżywcza z lekkim olejkiem łączy (więcej...)

17.29 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Oil Therapy Odżywka do włosów zniszczonych 300 ml

Odżywka Pantene Pro-V Oil Therapy zasila włosy składnikami odżywczymi Pro-V, wzmacniając je od nasady aż po same końce. Ta odżywka z dodatkiem odżywczego olejku pomaga odbudować zniszczoną powierzchnię włosów od nasady aż po końcówki, bez efektu obciążenia charakterystycznego dla olejków naturalnych.

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V STRENGTH & SHINE Odżywka do włosów matowych 300 ml

Pantene Pro-V Mocne i Lśniące Odżywka wzmacniająca włosy - Pomaga odbudować powierzchnię włosów od nasady aż po same końce. - Nadaje włosom zdrowy wygląd. - Do włosów matowych. - Pomaga wzmocnić włosy i nadać im widoczny blask. Odżywka Pantene Pro-V Mocne i Lśniące zasila włosy składnikami odżywczymi Pro-V, wzmacniając je i nadając widoczny blask. Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z oczami. Zanieczyszc (więcej...)

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Superfood 3w1 Szampon do włosów 360 ml

Pantene Pro-V 3w1 to szampon, odżywka i intensywna kuracja w jednym produkcie, który jednocześnie oczyszcza, ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy. Wypełnia włosy składnikami odżywczymi Pro-V i pomaga zmienić słabe, cienkie włosy w silniejsze* i wyglądające na pełne objętości** już od nasady. Formuła Pro-V: pomaga przywrócić włosom siłę* i błyskawicznie usuwa oznaki uszkodzeń. Antyoksydanty: chron (więcej...)

17.29 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Superfood Odżywka do włosów słabych i cienkich 200 ml

Odkryj superodżywianie dla włosów dzięki 3-minutowej odżywce Pantene Superfood wzbogaconej formułą Pro-V. Natychmiast wchłania się we włosy i wzmacnia* je od nasady dzięki wzmacniającej* formule Pro-V, antyoksydantom, które chronią włosy, oraz lipidom, które uzupełniają ich strukturę. Stosuj po każdym myciu, aby zmienić słabe, zniszczone włosy we włosy Pantene: wyraźnie zdrowsze, bardziej lśniące (więcej...)

14.09 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Superfood Odżywka do włosów słabych i cienkich 300 ml

Bogata odżywka Pantene Pro-V Superfood zasila włosy składnikami Pro-V i pomaga zmienić słabe, cienkie włosy w silniejsze* i wyglądające na pełne objętości** już od nasady. Formuła Pro-V pomaga przywrócić włosom siłę* i błyskawicznie usuwa oznaki uszkodzeń. Antyoksydanty chronią włosy przed wolnymi rodnikami, co pomaga zapobiegać ich łamliwości. Lipidy uzupełniają strukturę włosów, aby pomóc zachow (więcej...)

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Superfood Serum do włosów słabych i cienkich 150 ml

Zyskaj silne* i odżywione włosy, które są chronione przed łamliwością dzięki bogatej wskładniki odżywcze wzmacniającej kuracji* bez spłukiwania Pantene Pro-V Superfood. (*odporność na uszkodzenia spowodowane stylizacją, w porównaniu do szamponu bez właściwości odżywczych) Po umyciu i osuszeniu włosów ręcznikiem, nałóż produkt i rozprowadź go równomiernie na włosach. Nie spłukuj.

14.85 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Superfood Szampon do włosów słabych i cienkich 400 ml

Szampon Pantene Pro-V Superfood delikatnie oczyszcza włosy, dostarczając im aktywne składniki odżywcze Pro-V. Połączenie formuły Pro-V, antyoksydantów i lipidów pomaga zmienić słabe, cienkie włosy w silniejsze* i wyglądające na pełne objętości** już od nasady. Formuła Pro-V pomaga przywrócić włosom siłę* i błyskawicznie usuwa oznaki uszkodzeń. Antyoksydanty chronią włosy przed wolnymi rodnikami, c (więcej...)

17.29 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Szampon Do Włosów Ochrona Przed Wypadaniem 400 ml

Pantene Pro-V Szampon Do Włosów Ochrona Przed Wypadaniem Szampon doskonale wzmacnia włosy od nasady, aż po same końce. Ponadto skutecznie chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją. Zapewnia włosom delikatnym i łamliwym siłę od nasady aż po końce. Wzmocnia włosy, zapobiega uszkodzeniom spowodowanym stylizacją. Efekt – nawet o 97% mniej wypadających włosów. Widocznie zdrowsze włosy po k (więcej...)

17.29 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Volume Lakier Do Włosów 250 ml

Pantene Pro V Lakier Do Włosów Volume: - pomaga chronić objętość fryzury przez cały dzień pomimo wilgotności - lekki lakier zwiększający objętość z silnymi polimerami, podnosi cienkie włosy, by stworzyć dodatkową objętość, na tyle elastycznie, by nadać włosom naturalny ruch przez cały dzień - stylizuje i chroni fryzurę, by włosy wyglądały zdrowo do24 godzin - zapewnia długotrwałą extra mocną kontr (więcej...)

13.37 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V VOLUME Odżywka do włosów 300 ml

Odżywka Pantene Pro-V Większa Objętość z zaawansowaną formułą Pantene Pro-V: Kolekcja Większa Objętość z mikrocząsteczkami zwiększającymi objętość wzmacnia Twoje cienkie włosy, aby nadać im zdrowy wygląd i większą objętość. Aby uzyskać najlepsze efekty, stosuj razem z szamponem i kosmetykami z kolekcji Pantene Pro-V Większa Objętość. - Odżywka Pantene Pro-V Większa Objętość - Pozostawia włosy zdro (więcej...)

15.17 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Większa objętość odżywka do włosów cienkich 200 ml

Odkryj moc ampułki z formułą Pro-V, która zawiera siłę maski w formie codziennej odżywki.

14.09 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Większa Objętość Odżywka W Piance 180 ml

Pantene Pro-V Większa Objętość Odżywka W Piance Lekka Odżywka W Piance przeznaczona do włosów cienkich, pozbawionych objętości. Odżywka zapewnia delikatnym, cienkim włosom wszystkie niezbędne składniki odżywcze, bez efektu obciążenia. Włosy staną się łatwe do rozczesania, widocznie zdrowe i pełne objętości. Odzywka o konsystencji pianki wchłania się głęboko w strukturę włosa i gruntownie go nawilż (więcej...)

14.65 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Większa objętość Spray do włosów pozbawionych objętości 150 ml

Wyjątkowo lekka formuła polimerami zwiększającymi objętość unosi cienkie włosy u nasady, aby dodać im objętości, która utrzymuje się przez cały dzień.

13.87 PLN
PODGLĄD

Pantene Pro-V Zdrowy Kolor Odżywka Do Włosów 200 ml

Pantene Pro-V Zdrowy Kolor Odżywka Do Włosów - zapewnia ochronę koloru - sprawia, że włosy wyglądają zdrowo - nadaje fryzurze blask

11.05 PLN
PODGLĄD