Parodontax

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Parodontax Herbal fresh toothpaste pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł imbir & mięta & eukaliptus 75 ml

Dlaczego warto wybrać pastę parodontax Herbal Fresh?Unikalna formuła o odświeżającym ziołowym smaku:Pasta do zębów parodontax ma wyjątkowy ziołowy smak, pozostawiający w ustach długotrwałe uczucie świeżości.Pomaga powstrzymać i zapobiegać krwawieniu dziąseł:Krwawienie dziąseł może być wczesnym objawem choroby dziąseł, a gama produktów parodontax została opracowana tak, by zachować zdrowe dziąsła, (więcej...)

14.78 PLN
PODGLĄD

Parodontax Classic Pasta do zębów 75 ml

Parodontax Classic Pasta do zębów pomaga powstrzymać krwawienie dziąseł oraz zapewnia intensywne uczucie czystości zębów . Pasta nie zawiera fluorku sodu. W jej skład wchodzi wodorowęglan sodu oraz wyciągi z ziół, które nadają jej unikalny smak.

13.78 PLN
PODGLĄD

Parodontax Ultra clean toothpaste pasta do zębów 75 ml

Parodontax ULTRA CLEAN Pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł jest kosmetykiem pielęgnacyjnym, który pomaga powstrzymać i zapobiegać krwawieniu dziąseł. Dedykowana jest osobom powyżej 12. roku życia.

14.33 PLN
PODGLĄD

Parodontax Complete protection whitening pasta do zębów 75 ml

Parodontax Complete Protection Whitening pomaga zachować zdrowe dziąsła i mocne zęby dzięki 8 specjalnie opracowanych korzyściom, do których należy przywracanie zębom naturalnej bieli poprzez delikatne usuwanie powierzchniowych przebarwień.

22.89 PLN
PODGLĄD

Parodontax Complete protection herbal pasta do zębów 75 ml

Pasta Parodontax Complete Protection Herbal zawiera w składzie ekstrakty ziołowe z imbiru, mięty i pysznogłówki, dla zapewnienia uczucie świeżości i czystości. Dzięki specjalnie opracowanej formule pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł oraz zachować mocne zęby.

21.32 PLN
PODGLĄD

Parodontax Whitening toothpaste wybielająca pasta do zębów 75 ml

Parodontax Whitening delikatnie usuwa przebarwienia z zębów, przywracając im ich naturalną biel, oraz zapobiega krwawieniu dziąseł.

14.95 PLN
PODGLĄD

Parodontax Expert Clean szczoteczka do zębów Extra Soft

Szczoteczkę do zębów Parodontax zaprojektowano z myślą o zapobieganiu problemom z dziąsłami i ułatwieniu czyszczenia zębów. Dzięki małej główce i miękkim włóknom jest delikatna dla dziąseł, ale skutecznie usuwa płytkę nazębną - jedną z głównych przyczyn problemów z dziąsłami. Posiada ergonomicznie ukształtowaną rączkę, zapewniającą pewny chwyt podczas szczotkowania. Myj zęby szczoteczką parodontax (więcej...)

18.67 PLN
PODGLĄD

Parodontax Interdental szczoteczka do zębów extra soft

Szczoteczkę do zębów Parodontax zaprojektowano z myślą o zapobieganiu problemom z dziąsłami i ułatwieniu czyszczenia zębów. Dzięki małej główce i miękkim, podwójnym włóknom jest delikatna dla dziąseł, ale skutecznie usuwa płytkę nazębną - jedną z głównych przyczyn problemów z dziąsłami. Posiada ergonomicznie ukształtowaną rączkę, zapewniającą pewny chwyt podczas szczotkowania. Myj zęby szczoteczką (więcej...)

18.69 PLN
PODGLĄD

Parodontax Gentle clean szczoteczka do zębów extra soft

Szczoteczkę do zębów Parodontax zaprojektowano z myślą o delikatnym czyszczeniu zębów. Dzięki małej główce i miękkim włóknom jest delikatna dla dziąseł, ale skutecznie usuwa płytkę nazębną - jedną z głównych przyczyn problemów z dziąsłami. Posiada ergonomicznie ukształtowaną rączkę, zapewniającą pewny chwyt podczas szczotkowania. Myj zęby szczoteczką parodontax dwa razy dziennie i uzupełnij codzie (więcej...)

18.69 PLN
PODGLĄD