Perfect House

Każdy człowiek lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, które inspirują i udoskonalają jego styl życia. Perfect House® wprowadza do aranżacji wnętrz dodatkową wartość w postaci doskonałych produktów do sprzątania i pielęgnacji domu z nutą luksusowych zapachów, zamkniętych w stylowych butelkach. Skutecznie czyszczą i pielęgnują powierzchnie, stwarzając unikalną atmosferę w Twoim domu. W skład serii wchodzą zarówno produkty uniwersalne – do czyszczenia kuchni i łazienki, jak i specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji podłóg, mebli, szkła, skór naturalnych i syntetycznych czy mycia naczyń. Gamę Perfect House uzupełniają woda do prasowania oraz perfumy do wnętrz.
to linia perfumeryjnych kosmetyków do wnętrz dla osób, które kochają otaczać się pięknymi zapachami;
skutecznie czyszczą i pielęgnują powierzchnie, stwarzając unikalną atmosferę w Twoim domu;
mają cudowne, wyjątkowe, wyselekcjonowane perfumeryjne kompozycje zapachowe – nie znajdziesz w nich typowego dla środków czystości zapachu cytryny, bryzy morskiej czy lasu;
zapach detergentów jest w nich praktycznie niewyczuwalny!
zapachy długo utrzymują się w pomieszczeniach;
opakowania Perfect House® zostały zaprojektowane w taki sposób, by można je było postawić na widoku – idealnie wpisują się w design nowoczesnych wnętrz;
w serii znajdują się perfumy do wnętrz, produkty do mebli, szyb, kuchni, łazienki, podłóg, do usuwania trudnych zabrudzeń, do naczyń, skór naturalnych, woda do prasowania i płyn do naczyń.

Perfect House
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Perfumy Do Wnętrz
U NAS TANIEJ
-11 %

Perfect House Perfume Perfumy Do Wnętrz 500 ml

Perfumy do wnętrz. Nadają elegancki i wyrafinowany zapach wnętrzom i tkaninom. Do czego najlepiej sprawdzi się Perfect House PERFUME? wnętrza pościele koce zasłony ubrania W czym pomoże Ci bez trudu? odświeża zapach we wnętrzu nadaje piękny zapach tkaninom Tego możesz się spodziewać po użyciu? perfumeryjny, elegancki, wyrafinowany zapach pachnące wnętrze odświeżony zapach ubrań, zasłon, koców, poś (więcej...)

24.99 PLN
22.26 PLN
PODGLĄD
Profesjonalny Płyn Do Mycia Kuchni
U NAS TANIEJ
-4 %

Perfect House Kitchen Profesjonalny Płyn Do Mycia Kuchni 500 ml

Barwa Perfect House KITCHEN Profesjonalny Płyn Do Mycia Kuchni Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia kuchni czyści wszelkiego rodzaju powierzchnie kuchenne: - szafki kuchenne - blaty - zlewozmywaki - lodówki - kuchenki gazowe i (więcej...)

16.99 PLN
16.26 PLN
PODGLĄD
Profesjonalny Płyn Do Mycia Łazienki
U NAS TANIEJ
-7 %

Perfect House Bathroom Profesjonalny Płyn Do Mycia Łazienki 500 ml

Barwa Perfect House BATHROOM Profesjonalny Płyn Do Mycia Łazienki Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia łazienki BATHROOM przeznaczony jest do mycia: - armatury łazienkowej - płytek - fug - kabin prysznicowych - wszystkich powi (więcej...)

16.99 PLN
15.74 PLN
PODGLĄD
Profesjonalne Mleczko Do Mycia i Pielęgnacji Mebli
U NAS TANIEJ
-8 %

Perfect House Furniture Profesjonalne Mleczko Do Mycia i Pielęgnacji Mebli 450 ml

Barwa Perfect House FURNITURE Profesjonalne Mleczko Do Mycia i Pielęgnacji Mebli Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Mleczko polecane jest do wszelkiego rodzaju: - mebli drewnianych (drewno lakierowane, matowe, olejowane itp.) - mebli z materiałów drewn (więcej...)

19.99 PLN
18.32 PLN
PODGLĄD
Oil&grease remover profesjonalny płyn odtłuszczający
U NAS TANIEJ
-3 %

Perfect House Oil&grease remover profesjonalny płyn odtłuszczający 500 ml

Profesjonalny płyn odtłuszczający do wszelkich zabrudzeń Perfect HouseTo uniwersalny, skoncentrowany środek do usuwania tłustych plam z wszelkiego rodzaju powierzchni. Jego innowacyjna formuła została stworzona tak, by z łatwością usunąć nawet najtrudniejsze tłuste zabrudzenia.Płyn odtłuszczający Oil&Grease Remover przeznaczony jest do:• czyszczenia sprzętów kuchennych i domowych,• mycia powierzch (więcej...)

17.22 PLN
16.76 PLN
PODGLĄD
Perfumy do wnętrz Sea Salt & Cedarwood
PROMOCJA
-2 %

Perfect House Glam Perfumy do wnętrz Sea Salt & Cedarwood 500 ml

Perfumy do wnętrz Perfect House GLAM PERFUME to wyjątkowa kompozycja zapachowa, oparta na soli morskiej i drzewie cedrowym. Przepiękny aromat pozostanie we wnętrzu na długo. Perfect House GLAM PERFUME można spryskiwać pomieszczenia i tkaniny - firanki, zasłony, koce, narzuty, poduszki. Zastosowanie wnętrza zyskują wyjątkowy i elegancki zapach. Działanie Perfect House GLAM PERFUME służy do odświeża (więcej...)

27.18 PLN
26.75 PLN
PODGLĄD
Profesjonalny Żel W Formie Koncentratu Do Czyszczenia Powierzchni Gładkich
U NAS TANIEJ
-7 %

Perfect House Floor Profesjonalny Żel W Formie Koncentratu Do Czyszczenia Powierzchni Gładkich 480 ml

Barwa Perfect House Floor Profesjonalny Żel W Formie Koncentratu Do Czyszczenia Powierzchni Gładkich Produkty Perfect House to perfekcyjne spojrzenie na temat sprzątania. Produkty skuteczne, łatwe i przyjemne do stosowania. Zapewniają olśniewający efekt, który odmieni cały dom. Żel dzięki swojej formule zachowuje wyjątkowe właściwości zarówno w twardej jak i miękkiej wodzie. Przyspiesza wysychanie (więcej...)

13.99 PLN
13.07 PLN
PODGLĄD
FURNITURE MLECZKO DO CZYSZCZENIA DREWNIANYCH MEBLI
U NAS TANIEJ
-9 %

Perfect House Glam FURNITURE MLECZKO DO CZYSZCZENIA DREWNIANYCH MEBLI 500 ml

Przeznaczenie Perfect House GLAM FURNITURE sprawdza się podczas czyszczenia i pielęgnacji drewnianych mebli. Zastosowanie Meble drewniane i materiały drewnopodobne. Działanie Perfect House GLAM FURNITURE służy do usuwania tłustych plam, brudu oraz odświeżenia koloru. Ogranicza osadzanie się kurzu na meblach. Zapach drzewo sandałowe i bursztyn. Pojemność 500 ml Opakowanie butelka z wygodnym atomize (więcej...)

24.99 PLN
22.78 PLN
PODGLĄD
Profesjonalny Płyn Do Mycia i Pielęgnacji Podłóg Drewnianych
U NAS TANIEJ
-3 %

Perfect House Floor Profesjonalny Płyn Do Mycia i Pielęgnacji Podłóg Drewnianych 500 ml

Barwa Perfect House FLOOR Profesjonalny Płyn Do Mycia i Pielęgnacji Podłóg Drewnianych Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych FLOOR polecany jest do powierzchni: - drewnianych - naturalnego drewn (więcej...)

17.99 PLN
17.46 PLN
PODGLĄD
KITCHEN PROFESJONALNY PŁYN DO MYCIA KUCHNI
U NAS TANIEJ
-9 %

Perfect House Glam KITCHEN PROFESJONALNY PŁYN DO MYCIA KUCHNI 500 ml

Przeznaczenie Perfect House GLAM KITCHEN nadaje się do usuwania uporczywego brudu, zaschniętych plam i osadu z tłuszczu. Doskonale sprawdza się podczas czyszczenia szafek i blatów w kuchni oraz wszystkich elementów plastikowych, akrylowych i ceramicznych. Zastosowanie Doskonale sprawdza się podczas czyszczenia szafek i blatów w kuchni oraz wszystkich elementów plastikowych, akrylowych i ceramiczny (więcej...)

24.99 PLN
22.78 PLN
PODGLĄD
Perfumy do wnętrz Pink Pepper & Amber
PROMOCJA
-2 %

Perfect House Perfume Perfumy do wnętrz Pink Pepper & Amber 500 ml

Chcąc uzyskać świeży i przyjemny zapach w swoich wnętrzach, warto wypróbować perfumy Perfect House. Sercem tej perfumeryjnej kompozycji zapachowej jest intrygujący różowy pieprz w towarzystwie dojrzałych melonów i ciepłego bursztynu. Całość doskonale uzupełniają wyrafinowane nuty wanilii, szałwii oraz kardamonu. Takie połączenie aromatycznych nut sprawia, że wnętrza zyskują elegancki i niezwykle w (więcej...)

22.78 PLN
22.42 PLN
PODGLĄD
Profesjonalny płyn do mycia łazienki
PROMOCJA
-2 %

Perfect House Glam Profesjonalny płyn do mycia łazienki 500 ml

PERFECT HOUSE GLAM - PROFESSIONAL BATHROOM CLEANER marki Barwa.Płyn skutecznie czyści wszystkie powierzchnie znajdujące się w łazience. Przeznaczony jest do usuwania kamienia, osadu z mydła, zacieków, nalotu na wannach i kabinach prysznicowych. Idealnie sprawdzi się również do mycia płytek, fug, armatury, powierzchni ceramicznych, akrylowych i plastikowych, a także kabin prysznicowych. Nie pozosta (więcej...)

22.78 PLN
22.42 PLN
PODGLĄD
Profesjonalny Płyn Do Mycia Powierzchni Szklanych
U NAS TANIEJ
-6 %

Perfect House Glass Profesjonalny Płyn Do Mycia Powierzchni Szklanych 500 ml

Barwa Perfect House GLASS Profesjonalny Płyn Do Mycia Powierzchni Szklanych Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia powierzchni szklanych polecany jest do czyszczenia szyb okiennych, samochodowych oraz: - innych powierzchni szkla (więcej...)

13.99 PLN
13.10 PLN
PODGLĄD
Mleczko Do Czyszczenia i Pielęgnacji Skór Naturalnych
U NAS TANIEJ
-9 %

Perfect House Leather Mleczko Do Czyszczenia i Pielęgnacji Skór Naturalnych 480 ml

Barwa Perfect House LEATHER Mleczko Do Czyszczenia i Pielęgnacji Skór Naturalnych Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalne mleczko do czyszczenia i pielęgnacji skór naturalnych polecane jest do: - naturalnych skór licowych, gładkich, matowych - (więcej...)

22.99 PLN
21.00 PLN
PODGLĄD
PERFUMY DO WNĘTRZ
U NAS TANIEJ
-9 %

Perfect House Glam PERFUMY DO WNĘTRZ 500 ml

Perfect House Glam to linia perfumeryjnych kosmetyków do wnętrz dla osób, które uwielbiają otaczać się pięknymi zapachami. Doskonale czyszczą i pielęgnują powierzchnię, stwarzając niezwykłą atmosferę w Twoim domu. Perfect House Glam Perfume to perfumy do wnętrz, które są połączeniem niesamowitych kompozycji zapachowych kwiatu orchidei i jaśminu. Te starannie wyselekcjonowane nuty wypełnią Twój dom (więcej...)

29.99 PLN
27.18 PLN
PODGLĄD

Perfect House Dishes Profesjonalny Płyn Do Mycia Naczyń 500 ml

Barwa Perfect House DISHES Profesjonalny Płyn Do Mycia Naczyń Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia naczyń doskonale myje: - wszelkie naczynia szklane, kryształowe, plastikowe, ze stali nierdzewnej, ceramiczne, teflonowe, silik (więcej...)

23.55 PLN
PODGLĄD

Perfect House Ironing Perfumowana Woda Do Prasowania 500 ml

Linia produktów Perfect House to nowe, perfekcyjne spojrzenie na temat sprzątania. Perfect House oznacza perfekcję wolną od nudy, skuteczność stosowania, łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt, który odmieni Twój dom. Od teraz sprzątanie nie będzie już udręką. DO CZEGO NAJLEPIEJ SPRAWDZA SIĘ WODA IRONING? - bawełny - lnu; - wełny; - jedwabiu;

17.99 PLN
PODGLĄD
Profesjonalny Płyn do trudnych zabrudzeń Pink Grapefruit & Jasmin
U NAS TANIEJ
-7 %

Perfect House Active Power Profesjonalny Płyn do trudnych zabrudzeń Pink Grapefruit & Jasmin 480 ml

PERFECT HOUSE ACTIVE POWER PROFESJONALNY PŁYN DO TRUDNYCH ZABRUDZEŃ 480ML To uniwersalny środek do usuwania nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Czyszczenie wszelkich powierzchni z tym preparatem staje się efektywne i łatwe wygoda użycia, wydajność oraz przyjemny zapach sprawiają, że sprzątanie jest przyjemnością. Skuteczny wszędzie tam, gdzie inne środ (więcej...)

19.99 PLN
18.55 PLN
PODGLĄD