Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Presto Clean Magnolia zapachowe chusteczki uniwersalne do czyszczenia 2w1 72szt

Presto Ściereczki nawilżane uniwersalne o zapachu magnolii 72 sztuki Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o zapachu magnolii: - co codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni gładkich mebli i powierzchni laminowanych, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych. - delikatnie, ale skutecznie usuwają zabrudzenia dzięki specjalnej kombinacji aktywnych środków czyszczący (więcej...)

7.65 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Presto ściereczki czyszczące uniwersalne cynamon & pomarańcza,

Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o zapachu cynamonu&pomarańczy... Presto Ściereczki nawilżane uniwersalne o zapachu cynamonu i pomarańczy 72 sztuki elementy 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompilacja zapachowa, Benzyl Alcohol, Limonene, Cinnamal, środki konserwujące Benzisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o zapachu cynamonu&pom (więcej...)

8.05 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Presto Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do butów i galanterii skórzanej

Ściereczki nawilżane do codziennego czyszczenia oraz pielęgnacji butów i galanterii ze skór gładkich,naturalnych i ekologicznych w każdym kolorze. Delikatnie i skutecznie usuwają zabrudzenia dzięki specjalnie dobranej kompozycji aktywnych substancji czyszczących. Pielęgnują skórę i zabezpieczają przed wnikaniem wilgoci dzięki zawartości oleju z avocado. Nabłyszczają i nie pozostawiają smug.Idealne (więcej...)

5.09 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Presto Ściereczki nawilżane do czyszczenia różnych powierzchni 72 sztuki 12 ml

Ściereczki nawilżane Presto do różnych powierzchni do codziennego czyszczenia mebli laminowanych, powierzchni plastikowych i z innych tworzyw sztucznych usuwają kurz i zapobiegają jego osadzaniu dzięki formule wzbogaconej o składnik antystatyczny nadają połysk dzięki formule wzbogaconej emulsją oleju silikonowego skutecznie usuwają brud i ślady palców dzięki zawartości aktywnych substancji czy (więcej...)

8.05 PLN
PODGLĄD

Presto Clean ściereczki czyszczące + płyn 2w1 do ekranów 8szt

Presto Ściereczki nawilżane do ekranów 8 sztuk Ściereczki nawilżane Presto do ekranów: - do codziennego czyszczenia ekranów i monitorów LCD/PLAZMA/LED, telefonów i tabletów - skutecznie usuwają brud, kurz i ślady palców dzięki zawartości środków powierzchniowo czynnych - pozostawiają lśniącą powierzchnie bez smug dzięki specjalnie opracowanej formule - zapobiegają osadzaniu kurzu dzięki zawartości (więcej...)

5.27 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki Czyszczące Do Szyb i Luster 30szt.

Presto Clean Ściereczki Czyszczące Do Szyb i Luster 30szt. - usuwa zacieki na szklanych powierzchniach - chroni przed zaparowaniem szyb i luster - pozostawia połysk na czyszczonych powierzchniach

6.57 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do lodówek i mikrofalówek 16szt

Presto ściereczki czyszczące gwarantują odświeżenie wnętrza ipozostawienie przyjemnego zapachu cytryny dzięki zawartości składnika aktywnego. Delikatne i skuteczne usuwanie zabrudzeńjest możliwe za pomocą aktywnych substancji czyszczących, skuteczne zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz lodówek oraz mikrofalówek.

8.05 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do podłóg 16szt.

Ściereczki nawilżane Presto do czyszczenia podłóg: - skuteczne na różnych rodzajach podłóg panelach, parkiecie lakierowanym, terakocie, gresie. - skutecznie usuwają brud i kurz dzięki zawartości niejonowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych. - nie pozostawiają smug i zacieków dzięki zastosowaniu składnika przyspieszającego schnięcie powierzchni. - ułatwiają kolejne mycie dzięki akty (więcej...)

8.05 PLN
PODGLĄD
Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do podłóg 16szt.
WYPRZEDAŻ

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do podłóg 16szt.

Ściereczki nawilżane Presto do czyszczenia podłóg: - skuteczne na różnych rodzajach podłóg panelach, parkiecie lakierowanym, terakocie, gresie. - skutecznie usuwają brud i kurz dzięki zawartości niejonowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych. - nie pozostawiają smug i zacieków dzięki zastosowaniu składnika przyspieszającego schnięcie powierzchni. - ułatwiają kolejne mycie dzięki akty (więcej...)

8.05 PLN
6.89 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do powierzchni kamiennych 16szt

Presto Ściereczki nawilżane do powierzchni kamiennych 16 sztuk Ściereczki nawilżane Presto do czyszczenia powierzchni kamiennych: - na zewnątrz, jak i wewnątrz domu parapetów, blatów, schodów oraz nagrobków. - skutecznie czyszczą i pielęgnują. - nabłyszczają i ożywiają kolor kamienia. - nie wymagają polerowania i wycierania na sucho. - nie podrażniają skóry dłoni. Innowacyjne połączenie 2w1 - ście (więcej...)

6.89 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do toalet 48szt

Presto do czyszczenia toalet poza obszarem klinicznym 2w1: ściereczka i płyn czyszczący. Dzięki nim szybko i skutecznie wyczyścisz i zdezynfekujesz toalety i sanitariaty. Zabija 99,9% bakterii. Skutecznie usuwają zabrudzenia toalet dzięki zawartości kationowych i niejonowych środków powierzchniowo czynnych. Pozostawia na czyszczonych powierzchniach przyjemny i świeży zapach oraz higieniczną czysto (więcej...)

8.05 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki Do Czyszczenia Mebli Skórzanych 36szt.

Presto Clean Ściereczki Do Czyszczenia Mebli Skórzanych 36szt. - delikatnie i skutecznie czyści powierzchnie skórzane - pielęgnuje powierzchnie poprzez ich natłuszczenie

8.05 PLN
PODGLĄD

Presto Clean ŚCIERECZKI NAWILŻANE DO CZYSZCZENIA MEBLI DREWNIANYCH 72SZT

Ściereczki nawilżane Presto do mebli drewnianych: - do codziennego czyszczenia mebli drewnianych lakierowanych i z materiałów drewnopodobnych - skutecznie usuwają kurz i brud dzięki zawartości niejonowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych - pielęgnują i nabłyszczają drewno oraz ożywiają jego kolor dzięki formule wzbogaconej emulsją oleju silikonowego - nie pozostawiają smug na czysz (więcej...)

7.65 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Uniwersalne ściereczki czyszczące do łazienki 72szt 350 ml

Ściereczki czyszczące do łazienki - przeznaczone są do czyszczenia armatury łazienkowej i sanitariatów. Doskonale usuwają osady z mydła,nie pozostawiając smug. Specjalnie opracowana formuła Power Fresh zawierająca środki powierzchniowo czynne i substancję o właściwościach antybakteryjnych, podwyższa skuteczność czyszczenia powierzchni w łazience. Ściereczki mają delikatny zapach i nie podrażniają (więcej...)

7.65 PLN
PODGLĄD