Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Presto Clean Antibacterial Presto Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 1op.-48szt

Uniwersalne ściereczki 2w1 nasączone płynem dezynfekującym - antybakteryjne. Zabijają 99.9% bakterii. Przeznaczone do czyszczenia i dezynfekcji różnych powierzchni (blaty,meble,sanitariaty itd). Pozostawiają higieniczną czystość. Opakowanie zawiera 48 ściereczek.

8.15 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Gym & Beauty Nawilżane Ściereczki czyszczące 2w1 1op-150szt (puszka)

Ściereczki nawilżane czyszczące Presto Gym&Beauty to produkt stworzony specjalnie dla właścicieli klubów fitness, siłowni, ale również salonów fryzjerskich, solariów, gabinetów kosmetycznych czy salonów SPA. Przeznaczone są do czyszczenia i dezynfekcji siedzisk, podstaw, oparć, ławek, uchwytów, powierzchni chromowanych, lakierowanych, stalowych i gumowych. Dzięki specjalnie opracowanej kompozycji (więcej...)

14.47 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Magnolia zapachowe chusteczki uniwersalne do czyszczenia 2w1 72szt

Presto Ściereczki nawilżane uniwersalne o zapachu magnolii 72 sztuki Ściereczki nawilżane Presto uniwersalne o zapachu magnolii: - co codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni gładkich mebli i powierzchni laminowanych, terakoty i paneli podłogowych, ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych. - delikatnie, ale skutecznie usuwają zabrudzenia dzięki specjalnej kombinacji aktywnych środków czyszczący (więcej...)

9.67 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Presto Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do butów i galanterii skórzanej

Ściereczki nawilżane do codziennego czyszczenia oraz pielęgnacji butów i galanterii ze skór gładkich,naturalnych i ekologicznych w każdym kolorze. Delikatnie i skutecznie usuwają zabrudzenia dzięki specjalnie dobranej kompozycji aktywnych substancji czyszczących. Pielęgnują skórę i zabezpieczają przed wnikaniem wilgoci dzięki zawartości oleju z avocado. Nabłyszczają i nie pozostawiają smug.Idealne (więcej...)

6.75 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Presto Ściereczki nawilżane do czyszczenia różnych powierzchni 72 sztuki 12 ml

Ściereczki nawilżane Presto do różnych powierzchni do codziennego czyszczenia mebli laminowanych, powierzchni plastikowych i z innych tworzyw sztucznych usuwają kurz i zapobiegają jego osadzaniu dzięki formule wzbogaconej o składnik antystatyczny nadają połysk dzięki formule wzbogaconej emulsją oleju silikonowego skutecznie usuwają brud i ślady palców dzięki zawartości aktywnych substancji czy (więcej...)

7.89 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki Czyszczące Do Szyb i Luster 30szt.

Presto Clean Ściereczki Czyszczące Do Szyb i Luster 30szt. - usuwa zacieki na szklanych powierzchniach - chroni przed zaparowaniem szyb i luster - pozostawia połysk na czyszczonych powierzchniach

7.77 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do kuchni 1op.-36szt

Bez trudu czyszczą uciążliwe zabrudzenia kuchenne na wszystkich powierzchniach. Idealnie penetrują wszelkie zakamarki i trudnodostępne miejsca. Są czułe dla Twoich dłoni, które właśnie w kuchni są szczególnie narażone na utratę formy. Energetyzująca pomarańcza dostarczy Ci moc radości i inspiracji podczas kulinarnych wyzwań. Uniwersalne ściereczki do kuchni możesz użyć do czyszczenia zlewozmywaków (więcej...)

7.17 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do kuchni zamknięcie pop up 1op.-55szt

Ściereczki nawilżane Presto to nowoczesne połączenie ściereczki z płynem czyszczącym w jednym produkcie. Sprzątanie jest łatwe, szybkie i nie wymaga użycia dodatkowych płynów, mleczek czy wiader. Ściereczki są jednorazowe, pachnące i higieniczne. Ściereczki do kuchni bez trudu czyszczą uciążliwe zabrudzenia kuchenne na wszystkich powierzchniach. Idealnie penetrują wszelkie zakamarki i trudno dostę (więcej...)

6.10 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do łazienki 1op.-36szt

Idealnie usuwają mydlany osad z armatury i sanitariatów, nie pozostawiając smug. Penetrują wszelkie zakamarki oraz miejsca trudnodostępne, z którymi nie radzą sobie klasyczne środki czyszczące. Pomimo właściwości antybakteryjnych są delikatne dla skóry Twoich dłoni. Pozostawiają subtelny, świeży zapach, który z Twojej łazienki uczyni domową oazę spokoju. Uniwersalne chusteczki do łazienki możesz u (więcej...)

5.90 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do łazienki zamknięcie pop up 1op.-55szt

Ściereczki nawilżane Presto to nowoczesne połączenie ściereczki z płynem czyszczącym w jednym produkcie. Sprzątanie jest łatwe,szybkie i nie wymaga użycia dodatkowych płynów,mleczek czy wiader.Ściereczki są jednorazowe,pachnące i higieniczne. Ściereczki do łazienki Idealnie usuwają mydlany osad z armatury i sanitariatów, nie pozostawiając smug. Penetrują wszelkie zakamarki oraz miejsca trudnodostę (więcej...)

6.10 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do mebli drewnianych 1op.-36szt

Czyszczą i chronią delikatne z natury meble drewniane i fornirowane. Przywracają urodę lakierowanego i politurowanego drewna, nie pozostawiając matowych smug. Są delikatne dla skóry Twoich dłoni. Subtelna woń wiosennego lasu przypomni radosną, rodzinną atmosferę. Czyszczące ściereczki użyj do mebli drewnianych lub w naturalnych okleinach. 36 szt

7.17 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do mebli drewnianych zamknięcie pop up 1op.-55szt

Ściereczki nawilżane Presto to nowoczesne połączenie ściereczki z płynem czyszczącym w jednym produkcie. Sprzątanie jest łatwe,szybkie i nie wymaga użycia dodatkowych płynów,mleczek czy wiader.Ściereczki są jednorazowe,pachnące i higieniczne. Ściereczki do mebli drewnianych czyszczą i chronią delikatne z natury meble drewniane i fornirowane. Przywracają urodę lakierowanego i politurowanego drewna, (więcej...)

6.10 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do podłóg 16szt.

Ściereczki nawilżane Presto do czyszczenia podłóg: - skuteczne na różnych rodzajach podłóg panelach, parkiecie lakierowanym, terakocie, gresie. - skutecznie usuwają brud i kurz dzięki zawartości niejonowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych. - nie pozostawiają smug i zacieków dzięki zastosowaniu składnika przyspieszającego schnięcie powierzchni. - ułatwiają kolejne mycie dzięki akty (więcej...)

7.77 PLN
PODGLĄD
Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do powierzchni kamiennych 16szt
PROMOCJA

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do powierzchni kamiennych 16szt

Presto Ściereczki nawilżane do powierzchni kamiennych 16 sztuk Ściereczki nawilżane Presto do czyszczenia powierzchni kamiennych: - na zewnątrz, jak i wewnątrz domu parapetów, blatów, schodów oraz nagrobków. - skutecznie czyszczą i pielęgnują. - nabłyszczają i ożywiają kolor kamienia. - nie wymagają polerowania i wycierania na sucho. - nie podrażniają skóry dłoni. Innowacyjne połączenie 2w1 - ście (więcej...)

7.77 PLN
6.99 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do różnych powierzchni 1op.-36szt

Ściereczki nawilżane Presto do różnych powierzchni - do codziennego czyszczenia mebli laminowanych, powierzchni plastikowych i z innych tworzyw sztucznych - usuwają kurz i zapobiegają jego osadzaniu dzięki formule wzbogaconej o składnik antystatyczny - nadają połysk dzięki formule wzbogaconej emulsją oleju silikonowego - skutecznie usuwają brud i ślady palców dzięki zawartości aktywnych substancji (więcej...)

7.17 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do różnych powierzchni zamknięcie pop up 1op.-55szt

Ściereczki nawilżane Presto to nowoczesne połączenie ściereczki z płynem czyszczącym w jednym produkcie. Sprzątanie jest łatwe,szybkie i nie wymaga użycia dodatkowych płynów,mleczek czy wiader.Ściereczki są jednorazowe,pachnące i higieniczne. Ściereczki nawilżane Presto do różnych powierzchni - do codziennego czyszczenia mebli laminowanych, powierzchni plastikowych i z innych tworzyw sztucznych - (więcej...)

6.10 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do toalet 48szt

Presto do czyszczenia toalet poza obszarem klinicznym 2w1: ściereczka i płyn czyszczący. Dzięki nim szybko i skutecznie wyczyścisz i zdezynfekujesz toalety i sanitariaty. Zabija 99,9% bakterii. Skutecznie usuwają zabrudzenia toalet dzięki zawartości kationowych i niejonowych środków powierzchniowo czynnych. Pozostawia na czyszczonych powierzchniach przyjemny i świeży zapach oraz higieniczną czysto (więcej...)

8.75 PLN
PODGLĄD
Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do toalet 48szt rozcięte opakowanie
WYPRZEDAŻ

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 do toalet 48szt rozcięte opakowanie

Produkt wyprzedażowy ze względu na rozcięte opakowanie (zostało zaklejone). Presto do czyszczenia toalet poza obszarem klinicznym 2w1: ściereczka i płyn czyszczący. Dzięki nim szybko i skutecznie wyczyścisz i zdezynfekujesz toalety i sanitariaty. Zabija 99,9% bakterii. Skutecznie usuwają zabrudzenia toalet dzięki zawartości kationowych i niejonowych środków powierzchniowo czynnych. Pozostawia na c (więcej...)

8.75 PLN
6.58 PLN
PODGLĄD

Presto Clean Ściereczki czyszczące+płyn 2w1 uniwersalne Malina&Cytryna 1op.-72szt

Ściereczki nawilżane uniwersalne o zapachu Malina&Cytryna usuwają zabrudzenia ze wszystkich powierzchni gładkich (mebli i powierzchni laminowanych, terakoty, paneli podłogowych, ceramiki, glazury, tworzyw sztucznych). Subtelnie pobudzają zmysły i wprowadzają w dobry nastrój dzięki zawartości naturalnych olejków eterycznych.Intensywnie i długotrwale odświeżają wnętrza pozostawiając przyjemny, owoco (więcej...)

10.30 PLN
PODGLĄD

Presto Clean uniwersalne ściereczki czyszczące z płynem 2w1 1 op.-120 sztuk

Innowacyjne, uniwersalne ściereczki 2w1 (ściereczka+płyn czyszczący) -do codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni gładkichmebli i powierzchni laminowanych,terakoty i paneli podłogowych,ceramiki,glazury,tworzyw sztucznych. -delikatnie ale skutecznie usuwają zabrudzenia dzięki specjalnej kombinacji aktywnych środków czyszczących -nie podrażniają skóry dłoni -wygodne zamknięcie

9.37 PLN
PODGLĄD