Rihanna

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Rihanna Crush Woda perfumowana spray 100 ml

Rihanna - Crush to zapach odważny, sexowny i niezapomniany. Kompozycja sygnowana jest pseudonimem słynnej piosenkarki. Nazwa woni to zbuntowany kwiat, idealnie odzwierciedlająca charakter artystki. Dedykowany zmysłowym, namiętnym kobietom, o intrygującym spojrzeniu i olśniewającej urodzie. Zapach stanowi mieszankę śmiałych szyprowych nut z akcentami owoców. Nuty zapachowe:Nuta głowy: różowy p (więcej...)

99.60 PLN
PODGLĄD

Rihanna Kiss woda perfumowana spray 100 ml

Rihanna Kiss to elegancki i wyrafinowany zapach dla kobiet. Kompozycja wylansowana w 2017 sygnowana jest pseudonimem słynnej piosenkarki. Zapach dedykowany energicznym i zmysłowym kobietom. Kompozycja stanowi mieszankę owocowych akordów i kwiatowych nut z akcentem słodkiej wanilii i piżma. *Nuty zapachowe - Nuta głowy neroli, śliwka, frezja Nuta serca piwonia, kwiat pomarańczy, gardenia Nuta baz (więcej...)

98.30 PLN
PODGLĄD

Rihanna Reb´l Fleur woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Rihanna Reb'l Fleur to nowy zapach od piosenkarki Rihanny, który był wprowadzony na rynek w 2011 roku. Uosabia zmysłowość, kobiecość i elegancję. Perfumy Reb'l Fleur zdobędą Twoje zmysły miksem śliwki, brzoskwini i czerwonej porzeczki. Serce zapachu bije dzięki pieczołowicie dobranej kwiatowej kompozycji. Na samym końcu perfumy Rebl Fleur pogłaszczą Cię waniliowym tonem. Zapach Reb'l Fleur od Riha (więcej...)

108.50 PLN
PODGLĄD

Rihanna Rebelle Woda Perfumowana 100 ml

Rihanna Rebelle Woda Perfumowana Rebelle to pikantny, owocowo - kwiatowy zapach dla kobiet. Perfumy, bazują na soczystych tonach, uwodzicielskich akordach kwiatów i esencjach kakao i kawy. Mieszanka zapachowa jest taka sama jak ciemnoskóra piosenkarka. Grzeszne, uwodzicielsko piękne i upojnie uzależniające. Dzięki tej kompozycji będziesz się czuć niczym królowa. Dzięki Rebelle poczujesz się pewnie (więcej...)

112.30 PLN
PODGLĄD

Rihanna Rogue Love woda perfumowana spray 125 ml

Rogue Love to kwiatowo-owocowo-gourmand woda perfumowana dla kobiet. Ciepła i zmysłowa kompozycja zapachowa wylansowana w 2014 roku. Zapach dedykowany zmysłowym i uwodzicielskim kobietom. Kompozycja stanowi mieszankę owocowych nut z akcentami kwiatów jaśminu wielkolistnego, wiciokrzewu i orchidei. Woń dopełnia słodki karmel, wanilia i kokos. *Nuty zapachowe - Nuta głowy mandarynka, czerwone jagody (więcej...)

105.90 PLN
PODGLĄD