Rihanna

Rihanna

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Rihanna Reb'l Fleur Woda perfumowana TESTER 100 ml

Rihanna Rebl Fleur to zapach odważny, seksowny i niezapomniany. Kompozycja wylansowana w 2011 sygnowana jest pseudonimem słynnej piosenkarki. Nazwa woni to zbuntowany kwiat, idealnie odzwierciedlająca charakter artystki. Dedykowany zmysłowym, namiętnym kobietom, o intrygującym spojrzeniu i olśniewającej urodzie. Zapach stanowi mieszankę śmiałych szyprowych nut z akcentami owoców brzoskwini, śliwki (więcej...)

83.80 PLN
PODGLĄD

Rihanna Crush Woda perfumowana spray 100ml tester

Rihanna Crush to zapach odważny, seksowny i niezapomniany. Kompozycja sygnowana jest pseudonimem słynnej piosenkarki. Nazwa woni to zbuntowany kwiat, idealnie odzwierciedlający charakter artystki. Dedykowany zmysłowym, namiętnym kobietom, o intrygującym spojrzeniu i olśniewającej urodzie. Zapach stanowi mieszankę śmiałych szyprowych nut z akcentami owoców. Nuty zapachowe:Nuta głowy: mandarynk (więcej...)

78.40 PLN
PODGLĄD

Rihanna Rogue Love woda perfumowana spray 125 ml

Rogue Love to kwiatowo-owocowo-gourmand woda perfumowana dla kobiet. Ciepła i zmysłowa kompozycja zapachowa wylansowana w 2014 roku. Zapach dedykowany zmysłowym i uwodzicielskim kobietom. Kompozycja stanowi mieszankę owocowych nut z akcentami kwiatów jaśminu wielkolistnego, wiciokrzewu i orchidei. Woń dopełnia słodki karmel, wanilia i kokos. *Nuty zapachowe - Nuta głowy mandarynka, czerwone jagody (więcej...)

138.60 PLN
PODGLĄD

Rihanna RiRi woda perfumowana spray Tester 100 ml

Nuta głowy brzoskwinia, czerwona porzeczka, śliwka Nuta serca fiołek, hibiskus, kokos, tuberoza Nuta bazy bursztyn, paczula, piżmo, wanilia Woda perfumowana sprzedawana w opakowaniu testera. Niezbędna w perfumeriach stacjonarnych w celu prezentacji zapachu klientom. Chętnie kupowana i stosowana przez użytkowników do standardowego zastosowania. Tester różni się jedynie opakowaniem. Opakowania zewnę (więcej...)

84.10 PLN
PODGLĄD

Rihanna Reb'l Fleur Mgiełka do ciała 236 ml

Rihanna Reb´l Fleur to zapach odważny, sexowny i niezapomniany. Kompozycja wylansowana w 2010 sygnowana jest pseudonimem słynnej piosenkarki. Nazwa woni to zbuntowany kwiat, idealnie odzwierciedlający charakter artystki. Dedykowany zmysłowym, namiętnym kobietom, o intrygującym spojrzeniu i olśniewającej urodzie. Zapach stanowi mieszankę śmiałych szyprowych nut z akcentami owoców: brzoskwini, śliwk (więcej...)

65.10 PLN
PODGLĄD

Rihanna RiRi Mgiełka do ciała 236 ml

Rihanna RiRi to zapach odważny i seksowny. Kompozycja wylansowana w 2015 sygnowana jest pseudonimem słynnej piosenkarki. Zapach dedykowany zmysłowym i namiętnym kobietom. Kompozycja stanowi mieszankę kwiatowych nut z akcentami owoców: mandarynki, marakui i czarnej porzeczki. Woń dopełniają nuty kwiatowe - różowa frezja, jaśmin, kwiat pomarańczy i wiciokrzew. Świetlista baza to drzewo sandałow (więcej...)

43.20 PLN
PODGLĄD

Rihanna Reb´l Fleur woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Rihanna Reb'l Fleur to nowy zapach od piosenkarki Rihanny, który był wprowadzony na rynek w 2011 roku. Uosabia zmysłowość, kobiecość i elegancję. Perfumy Reb'l Fleur zdobędą Twoje zmysły miksem śliwki, brzoskwini i czerwonej porzeczki. Serce zapachu bije dzięki pieczołowicie dobranej kwiatowej kompozycji. Na samym końcu perfumy Rebl Fleur pogłaszczą Cię waniliowym tonem. Zapach Reb'l Fleur od Riha (więcej...)

140.30 PLN
PODGLĄD