Rihanna

Rihanna
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
woda perfumowana dla kobiet
PROMOCJA
-8 %

Rihanna Reb´l Fleur woda perfumowana dla kobiet 100 ml

Rihanna Reb'l Fleur to nowy zapach od piosenkarki Rihanny, który był wprowadzony na rynek w 2011 roku. Uosabia zmysłowość, kobiecość i elegancję. Perfumy Reb'l Fleur zdobędą Twoje zmysły miksem śliwki, brzoskwini i czerwonej porzeczki. Serce zapachu bije dzięki pieczołowicie dobranej kwiatowej kompozycji. Na samym końcu perfumy Rebl Fleur pogłaszczą Cię waniliowym tonem. Zapach Reb'l Fleur od Riha (więcej...)

147.32 PLN
134.83 PLN
PODGLĄD

Rihanna Rogue Love woda perfumowana spray 125 ml

Rogue Love to kwiatowo-owocowo-gourmand woda perfumowana dla kobiet. Ciepła i zmysłowa kompozycja zapachowa wylansowana w 2014 roku. Zapach dedykowany zmysłowym i uwodzicielskim kobietom. Kompozycja stanowi mieszankę owocowych nut z akcentami kwiatów jaśminu wielkolistnego, wiciokrzewu i orchidei. Woń dopełnia słodki karmel, wanilia i kokos. *Nuty zapachowe - Nuta głowy mandarynka, czerwone jagody (więcej...)

156.25 PLN
PODGLĄD

Rihanna Reb'l Fleur Woda perfumowana TESTER 100 ml

Rihanna Rebl Fleur to zapach odważny, seksowny i niezapomniany. Kompozycja wylansowana w 2011 sygnowana jest pseudonimem słynnej piosenkarki. Nazwa woni to zbuntowany kwiat, idealnie odzwierciedlająca charakter artystki. Dedykowany zmysłowym, namiętnym kobietom, o intrygującym spojrzeniu i olśniewającej urodzie. Zapach stanowi mieszankę śmiałych szyprowych nut z akcentami owoców brzoskwini, śliwki (więcej...)

108.74 PLN
PODGLĄD