Sanytol

W celu zapewnienia klientom wyjątkowo skutecznej dezynfekcji oraz doskonałej gamy produktów przeznaczonych do czyszczenia, prania i higieny osobistej, wszystkie preparaty marki SANYTOL zostały przetestowane w niezależnym laboratorium specjalizującym się w mikrobiologii. SANYTOL przyczynia się również do wspierania badań biologicznych poprzez szkolenie naukowców.

Produkty SANYTOL zostały przetestowane, zaaprobowane i dopuszczone do obrotu w Polsce przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Stosowne atesty stanowią absolutne potwierdzenie skuteczności i bezpieczeństwa stosowania produktów SANYTOL w zakresie dezynfekcji.

Wszystkie produkty z oferty marki SANYTOL gwarantują dezynfekcję usuwając wirusy, bakterie i grzyby zapewniają klientom bezpieczne i czyste otoczenie, pozostawiając przyjemny zapach.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Sanytol Chusteczki czyszczące i dezynfekujące uniwersalne eukaliptus 48 sztuk

Sanytol uniwersalne chusteczki czyszczące i dezynfekujące do wielu zastosowań, 48 szt. Czyszczą i dezynfekują powierzchnie zabijając mikroby jednym ruchem. Uniwersalne do wszelkich powierzchni i we wszystkich pomieszczeniach. Unikatowa formuła nie brudzi i pozostawia przyjemny, świeży zapach eukaliptusa. Nie zawiera chloru. Przebadany dermatologicznie. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, g (więcej...)

16.75 PLN
PODGLĄD

Sanytol DEZYNFEKUJĄCY DEZODORANT DO TKANIN 500 ml

SANYTOL Środek dezodoryzujący i dezynfekujący do tkanin 500 ml Środek dezynfekujący i dezodoryzujący Sanytol usuwa zapach papierosów, zwierząt, gotowania itd. i przywraca tkaninom świeżość czystego prania. Dzięki potrójnemu działaniu antybakteryjnemu, grzybobójczemu i antywirusowemu usuwa 99,99% mikroorganizmów bez chloru. Jest idealny do dezynfekcji wymagających tekstyliów zasłon, dywanów, tapi (więcej...)

21.80 PLN
PODGLĄD

Sanytol Dezynfekujący odplamiacz do tkanin 450 g

Produkt o podwójnym działaniu: - działanie bakteriobójcze zgodnie z ASTM 2274-3 (50 min) - działanie wirusobójcze na wirusa grypy A (H1N1) zgodnie z normą EN 14476 (30 min) Czy wiesz, że... Firma Sanytol ekspert w dezynfekcji bez chloru opracował proszek 2 w 1, który eliminuje 99,9% mikrobów. Skutecznie usuwa plamy oraz wykazuje działanie wybielające w temperaturze od 20°C. Jego unikalna formuła, (więcej...)

30.90 PLN
PODGLĄD

Sanytol Dodatek dezynfekujący do prania białe kwiaty 500 ml

Czy wiesz, że... Ubrania prane w niskiej temperaturze nie są całkowicie pozbawione bakterii, które powodują następnie nieprzyjemne zapachy lub podrażnienia skóry. Sanytol, specjalista w zakresie dezynfekcji bez wody chlorowej, opracował środek dezynfekujący do ubrań, usuwający nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i wirus AH1N1 już od temperatury 30C. Jego unikalna formuła skutecznie niszczy trudne d (więcej...)

15.65 PLN
PODGLĄD

Sanytol MYDŁO W PŁYNIE NAWILŻA 250 ml

SANYTOL Mydło dezynfekujące nawilżające 250 ml aloes i zielona herbata Nawilżające mydło Sanytol z właściwościami dezynfekującymi, zabijające wirusy i baterie wzbogacone w naturalne wyciągi z zielonej herbaty i bio aloesu dla naturalnego nawilżenia skóry. Idealne do codziennej higieny wrażliwej skóry rąk. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie.

14.09 PLN
PODGLĄD

Sanytol MYDŁO W PŁYNIE ODŻYWIA 250 ml

Odżywcze mydło Sanytol z właściwościami dezynfekującymi, zabijające wirusy i baterie wzbogacone w wyciąg z mleczka migdałowego i mleczko pszczele dla regeneracji skóry. Skóra rąk po umyciu jest czysta, zdrowa, gładka i delikatnie pachnąca. Testowany dermatologicznie. Objętość 250 ml.

14.09 PLN
PODGLĄD

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni w sprayu cytrusy 500 ml

Sanytol środek czyszczący i dezynfekujacy w sprayu do kuchni, 500 ml. Ekspert w dezynfekcji bez chloru - to produkt oparty na nowej formule. Silnie odtłuszcza, łatwo i skutecznie czyści. Aktywna piana głęboko penetruje czyszczone powierzchnie, rozpuszcza wszelkiego rodzaju tłuszcze i przywierające odpady. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję usuwając bakterie, wirusy i pleśń oraz dba i nadaje (więcej...)

16.57 PLN
PODGLĄD

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący do łazienki w sprayu eukaliptus 500 ml

Sanytol środek czyszczący i dezynfekujacy w sprayu do łazienki 500 ml. Ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat dedykowany do łazienki z silną, doskonale czyszczącą, usuwającą kamień oraz zapobiegającą tworzeniu się kamienia i pleśni formułą. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję usuwając bakterie, wirusy i grzyby, pozostawia powierzchnie czyste i błyszczące. Usuwa między innymi wirus gryp (więcej...)

16.97 PLN
PODGLĄD
Płyn czyszczący i dezynfekujący podłogi i inne powierzchnie eukaliptus
PROMOCJA

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący podłogi i inne powierzchnie eukaliptus 1000 ml

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący podłogi i inne powierzchnie eukaliptus 1 l Informacje Jedna komórka bakteryjna wytwarza kolonie 8 milionów bakterii w ciągu mniej niż 24 godz., aby uniknąć rozmnażania się mikrobów (bakterii, wirusów, grzybów), a przez to ryzyka chorób, należy czyszcząc również dezynfekować otoczenie, w którym na co dzień przebywamy. Sanytol dezynfekuje, czyści, podłogi i in (więcej...)

18.40 PLN
14.55 PLN
PODGLĄD

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący uniwersalny w sprayu eukaliptus 500 ml

Sanytol uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący w sprayu do wielu zastosowań, 500 ml. Ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat o wielu zastosowaniach. Przeznaczenie produktu płyn przeznaczony do mycia i dezynfekcji podłóg i wszelkich powierzchni nie mających styczności z żywnością. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze (Pałeczka ropy błękitnej, Enterokoki, Pałeczka okrężnicy, Gronko (więcej...)

16.15 PLN
PODGLĄD

Sanytol Żel dezynfekujący do rąk zielona herbata 250 ml

Czy wiesz...? Większość chorób zakaźnych jest przenoszona za pośrednictwem rąk. Sanytol Dezynfekuje do rąk. Dzięki swojej potrójnej formule, żel dezynfekujący do rąk Sanytol czyści, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i eliminuje 99,9% wirusów (A H1N1, Herpes simplex, Vaccinia poxvirus), bakterii i drożdży. Pozostawia czyste, zdrowe, delikatne i lekko pachnące ręce. Produkt testowany dermatologiczni (więcej...)

19.25 PLN
PODGLĄD

Sanytol Żel dezynfekujący do rąk zielona herbata 75 ml

Sanytol Żel dezynfekujący do rąk zielona herbata 75 ml Czy wiesz...? Większość chorób zakaźnych jest przenoszona za pośrednictwem rąk. Sanytol Dezynfekuje do rąk. Dzięki swojej potrójnej formule, żel dezynfekujący do rąk Sanytol czyści, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i eliminuje 99,9% wirusów (A H1N1, Herpes simplex, Vaccinia poxvirus), bakterii i drożdży. Pozostawia czyste, zdrowe, delikatne i (więcej...)

10.90 PLN
PODGLĄD