Sanytol

W celu zapewnienia klientom wyjątkowo skutecznej dezynfekcji oraz doskonałej gamy produktów przeznaczonych do czyszczenia, prania i higieny osobistej, wszystkie preparaty marki SANYTOL zostały przetestowane w niezależnym laboratorium specjalizującym się w mikrobiologii. SANYTOL przyczynia się również do wspierania badań biologicznych poprzez szkolenie naukowców.

Produkty SANYTOL zostały przetestowane, zaaprobowane i dopuszczone do obrotu w Polsce przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Stosowne atesty stanowią absolutne potwierdzenie skuteczności i bezpieczeństwa stosowania produktów SANYTOL w zakresie dezynfekcji.

Wszystkie produkty z oferty marki SANYTOL gwarantują dezynfekcję usuwając wirusy, bakterie i grzyby zapewniają klientom bezpieczne i czyste otoczenie, pozostawiając przyjemny zapach.

Sanytol
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Dodatek dezynfekujący do prania białe kwiaty
U NAS TANIEJ
-41 %

Sanytol Dodatek dezynfekujący do prania białe kwiaty 500 ml

Czy wiesz, że... Ubrania prane w niskiej temperaturze nie są całkowicie pozbawione bakterii, które powodują następnie nieprzyjemne zapachy lub podrażnienia skóry. Sanytol, specjalista w zakresie dezynfekcji bez wody chlorowej, opracował środek dezynfekujący do ubrań, usuwający nieprzyjemne zapachy oraz bakterie i wirus AH1N1 już od temperatury 30C. Jego unikalna formuła skutecznie niszczy trudne d (więcej...)

23.90 PLN
14.04 PLN
PODGLĄD
DEZYNFEKCJA DEZODORANT DO OBUWIA
U NAS TANIEJ
-33 %

Sanytol DEZYNFEKCJA DEZODORANT DO OBUWIA 150 ml

Dezodorant dezynfekujący do obuwia.

19.90 PLN
13.38 PLN
PODGLĄD
DEZYNFEKCJA DODATEK DO PRANIA
U NAS TANIEJ
-28 %

Sanytol DEZYNFEKCJA DODATEK DO PRANIA 1000 ml

SANYTOL Dezynfekujący dodatek do prania 1000 ml. Środek dezynfekujący do prania i pralek. Podczas prania w niskiej temperaturze pranie jest prane, ale nie dezynfekowane. SANYTOL niszczy bakterie, wirusy, grzyby, pozostałości detergentów i kamienia we wszystkich temperaturach i pozostawia niesamowite uczucie świeżości . Przeznaczony zarówno do tkanin białych, jak i kolorowych, nie zawiera chloru an (więcej...)

34.90 PLN
25.03 PLN
PODGLĄD
Żel dezynfekujący do rąk zielona herbata
U NAS TANIEJ
-44 %

Sanytol Żel dezynfekujący do rąk zielona herbata 250 ml

Czy wiesz...? Większość chorób zakaźnych jest przenoszona za pośrednictwem rąk. Sanytol Dezynfekuje do rąk. Dzięki swojej potrójnej formule, żel dezynfekujący do rąk Sanytol czyści, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i eliminuje 99,9% wirusów (A H1N1, Herpes simplex, Vaccinia poxvirus), bakterii i drożdży. Pozostawia czyste, zdrowe, delikatne i lekko pachnące ręce. Produkt testowany dermatologiczni (więcej...)

26.90 PLN
14.98 PLN
PODGLĄD
Płyn czyszczący i dezynfekujący uniwersalny w sprayu eukaliptus
U NAS TANIEJ
-52 %

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący uniwersalny w sprayu eukaliptus 500 ml

Sanytol uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący w sprayu do wielu zastosowań, 500 ml. Ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat o wielu zastosowaniach. Przeznaczenie produktu płyn przeznaczony do mycia i dezynfekcji podłóg i wszelkich powierzchni nie mających styczności z żywnością. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze (Pałeczka ropy błękitnej, Enterokoki, Pałeczka okrężnicy, Gronko (więcej...)

28.90 PLN
13.99 PLN
PODGLĄD
Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący podłogi i inne powierzchnie cytryna i liście oliwy
U NAS TANIEJ
-53 %

Sanytol Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący podłogi i inne powierzchnie cytryna i liście oliwy 1000 ml

SANYTOL PŁYN CZYSZCZĄCY I DEZYNFEKUJĄCY PODŁOGI CYTRYNA I LIŚCIE OLIWY 1Lto preparat o wielu zastosowaniach. Jedna komórka bakteryjna wytwarza kolonie 8 milionów bakterii w ciągu mniej niż 24 godz., aby uniknąć rozmnażania się mikrobów (bakterii, wirusów, grzybów), a przez to ryzyka chorób, należy czyszcząc również dezynfekować otoczenie, w którym na co dzień przebywamy. Sanytol dezynfekuje, czyśc (więcej...)

31.70 PLN
14.88 PLN
PODGLĄD
DEZYNFEKUJĄCY DEZODORANT DO TKANIN
U NAS TANIEJ
-37 %

Sanytol DEZYNFEKUJĄCY DEZODORANT DO TKANIN 500 ml

SANYTOL Środek dezodoryzujący i dezynfekujący do tkanin 500 ml Środek dezynfekujący i dezodoryzujący Sanytol usuwa zapach papierosów, zwierząt, gotowania itd. i przywraca tkaninom świeżość czystego prania. Dzięki potrójnemu działaniu antybakteryjnemu, grzybobójczemu i antywirusowemu usuwa 99,99% mikroorganizmów bez chloru. Jest idealny do dezynfekcji wymagających tekstyliów zasłon, dywanów, tapi (więcej...)

25.90 PLN
16.36 PLN
PODGLĄD
Żel dezynfekujący do rąk zielona herbata
U NAS TANIEJ
-55 %

Sanytol Żel dezynfekujący do rąk zielona herbata 75 ml

Sanytol Żel dezynfekujący do rąk zielona herbata 75 ml Czy wiesz...? Większość chorób zakaźnych jest przenoszona za pośrednictwem rąk. Sanytol Dezynfekuje do rąk. Dzięki swojej potrójnej formule, żel dezynfekujący do rąk Sanytol czyści, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i eliminuje 99,9% wirusów (A H1N1, Herpes simplex, Vaccinia poxvirus), bakterii i drożdży. Pozostawia czyste, zdrowe, delikatne i (więcej...)

19.90 PLN
8.96 PLN
PODGLĄD
Płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni w sprayu cytrusy
U NAS TANIEJ
-45 %

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący do kuchni w sprayu cytrusy 500 ml

Sanytol środek czyszczący i dezynfekujacy w sprayu do kuchni, 500 ml. Ekspert w dezynfekcji bez chloru - to produkt oparty na nowej formule. Silnie odtłuszcza, łatwo i skutecznie czyści. Aktywna piana głęboko penetruje czyszczone powierzchnie, rozpuszcza wszelkiego rodzaju tłuszcze i przywierające odpady. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję usuwając bakterie, wirusy i pleśń oraz dba i nadaje (więcej...)

26.90 PLN
14.85 PLN
PODGLĄD
SPRAY DO CZYSZCZENIA DEZYNFEKUJĄCY UNIWERSALNY GREJPFRUT
U NAS TANIEJ
-45 %

Sanytol SPRAY DO CZYSZCZENIA DEZYNFEKUJĄCY UNIWERSALNY GREJPFRUT 500 ml

Jedna komórka bakteryjna wytwarza kolonie 8 milionów bakterii w ciągu mniej niż 24 godz., aby uniknąć rozmnażania się mikrobów (bakterii, wirusów, grzybów), a przez to ryzyka chorób, należy czyszcząc również dezynfekować otoczenie, w którym na co dzień przebywamy. Sanytol dezynfekuje uniwersalny wszystkie powierzchnie, ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat o wielu zastosowaniach. Przeznacz (więcej...)

26.90 PLN
14.85 PLN
PODGLĄD
Płyn czyszczący i dezynfekujący do łazienki w sprayu eukaliptus
U NAS TANIEJ
-40 %

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący do łazienki w sprayu eukaliptus 500 ml

Sanytol środek czyszczący i dezynfekujacy w sprayu do łazienki 500 ml. Ekspert w dezynfekcji bez chloru, to preparat dedykowany do łazienki z silną, doskonale czyszczącą, usuwającą kamień oraz zapobiegającą tworzeniu się kamienia i pleśni formułą. Sanytol gwarantuje doskonałą dezynfekcję usuwając bakterie, wirusy i grzyby, pozostawia powierzchnie czyste i błyszczące. Usuwa między innymi wirus gryp (więcej...)

24.90 PLN
14.85 PLN
PODGLĄD

Sanytol Spray przeciw roztoczom 300 ml

Sanytol przeciw roztoczom - środek dezynfekujący. który skutecznie usuwa 100% roztoczy i owadów z materacy, tkanin czy dywanów, zapobiega ich namnażaniu i dezynfekuje środowisko domowe. Sanytol - ekspert od dezynfekcji bez chloru!

25.59 PLN
PODGLĄD
Chusteczki czyszczące
U NAS TANIEJ
-32 %

Sanytol Chusteczki czyszczące

Sanytol uniwersalne chusteczki czyszczące i dezynfekujące do wielu zastosowań. Czyszczą i dezynfekują powierzchnie zabijając mikroby jednym ruchem. Uniwersalne do wszelkich powierzchni i we wszystkich pomieszczeniach. Unikatowa formuła nie brudzi i pozostawia przyjemny, świeży zapach eukaliptusa. Nie zawiera chloru. Przebadany dermatologicznie. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobój (więcej...)

19.90 PLN
13.52 PLN
PODGLĄD
Dezynfekujący odplamiacz do tkanin
U NAS TANIEJ
-16 %

Sanytol Dezynfekujący odplamiacz do tkanin 450 g

Produkt o podwójnym działaniu: - działanie bakteriobójcze zgodnie z ASTM 2274-3 (50 min) - działanie wirusobójcze na wirusa grypy A (H1N1) zgodnie z normą EN 14476 (30 min) Czy wiesz, że... Firma Sanytol ekspert w dezynfekcji bez chloru opracował proszek 2 w 1, który eliminuje 99,9% mikrobów. Skutecznie usuwa plamy oraz wykazuje działanie wybielające w temperaturze od 20°C. Jego unikalna formuła, (więcej...)

31.70 PLN
26.67 PLN
PODGLĄD
MYDŁO W PŁYNIE ODŻYWIA
U NAS TANIEJ
-37 %

Sanytol MYDŁO W PŁYNIE ODŻYWIA 250 ml

Odżywcze mydło Sanytol z właściwościami dezynfekującymi, zabijające wirusy i baterie wzbogacone w wyciąg z mleczka migdałowego i mleczko pszczele dla regeneracji skóry. Skóra rąk po umyciu jest czysta, zdrowa, gładka i delikatnie pachnąca. Testowany dermatologicznie. Objętość 250 ml.

18.90 PLN
11.96 PLN
PODGLĄD
Kuchnia Mydło w płynie antybakteryjne
U NAS TANIEJ
-37 %

Sanytol Kuchnia Mydło w płynie antybakteryjne 250 ml

Czy wiesz, że Większość bakterii przenoszona jest na dłoniach. Osłabiają one barierę ochronną skóry i przyczyniają się do przesuszenia skóry dłoni. Sanytol, ekspert w dziedzinie produktów antybakteryjnych, opracował antybakteryjne mydło w płynie specjalnie do stosowania w kuchni. Zawiera ono kompleks eliminujący nieprzyjemne zapachy i jest wzbogacone w olejki cytrusowe o właściwościach oczyszczają (więcej...)

18.90 PLN
11.96 PLN
PODGLĄD

Sanytol Żel Do Rąk W Tubie 75 ml

Hydroalkoholowy żel dezynfekujący.

4.74 PLN
4.55 PLN
PODGLĄD
MYDŁO W PŁYNIE NAWILŻA
U NAS TANIEJ
-37 %

Sanytol MYDŁO W PŁYNIE NAWILŻA 250 ml

SANYTOL Mydło dezynfekujące nawilżające 250 ml aloes i zielona herbata Nawilżające mydło Sanytol z właściwościami dezynfekującymi, zabijające wirusy i baterie wzbogacone w naturalne wyciągi z zielonej herbaty i bio aloesu dla naturalnego nawilżenia skóry. Idealne do codziennej higieny wrażliwej skóry rąk. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie.

18.90 PLN
11.96 PLN
PODGLĄD
Płyn czyszczący i dezynfekujący podłogi i inne powierzchnie eukaliptus
U NAS TANIEJ
-50 %

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący podłogi i inne powierzchnie eukaliptus 1000 ml

Sanytol Płyn czyszczący i dezynfekujący podłogi i inne powierzchnie eukaliptus 1 l Informacje Jedna komórka bakteryjna wytwarza kolonie 8 milionów bakterii w ciągu mniej niż 24 godz., aby uniknąć rozmnażania się mikrobów (bakterii, wirusów, grzybów), a przez to ryzyka chorób, należy czyszcząc również dezynfekować otoczenie, w którym na co dzień przebywamy. Sanytol dezynfekuje, czyści, podłogi i in (więcej...)

31.70 PLN
15.74 PLN
PODGLĄD

Sanytol Odplamiacz dezynfekujący białe tkaniny 450 g

Odzież prana w niskich temperaturach nie jest całkowicie pozbawiona wszystkich drobnoustrojów. Bakterie i wirusy obecne w pranych tkaninach powodują nieprzyjemny zapach, mogą przenosić choroby lub powodować podrażnienie skóry. Firma Sanytol, ekspert w dezynfekcji bez chloru, opracowała proszek 2 w 1, który niszczy w 99,9% drobnoustroje, eliminuje trudne do usunięcia plamy i rozjaśnia tkaniny w tem (więcej...)

26.86 PLN
PODGLĄD
Zestaw do sprzątania i dezynfekcji 1l + 2 x 500ml
U NAS TANIEJ
-29 %

Sanytol Zestaw do sprzątania i dezynfekcji 1l + 2 x 500ml

Zestaw środków czystości i dezynfekujących marki Sanytol

69.00 PLN
49.00 PLN
PODGLĄD