Saryane

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Mydło z Aleppo 12% oleju laurowego
U NAS TANIEJ
-4 %

Saryane Mydło z Aleppo 12% oleju laurowego 200 g

Mydło Aleppo jest wytwarzane z oleju laurowego (12%) oraz oliwy z oliwek (88%), dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowane, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwą z oliwek. olej laurowy jest sprawdzonym naturalnym antybiotykiem , jego wysoka zawartość zwiększa właściwości regeneracyjne mydła - oliwa z oliw (więcej...)

17.44 PLN
16.80 PLN
PODGLĄD
Mydło w płynie Aleppo 40% oleju laurowego
U NAS TANIEJ
-10 %

Saryane Mydło w płynie Aleppo 40% oleju laurowego 500 ml

Mydło Aleppo Saryane jest wytwarzane z oleju laurowego 40% i oliwy z oliwek 60%, dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowane, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwa z oliwek. Właściwości mydła w płynie z Aleppo - posiada właściwości antyseptyczne, zabliźniające i nawilżające, które odnawiają film hydrolip (więcej...)

45.40 PLN
40.91 PLN
PODGLĄD
Mydło z Aleppo 35% oleju laurowego
U NAS TANIEJ
-5 %

Saryane Mydło z Aleppo 35% oleju laurowego 200 g

Mydło Aleppo jest wytwarzane z oleju laurowego (35%) oraz oliwy z oliwek (65%), dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowane, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwą z oliwek. olej laurowy jest sprawdzonym naturalnym antybiotykiem , jego wysoka zawartość zwiększa właściwości regeneracyjne mydła - oliwa z oliw (więcej...)

21.50 PLN
20.42 PLN
PODGLĄD
Mydło w kostce 5% oleju laurowego
U NAS TANIEJ
-3 %

Saryane BIO Aleppo Mydło w kostce 5% oleju laurowego 200 g

Oryginalne, pielęgnujące mydło w kostce z dodatkiem 5% oleju laurowego. Mydło jest łagodne w użyciu, bardzo nawilżające. Polecane do mycia całego ciała, twarzy i włosów. Dodatek oleju laurowego dodaje kosmetykowi szczególnych właściwości. Dzięki niemu mydło jeszcze skuteczniej oczyszcza skórę, wygładza, zmiękcza i nawilża. Nadaje się nawet dla bardzo wrażliwej skóry ze względu na bardzo delikatną, (więcej...)

14.61 PLN
14.16 PLN
PODGLĄD
Mydło z Aleppo 20% oleju laurowego
U NAS TANIEJ
-4 %

Saryane Mydło z Aleppo 20% oleju laurowego 200 g

Mydło Aleppo jest wytwarzane z oleju laurowego (20%) oraz oliwy z oliwek (80%), dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowane, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwą z oliwek. olej laurowy jest sprawdzonym naturalnym antybiotykiem , jego wysoka zawartość zwiększa właściwości regeneracyjne mydła oliwa z ol (więcej...)

19.70 PLN
18.84 PLN
PODGLĄD

Saryane Mydło z Aleppo 55% oleju laurowego 200 g

Mydło Aleppo jest wytwarzane na bazie oliwy z oliwek z dodatkiem oleju laurowego, dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowane, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwa z oliwek. Właściwości mydła z Aleppo - posiada właściwości antyseptyczne, zabliźniające i nawilżające, które odnawiają film hydrolipidowy, - na (więcej...)

25.38 PLN
PODGLĄD