Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
AŁUN ANTYPERSPIRANT W SZTYFCIE

Saryane AŁUN ANTYPERSPIRANT W SZTYFCIE 100 g

Ałun jest 100% naturalnym minerałem górskim, całkowicie pozbawionym zapachu. Składa się z soli mineralnych bezpiecznych dla zdrowia. Pierwsze wzmianki o ałunie potasowym pochodzą z terenów starożytnych Chin i Egiptu, gdzie wykorzystywany był on ze względu na swoje właściwości neutralizujące zapach potu. Jest hypoalergiczny, wolny od związków chemicznych i alkoholu. Główną zaletą ałunu jest działan (więcej...)

9.65 PLN
Podgląd
Naturalny antyperspirant - Ałun w sztyfcie

Saryane Naturalny antyperspirant - Ałun w sztyfcie 60 g

Naturalny antyperspirant Ałun w sztyfcie naturalny środek przeciw nadmiernej potliwości, nie powoduje alergii, bakteriobójczy nie brudzi ubrań, wydajny Ałun jest 100% naturalnym minerałem górskim, całkowicie pozbawionym zapachu. Składa się z soli mineralnych bezpiecznych dla zdrowia. Pierwsze wzmianki o ałunie potasowym pochodzą z terenów starożytnych Chin i Egiptu, gdzie wykorzystywany był on (więcej...)

21.20 PLN
Podgląd
Żel pod prysznic Aleppo 40% oleju laurowego,

Saryane Żel pod prysznic Aleppo 40% oleju laurowego, 250 ml

Żel po prysznic Aleppo jest wytwarzany z oleju laurowego 40% i oliwy z oliwek 60%, dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowany, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwa z oliwek. Właściwości żelu pod prysznic z Aleppo - posiada właściwości antyseptyczne, zabliźniające i nawilżające, które odnawiają film hyd (więcej...)

31.50 PLN