Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Saryane BIO Aleppo Mydło w kostce 5% oleju laurowego 200 g

Oryginalne, pielęgnujące mydło w kostce z dodatkiem 5% oleju laurowego. Mydło jest łagodne w użyciu, bardzo nawilżające. Polecane do mycia całego ciała, twarzy i włosów. Dodatek oleju laurowego dodaje kosmetykowi szczególnych właściwości. Dzięki niemu mydło jeszcze skuteczniej oczyszcza skórę, wygładza, zmiękcza i nawilża. Nadaje się nawet dla bardzo wrażliwej skóry ze względu na bardzo delikatną, (więcej...)

15.97 PLN
PODGLĄD

Saryane Mydło z Aleppo 12% oleju laurowego 200 g

Mydło Aleppo jest wytwarzane z oleju laurowego (12%) oraz oliwy z oliwek (88%), dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowane, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwą z oliwek. olej laurowy jest sprawdzonym naturalnym antybiotykiem , jego wysoka zawartość zwiększa właściwości regeneracyjne mydła - oliwa z oliw (więcej...)

19.35 PLN
PODGLĄD

Saryane Mydło z Aleppo 20% oleju laurowego 200 g

Mydło Aleppo jest wytwarzane z oleju laurowego (20%) oraz oliwy z oliwek (80%), dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowane, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwą z oliwek. olej laurowy jest sprawdzonym naturalnym antybiotykiem , jego wysoka zawartość zwiększa właściwości regeneracyjne mydła oliwa z ol (więcej...)

24.40 PLN
PODGLĄD

Saryane Mydło z Aleppo 35% oleju laurowego 200 g

Mydło Aleppo jest wytwarzane z oleju laurowego (35%) oraz oliwy z oliwek (65%), dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowane, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwą z oliwek. olej laurowy jest sprawdzonym naturalnym antybiotykiem , jego wysoka zawartość zwiększa właściwości regeneracyjne mydła - oliwa z oliw (więcej...)

23.00 PLN
PODGLĄD

Saryane Naturalny antyperspirant - Ałun w kulce 65 ml

- Naturalny antyperspirant Ałun w kulce (rollon), naturalny środek przeciw nadmiernej potliwości, nie powoduje alergii, bakteriobójczy, nie brudzi ubrań, wydajny * Ałun jest 100% naturalnym minerałem górskim, całkowicie pozbawionym zapachu. Składa się z soli mineralnych bezpiecznych dla zdrowia. Pierwsze wzmianki o ałunie potasowym pochodzą z terenów starożytnych Chin i Egiptu, gdzie wykorzystyw (więcej...)

22.00 PLN
PODGLĄD

Saryane OLIVE ET MOI Mydło Savon noir EUKALIPTUSOWE 200 g

Mydło Savon Noir jest 100% naturalnym produktem, wytwarzanym naturalnymi metodami zoliwy z oliwek tłoczonej na zimno . Oczyszcza skórę tak jak peeling enzymatyczny i równocześnie ją nawilża. Mydło po połączeniu z wodą tworzy bardzo delikatną pianę, która rozprowadzana jest przy użyciu rękawicy Kessa. Olejek eukaliptusowy odświeża i posiada właściwości antyseptyczne . Ma konsystencję pasty i jest (więcej...)

29.00 PLN
PODGLĄD

Saryane Żel pod prysznic Aleppo 40% oleju laurowego, 250 ml

Żel po prysznic Aleppo jest wytwarzany z oleju laurowego 40% i oliwy z oliwek 60%, dlatego nie powoduje alergii, a używane regularnie łagodzi wysuszenia skóry i pozostawia ją dobrze nawilżoną. Nie jest perfumowany, naturalnie pachnie olejem laurowym i oliwa z oliwek. Właściwości żelu pod prysznic z Aleppo - posiada właściwości antyseptyczne, zabliźniające i nawilżające, które odnawiają film hyd (więcej...)

25.30 PLN
PODGLĄD