Seche

Seche to linia nie tylko do pielęgnacji ale również stylizacji paznokci. Kultowy Top Coat Seche Vite zdobył miliony fanek na świecie i od wielu lat jest niezaprzeczalnym liderem wśród Top Coat’ów.

Seche Vite nakładaj na jeszcze wilgotny, świeżo pomalowany lakierem paznokieć, dokładnie zabezpieczając końcówkę paznokcia, co w znaczącym stopniu przedłuża trwałość lakieru.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Rozcieńczalnik Do Lakierów

Seche Restore Rozcieńczalnik Do Lakierów 59 ml

Seche Restore Rozcieńczalnik Do Lakierów - uniwersalny rozcieńczalnik, który przywraca właściwą konsystencję lakierom kolorowym, podkładowym, ochronnym oraz odżywkom - nie wpływa na połysk i wyrazistość kolorów

40.00 PLN
Podgląd
Żelowy Szybkoschnący Utwardzający Lakier Nawierzchniowy

Seche Top Coat Vite Żelowy Szybkoschnący Utwardzający Lakier Nawierzchniowy 14 ml

Seche Vite Szybkoschnący Utwardzający Lakier Nawierzchniowy - preparat o specjalnie opracowanej formule, która przenika przez wszystkie warstwy manikiuru i błyskawicznie je wysusza, tworząc wytrzymałą warstwę ochronną o wysokim połysku - nie żółknie - sprawia, że manikiur jest trwały, odporny na ścieranie i odpryskiwanie - pomalowane nim paznokcie zachwycają lustrzanym połyskiem Seche VITE – szybk (więcej...)

13.39 PLN
Podgląd
Przenośna Lampa UV
WYPRZEDAŻ 93.30 PLN

Seche Ultra-V Przenośna Lampa UV

Seche Ultra-V Przenośna Lampa UV Osiągnij profesjonalną jakość utwardzonych, połyskujących paznokci w komfortowych warunkach we własnym domu. Dla najlepszych rezultatów użyj Seche ULTRA-V Top Coat przyspieszającym wysychanie i zwiększającym połysk lakieru Cechy lampy Seche Ultra-V - lekka - przenośna - posiada żarówkę o mocy 4 Wat - do użycia z Top Coat UV - zasilana bateriami: 4 AA Zestaw zawiera (więcej...)

30.14 PLN