Seche

Seche to linia nie tylko do pielęgnacji ale również stylizacji paznokci. Kultowy Top Coat Seche Vite zdobył miliony fanek na świecie i od wielu lat jest niezaprzeczalnym liderem wśród Top Coat’ów.

Seche Vite nakładaj na jeszcze wilgotny, świeżo pomalowany lakierem paznokieć, dokładnie zabezpieczając końcówkę paznokcia, co w znaczącym stopniu przedłuża trwałość lakieru.

Seche

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Seche Top Coat Vite Żelowy Szybkoschnący Utwardzający Lakier Nawierzchniowy 14 ml

Seche Vite Szybkoschnący Utwardzający Lakier Nawierzchniowy - preparat o specjalnie opracowanej formule, która przenika przez wszystkie warstwy manikiuru i błyskawicznie je wysusza, tworząc wytrzymałą warstwę ochronną o wysokim połysku - nie żółknie - sprawia, że manikiur jest trwały, odporny na ścieranie i odpryskiwanie - pomalowane nim paznokcie zachwycają lustrzanym połyskiem Seche VITE – szybk (więcej...)

19.77 PLN
PODGLĄD

Seche Vive Top Coat Żelowy Szybkoschnący Utwardzający Lakier Nawierzchniowy 14 ml

Seche Vive Top Coat Żelowy Szybkoschnący Utwardzający Lakier Nawierzchniowy Szybkoschnący utwardzacz, dający doskonały efekt żelu bez użycia lampy UV. Gwarantuje efekt żelowych paznokci tak zwany "gel effect", zapewnia wysoki połysk i zabezpieczenie lakieru. Preparat o specjalnie opracowanej formule, która przenika przez wszystkie warstwy manikiuru i błyskawicznie je wysusza, tworząc wytrzymałą wa (więcej...)

27.10 PLN
PODGLĄD

Seche Natural Matte Finish Nail Treatment odżywka pod lakier do paznokci 14 ml

Odżywka do paznokci Seche Natural zawiera proteiny i wapń, które wzmacniają słabe paznokcie, pozostawiając zdrowe, naturalne wykończenie bez wysokiego połysku. Stosowana samodzielnie świetnie nadaje się do naturalnie wyglądającego manicure o matowym wykończeniu. Może być również nakładana pod lakier do paznokci jako odżywcza baza. Efekt odżywienie, wzmocnienie

23.90 PLN
PODGLĄD

Seche Condition Keratin Inflused Cuticle Olejek do skórek 14 ml

Olejek Seche Condition to formuła na bazie keratyny, witaminy E, jojoby i olejku migdałowego, który jednym prostym ruchem nawilża i zmiękcza suche skórki.

23.10 PLN
PODGLĄD