Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Sodasan BIO BALSAM do zmywania naczyń o zapachu POMARAŃCZOWY 1000 ml

Ekologiczny balsam do zmywania naczyń o zapachu pomarańczowym to nowa delikatna formuła i bezwzględna siła do usuwania brudu zmywanych naczyń. 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife zgodnie z kryteriami Ecocert. Sposób użycia: ok. 4ml płynu na 10ml wody co odpowiada jednemu pryśnięciu.

21.20 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO BALSAM do zmywania naczyń o zapachu POMARAŃCZOWY 500 ml

Płyn do mycia naczyń o świeżym pomarańczowym zapachu czystych olejków eterycznych, zawiera wyłącznie roślinne substancje czyszczące o wysokiej zdolności rozpuszczania tłuszczu. Wyjątkowo łagodny dla skóry. Nie pozostawia niepotrzebnych chemikaliów na zmywanych naczyniach. Zapewnia lśniąco czyste naczynia i sztućce. Wszystkie składniki są oparte na roślinach iw pełni biodegradowalne. Nadaje się rów (więcej...)

13.27 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO INTENSIV uniwersalny Proszek do prania 1200 g

Uniwersalny środek intensywnie skoncentrowany do prania wszystkich tkanin, białych i kolorowych z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Kompaktowy środek nie zawiera optycznych rozjaśniaczy ani enzymów. Kolory dłużej pozostają świeże, a włókna są bardziej chronione. Nadaje się do prania w każdym rodzaju wody w temperaturach od 40 do 90 stopni. Produkt ten zawiera zarówno środki zmiękczające, jak również śro (więcej...)

40.10 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO Mydło roślinne w płynie BEZZAPACHOWE DO PODŁÓG DREWNIANYCH O ZAPACHU DRZEWA SANDAŁOWEGO 1000 ml

Mydło do podłóg drewnianych o zapachu drzewa sandałowego 1000ml - Sodasan Skuteczne czyszczenie i naturalna pielęgnacja wszystkich podłóg z ekologicznym mydłem roślinnym. Szczególnie nadaje się do podłóg z drewna o otwartych porach tj. drewnianych parkietów, desek podłogowych, jak również płytek ceramicznych i marmuru. Olejek cedrowy i olejek sandałowy uwalniają subtelny, aromatyczny zapach. Zasto (więcej...)

17.25 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO ODKAMIENIACZ PŁYN DO USUWANIA KAMIENIA I WAPIENNYCH OSADÓW 1000 ml

Do czyszczenia kuchni i łazienki. Skuteczny przy czyszczeniu wapiennych osadów, kamienia, plam po kroplach wody, resztki mydła z armatury i kafelków oraz ścian kabin prysznicowych. Idealny do usuwania osadów z ekspresów do kawy, zmywarek, żelazek i czajników. Skład: >30% kwasek cytrynowy. Uwaga: Chronić przed dziećmi. W razie kontaktu z oczami natychmiast przemyć obfitą ilością chłodnej wody i (więcej...)

17.20 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO ODPLAMIACZ 500 ml

Przeciw uporczywym plamom. Całkowicie jest wolny od enzymów i fosfora-nów, pozbawiony barwników, konserwantów i składników modyfikacji genetyczne GMO-FREE. Wykonany z wysokiej jakości ekologicznego mydła roślinnego niezawodnie usuwa zabrudzenia i przy tym jest całkowicie biode-gradowalny. Odplamiacz na bazie mydła usuwa plamy ze wszystkich rodzajów tkanin. Usuwa wiele uporczywych plam takich jak z (więcej...)

24.10 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO ODPLAMIACZ ze szczoteczką 200 ml

Skuteczny w usuwaniu plam różnego pochodzenia np. z kakao, owoców, trawy, lub do wstępnego odplamiania przed praniem głównym. Odpowiedni do kolorowych tkanin. Szczoteczka ułatwia pozbywanie się plam. 100% składników odplamiacza jest pochodzenia naturalnego. Produkt posiada certyfikat Ecocert Greenlife wg. standardów Ecocert. Sposób użycia/dozowanie: plamę zwilżyć wodą i za pomocą główki szczoteczk (więcej...)

15.95 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO Płyn do czyszczenia na BAZIE OCTU 1000 ml

Do intensywnego mycia i czyszczenia kuchni i łazienki. Idealnie wiąże przykre zapachy. Płyn na bazie octu usuwa kurz, tłuste zabrudzenia, wapienne osady kamienia i plamy po kroplach wody, jak również resztki mydła z armatury, kafelków i blatów. Doskonale nadaje się przy codziennych zabrudzeniach, szczególnie jest przydatny w towarzystwie twardej wody. Zawiera ocet ekologiczny. Nie posiada koloru, (więcej...)

17.77 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO Płyn do CZYSZCZENIA TOALET 750 ml

Płyn ten jest wolnym od enzymów, usuwającym kamień i twarde zabrudzenia płynem do czyszczenia WC. Zawiera kwasek cytrynowy. Zapewnia higieniczną świeżość w całej toalecie. Nie zawiera środków petrochemicznych. Dzięki praktycznej butelce ze skośną szyjką bez problemu sięgniemy do trudno dostępnych miejsc pod wewnętrzną krawędzią sedesu. Skład aktywne substancje myjące (siarczany alkoholi tłuszczowy (więcej...)

18.27 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO Płyn do mycia SZYB I POWIERZCHNI SZKLANYCH 500 ml

Sodasan, ekologiczny środek do czyszczenia powierzchni szklanych.Produkt przeznaczony jest do szybkiego ale i dokładnego czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych. Nadaje się również do czyszczenia szyb samochodowych, luster i kafelków. Wyposażony jest w praktyczną i wygodną w użyciu głowicę natryskową. Skład: 25-30% etanol (alkohol), 0-2% związki powierzchniowo czynne (APG).

20.40 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO Płyn do płukania MAGNOLIA 750 ml

Przyjazny dla skóry do wszystkich rodzajów tkanin. Olejki eteryczne tj. olejek lawendowy, różany, z magnolii oraz z pelargonii nadają pranym tkaninom subtelny, świeży zapach. Aloes z upraw ekologicznie kontrolowanych z dodatkiem lecytyny sojowej chroni i pielęgnuje włókna pranych tkanin. Dozowanie: Pranie mechaniczne - 1 nakrętka (ok. 35ml.), w celu zwiększenia siły zapachu, dawkę można zwiększy (więcej...)

17.50 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO Płyn do prania WEŁNY I DELIKATNYCH TKANIN 750 ml

Sodasan płyn. Tkaniny pochodzenia zwierzęcego, jak wełna, jedwab czy angora reagują wrażliwie na alkaliczne środki do prania. Napęczniałe pod wpływem ługu (zasad) włókna tkanin bardzo szybko filcują się w pralce. Aby temu zapobiec, środek do prania wełny SODASAN posiada optymalnie ustawioną wartość pH poniżej 7. Poza tym w pralce do prania powstaje szczególnie gęsta piana. Piana zmniejsza wyraźnie (więcej...)

27.90 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO PŁYN do zmywania naczyń o zapachu CYTRYNOWYM 1000 ml

Nasza receptura jest przyjazna dla skóry a zarazem bardzo wydajna. Substancje myjące produkowane są z surowców odnawialnych, pochodzenia roślinnego. Bardzo wysoką skuteczność działania zapewniają mu cukrowe związki powierzchniowo czynne i siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego. Jak w przypadku wszystkich naszych produktów, także i do produkcji płynu do zmywania naczyń nie sto (więcej...)

18.55 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO PŁYN do zmywania naczyń o zapachu CYTRYNOWYM 500 ml

Czyste naczynia w zgodzie z naturą. Przyjazna receptura tego płynu chroni skórę dłoni przed wysychaniem. Ekologiczny płyn do zmywania zawiera wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego. Użyte do produkcji komponenty wyłącznie są surowcami odnawialnymi. Sposób użycia: Ok. 4ml płynu na 10ml wody co odpowiada jednemu pryśnięciu Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! W PRZYPADKU POŁKNI (więcej...)

18.70 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO PŁYN do zmywania naczyń o zapachu GRANATU 500 ml

Zmywa naczynia dokładnie i pozostawia połysk bez smug. Zawiera wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego. Bardzo wysoką skuteczność działania zapewniają mu cukrowe związki powierzchniowo czynne i siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego. Skład: >30% woda, 15-30% tenzydy anionowe (siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego), <5% tenzydy niejonowe (cukrowe zwią (więcej...)

13.37 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO Płyn NABŁYSZCZAJĄCY DO ZMYWAREK 500 ml

Środki nabłyszczające powodują skuteczniejsze spływanie warstwy wody z naczyń w zmywarce. Poza tym zapobiegają tworzeniu się osadów pochodzenia krystalicznego na naczyniach. Środek nabłyszczający SODASAN zawiera roztwór kwasu cytrynowego, alkohol i olejki eteryczne, substancje, które można stosować patrząc z ekologicznego punktu widzenia. Zrezygnowano z tenzydów. Ta rezygnacja zmniejsza wprawdzie (więcej...)

20.40 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO PROSZEK DO ZMYWAREK 1000 g

Proszek do zmywarek - koncentrat wzbogacony o formułę aktywanego tlenu - EKO Przeznaczony do zmywania naczyń z myślą o środowisku. Przeznaczony do stosowania w zmywarkach. Nie zawiera enzymów, fosforanów, ani chloru. W przypadku zwykłego zabrudzenia naczynia 1 kg proszku wystarcza na 66 cykli. Zawiera nowoczesny środek do zmiękczania wody, zapobiegający tworzeniu się osadów kamienia. Skład: >30% (więcej...)

30.70 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO SENSITIVE PŁYN do zmywania naczyń dla osób o skórze wrażliwej i delikatnej 500 ml

Sodasan, delikatny płyn do ręcznego zmywania naczyń. Coraz częściej jesteśmy pytani o płyn do zmywania ręcznego dla osób o wyjątkowo wrażliwej skórze. I tak nasz dotychczasowy płyn do zmywania jest już bardzo łagodny, zawiera jednak delikatną nutę zapachową dzięki zawartości olejków eterycznych. Ponieważ to akurat nie jest pożądane przez osoby o bardzo wrażliwej skórze, oferujemy Państwu także pły (więcej...)

12.95 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO SENSITIVE uniwersalny Płyn do czyszczenia 1000 ml

Wielofunkcyjny płyn czyszczący do większości powierzchni gładkich w domu lub biurze tj. drewno, tworzywo sztuczne, metal, linoleum, laminaty, ceramikę i kamień, usuwa wszystkie typowe domowe zanieczyszczenia, pozostawiając higieniczną czystość i świeży zapach czystych olejków eterycznych. Uniwersalny środek czyszczący wykonany z wysokiej jakości ekologicznych olejków roślinnych jest łagodny i deli (więcej...)

21.10 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO SENSITIVE uniwersalny Płyn do prania dla osób o skórze wrażliwej 1500 ml

Sodasan, ekologiczny płyn do prania w temperaturach od 30° C „Prać ze świadomością oddziaływania na środowisko” - oznacza również, aby utrzymywać temperaturę prania na możliwie najniższym poziomie. W przypadku produktów w proszku mogą tu wystąpić problemy z rozpuszczalnością. Natomiast płynne środki do prania działają także w chłodnej wodzie, skutecznie i dają doskonałe wyniki w praniu. SODASAN "C (więcej...)

30.70 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO SENSITIVE uniwersalny Proszek do prania dla osób o skórze wrażliwej 1200 g

Sodasan „Comfort-Sensitiv” został opracowany specjalnie z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze. Właściwości przyjazne dla skóry tego środka piorącego do pielęgnacji tkanin są szczególnie doceniane przez dorosłych ze skłonnościami do alergii oraz do wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Konsekwentnie rezygnuje się w tym przypadku z dodawania substancji problematycznych jak enzymy, konserwanty, rozja (więcej...)

40.10 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO TABLETKI DO ZMYWAREK 25szt

Sodasan, tabletki BIO do zmywania. Aby zapobiec osadom z kamienia na naczyniach przy niedostatecznie działających środkach do zmiękczania wody w zmywarce, tabletki SODASAN "Auto Dish Tabs" zawierają nowoczesną ochronę przed kamieniem, tak zwane poliaspartany. Zmiękczają one wodę tak skutecznie, że można zrezygnować z dodatku fosforanów (konwencjonalne tabletki do zmywarek zawierają do 50% fosforan (więcej...)

28.80 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO TABLETKI DO ZMYWAREK 55szt

Sodasan, tabletki BIO do zmywania. Aby zapobiec osadom z kamienia na naczyniach przy niedostatecznie działających środkach do zmiękczania wody w zmywarce, tabletki SODASAN "Auto Dish Tabs" zawierają nowoczesną ochronę przed kamieniem, tak zwane poliaspartany. Zmiękczają one wodę tak skutecznie, że można zrezygnować z dodatku fosforanów (konwencjonalne tabletki do zmywarek zawierają do 50% fosforan (więcej...)

59.60 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO uniwersalny Płyn do prania COLOR LIMONKOWY 1500 ml

„Prać ze świadomością oddziaływania na środowisko” - oznacza również, aby utrzymywać temperaturę prania na możliwie najniższym poziomie. W przypadku produktów w proszku mogą tu wystąpić problemy z rozpuszczalnością. Natomiast płynne środki do prania działają także w chłodnej wodzie, skutecznie i dają doskonałe wyniki w praniu. SODASAN "Color - detergent" jest płynem do prania, przeznaczonym do tka (więcej...)

32.80 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO uniwersalny Proszek do prania KOLOR 1200 g

Proszek do prania wszystkich rodzajów tkanin, białych i kolorowych z wyjątkiem wełny i jedwabiu. Wykonany z wysokiej jakości ekologicznych olejków roślinnych niezawodnie i łagodnie dla tkanin usuwa zabrudzenia, przy tym jest całkowicie biodegradowalny, a dzięki naturalnym i czystym olejkom eterycznym nadaje ubraniom przyjemną, długotrwałą świeżość. Nie zawiera w swoim składzie drażniących dodatków (więcej...)

44.40 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO WYBIELACZ I ODPLAMIACZ 500 g

Sadosan, wybielacz BIO. Nawet jeżeli ktoś posiada świadomość potrzeb ochrony środowiska, to także przeszkadzają mu uciążliwe plamy, szczególnie na białych tkaninach. Tam, gdzie mimo namaczania pozostają widoczne plamy, zalecamy dodawanie do głównego cyklu prania naszego wybielacza. Dodatek wybielający Sodasan składa się z nadtlenowęglanu sodowego, który podczas prania uwalnia tlen. W ten sposób mo (więcej...)

19.05 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO ZMIĘKCZACZ WODY 750 g

W przypadku używania środków piorących na bazie mydła. Tam, gdzie twardość wody wynosi ponad 10° dH, wodę trzeba zmiękczyć. W przeciwnym razie zużyta zostanie znacznie większa ilość środka do prania. Przy twardej wodzie w trakcie prania powstają mydła wapniowe nieposiadające skutecznej siły piorącej. Mydła wapniowe osadzają się na pranych tkaninach, sitku odpływowym pralki na bębnie tworząc warstw (więcej...)

24.00 PLN
PODGLĄD

Sodasan BIO ŻEL DO CZYSZCZENIA TOALETY WC 750 ml

Sodasan, przyjazny środowisku, żel bezwzględnie czyszczący kamień i zabrudzenia. Zawiera kwasek cytrynowy dzięki czemu zapewnia higieniczną świeżość w całej toalecie. Dzięki praktycznej butelce ze skośną szyjką bez problemu sięga do trudno dostępnych miejsc pod wewnętrzną krawędzią sedesu. Produkt nie zawiera składników petrochemicznych, enzymów i fosforanów. Zastosowanie: Żel należy równomiernie (więcej...)

19.37 PLN
PODGLĄD

Sodasan Intensywny odplamiacz i środek do czyszczenia powierzchni LIMONKOWY 250 ml

Specjalny, skoncentrowany środek czyszczący o dużej mocy czyszczenia trudnych do usunięcia plam i zabrudzeń na bazie roślinnych środków powierzchniowo czynnych i czystych olejków eterycznych.

30.40 PLN
PODGLĄD

Sodasan Mleczko czyszczące 500 ml

Przeznaczone jest do dokładnego, ale i łagodnego czyszczenia wszystkich twardych powierzchni jak: emalię, stal szlachetną, ceramikę oraz indukcyjne, szklane i ceramiczne płyty kuchenek. Zastosowanie: Nałożyć bezpośrednio na zabrudzoną powierzchnię lub ściereczkę odrobinę mleczka, pocierać okrężnym ruchem przez jakiś czas a następnie spłukać wodą. Nie stosować ze ściereczkami do szorowania ani na (więcej...)

13.15 PLN
PODGLĄD

Sodasan Płyn do prania tkanin SPORTOWYCH i MEMBRANOWYCH 750 ml

Specjalny płyn do prania tkanin funkcjonalnych i odzieży sportowej wykonanych z tkanin naturalnych i mieszanych, membranowych we wszystkich temperaturach. Szczególnie dobrze nadaje się do prania tkanin mikro fibrowych, ubrań wykonanych z membran (np. Gore-Tex, Sympatex). Higienicznie oczyszcza głęboko włókna ubrań, neutralizując nieprzyjemne zapachy, bez negatywnego wpływu na właściwości tkanin tj (więcej...)

37.60 PLN
PODGLĄD

Sodasan Tabletki czyszczące do WC 15szt

Tabletki czyszczące do WC 15szt tabletki musujące bez szczotkowania Musująca siła czyszczenia. Skutecznie usuwają uporczywy brud i osady z kamienia dbają o higienę urządzeń sanitarnych tj. toalety, pisuary zapewniają długotrwałą świeżość nawet w trudno dostępnych miejscach. Zastosowanie i dawkowanie: Usunąć folię i umieścić tabletkę bezpośrednio w odpływie toalety i pozostaw na co najmniej 30 min (więcej...)

25.70 PLN
PODGLĄD

Sodasan Zmywaki/ściereczki gąbczaste 2szt

Ekologiczne Ściereczki Gąbczaste 2szt (175 x 200mm.) Wykonane wyłącznie z włókien naturalnych, odnawialnych, podlegających biodegradacji. Wyjątkowa struktura włókien celulozowych w połączeniu z bawełną zapewnia ich wyjątkową chłonność równie łatwo wypłukuje się z nich brud. Trwałe, niepylące, doskonałe do czyszczenia wszelkich powierzchni w całym domu. Nie zawierają w swoim składzie zmiękczaczy gr (więcej...)

5.37 PLN
PODGLĄD