Soil and Earth

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Drewniany Grzebień Do Włosów Z Drzewa Neem
U NAS TANIEJ
-15 %

Soil and Earth D Eco-friendly Drewniany Grzebień Do Włosów Z Drzewa Neem

Naturalna pielęgnacja włosów - drewniany grzebień Grzebień z drzewa neem nie posiada żadnych ostrych czy topornych boków dzięki czemu nie uszkadza włosów. Wykonany jest z drzewa miodli indyjskiej. - kontroluje naturalny proces utraty włosów - pobudza wzrost włosów, - ma właściwości lecznicze, - zapobiega wypadaniu włosów i łupieżowi, - nie elektryzuje włosów, - wzmacnia cienkie, a zmiękcza grube w (więcej...)

19.00 PLN
16.17 PLN
PODGLĄD
Grzebień Do Włosów Z Drzewa Neem
U NAS TANIEJ
-26 %

Soil and Earth D Eco-friendly Grzebień Do Włosów Z Drzewa Neem

Grzebień do włosów z drzewa Neem roz. D Przeciwłupieżowy, sprawia, że włosy się nie elektryzują. Przyjazny środowisku grzebień. Biodegradalny. 100% Natury - wykonany z drzewa Neem o właściwościach antybakteryjnych. Szukasz naturalnej pielęgnacji włosów? Grzebień z drzewa neem nie posiada żadnych ostrych czy topornych boków dzięki czemu nie uszkadza włosów. Właściwości: -kontroluje naturalny proces (więcej...)

19.00 PLN
14.00 PLN
PODGLĄD
Grzebień Do Stylizacji Włosów Z Drzewa Neem F
WYPRZEDAŻ
-44 %

Soil and Earth Eco-friendly Grzebień Do Stylizacji Włosów Z Drzewa Neem F

Jeśli stosujesz naturalną pielęgnację włosów, używasz akcesoriów, które mają dobry wpływ na włosy i poprawiają kondycję, na pewno nie będziesz sie rozstawać z naturalnymi, drewnianymi grzebieniami wykonanymi z Neem. Grzebień z drzewa neem nie posiada żadnych ostrych czy topornych boków, dzięki czemu nie uszkadza włosów. Wykonany jest z drzewa miodli indyjskiej. Dzięki końcówce stylizującej grzeb (więcej...)

14.47 PLN
8.09 PLN
PODGLĄD