Song of India

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
PROMOCJA
-2 %

Song of India Energy Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła ENERGY witalność i energia Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocni (więcej...)

13.26 PLN
13.04 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-17 %

Song of India Harmony Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HARMONY równowaga emocji Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić (więcej...)

12.50 PLN
10.32 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-17 %

Song of India Abundance Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła ABUNDANCE inspiracja Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić nasz (więcej...)

12.50 PLN
10.32 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-17 %

Song of India Sweetness Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła SWEETNESS - odprężenie i relaks Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wz (więcej...)

12.50 PLN
10.32 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-17 %

Song of India Serenity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła SERENITY zmysłowy zapach lata Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmo (więcej...)

12.50 PLN
10.32 PLN
PODGLĄD
Honey Suckle
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Honey Suckle 10 ml

Honey suckle (wiciokrzew) to aromat świeży, energetyczny, delikatnie herbaciany, przełamany nutą słodyczy. Perfumy idealne na dzień jak i na wieczorne wyjścia. Perfumy w olejku skomponowane z naturalnych składników. Długo utrzymują się na skórze i stopniowo prezentują kolejne akordy zapachowe. Idealnie sprawdzają się w podróży i każdej innej sytuacji, gdy szybko chcemy sięgnąć po ulubiony zapach. (więcej...)

25.90 PLN
22.29 PLN
PODGLĄD
Liquid Moon
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Liquid Moon 10 ml

Liquid Moon to kompozycja zapachowa przyjazna dla szerokiego grona odbiorców, nie tylko dla koneserów. Zapach lubiany nie tylko przez panie, lecz wybierany także przez panów. Jest niezwykle kuszący, zmysłowy, idealny na wieczorną randkę. Kategoria zapachowa: orientalne, słodkie, ciepłe. Cechy perfum w olejku Song of India: naturalne, bez alkoholu, długo utrzymują się na skórze dzięki olejkom esenc (więcej...)

25.90 PLN
22.29 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidła Myrrh 20 g

Naturalne kadzidła stworzone z czystego drzewa sandałowego, aromatycznych przypraw korzennych, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Zwijane ręcznie na cienkich patyczkach bambusowych w tradycyjny sposób, dzięki temu kadzidła dymią się minimalnie i wydobywa się z nich niepowtarzalny aromat. Ich duchowy aromat jest szczególnie sformułowany w odniesieniu do modlitwy i medytacji. Mirra i Fra (więcej...)

5.43 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka 20 stożków z metalową podstawką Nuta Morska Oud Drewno Agarowe (Dosha Pitta) Luxurious Veda

Wyrafinowane i chłodzące nuty wody doskonale łączą się z nieodpartym ciepłym i kojącym zapachem olejku agrowego Assam. To obowiązkowa świeca dla doszy Pitta. Dedykowane dosha Pitta. Kim jest Pitta? Logiczny i skupiony, zwykle średniej wysokości i muskularnej budowy. Może cierpieć na napady złości i mieć trudności z odprężeniem.

11.07 PLN
PODGLĄD
Olejek zapachowy Ivory Musk
WYPRZEDAŻ
-70 %

Song of India Olejek zapachowy Ivory Musk 10 ml

Olejek zapachowy przeznaczony do stosowania w kominkach i dyfuzorach zapachowych. Odświeża powietrze i wypełnia pomieszczenia niezwykle przyjemnym aromatem. Wersja zapachowa: piżmo.

25.90 PLN
7.66 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-17 %

Song of India Meditation Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła MEDITATION spokój umysłu Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić (więcej...)

12.50 PLN
10.32 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka 20 stożków z metalową podstawką Szałwia Miętą (Dosha Kapha) Luxurious Veda

Dedykowane dosha Vata. Antystresowe i Regenerujące układ nerwowy działanie. Zapach wypełnia pomieszczenie piękną wonią kwiatów jaśminu i tuberozy. Zapach, który uwalnia od napięcia i pozwala się zrelaksować. Jaśmin to wiecznie zielony krzew z delikatnymi, jasno zielonymi liśćmi w kształcie gwiazdy. Kwiaty tej rośliny mają intensywny aromat. Olejek jaśminowy jest jednym z droższych olejów. Na 1kg o (więcej...)

11.07 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka - Vanilla
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Kadzidełka - Vanilla 15 g

Oryginalne indyjskie kadzidełka o orientalnym zapachu - Vanilla (wanilia). Rolowane ręcznie z naturalnego pyłu drzewnego i olejków eterycznych. Zawierają 96% składników pochodzenia organicznego. Przyjazne dla środowiska, nietoksyczne, nie testowane na zwierzętach. Wyprodukowane bez wykorzystywania pracy dzieci. Kartonowe opakowanie nadaje się do recyklingu.

8.90 PLN
7.69 PLN
PODGLĄD
Buddha Delight
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Buddha Delight 10 ml

Buddha Delight - delikatny, świeży, lekko kwiatowy zapach dla romantycznych fanek orientu. Odświeża, przyjemnie koi, doda pozytywnej energii na rozpoczęcie dnia, a jego orientalne nuty zapachowe przeniosą Cię w podróż do egzotycznej Azji. Długo utrzymujące się perfumy w olejku wykonane z naturalnych składników. Perfumy sprzedawane są w buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u. Idealnie (więcej...)

25.90 PLN
22.29 PLN
PODGLĄD
Myrrh
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Myrrh 10 ml

Myrrh (mirra) to zapach poszukiwany przez miłośników orientalnych aromatów. Perfumy oparto na prawdziwej żywicy z balsamowca, dzięki czemu woń mirry jest głęboka, ziemista, lekko gorzka, a jednocześnie ciepła. Zapach mirry określany jest często jako balsamiczny, z wyczuwalną ziołową nutą. Kadzidlany aromat mirry działa uspokajająco i odprężająco. Po perfumy o tym zapachu warto sięgnąć szczególnie (więcej...)

25.90 PLN
22.29 PLN
PODGLĄD
Olejek perfumowany na 4 czakrę Heart
NOWOŚĆ

Song of India Olejek perfumowany na 4 czakrę Heart 8 ml

Perfumy w roll-onie HEART na 4 czakrę. Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Wyważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia. Olejek ma subtelny, kwiatow (więcej...)

23.52 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-17 %

Song of India Complicity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła COMPLICITY na zmęczenie i odprężenie. Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powin (więcej...)

12.50 PLN
10.32 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-17 %

Song of India Luck Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła LUCK na dobry nastrój Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić nas (więcej...)

12.50 PLN
10.32 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek perfumowany na 7 Czakrę Crown 8 ml

Perfumy w roll-onie CROWN na 7 czakrę Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Wyważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia. * - Olejek ma wyraźny, lekk (więcej...)

23.52 PLN
PODGLĄD

Song of India Wellness Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła WELLNESS wprowadzą orzeźwienie i świeżość w Twoim domu Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalany (więcej...)

13.26 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom 10 g

Kadzidełka ziołowe Song of India Jasmine Blossom Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem.

7.90 PLN
6.83 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek zapachowy z zakraplaczem Lotos 10 ml

Lotos to piękny kwiat o cudownej woni. Jego aromat zamknięty w małej buteleczce zachwyci Ciebie i Twoich bliskich. Kwiat lotosu w aromaterapii ma działanie antydepresyjne i relaksujące. Zastosowanie - do spalania w lampach zapachowych oleju, - jako dodatek do ulubionego olejku do masażu, - jako perfumy do ciała (stosować w miejscach pulsacyjnych) - do nadania zapachu ubraniom, pościeli lub dywanom (więcej...)

11.07 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-3 %

Song of India Health Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HEALTH siła i ukojenie Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić na (więcej...)

10.61 PLN
10.32 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek perfumowany na 6 czakrę Third Eye 8 ml

Perfumy w roll-onie THIRD EYE na 6 czakrę Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Wyważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia. Olejek ma bardzo wyrazis (więcej...)

23.52 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek perfumowany na 2 czakrę Sacral 8 ml

Perfumy w roll-onie SACRAL na 2 czakrę. Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Wyważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia. Olejek ma bardzo delikatny (więcej...)

23.52 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek zapachowy Cinnamon-Orange 10 ml

Niezwykła kompozycja cynamonu z pomarańczą to połączenie rześkiego cytrusowego aromatu z rozgrzewającą korzenną nutą. Kuszący cytrusowy zapach świeżych pomarańczy z cynamonem nadaje wnętrzu witalną energię i świeżość. Ten zapach działa jak urok, stymulując i odmładzając umysł. Zapach działa uspokajająco, wzbudza apetyt i wpływa stymulująco na układ trawienny. Dodany do kąpieli działa odprężająco a (więcej...)

11.07 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidła Namaste Lotus 25 g

Kadzidła Namaste wykonywane są ręcznie, w klasyczny sposób, zgodnie ze starożytną tradycją wedyjską Indii, ze wszystkimi cennymi doświadczeniami, które zostały przekazywane przez pokolenia. Kompozycja zapachowa kadzideł składa się z tradycyjnej mieszanki odpowiednio wyselekcjonowanych gatunków drewna, żywic, olejków eterycznych i przeróżnych ziół. Aromatyczne kadzidełka ze względu na swoją prostot (więcej...)

17.67 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Tea Tree 10 ml

Drzewo herbaciane pochodzi z rodziny Myrtle i pochodzi z Australii. Nawet Aborygeni wiedzieli o leczniczych właściwościach olejku z drzewa herbacianego. Olejek eteryczny otrzymywany jest poprzez destylację parową liści olejku z drzewa herbacianego. Posiada silny korzenny zapach, który zawdzięcza głównej substancji czynnej olejku pozyskiwanej z drzewa herbacianego Terpinen-4-ol. Oprócz tradycyjnych (więcej...)

32.49 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Cedar Wood 10 ml

Malownicze drzewa w ojczyźnie - w zachodnich Himalajach, dorastające do 50 m wysokości. Olejek odpowiedni do rytuałów oczyszczających, takich jak eliminacja negatywnych energii, które mogą blokować naturalny przepływ energii w przestrzeni życiowej lub aurę osoby. Popularny wśród Indian Mówi się, że ujednolica elementy, wzmacnia harmonijny zmysłowy nastrój i przynosi szczęście. Rytuały aromaterapeu (więcej...)

20.33 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka ziołowe – Buddha Delight
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Kadzidełka ziołowe – Buddha Delight 10 g

Kadzidełka ziołowe Song of India Buddha Delight Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem. Środki ostrożności Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Trzymać z dala od łatwopalnych prz (więcej...)

7.90 PLN
6.83 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka - Jasmine
U NAS TANIEJ
-3 %

Song of India Kadzidełka - Jasmine 15 g

Oryginalne indyjskie kadzidełka o orientalnym zapachu - Jasmine (jaśmin). Rolowane ręcznie z naturalnego pyłu drzewnego i olejków eterycznych. Zawierają 96% składników pochodzenia organicznego. Przyjazne dla środowiska, nietoksyczne, nie testowane na zwierzętach. Wyprodukowane bez wykorzystywania pracy dzieci. Kartonowe opakowanie nadaje się do recyklingu.

7.90 PLN
7.69 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka ziołowe – Vanilla Beans
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Kadzidełka ziołowe – Vanilla Beans 10 g

Kadzidełka ziołowe Song of India Vanilla Beans Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem.

7.90 PLN
6.83 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Lavender 10 ml

Destylowany z rośliny Lavandula angustifolia, olej działa relaksująco i uważa się, że leczy lęk, infekcje grzybicze, alergie, depresję, bezsenność, egzemę, nudności i skurcze menstruacyjne. W praktyce olejków eterycznych lawenda jest olejkiem uniwersalnym. Podobno ma właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, przeciwdepresyjne, antyseptyczne, przeciwbakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe, a także (więcej...)

17.42 PLN
PODGLĄD
Olejek esencjonalny Bergamot
U NAS TANIEJ
-26 %

Song of India Olejek esencjonalny Bergamot 10 ml

Olejek aromatyczny o zapachu bergamotki, wzbogacony czystymi olejkami esencjonalnymi. Bergamotowy olejek eteryczny wspomaga gojenie ran, wykazuje działanie dobroczynne dla skóry, a kilka kropel dodanych do inhalacji wspomaga leczenie kataru i podrażnień gardła.

29.90 PLN
22.05 PLN
PODGLĄD

Song of India Henna Naturalna + zestaw do mehandi (stożek aplikacji, olejek, szablony, rękawiczki) 100 g

100% Natural Henna Powder jest przygotowywany z ręcznie zbieranych liści henny lawsoni inermis z Radżastanu. Nie dodano sztucznych barwników Henna stosowana do farbowania włosów zapobiega przedwczesnemu siwieniu włosów i służy ich odżywieniu, dzięki czemu włosy stają się błyszczące i gładkie. Kolor miedziany brąz Olejek należy rozprowadzić na skórze przed nałożeniem pasty. Poprawia kolor henny i z (więcej...)

22.25 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka 20 stożków z metalową podstawką Nuta Lawenda & Trawa Cytrynowa (Tridosha) Luxurious Veda

Idealna na wieczory przed zaśnięciem. Świeża, ziołowa nuta Lawendy wyciszy i uspokoi zmysły a regenerująca Trawa Cytrynowa doda Ci sił i witalności do rozpoczęcia kolejnego dnia! Kadzidło zapalone balansuje tridosha. Kim sąTridosha? Z natury osoby swobodne, harmonijne jednostki, tryskające naturalną równowagą. Zazwyczaj są średniej budowy, zazwyczaj idealne proporcje ciała. Mogą bać się nieznanego (więcej...)

11.07 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Geranium 10 ml

Polecany do zastosowania w Masażu, kąpieli, okładach, inhalacji parowej, dodatek do maści, do olejku do skóry, i do dyfuzora.

25.04 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Citronella 10 ml

Odświeża, orzeźwia, doskonale pielęgnuje skórę, skłonną do wyprysków. Reguluje wydzielanie sebum, poprawia kondycję i ogólny wygląd skóry. Dodany do kąpieli działa przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie, oczyszcza i zmniejsza rozszerzone pory. Zastosowany do masażu pomaga w walce z cellulitem. Jest także zalecany przy stanach depresyjnych i apatii. Jest najbardziej znany ze swojej zdolności do odstras (więcej...)

17.42 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Laurel Berry 10 ml

Olejek z jagód laurowych jest tradycyjnie używany w połączeniu z oliwą z oliwek do produkcji mydła Aleppo. To bogate starożytne mydło było rzekomo używane przez królową Egiptu Kleopatrę i królową Zenobię z Syrii. Już dziś poznaj luksus Laurel Berry Oil! Olejek z jagód laurowych jest skutecznym środkiem myjącym, antybiotykowym, przeciwgrzybiczym i przeciw swędzeniu. Te fantastyczne właściwości spra (więcej...)

17.42 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka ziołowe – Rose Flower
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Kadzidełka ziołowe – Rose Flower 10 g

Kadzidełka ziołowe Song of India Rose Flower Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem. Środki ostrożności Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Trzymać z dala od łatwopalnych przedm (więcej...)

7.90 PLN
6.83 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka - India Temple

Kadzidełka Song of India – India Temple. Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem. Środki ostrożności: Przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Trzymać z dala od łatwopalnych przedmiotó (więcej...)

6.91 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka 20 stożków z metalową podstawką Nuta Tuberoza & Jaśmin (Vata) Luxurious Veda

Dedykowane dosha Vata. Antystresowe i Regenerujące układ nerwowy działanie. Zapach wypełnia pomieszczenie piękną wonią kwiatów jaśminu i tuberozy. Zapach, który uwalnia od napięcia i pozwala się zrelaksować. Jaśmin to wiecznie zielony krzew z delikatnymi, jasno zielonymi liśćmi w kształcie gwiazdy. Kwiaty tej rośliny mają intensywny aromat. Olejek jaśminowy jest jednym z droższych olejów. Na 1kg o (więcej...)

11.07 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidła przeciw komarom i na infekcje górnych dróg oddechowych Citronella 15 g

Spędź spokojnie czas na świeżym powietrzu, używając naturalnych kadzideł citronella. Pozwolą Ci stworzyć przyjemną atmosferę w ogrodzie, ze świeżym, bezpiecznym dla środowiska zapachem. Ponieważ olej citronella jest w 100 % naturalny, ani owady ani komary nie umierają i łańcuch żywnościowy nie jest naruszony. Oprócz działania odstraszającego komary, kadzidła citronella mają wpływ na nasze samopocz (więcej...)

6.17 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka ziołowe – Patchouli Amber
U NAS TANIEJ
-14 %

Song of India Kadzidełka ziołowe – Patchouli Amber 10 g

Kadzidełka ziołowe Song of India Patchouli Amber Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem.

7.90 PLN
6.83 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek zapachowy - Jasmine Blossom 10 ml

Olejek jaśminowy pozyskiwany jest z kwiatu jaśminu, jest popularnym naturalnym środkiem poprawiającym nastrój, pokonującym stres i równoważącym układ hormonalny. Olejek jaśminowy był używany przez setki lat jako naturalny środek na depresję, niepokój, stres emocjonalny, niskie libido i bezsenność. Produkt silnie skoncentrowany. Jeśli mieszanina olejków dostanie nam się do oczu, należy przemywać je (więcej...)

11.24 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek zapachowy z zakraplaczem Neroli 10 ml

Olejek neroli to jeden z najdroższych olejków. W medycynie naturalnej jest ceniony ze względu na swoje właściwości normalizujące ciśnienie krwi, łagodzi zaburzenia rytmu serca, harmonizuje pracę układu hormonalnego. Olejek ten jest silnym afrodyzjakiem. Olejek neroli otrzymuje się ze świeżych kwiatów pomarańczy gorzkiej. Jest to olejek o przepięknym kwiatowym zapachu wykorzystywany do produkcji pe (więcej...)

11.07 PLN
PODGLĄD
Olejek zapachowy - Krishna Musk
U NAS TANIEJ
-41 %

Song of India Olejek zapachowy - Krishna Musk 10 ml

Olejek zapachowy przeznaczony do stosowania w kominkach i dyfuzorach zapachowych. Odświeża powietrze i wypełniapomieszczenia niezwykle przyjemnym aromatem.Krishna Musk to zapach łączący w sobienuty migdałówi piżma. Jest słodkawy, orientalny, ale nie nazbyt intensywny. Objętość netto 10 ml Kraj pochodzenia Indie SPOSÓB UŻYCIA Wlać ciepłą wodę do miseczki w kominku zapachowym. Dodać kilka kropli ole (więcej...)

18.90 PLN
11.07 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek zapachowy z zakraplaczem Patchouli Amber 10 ml

Symbolizuje miłość, pożądanie, płodność, pieniądze i opanowanie. To fundacja tworząca kompozycję o delikatnym, ale naturalnym aromacie orientu. Wyjątkowy zapach o świeżym aromacie z nutą bursztynu. Gustowny i wykwintny zapach, który ociepli każdą przestrzeń.

11.07 PLN
PODGLĄD