Song of India

Podróż firmy rozpoczęła się w starym mieście Delhi, otoczonym murami, w 1932 roku, gdy pradziadek, pan Jagdamba Prashad Mathur, założył małą jednostkę produkcyjną o nazwie Mathur Perfumery Works. Początkowo firma skupiała się na produkcji wyrobów z naturalnych składników, takich jak zioła, rośliny i korzenie. Jego autorskie receptury zdobyły uznanie lokalnej społeczności, choć pradziadek nigdy nie dążył do rozwoju na dużą skalę. Był człowiekiem rodzinnym bardziej niż biznesowym. Kiedy nadszedł czas, przekazał swoją sztukę wytwarzania perfum, olejków i kadzideł swojemu synowi, panu Durga Prashad Mathur, który kontynuował techniki swojego ojca, prowadząc proste i nieprzedsiębiorcze życie. Jego żona, Raj Rani Mathur, pomagała mu w sklepie, gdy był zajęty produkcją.

W latach sześćdziesiątych Indię zaczęło przyciągać wielu obcokrajowców, a sklep zaczęli odwiedzać turyści z różnych stron świata. Gama produktów naturalnych zdobyła wówczas dużą popularność. To było prawdziwe przełomowe wydarzenie, ponieważ produkty zyskały ogromne zainteresowanie na rynkach zagranicznych. To, co zaczęło się jako pasja do olejków eterycznych, perfum i olejków do masażu w 1932 roku, rozwinęło się w dynamicznie rozwijający się biznes w 1972 roku, a narodziła się marka Song of India. Zlecenia z całego świata zaczęły napływać, a małe zamówienia szybko przekształciły się w duże. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu, powstała większa przestrzeń produkcyjna w Noida. W 1988 roku otworzono oddział w Seattle, aby obsługiwać klientów z Ameryki Północnej. Ojciec, Ashok Mathur, był niezwykłym przywódcą, który wprowadził rodzinę do przodu. Był skromnym i pragmatycznym człowiekiem, który nieustannie dążył do spełnienia swojego marzenia o tworzeniu prostych, pięknych produktów bliskich naturze.

Przez lata mała rodzinna firma rosła w siłę, stale poszerzając swoje portfolio. Jednak pewne rzeczy nigdy się nie zmieniły. Odwieczna tradycja tworzenia pięknych zapachów przy użyciu olejków eterycznych jest dla nadal niezwykle istotna. Firma czerpie inspirację z bogatego dziedzictwa kulturowego, natury oraz starożytnej nauki ajurwedy. Świeże receptury i autentyczne umiejętności są tutaj po to, aby wyznaczać nowe standardy w stylu życia i produktach o pięknym zapachu. Celem jest rozpieszczanie wyborem, najwyższą jakością oraz wypełnianie życia i domu pięknem i zapachem.

Song of India
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Honey Suckle
U NAS TANIEJ
-13 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Honey Suckle 10 ml

Honey suckle (wiciokrzew) to aromat świeży, energetyczny, delikatnie herbaciany, przełamany nutą słodyczy. Perfumy idealne na dzień jak i na wieczorne wyjścia. Perfumy w olejku skomponowane z naturalnych składników. Długo utrzymują się na skórze i stopniowo prezentują kolejne akordy zapachowe. Idealnie sprawdzają się w podróży i każdej innej sytuacji, gdy szybko chcemy sięgnąć po ulubiony zapach. (więcej...)

25.90 PLN
22.49 PLN
PODGLĄD

Song of India Happiness Kadzidełka Drzewo Sandałowe Naturalny Afrodyzjak

Szukasz kadzidła, które Cię uspokoi i pomoże zwalczyć chandrę? Kadzidełka Song of India Happiness mają tę moc! To patyczek złożony z naturalnej żywicy kadzidłowej, węgla aktywnego, wody z trzciny cukrowej, proszku z kory, sproszkowanego drewna oraz olejków eterycznych drzewa sandałowego. Dominujący w tej mieszance aromat sandałowca koi nerwy, łagodzi stany depresyjne, lęki i napięcie. Zapalaj więc (więcej...)

7.89 PLN
7.57 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka - Sandalwood 15 g

Kadzidła pomagają oczyścić umysł, zwiększają świadomość siebie podczas medytacji i tworzą aurę pozytywnej energii. Te ręcznie zwijane kadzidełka masala zostały starannie przygotowane z naturalnego proszku drzewnego i ekstraktów ziołowych olejków eterycznych, aby zapewnić prawdziwie wzbogacające doznania. Składniki kijek bambusowy, naturalna żywica kadzidełka, węgiel aktywny, organiczna woda z trzc (więcej...)

6.87 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka - Vanilla
U NAS TANIEJ
-24 %

Song of India Kadzidełka - Vanilla 15 g

Oryginalne indyjskie kadzidełka o orientalnym zapachu - Vanilla (wanilia). Rolowane ręcznie z naturalnego pyłu drzewnego i olejków eterycznych. Zawierają 96% składników pochodzenia organicznego. Przyjazne dla środowiska, nietoksyczne, nie testowane na zwierzętach. Wyprodukowane bez wykorzystywania pracy dzieci. Kartonowe opakowanie nadaje się do recyklingu.

8.90 PLN
6.79 PLN
PODGLĄD
Buddha Delight
U NAS TANIEJ
-24 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Buddha Delight 10 ml

Buddha Delight - delikatny, świeży, lekko kwiatowy zapach dla romantycznych fanek orientu. Odświeża, przyjemnie koi, doda pozytywnej energii na rozpoczęcie dnia, a jego orientalne nuty zapachowe przeniosą Cię w podróż do egzotycznej Azji. Długo utrzymujące się perfumy w olejku wykonane z naturalnych składników. Perfumy sprzedawane są w buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u. Idealnie (więcej...)

25.90 PLN
19.75 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka - Arabian Oudh 15 g

Zapach w Twoim domu powinien być przyjemny i nastrojowy. Ma bowiem odprężać i sprawiać, że czujesz się tam dobrze i komfortowo. Polecamy kadzidełka Organic, które idealnie pasują do wnętrz. Zapach ulatniający się z kadzidełka Organic efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji. Wybierając kadzidła naturalne zyskujesz pewność, że masz do czynienia z bezpiecznym dla zdr (więcej...)

6.87 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom
U NAS TANIEJ
-28 %

Song of India Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom 10 g

Kadzidełka ziołowe Song of India Jasmine Blossom Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem.

7.90 PLN
5.69 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-6 %

Song of India Health Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HEALTH siła i ukojenie Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić na (więcej...)

10.61 PLN
9.99 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka 20 stożków z metalową podstawką Nuta Tuberoza & Jaśmin (Vata) Luxurious Veda

Dedykowane dosha Vata. Antystresowe i Regenerujące układ nerwowy działanie. Zapach wypełnia pomieszczenie piękną wonią kwiatów jaśminu i tuberozy. Zapach, który uwalnia od napięcia i pozwala się zrelaksować. Jaśmin to wiecznie zielony krzew z delikatnymi, jasno zielonymi liśćmi w kształcie gwiazdy. Kwiaty tej rośliny mają intensywny aromat. Olejek jaśminowy jest jednym z droższych olejów. Na 1kg o (więcej...)

11.45 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka 20 stożków z metalową podstawką Szałwia Miętą (Dosha Kapha) Luxurious Veda

Dedykowane dosha Vata. Antystresowe i Regenerujące układ nerwowy działanie. Zapach wypełnia pomieszczenie piękną wonią kwiatów jaśminu i tuberozy. Zapach, który uwalnia od napięcia i pozwala się zrelaksować. Jaśmin to wiecznie zielony krzew z delikatnymi, jasno zielonymi liśćmi w kształcie gwiazdy. Kwiaty tej rośliny mają intensywny aromat. Olejek jaśminowy jest jednym z droższych olejów. Na 1kg o (więcej...)

11.45 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-19 %

Song of India Abundance Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła ABUNDANCE inspiracja Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić nasz (więcej...)

12.50 PLN
10.16 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-26 %

Song of India Serenity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła SERENITY zmysłowy zapach lata Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmo (więcej...)

12.50 PLN
9.25 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-26 %

Song of India Sensuality Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Bambusowe kadzidła SENSUALITY ponętne, delikatne i intrygujące Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanyc (więcej...)

12.50 PLN
9.25 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-21 %

Song of India Complicity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła COMPLICITY na zmęczenie i odprężenie. Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powin (więcej...)

12.50 PLN
9.84 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-21 %

Song of India Harmony Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HARMONY równowaga emocji Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić (więcej...)

12.50 PLN
9.84 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-27 %

Song of India Wellness Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła WELLNESS wprowadzą orzeźwienie i świeżość w Twoim domu Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalany (więcej...)

12.50 PLN
9.08 PLN
PODGLĄD