Song of India

Podróż firmy rozpoczęła się w starym mieście Delhi, otoczonym murami, w 1932 roku, gdy pradziadek, pan Jagdamba Prashad Mathur, założył małą jednostkę produkcyjną o nazwie Mathur Perfumery Works. Początkowo firma skupiała się na produkcji wyrobów z naturalnych składników, takich jak zioła, rośliny i korzenie. Jego autorskie receptury zdobyły uznanie lokalnej społeczności, choć pradziadek nigdy nie dążył do rozwoju na dużą skalę. Był człowiekiem rodzinnym bardziej niż biznesowym. Kiedy nadszedł czas, przekazał swoją sztukę wytwarzania perfum, olejków i kadzideł swojemu synowi, panu Durga Prashad Mathur, który kontynuował techniki swojego ojca, prowadząc proste i nieprzedsiębiorcze życie. Jego żona, Raj Rani Mathur, pomagała mu w sklepie, gdy był zajęty produkcją.

W latach sześćdziesiątych Indię zaczęło przyciągać wielu obcokrajowców, a sklep zaczęli odwiedzać turyści z różnych stron świata. Gama produktów naturalnych zdobyła wówczas dużą popularność. To było prawdziwe przełomowe wydarzenie, ponieważ produkty zyskały ogromne zainteresowanie na rynkach zagranicznych. To, co zaczęło się jako pasja do olejków eterycznych, perfum i olejków do masażu w 1932 roku, rozwinęło się w dynamicznie rozwijający się biznes w 1972 roku, a narodziła się marka Song of India. Zlecenia z całego świata zaczęły napływać, a małe zamówienia szybko przekształciły się w duże. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu, powstała większa przestrzeń produkcyjna w Noida. W 1988 roku otworzono oddział w Seattle, aby obsługiwać klientów z Ameryki Północnej. Ojciec, Ashok Mathur, był niezwykłym przywódcą, który wprowadził rodzinę do przodu. Był skromnym i pragmatycznym człowiekiem, który nieustannie dążył do spełnienia swojego marzenia o tworzeniu prostych, pięknych produktów bliskich naturze.

Przez lata mała rodzinna firma rosła w siłę, stale poszerzając swoje portfolio. Jednak pewne rzeczy nigdy się nie zmieniły. Odwieczna tradycja tworzenia pięknych zapachów przy użyciu olejków eterycznych jest dla nadal niezwykle istotna. Firma czerpie inspirację z bogatego dziedzictwa kulturowego, natury oraz starożytnej nauki ajurwedy. Świeże receptury i autentyczne umiejętności są tutaj po to, aby wyznaczać nowe standardy w stylu życia i produktach o pięknym zapachu. Celem jest rozpieszczanie wyborem, najwyższą jakością oraz wypełnianie życia i domu pięknem i zapachem.

Song of India
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Kadzidełka - Vanilla
U NAS TANIEJ
-12 %

Song of India Kadzidełka - Vanilla 15 g

Oryginalne indyjskie kadzidełka o orientalnym zapachu - Vanilla (wanilia). Rolowane ręcznie z naturalnego pyłu drzewnego i olejków eterycznych. Zawierają 96% składników pochodzenia organicznego. Przyjazne dla środowiska, nietoksyczne, nie testowane na zwierzętach. Wyprodukowane bez wykorzystywania pracy dzieci. Kartonowe opakowanie nadaje się do recyklingu.

8.90 PLN
7.82 PLN
PODGLĄD
Honey Suckle
U NAS TANIEJ
-13 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Honey Suckle 10 ml

Honey suckle (wiciokrzew) to aromat świeży, energetyczny, delikatnie herbaciany, przełamany nutą słodyczy. Perfumy idealne na dzień jak i na wieczorne wyjścia. Perfumy w olejku skomponowane z naturalnych składników. Długo utrzymują się na skórze i stopniowo prezentują kolejne akordy zapachowe. Idealnie sprawdzają się w podróży i każdej innej sytuacji, gdy szybko chcemy sięgnąć po ulubiony zapach. (więcej...)

25.90 PLN
22.66 PLN
PODGLĄD
Buddha Delight
U NAS TANIEJ
-13 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Buddha Delight 10 ml

Buddha Delight - delikatny, świeży, lekko kwiatowy zapach dla romantycznych fanek orientu. Odświeża, przyjemnie koi, doda pozytywnej energii na rozpoczęcie dnia, a jego orientalne nuty zapachowe przeniosą Cię w podróż do egzotycznej Azji. Długo utrzymujące się perfumy w olejku wykonane z naturalnych składników. Perfumy sprzedawane są w buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u. Idealnie (więcej...)

25.90 PLN
22.66 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Lavender 10 ml

Destylowany z rośliny Lavandula angustifolia, olej działa relaksująco i uważa się, że leczy lęk, infekcje grzybicze, alergie, depresję, bezsenność, egzemę, nudności i skurcze menstruacyjne. W praktyce olejków eterycznych lawenda jest olejkiem uniwersalnym. Podobno ma właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, przeciwdepresyjne, antyseptyczne, przeciwbakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe, a także (więcej...)

16.44 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-29 %

Song of India Luck Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła LUCK na dobry nastrój Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić nas (więcej...)

12.50 PLN
8.89 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidła Myrrh 20 g

Naturalne kadzidła stworzone z czystego drzewa sandałowego, aromatycznych przypraw korzennych, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Zwijane ręcznie na cienkich patyczkach bambusowych w tradycyjny sposób, dzięki temu kadzidła dymią się minimalnie i wydobywa się z nich niepowtarzalny aromat. Ich duchowy aromat jest szczególnie sformułowany w odniesieniu do modlitwy i medytacji. Mirra i Fra (więcej...)

5.50 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka - Sandalwood 15 g

Kadzidła pomagają oczyścić umysł, zwiększają świadomość siebie podczas medytacji i tworzą aurę pozytywnej energii. Te ręcznie zwijane kadzidełka masala zostały starannie przygotowane z naturalnego proszku drzewnego i ekstraktów ziołowych olejków eterycznych, aby zapewnić prawdziwie wzbogacające doznania. Składniki kijek bambusowy, naturalna żywica kadzidełka, węgiel aktywny, organiczna woda z trzc (więcej...)

7.82 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-4 %

Song of India Energy Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła ENERGY witalność i energia Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocni (więcej...)

12.50 PLN
12.03 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-4 %

Song of India Complicity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła COMPLICITY na zmęczenie i odprężenie. Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powin (więcej...)

12.50 PLN
11.99 PLN
PODGLĄD
Myrrh
U NAS TANIEJ
-13 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Myrrh 10 ml

Myrrh (mirra) to zapach poszukiwany przez miłośników orientalnych aromatów. Perfumy oparto na prawdziwej żywicy z balsamowca, dzięki czemu woń mirry jest głęboka, ziemista, lekko gorzka, a jednocześnie ciepła. Zapach mirry określany jest często jako balsamiczny, z wyczuwalną ziołową nutą. Kadzidlany aromat mirry działa uspokajająco i odprężająco. Po perfumy o tym zapachu warto sięgnąć szczególnie (więcej...)

25.90 PLN
22.66 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-4 %

Song of India Sensuality Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Bambusowe kadzidła SENSUALITY ponętne, delikatne i intrygujące Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanyc (więcej...)

12.50 PLN
11.99 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom
U NAS TANIEJ
-12 %

Song of India Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom 10 g

Kadzidełka ziołowe Song of India Jasmine Blossom Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem.

7.90 PLN
6.94 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-4 %

Song of India Harmony Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HARMONY równowaga emocji Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić (więcej...)

12.50 PLN
11.99 PLN
PODGLĄD

Song of India Henna Naturalna + zestaw do mehandi (stożek aplikacji, olejek, szablony, rękawiczki) 100 g

100% Natural Henna Powder jest przygotowywany z ręcznie zbieranych liści henny lawsoni inermis z Radżastanu. Nie dodano sztucznych barwników Henna stosowana do farbowania włosów zapobiega przedwczesnemu siwieniu włosów i służy ich odżywieniu, dzięki czemu włosy stają się błyszczące i gładkie. Kolor miedziany brąz Olejek należy rozprowadzić na skórze przed nałożeniem pasty. Poprawia kolor henny i z (więcej...)

18.62 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-4 %

Song of India Wellness Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła WELLNESS wprowadzą orzeźwienie i świeżość w Twoim domu Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalany (więcej...)

12.50 PLN
12.03 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-4 %

Song of India Serenity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła SERENITY zmysłowy zapach lata Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmo (więcej...)

12.50 PLN
11.99 PLN
PODGLĄD

Song of India Happiness Kadzidełka Drzewo Sandałowe Naturalny Afrodyzjak

Szukasz kadzidła, które Cię uspokoi i pomoże zwalczyć chandrę? Kadzidełka Song of India Happiness mają tę moc! To patyczek złożony z naturalnej żywicy kadzidłowej, węgla aktywnego, wody z trzciny cukrowej, proszku z kory, sproszkowanego drewna oraz olejków eterycznych drzewa sandałowego. Dominujący w tej mieszance aromat sandałowca koi nerwy, łagodzi stany depresyjne, lęki i napięcie. Zapalaj więc (więcej...)

16.68 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-4 %

Song of India Sweetness Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła SWEETNESS - odprężenie i relaks Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wz (więcej...)

12.50 PLN
11.99 PLN
PODGLĄD

Song of India Health Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HEALTH siła i ukojenie Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić na (więcej...)

11.99 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Tea Tree 10 ml

Drzewo herbaciane pochodzi z rodziny Myrtle i pochodzi z Australii. Nawet Aborygeni wiedzieli o leczniczych właściwościach olejku z drzewa herbacianego. Olejek eteryczny otrzymywany jest poprzez destylację parową liści olejku z drzewa herbacianego. Posiada silny korzenny zapach, który zawdzięcza głównej substancji czynnej olejku pozyskiwanej z drzewa herbacianego Terpinen-4-ol. Oprócz tradycyjnych (więcej...)

28.13 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek zapachowy z zakraplaczem Neroli 10 ml

Olejek neroli to jeden z najdroższych olejków. W medycynie naturalnej jest ceniony ze względu na swoje właściwości normalizujące ciśnienie krwi, łagodzi zaburzenia rytmu serca, harmonizuje pracę układu hormonalnego. Olejek ten jest silnym afrodyzjakiem. Olejek neroli otrzymuje się ze świeżych kwiatów pomarańczy gorzkiej. Jest to olejek o przepięknym kwiatowym zapachu wykorzystywany do produkcji pe (więcej...)

10.44 PLN
PODGLĄD
Liquid Moon
U NAS TANIEJ
-13 %

Song of India Indyjskie perfumy w olejku Liquid Moon 10 ml

Liquid Moon to kompozycja zapachowa przyjazna dla szerokiego grona odbiorców, nie tylko dla koneserów. Zapach lubiany nie tylko przez panie, lecz wybierany także przez panów. Jest niezwykle kuszący, zmysłowy, idealny na wieczorną randkę. Kategoria zapachowa: orientalne, słodkie, ciepłe. Cechy perfum w olejku Song of India: naturalne, bez alkoholu, długo utrzymują się na skórze dzięki olejkom esenc (więcej...)

25.90 PLN
22.66 PLN
PODGLĄD
Olejek esencjonalny Bergamot
U NAS TANIEJ
-36 %

Song of India Olejek esencjonalny Bergamot 10 ml

Olejek aromatyczny o zapachu bergamotki, wzbogacony czystymi olejkami esencjonalnymi. Bergamotowy olejek eteryczny wspomaga gojenie ran, wykazuje działanie dobroczynne dla skóry, a kilka kropel dodanych do inhalacji wspomaga leczenie kataru i podrażnień gardła.

29.90 PLN
19.04 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-31 %

Song of India Abundance Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła ABUNDANCE inspiracja Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić nasz (więcej...)

12.50 PLN
8.61 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-27 %

Song of India Meditation Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła MEDITATION spokój umysłu Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić (więcej...)

12.50 PLN
9.08 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidła Namaste Lotus 25 g

Kadzidła Namaste wykonywane są ręcznie, w klasyczny sposób, zgodnie ze starożytną tradycją wedyjską Indii, ze wszystkimi cennymi doświadczeniami, które zostały przekazywane przez pokolenia. Kompozycja zapachowa kadzideł składa się z tradycyjnej mieszanki odpowiednio wyselekcjonowanych gatunków drewna, żywic, olejków eterycznych i przeróżnych ziół. Aromatyczne kadzidełka ze względu na swoją prostot (więcej...)

15.39 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Citronella 10 ml

Odświeża, orzeźwia, doskonale pielęgnuje skórę, skłonną do wyprysków. Reguluje wydzielanie sebum, poprawia kondycję i ogólny wygląd skóry. Dodany do kąpieli działa przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie, oczyszcza i zmniejsza rozszerzone pory. Zastosowany do masażu pomaga w walce z cellulitem. Jest także zalecany przy stanach depresyjnych i apatii. Jest najbardziej znany ze swojej zdolności do odstras (więcej...)

15.26 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Laurel Berry 10 ml

Olejek z jagód laurowych jest tradycyjnie używany w połączeniu z oliwą z oliwek do produkcji mydła Aleppo. To bogate starożytne mydło było rzekomo używane przez królową Egiptu Kleopatrę i królową Zenobię z Syrii. Już dziś poznaj luksus Laurel Berry Oil! Olejek z jagód laurowych jest skutecznym środkiem myjącym, antybiotykowym, przeciwgrzybiczym i przeciw swędzeniu. Te fantastyczne właściwości spra (więcej...)

15.18 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek perfumowany na 2 czakrę Sacral 8 ml

Perfumy w roll-onie SACRAL na 2 czakrę. Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Wyważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia. Olejek ma bardzo delikatny (więcej...)

20.31 PLN
PODGLĄD

Song of India Olejek Eteryczny Cedar Wood 10 ml

Malownicze drzewa w ojczyźnie - w zachodnich Himalajach, dorastające do 50 m wysokości. Olejek odpowiedni do rytuałów oczyszczających, takich jak eliminacja negatywnych energii, które mogą blokować naturalny przepływ energii w przestrzeni życiowej lub aurę osoby. Popularny wśród Indian Mówi się, że ujednolica elementy, wzmacnia harmonijny zmysłowy nastrój i przynosi szczęście. Rytuały aromaterapeu (więcej...)

17.73 PLN
PODGLĄD