Star Drops

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Star Drops The Pink Stuff - Pasta Do Czyszczenia 850 g

Najlepszy produkt na najcięższe plamy patelnie, grille, płytki ceramiczne, szkło, rdzę, umywalkę, UPCV, meble ogrodowe, powierzchnie malowane i wiele innych. Tego samego produktu używało się w roku 1938. Pasta jest biodegradowalna, a jej receptura oparta jest na bazie oleju roślinnego. Nie zawiera także fosforanów, kwasów oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

13.11 PLN
PODGLĄD

Star Drops THE PINK STUFF MULTI-PURPOSE CLEANER Wszechstronny spray czyszczący 750 ml

Wszechstronny, wielofunkcyjny spray czyszczący do twardych powierzchni jest odporny na plamy, penetruje i usuwa tłuszcz, pozostawiając lśniące, czyste rezultaty. The Pink Stuff Wielofunkcyjny środek czyszczący Miracle jest przeznaczony do twardych powierzchni i należy go używać ostrożnie. W razie wątpliwości zawsze przetestuj na niepozornym obszarze. Przekręć dyszę do pozycji ON. Spryskaj bezpośre (więcej...)

11.73 PLN
PODGLĄD

Star Drops The Pink Stuff Płyn do mycia łazienki 750 ml

Spray do czyszczenia łazienki Stardrops Pink Stuff ma formułę zapobiegającą kapaniu, która pomaga czyścić obszary wokół łazienki, penetrując i usuwając brud ze wszystkich twardych powierzchni. Osady z kamienia w łazience można łatwo usunąć za pomocą piankowego sprayu do czyszczenia o pojemności 750 ml. Wystarczy spryskać środek czyszczący, pozwalając mu namoczyć i działać magicznie. Zetrzyj, aby u (więcej...)

11.32 PLN
PODGLĄD

Star Drops The Pink Stuff Toilet Gel Żel do toalet 750 ml

Środek do czyszczenia toalet Miracle ma wyjątkowo świeży i owocowy zapach. Jego działanie czyszczące z lśniącą pianką sprawia, że toaleta jest higienicznie czysta. Gęsty żel czyszczący przylega do powierzchni toalety, zabijając *99,9% bakterii. Nie tylko to, ale przy regularnym stosowaniu (3 razy w tygodniu) zmniejsza osadzanie się kamienia. Ten fantastyczny środek czyszczący czyści nad i pod lini (więcej...)

10.44 PLN
PODGLĄD

Star Drops The Pink Stuff Stain Remover Spray do usuwania plam 500 ml

Odplamiacz The Pink Stuff Miracle Laundry Oxi Stain Remover Spray to idealny produkt do usuwania plam. Nadaje się do bieli i kolorów. Odporny na plamy oraz delikatny dla tkanin.

14.39 PLN
PODGLĄD

Star Drops The Pink Stuff Stain Remover Odplamiacz do białego 1000 g

Gama produktów Pink Stuff jest produkowana przez Star Brands, brytyjską firmę zajmującą się projektowaniem produktów czyszczących, piorących które są niezbędne w każdym domu. Odplamiacz w proszku przeznaczony do białych tkanin został specjalnie opracowany z myślą o niesamowitym wybielaniu i odplamianiu - zawiera środki wybielające na bazie tlenu, anionowe środki powierzchniowo czynne ale również e (więcej...)

21.18 PLN
PODGLĄD

Star Drops The Pink Stuff mleczko czyszczące 500 ml

Mleczko idealnie czyści wszelkie twarde powierzchnie nie pozostawiając zarysowań. Wszechstronne kremowe mleczko do czyszczenia powierzchni usuwa oporny brud, wnika i usuwa tłuszcz i zabrudzenia, pozostawiając lśniące czyste powierzchnie, przy użyciu 100% naturalnych cząstek czyszczących. Idealnie nadaje się do - Emaliowanych Powierzchni - Porcelany - Płytek - Umywalek - Kuchenek i Płyt Ceramicznyc (więcej...)

10.05 PLN
PODGLĄD

Star Drops The Pink Stuff Glass Rose Spray do czyszczenia szyb 750 ml

THE PINK STUFF Glass Rose emanuje charakterystycznym, świeżym i owocowym zapachem The Pink Stuff. Spraw, by Twoje okna i lustra wyglądały idealnie dzięki najnowszemu dodatkowi do rodziny The Pink Stuff. Usuwa tłuszcz i brud z okien, luster i innych powierzchni szklanych. Pozostawia powierzchnie lśniące czystością. Zawiera ocet różany, który zapewnia połysk bez smug.

11.03 PLN
PODGLĄD

Star Drops The Pink Stuff Dezynfekujący Płyn 99,9% 750 ml

Star Drops Pink Stuff Disinfectant Dezynfekujący Płyn Do Mycia Zabija 99,9% Bakterii. Gama produktów Pink Stuff jest produkowana przez Star Brands, brytyjską firmę zajmującą się projektowaniem produktów czyszczących, które umożliwiają łatwe sprzątanie domu. Zabija 99,9% bakterii Środek idealny do twardych powierzchni - usuwa tłuszcz i brud. Pozostawia lśniące i czyste powierzchnie przy użyciu 100% (więcej...)

11.03 PLN
PODGLĄD