Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Odżywka Do Włosów Spray Pielęgnacja Objętości

Swiss Image Włosy Cienkie Volume Odżywka Do Włosów Spray Pielęgnacja Objętości 150 ml

Swiss Image Włosy Cienkie Volume Odżywka Do Włosów Spray Pielęgnacja Objętości Odżywka do włosów w sprayu zapewnia zwiększenie objętości bez obciążenia włosów, oraz wyjątkową pielęgnację włosów jak i skóry głowy. Owocowy ekstrakt z Alpha-Pulp powoduje zwiększenie objętości włosów, oraz nadaje włosom jedwabisty połysk. Provitamina B5 doskonale nawilża włosy i skutecznie chroni je przed wysuszaniem. (więcej...)

26.60 PLN
Podgląd
Szampon Do Włosów Pielęgnacja Objętości

Swiss Image Włosy Cienkie Volume Szampon Do Włosów Pielęgnacja Objętości 250 ml

Swiss Image Włosy Cienkie Volume Szampon Do Włosów Pielęgnacja Objętości Szampon do wlosów Volume doskonale oczyszcza i pielęgnuje włosy nie powodując ich obciążenia. Składniki pielęgnujące, w tym aktywny kompleks koncentratów owocowych, intensywnie wzmacniają włosy, dodając im witalności, oraz zwiększają ich objętość. Kompleks miodowy i d-panthenol zapewniają włosom dogłębne nawilżenie. Po zastos (więcej...)

30.95 PLN
Podgląd
Odżywka Do Włosów Piękny Kolor i Pielęgnacja Spray

Swiss Image Włosy Farbowane Colour Care Odżywka Do Włosów Piękny Kolor i Pielęgnacja Spray 150 ml

Swiss Image Włosy Farbowane Colour Care Odżywka Do Włosów Piękny Kolor i Pielęgnacja Spray Odżywka do włosów w sprayu zapewnia blask, oraz intensywny kolor włosom farbowanym. Zawiera wysokiej jakości ekstrakt z pestek winogron, dzięki czemu dodaje włosom wyjątkowego blasku, oraz utrwala kolor. Produkt ułatwia rozczesywanie, oraz regeneruje włosy od pierwszego użycia. Provitamina B5 i kompleks mio (więcej...)

26.60 PLN
Podgląd
Szampon Do Włosów Piękny Kolor i Pielęgnacja

Swiss Image Włosy Farbowane Colour Care Szampon Do Włosów Piękny Kolor i Pielęgnacja 250 ml

Swiss Image Włosy Farbowane Colour Care Szampon Do Włosów Piękny Kolor i Pielęgnacja Szampon Swiss Image Colour Care skutecznie, lecz delikatnie oczyszcza włosy i skórę, nie podrażniając. Zapewnia włosom blask, oraz intensywny kolor. Produkt dokładnie oczyszcza włosy, nie powodując przy tym wysuszenia. Zapewnia przedłużenie i pogłębienie koloru. Szampon zawiera wysokiej jakości ekstrakt z pestek w (więcej...)

30.95 PLN
Podgląd
Szampon Do Włosów Ochronny Utrwalający i Pielęgnujący Kolor

Swiss Image Włosy Farbowane Edelweiss Szampon Do Włosów Ochronny Utrwalający i Pielęgnujący Kolor 200 ml

Swiss Image Włosy Farbowane Edelweiss Szampon Do Włosów Ochronny Utrwalający i Pielęgnujący Kolor Edelweiss ( szarotka alpejska ) jest to kuracja ochronna, utrwalająca i pielęgnująca kolor,przeznaczona dla włosów farbowanych. Szarotka alpejska - kwiat bogaty w składniki aktywne (kwasy fenolowe, flawonoidy, fitosterole i garbniki), oraz przeciwutleniacz anti-aging. Ponadto posiada właściwości ochro (więcej...)

25.20 PLN
Podgląd
Odżywczy i Regenerujący Szampon Do Włosów

Swiss Image Włosy Suche Gentian Odżywczy i Regenerujący Szampon Do Włosów 200 ml

Swiss Image Włosy Suche Gentian Odżywczy i Regenerujący Szampon Do Włosów Szampon odżywczy i regenerujący włosy suche Goryczka Alpejska. Szampon Gentian: - wzmacnia, - optymalnie nawilża, - głęboko odżywia, - regeneruje, - nadaje włosom blask i objętość. Gentian Swiss Image jest wyjątkową kuracja odżywczą i regeneracyjną dla suchych włosów. Produkt powstał na bazie alpejskiej wody glacjalnej, któr (więcej...)

34.80 PLN
Podgląd
Regenerująca Odżywka Do Włosów

Swiss Image Włosy Suche Gentian Regenerująca Odżywka Do Włosów 200 ml

Swiss Image Włosy Suche Gentian Regenerująca Odżywka Do Włosów Odżywka jest doskonałą kuracją odżywczą i regenerującą włosy suche. Odżywka Goryczka Alpejska Swiss Image Gentian: - skutecznie odżywia, - wzmacnia, - nawilża włosy suche i łamliwe, - poprawia kondycję włosa, - ułatwia rozczesywanie. Produkt wyprodukowany został na bazie alpejskiej wody glacjalnej, która posiada wyjątkowe właściwości i (więcej...)

36.00 PLN
Podgląd
Odżywka Do Włosów Kuracja Pielęgnacyjna

Swiss Image Włosy Zniszczone Alpine Rose Odżywka Do Włosów Kuracja Pielęgnacyjna 200 ml

Swiss Image Włosy Zniszczone Alpine Rose Odżywka Do Włosów Kuracja Pielęgnacyjna Alpine Rose (alpejska róża) to kuracja pielęgnacyjna i nawilżająca dla zniszczonych włosów. Alpejska róża jest jednym z najbardziej charakterystycznych i znanych szwajcarskich roślin. Rośnie na dużych wysokościach w glebach kwaśnych i ubogich w składniki odżywcze i opracowała imponujące strategie zabezpieczania się pr (więcej...)

36.10 PLN
Podgląd
Szampon Do Włosów Pielęgnacyjny i Nawilżający

Swiss Image Włosy Zniszczone Alpine Rose Szampon Do Włosów Pielęgnacyjny i Nawilżający 200 ml

Swiss Image Włosy Zniszczone Alpine Rose Szampon Do Włosów Pielęgnacyjny i Nawilżający Alpine Rose (alpejska róża) jest kuracją pielęgnacyjną i nawilżającą, przeznaczoną dla zniszczonych włosów. Alpejska róża jest jednym z najbardziej charakterystycznych i znanych szwajcarskich roślin. Rośnie na dużych wysokościach w glebach kwaśnych i ubogich w składniki odżywcze i opracowała imponujące strategi (więcej...)

34.80 PLN
Podgląd
Odżywka Do Włosów Regeneracyjna i Wzmacniająca

Swiss Image Włosy Zniszczone Elder Flower Odżywka Do Włosów Regeneracyjna i Wzmacniająca 200 ml

Swiss Image Włosy Zniszczone Elder Flower Odżywka Do Włosów Regeneracyjna i Wzmacniająca Elder Flower (kwiat bzu czarnego) jest wyjątkową kuracją regeneracyjną i wzmacniającą dla zniszczonych włosów i podrażnionej skóry głowy. Kwiat bzu czarnego jest najstarszym z ziół uprawianych przez człowieka. Przez ponad 4000 lat medycyna naturalna wykorzystuje kwiat czarnego bzu w leczeniu astmy i alergii. E (więcej...)

29.30 PLN
Podgląd
Szampon Do Włosów Regeneracyjny i Wzmacniający

Swiss Image Włosy Zniszczone Elder Flower Szampon Do Włosów Regeneracyjny i Wzmacniający 200 ml

Swiss Image Włosy Zniszczone Elder Flower Szampon Do Włosów Regeneracyjny i Wzmacniający Elder Flower (kwiat bzu czarnego) jest to kuracja regeneracyjna i wzmacniająca dla zniszczonych włosów i podrażnionej skóry głowy. Kwiat bzu czarnego jest najstarszym z ziół uprawianych przez człowieka. Przez ponad 4000 lat medycyna naturalna wykorzystuje kwiat czarnego bzu w leczeniu astmy i alergii. Elder Fl (więcej...)

34.80 PLN