Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Szczotka Do Włosów Fioletowa

Tangle Angel Baby Szczotka Do Włosów Fioletowa

Tangle Angel Baby Szczotka Do Włosów Fioletowa Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątko (więcej...)

12.47 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Fuksja

Tangle Angel Baby Szczotka Do Włosów Fuksja

Tangle Angel Baby Szczotka Do Włosów Fuksja Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątkowa (więcej...)

13.15 PLN
Podgląd
szczotka do włosów Pomarańczowa

Tangle Angel Baby szczotka do włosów Pomarańczowa

Mini szczotka w formie breloku, posiada wszelkie właściwości pozostałych modeli, tj. antystatyczność, antybakteryjność. Idealna dla dzieci i w podróży. Zmieści się bez trudu do torebki i torby sportowej.

13.69 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Turkusowa

Tangle Angel Baby Szczotka Do Włosów Turkusowa

Tangle Angel Baby Szczotka Do Włosów Turkusowa Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątko (więcej...)

13.75 PLN
Podgląd
szczotka do włosów Złota

Tangle Angel Baby szczotka do włosów Złota

Baby to szczotka do włosów od znanej marki Tangle Angel. Szczotka pokryta jest powłoką antystatyczną dzięki czemu nie elektryzuje włosów w czasie rozczesywania. Szczotka Baby pozwala na bezbolesne rozczesywanie mokrych jak i suchych włosów. Unikalna technologia pozwoliła na zastosowanie innowacyjnej powłoki antybakteryjnej zapobiegającej osadzaniu się i rozmnażaniu bakterii na jej powierzchni.

13.05 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Biała

Tangle Angel Cherub Szczotka Do Włosów Biała

Tangle Angel Cherub Szczotka Do Włosów Biała Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątkowa (więcej...)

33.40 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Fuksja

Tangle Angel Cherub Szczotka Do Włosów Fuksja

Tangle Angel Cherub Szczotka Do Włosów Fuksja Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątkow (więcej...)

33.40 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Różowa

Tangle Angel Cherub Szczotka Do Włosów Różowa

Tangle Angel Cherub Szczotka Do Włosów Różowa Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątkow (więcej...)

31.70 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Turkusowa

Tangle Angel Cherub Szczotka Do Włosów Turkusowa

Tangle Angel Cherub Szczotka Do Włosów Turkusowa Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjąt (więcej...)

33.00 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Biała

Tangle Angel Classic Szczotka Do Włosów Biała

Tangle Angel Classic Szczotka Do Włosów Biała Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątkow (więcej...)

37.30 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Czarna

Tangle Angel Classic Szczotka Do Włosów Czarna

Tangle Angel Classic Szczotka Do Włosów Czarna Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątko (więcej...)

37.70 PLN
Podgląd
kompaktowa szczotka do włosów Różowe Złoto

Tangle Angel Pro Compact kompaktowa szczotka do włosów Różowe Złoto

Tangle Angel Pro Compact jest innowacyjnym i profesjonalnym fryzjerskim narzędziem. Doskonale się sprawdzi nie tylko w rozczesywaniu włosów, ale i w ich suszeniu. Specjalny materiał, z którego wykonane są ząbki jest antybakteryjny, dzięki czemu włosy i szczotka są utrzymane w czystości. Tworzywo jest także odporne na wysokie temperatury, co sprawia, że szczotka może być z powodzeniem stosowana w w (więcej...)

48.80 PLN
Podgląd
kompaktowa szczotka do włosów Titanium

Tangle Angel PRO Compact kompaktowa szczotka do włosów Titanium

Szczotki Tangle Angel pozostały wytworzone dla szczególnie wymagających włosów, a także dla posiadaczek fal i loków. Wysokość szczotki to 187 mm, dopracowana jest wygodnym, matowym i antypoślizgowym materiałem, tradycyjnie zawierającym powłokę antystatyczną i antybakteryjną. Jest znakomita do rozczesywania włosów na sucho i na mokro, poradzi sobie z największymi wyzwaniami stawianymi przed posiada (więcej...)

48.80 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów Titanium

Tangle Angel PRO Szczotka do włosów Titanium

Szczotki Tangle Angel zostały stworzone dla bardzo wymagających włosów oraz dla posiadaczek fal i loków. Wysokość szczotki to 187 mm, wykończona jest komfortowym, matowym i antypoślizgowym tworzywem, klasycznie zawierającym powłokę antystatyczną oraz antybakteryjną . Jest idealna do rozczesywania włosów na sucho i na mokro, poradzi sobie z największymi wyzwaniami stawianymi przed posiadaczkami dłu (więcej...)

66.10 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Extra Small 41 mm.

Tangle Angel Shine Szczotka Do Włosów Extra Small 41 mm.

Tangle Angel Shine Szczotka Do Włosów Extra Small 41 mm. Nabłyszczająca bardzo mała szczotka przeznaczona do stylizacji włosów. Wyposażona we 2-poziomowe włosie ułożone w kształcie litery V. Posiada naturalne włosie z dzika. Szczotka doskonale nabłyszcza, poprawiając przy tym kondycję włosów. O antystatycznej powłoce, która zapobiega elektryzowaniu i puszeniu. Minimalizuje plątanie się włosów. Pos (więcej...)

40.90 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Large 70 mm.

Tangle Angel Shine Szczotka Do Włosów Large 70 mm.

Tangle Angel Shine Szczotka Do Włosów Large 70 mm. Nabłyszczająca, duża szczotka przeznaczona do stylizacji włosów. Wyposażona we 2-poziomowe włosie ułożone w kształcie litery V. Posiada naturalne włosie z dzika. Szczotka doskonale nabłyszcza, poprawiając przy tym kondycję włosów. O antystatycznej powłoce, która zapobiega elektryzowaniu i puszeniu. Minimalizuje plątanie się włosów. Posiada drewnia (więcej...)

54.50 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Medium 60 mm.

Tangle Angel Shine Szczotka Do Włosów Medium 60 mm.

Tangle Angel Shine Szczotka Do Włosów Medium 60 mm. Nabłyszczająca, średnia szczotka przeznaczona do stylizacji włosów. Wyposażona we 2-poziomowe włosie ułożone w kształcie litery V. Posiada naturalne włosie z dzika. Szczotka doskonale nabłyszcza, poprawiając przy tym kondycję włosów. O antystatycznej powłoce, która zapobiega elektryzowaniu i puszeniu. Minimalizuje plątanie się włosów. Posiada dre (więcej...)

49.80 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Small 53 mm.

Tangle Angel Shine Szczotka Do Włosów Small 53 mm.

Tangle Angel Shine Szczotka Do Włosów Small 53 mm. Nabłyszczająca, mała szczotka przeznaczona do stylizacji włosów. Wyposażona we 2-poziomowe włosie ułożone w kształcie litery V. Posiada naturalne włosie z dzika. Szczotka doskonale nabłyszcza, poprawiając przy tym kondycję włosów. O antystatycznej powłoce, która zapobiega elektryzowaniu i puszeniu. Minimalizuje plątanie się włosów. Posiada drewnia (więcej...)

45.40 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Biała Wow White

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Biała Wow White

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Biała Wow White Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątk (więcej...)

37.00 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Fioletowa Pop Purple

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Fioletowa Pop Purple

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Fioletowa Pop Purple Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je w (więcej...)

37.90 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Fuksja Fab Fuchsia

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Fuksja Fab Fuchsia

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Fuksja Fab Fuchsia Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyj (więcej...)

37.60 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Grafitowa GR8 Graphite

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Grafitowa GR8 Graphite

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Grafitowa GR8 Graphite Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je (więcej...)

37.90 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Różowa Precious Pink

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Różowa Precious Pink

Tangle Angel Szczotka Do Włosów Różowa Precious Pink Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je w (więcej...)

43.50 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów Totally! Turquoise 1szt

Tangle Angel Szczotka do włosów Totally! Turquoise 1szt

TANGLE ANGEL Totally Turquoise Szczotka do włosów - szczotka z powłoką antystatyczną - zapewnia szybkie i bezbolesne rozczesywanie - nadaje włosom połysk i zapobiega elektryzowaniu Innowacyjna szczotka do włosów z powłoką antystatyczną która zapobiega elektryzowaniu się włosów. Umożliwia bezbolesne, szybkie rozczesanie zarówno mokrych, jak i suchych włosów, bez ciągnięcia, wyrywania i łaman (więcej...)

36.00 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Czarna

Tangle Angel Xtreme Szczotka Do Włosów Czarna

Tangle Angel Xtreme Szczotka Do Włosów Czarna Szczotki Tangle Angel przeznaczone są dla najbardziej wymagających włosów. To innowacyjne produkty stworzone z doświadczenia i pasji znanego fryzjera brytyjskich gwiazd i rodziny królewskiej Richarda Warda. Każdy model polecany jest do innego typu i potrzeb włosów, jak również gustu i preferencji. W 100% spełnia oczekiwania kobiet. Wyróżnia je wyjątkow (więcej...)

46.40 PLN