Vaco

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Vaco Pułapka na mole kuchenne i ubraniowe 2w1 2szt

Pułapka skutecznie odławia mole kuchenne i mole ubraniowe. Jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Pozbawiona wszelkich substancji toksycznych. Można ją stosować wszędzie tam, gdzie zaobserwowano bytność szkodników,bez obaw o zdrowie rodziny. *Ważne * Nie umieszczaj pułapki w pobliżu otworów wentylacyjnych, otwartych okien i grzejników. Produkt oparty na naturalnym feromonie, nie zawiera s (więcej...)

7.37 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na mole kuchenne 2szt

Pułapka na mole kuchenne. Skutecznie likwiduje szkodniki w szafkach kuchennych, spiżarniach i innych miejscach przechowywania żywności. Produkt oparty na działaniu feromonu, który przerywa cykl rozrodczy mola spożywczego (mklika, omacnicy spichrzanki). Produkt bezwonny, pozbawiony substancji biobójczych - może być stosowany w pobliżu żywności. Pułapka na mole jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i (więcej...)

16.51 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na muszki owocówki jabłuszko 1szt 15 ml

Pułapka w kształcie jabłka przeznaczona do odławiania muszek owocówek. Formuła produktu opiera się wyłącznie na naturalnych substancjach wabiących. Skutecznie zmniejsza aktywność muszek. Jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych. Można ją stosować w pobliżu żywności - w kuchni i spiżarni. Zwalcza muszki owocówki. Sposób użycia Otworzyć wieczko i przelać zawartość butelki do środka p (więcej...)

11.79 PLN
PODGLĄD

Vaco Elektro + płyn uzupełniający na owady z olejkami eterycznymi Citronella 1szt 45 ml

Elektro to długotrwała, skuteczna ochrona przed komarami i muchami. Jedna butelka z płynem zapewnia spokojny sen i przyjemny zapach przez 60 dni. Ekologiczny wkład z płynem na bazie naturalnego olejku eterycznego z Citronelli. Używać w pomieszczeniu 8-15 m2. Zwalcza: komary, muchy i inne. Czas działania: do 60 dni.

24.91 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na mrówki do użytku wewnątrz pomieszczeń szt.2

Eco pułapka na mrówki do wewnątrz domu to najskuteczniejszy sposób odławiania mrówek oraz mrówek faraona bytujących w domach. Produkt zawiera silną substancję wabiącą, dzięki której skutecznie wyłapuje owady. Pułapka została stworzona z myślą o bezpiecznym stosowaniu jej w środowisku domowym. Ekologiczna pułapka na mrówki jest całkowicie bezpieczna dla dzieci , a także zwierząt domowych . (więcej...)

9.16 PLN
PODGLĄD

Vaco ECO Pułapka na muchy Fly Stick 1szt

ECO Fly Stick Pułapka na Muchy Nowoczesna pułapka zapewnia najwyższą skuteczność w odławianiu owadów w pomieszczeniach mieszkalnych i innych miejscach użyteczności publicznej. Pułapka w postaci żółtej tuby pokrytej specjalną formułą niewysychającego kleju, zapewnia skuteczność w eliminowaniu owadów w miejscach przygotowywania i przechowywania żywności. Sposób użycia Ostrożnie zerwać przednią część (więcej...)

9.06 PLN
PODGLĄD
Płyn uzupełniający do elektro na owady z olejkami eterycznymi Citronella
WYPRZEDAŻ
-60 %

Vaco Płyn uzupełniający do elektro na owady z olejkami eterycznymi Citronella 45 ml

Wyprzedaż magazynowa. Cena wyprzedażowa. Ilość ograniczona. Płyn uzupełniający do urządzeń elekro. Stworzony na bazie olejku z Citronelli. Zabezpiecza pomieszczenia przed komarami i innymi insektami nadlatującymi z zewnątrz. Działa przez 60 nocy. Pasuje do większości urządzeń dostępnych na rynku. Zwalcza: komary, muchy i inne. Sposób użycia: Zdjąć nakrętkę i wkręcić wkład w dyfuzor. Podłączyć urzą (więcej...)

15.98 PLN
6.32 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na rybiki szare i cukrowe

Eco pułapka na rybiki szare i cukrowe to najskuteczniejszy sposób odławiania szkodników bytujących w domach. Produkt zawiera silną, wabiącą tabletkę atraktantową, dzięki której skutecznie wyłapuje szkodniki. Pułapka została stworzona z myślą o bezpiecznym stosowaniu jej w środowisku domowym. Ekologiczna pułapka na prusaki i karaluchy jest całkowicie bezpieczna dla dzieci , a także zwierząt d (więcej...)

18.34 PLN
PODGLĄD

Vaco ECO LEP NA MUCHY OKRĄGŁY 4szt KARTONIK

Vaco Lep na muchy 1op - 4 sztuki Tradycyjny lep na muchy w postaci papierowej taśmy lepnej, pokrytej niewysychającym klejem. Służy do monitorowania obecności much oraz innych owadów latających w budynkach mieszkalnych i gospodarczych, poprzez ich wyłapywanie. Nie emituje nieprzyjemnego zapachu. Nie zawiera insektycydów. Zalecenia Produkt wrażliwy na światło, temperaturę i wilgotność powietrza. Prz (więcej...)

7.77 PLN
PODGLĄD

Vaco Max spray na muchy 300 ml

Maxymalnie skutecznypreparat w aerozolu na muchy. Spray do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Produktprzeznaczony do powszechnego stosowania.

18.40 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na prusaki i karaluchy 2szt

Pułapka atraktantowa na prusaki i karaluchy, przeznaczona do monitorowania obecności owadów poprzez ich odławianie. Zawiera tabletkę atraktantową, która wabi karaczany i zatrzymuje je na powierzchni lepowej. Bezpieczna dla człowieka oraz zwierząt domowych. Działa do 6 miesięcy. Pułapka jest bezwonna, estetyczna i dyskretna. Sposób użycia: Rozłóż pułapkę i zerwij listek papieru zabezpiecz (więcej...)

14.95 PLN
PODGLĄD

Vaco Zawieszka na mole w żelu Lawenda szt.2

Zawieszka na mole w żelu o zapachu lawendy od Vaco to skuteczna ochrona przed molami ubraniowymi przez 3 miesiące. Preparat na mole ubraniowe chroni odzież przed zniszczeniem i rozmnażaniem moli w garderobie. Środek na mole odzieżowe w postaci perfumowanej zawieszki żelowej o przyjemnym zapachu lawendy idealnie nada się do zastosowania w garderobach, szafkach, szufladach, skrzyniach oraz wszędzie (więcej...)

18.94 PLN
PODGLĄD

Vaco Eco wkład do pułapki na muszki owocówki-płyn wabiący w saszetce 1op.-3szt

ECO Wkład - Płyn do pułapki na muszki owocówki - 3 szt.Wkłady uzupełniające z płynem wabiącym w saszetkach, przeznaczone do zastosowania z pułapką na muszki owocówki VACO Atrakcyjny dla owadów aromat płynu skutecznie wabi insekty do wnętrza pułapki. Płyn oparty na naturalnych składnikach chroni przed wylęganiem i rozwojem skupisk muszek owocówek w pomieszczeniach m (więcej...)

19.92 PLN
PODGLĄD

Vaco Płytka na owady 1szt

Płytka owadobójcza służy do zwalczania - owadów latających takich jak muchy, komary, meszki, muszki owocowe, rozwinięte postacie mola odzieżowego - owadów biegających takich jak mrówki, rybiki cukrowe (srebrzyki) i karaluchy (również karaczany i prusaki) Płytka owadobójcza działa skutecznie na owady latające już po godzinie od wyłożenia, a maksymalny efekt osiąga po dwóch godzinach. Zwalcza owady (więcej...)

14.16 PLN
PODGLĄD

Vaco Płytka owadobójcza max 1szt

Najmocniejsza płytka na rynku przeciw owadom biegającym i latającym. To produkt, który można stosować w mieszkaniach jak i pomieszczeniach gospodarczych. Płytka fumigacyjna przeznaczona do zwalczania owadów latających takich jakmuchy, komary, meszki, muszki owocówki, dorosłe osobniki moli odzieżowych, oraz owadów biegających takich jakmrówki, rybiki cukrowe (srebrzyki), karaluchy (w tym karaczany, (więcej...)

26.86 PLN
PODGLĄD

Vaco Spray na gołębie i inne ptaki 300 ml

Spray na gołębie i inne ptaki. Formuła produktu oparta została wyłącznie na naturalnych olejkach eterycznych. Produkt skutecznie zniechęca do przebywania w miejscach jego aplikacji, takich jak np. okna, parapety, dachy, chodniki, gzymsy. Ulega biodegradacji i jest bezpieczny dla otoczenia człowieka. Odstrasza gołębie i inne ptaki. Sposób użycia Przed użyciem wstrząsnąć. Opryskiwać miejsca występow (więcej...)

31.26 PLN
PODGLĄD

Vaco Max spray na komary kleszcze i meszki 100 ml

Aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, kleszczy i meszek.Do stosowania na odzież. Zawiera substancję repelencyjną DEET o stężeniu 30%. Idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie przed owadami na wakacyjne wyprawy. Sposób użycia Równomiernie spryskiwać osłonięte części ciała (ubranie) z odległości ok. 15-20 cm. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania na oczy. Po za (więcej...)

23.29 PLN
PODGLĄD

Vaco Max spray na komary kleszcze i meszki 50 ml

Aerozol przeznaczony do odstraszania komarów, kleszczy i meszek.Do stosowania na odzież. Zawiera substancję repelencyjną DEET o stężeniu 30%. Idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie przed owadami na wakacyjne wyprawy. Sposób użycia Równomiernie spryskiwać osłonięte części ciała (ubranie) z odległości ok. 15-20 cm. Unikać bezpośredniego wdychania rozpylanego produktu lub rozpylania na oczy. Po za (więcej...)

11.97 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na muchy 2szt

Eco pułapka na muchy jest całkowicie bezpieczna dla otoczenia człowieka. Pozbawiona wszelkich substancji toksycznych - można ją stosować w otoczeniu domowym. Pułapka służy do monitorowania obecności owadów poprzez ich odławianie. Zwalcza muchy i inne owady latające. Sposób użycia Rozłóż pułapkę i zdejmij listek zabezpieczający powierzchnię klejącą. Uważnie uformuj pułapkę i umieść w rogu okna lub (więcej...)

12.97 PLN
PODGLĄD

Vaco MAX Spray Stop owadom latającym i biegającym 300 ml

Spray MAX zwalcza natychmiastowo wszelkie owady biegające i latające. Gotowy do użycia aerozol pozwala pozbyć się insektów i zabezpieczyć przed nimi pomieszczenia. Tworzy barierę ochronną w miejscu aplikacji, zabezpieczając wnętrza przez migracją pajęczaków, karaczanów, mrówek i innych niepożądanych w domu owadów. Preparat posiada przyjemny zapach. Nie plami ścian, ani nie pozostawia zacieków. Opa (więcej...)

21.37 PLN
PODGLĄD

Vaco MAX Płyn na komary i kleszcze DEET 30% 80 ml

VacoMAX Płyn na komary i kleszcze DEET 30 Zdjęcie poglądowe.

21.92 PLN
PODGLĄD

Vaco Spray na mszyce 300 ml

Ekologiczny preparat do higieny i oczyszczania roślin domowych lub doniczkowych. Usuwa z liści żywe i martwe mszyce, kurz, stare lub zmatowiałe naloty np. po nabłyszczaczach. Zawiera naturalne olejki eteryczne, stanowiące skuteczną barierę przed owadami. Produkt jest bezpieczny dla dzieci i ulega biodegradacji.Zwalcza: mszyce w każdym stadium rozwoju, naloty różnego pochodzenia.Sposób użycia: (więcej...)

27.31 PLN
PODGLĄD

Vaco Bukowe patyczki zapachowe Citronella & Lawenda & Cytryna & Eukaliptus 3szt

Porcelanowa podstawka z trzema patyczkami z drewna bukowego. Patyczki nasączone zostały olejkami eterycznymi z Citronelli, lawendy, cytryny i eukaliptusa. Są to najskuteczniejsze, całkowicie naturalne środki odstraszające owady. Czas i intensywność zapachu zależy od warunków otoczenia i wymiarów pomieszczenia.

17.28 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na mole ubraniowe 1szt

Pułapka na mole ubraniowe. Skutecznie likwiduje szkodniki w szafach, garderobach, sklepach i magazynach z odzieżą. Produkt oparty na działaniu feromonu, który wabi mole i zatrzymuje je na powierzchni lepowej. Bezwonna formuła, pozbawiona szkodliwych dla zdrowia substancji biobójczych. Pułapka działa do sześciu miesięcy, a nowoczesna konstrukcja pozwala na bardzo szybkie i łatwe złożenie. Eco pułap (więcej...)

8.92 PLN
PODGLĄD

Vaco Spray na kleszcze komary i meszki 170 ml

Vaco Nastula Max to doskonały preparat zapobiegający ukąszeniom komarów, kleszczy i meszek. Zawarta w produkcie substancja aktywna, tworzy skuteczną osłonę, długotrwale chroniąc przez ukąszeniami. Produkt dedykowany dla myśliwych, wędkarzy oraz osób podróżujących do krajów tropikalnych. * - Zwalcza komary, kleszcze, meszki. * - Sposób użycia Spryskać równomiernie odzież z odległości ok. 15-20 cm (więcej...)

32.12 PLN
PODGLĄD

Vaco Professional Mouse Book lep na myszy

Pułapka klejowa na myszy i szczury posiada bardzo silny lep w postaci mocnego kleju umieszczony nasolidnym, perforowanymkartonie. Dzięki specjalnym nacięciommoże być rozkładana w różnych kształtachoraz dowolnie formowanawzdłuż perforacji. Z pułapki możnastworzyć różnego rodzaju kształty np. tunele. Formowanie daje możliwość umieszczania lepu w bardzo wąskich przesmykach, receptura kleju sprawia, ż (więcej...)

9.98 PLN
PODGLĄD

Vaco Elektro + płyn uzupełniający na owady bez zapachu 1szt 45 ml

Elektro na owady to nowoczesne urządzenie elektryczne z wymiennym wkładem. Zapewnia długotrwałą, skuteczną ochronę przed komarami i innymi owadami. Jedna butelka z płynem = spokojny sen przez 60 nocy. Zwalcza: komary, muchy i inne. Sposób użycia: Zdjąć nakrętkę wkładu i wkręcić w dyfuzor. Podłączyć urządzenie do źródła napięcia 230V. Umieścić urządzenie tak, aby buteleczka z płynem była umieszczon (więcej...)

38.68 PLN
PODGLĄD