Vaseline

Marka kosmetyków do ciała posiadająca 150-letnie doświadczenie w przywracaniu zdrowego wyglądu i komfortu suchej skórze oraz zapewniająca skuteczną regenerację. Poznajcie Vaseline!

Sucha, szorstka, łuszcząca się skóra, skłonna do podrażnień i mikrourazów to problem wielu kobiet. Gdzie tkwi przyczyna codziennych problemów z suchością skóry? Przede wszystkim czynniki zewnętrzne, takie jak niekorzystne warunki atmosferyczne oraz nieodpowiednia pielęgnacja lub skłonność do alergii i podrażnień. W celu przywrócenia prawidłowego funkcjonowania naskórka należy nawilżać tak, by składniki dotarły głębiej. Odpowiedzią na tego typu problem może być kultowa już marka Vaseline. Kompleksowe portfolio kosmetyków do pielęgnacji ciała, które troszczy się o zdrowy wygląd i komfort skóry. Wszystko za sprawą unikalnych właściwości wazeliny, która zmniejsza ryzyko utraty wody z naskórka i tworzy dodatkową powłoczkę ochronną oraz gliceryny, przenikającej do najgłębszych poziomów rogowej warstwy naskórka, która skutecznie wiąże i zatrzymuje w niej wodę. Skóra staje się doskonale nawilżona, bardziej elastyczna, pięknie i zdrowo wygląda.

W portfolio marki znajdziecie:

  • tradycyjne balsamy do ciała: Vaseline Intensive Care
  • nowoczesne balsamy do ciała w sprayu: Vaseline Spray&Go
  • wazelina: Vaseine Petroleum Jelly
  • wazelina do ust : Vaseline Lip Therapy

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Vaseline Intensive Care Advanced Repair Balsam Do Ciała 400 ml

Vaseline Intensive Care Balsam Do Ciała Advanced Repair - nawilża - regeneruje od wewnątrz - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Balsam Advanced Repair swoje działanie zawdzięcza: - mikro kropelkom wazeliny wnikającym głęboko w skórę (sprawiają, że skóra jest nawilżona i zregenerowana od wewnątrz) Produkt natychmiast regeneruje suchą i szorstką skórę, dając ulgę nawet najbardziej suchym m (więcej...)

16.84 PLN
PODGLĄD

Vaseline Intensive Care Essential Healing Balsam Do Ciała 400 ml

Vaseline Intensive Care Essential Healing Balsam Do Ciała - nawilża - regeneruje od wewnątrz - dobrze się rozprowadza - szybko się wchłania Balsam zawiera mikro kropelki wazeliny, które wnikają głęboko w skórę, by ją nawilżać i regenerować od wewnątrz. Intensywnie nawilża oraz regeneruje suchą skórę. Nawilżenie skóry utrzymuje się przez 3 tygodnie. Nie pozostawia tłustej warstwy. Balsam łagodzi dy (więcej...)

23.10 PLN
PODGLĄD

Vaseline Lip Therapy Original Wazelina Do Ust Pure Petroleum Jelly 100 ml

Vaseline Lip Therapy Original Wazelina Do Ust Pure Petroleum Jelly - nawilża - regeneruje - koi - zapewnia szybką aplikację Łagodzi suche i popękane usta. Natychmiast zmiękcza i łagodzi. Wykonana z czystej wazeliny.

10.56 PLN
PODGLĄD

Vaseline Lip Therapy Original Wazelina Do Ust Pure Petroleum Jelly 50 ml

Vaseline Lip Therapy Original Wazelina Do Ust Pure Petroleum Jelly - nawilża - regeneruje - koi - zapewnia szybką aplikację Łagodzi suche i popękane usta. Natychmiast zmiękcza i łagodzi. Wykonana z czystej wazeliny.

8.23 PLN
PODGLĄD