Vaseline

Marka kosmetyków do ciała posiadająca 150-letnie doświadczenie w przywracaniu zdrowego wyglądu i komfortu suchej skórze oraz zapewniająca skuteczną regenerację. Poznajcie Vaseline!

Sucha, szorstka, łuszcząca się skóra, skłonna do podrażnień i mikrourazów to problem wielu kobiet. Gdzie tkwi przyczyna codziennych problemów z suchością skóry? Przede wszystkim czynniki zewnętrzne, takie jak niekorzystne warunki atmosferyczne oraz nieodpowiednia pielęgnacja lub skłonność do alergii i podrażnień. W celu przywrócenia prawidłowego funkcjonowania naskórka należy nawilżać tak, by składniki dotarły głębiej. Odpowiedzią na tego typu problem może być kultowa już marka Vaseline. Kompleksowe portfolio kosmetyków do pielęgnacji ciała, które troszczy się o zdrowy wygląd i komfort skóry. Wszystko za sprawą unikalnych właściwości wazeliny, która zmniejsza ryzyko utraty wody z naskórka i tworzy dodatkową powłoczkę ochronną oraz gliceryny, przenikającej do najgłębszych poziomów rogowej warstwy naskórka, która skutecznie wiąże i zatrzymuje w niej wodę. Skóra staje się doskonale nawilżona, bardziej elastyczna, pięknie i zdrowo wygląda.

W portfolio marki znajdziecie:

  • tradycyjne balsamy do ciała: Vaseline Intensive Care
  • nowoczesne balsamy do ciała w sprayu: Vaseline Spray&Go
  • wazelina: Vaseine Petroleum Jelly
  • wazelina do ust : Vaseline Lip Therapy

Vaseline
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Vaseline Lip Therapy Original Wazelina Do Ust Pure Petroleum Jelly 50 ml

Vaseline Lip Therapy Original Wazelina Do Ust Pure Petroleum Jelly - nawilża - regeneruje - koi - zapewnia szybką aplikację Łagodzi suche i popękane usta. Natychmiast zmiękcza i łagodzi. Wykonana z czystej wazeliny.

7.02 PLN
PODGLĄD