Vicco

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
pasta do zębów
U NAS TANIEJ
-18 %

Vicco Vajradanti pasta do zębów 200 g

Pasta Vicco Vajradanti to w pełni naturalny program ochrony zębów, według receptury medycyny ayurwedyjskiej. Pasta do higieny jamy ustnej Vicco Vajradanti to w pełni naturalny program ochrony zębów, według receptury ajurwedyjskiej. Ta głęboko oczyszczająca pasta, czerpie swe składniki z 18 ziół, kory drzew i kwiatów. Regularne używanie pasty jest pomocne przy wzmacnianiu dziąseł i zębów, dezynfeko (więcej...)

18.60 PLN
15.19 PLN
PODGLĄD
Pasta do zębów bez cukru Vajradanti SF
U NAS TANIEJ
-10 %

Vicco Pasta do zębów bez cukru Vajradanti SF 200 g

Pasta do zębów Vicco Vajradanti SF bez cukruPodobnie jak ludzie, bakterie uwielbiają cukier.Żerują na cukrze i uwalniają kwasy, które powodują próchnicę.Bezcukrowa pasta Vicco Vajradanti SF ma za zadanie pełnić opiekę nad dziąsłami i zębami.Ważne jest, zwłaszcza dla chorych na cukrzycę, aby stosować tą bezcukrową pastę Vicco Vajradanti z powodów zdrowotnych.Pasta nie była testowana na zwierzętac (więcej...)

19.90 PLN
18.00 PLN
PODGLĄD

Vicco Vajradanti hervbal Pasta do zębów 200 g

Ziołowa pasta Vicco Vajradanti FEENEL to pasta do zębów o odświeżającym smaku kopru włoskiego z mieszanką 18 indyjskich ziół i proszków z kory drzew stosowanych od wieków w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Polecana jest przede wszystkim osobom z wrażliwymi dziąsłami. Nie zawiera fluoru. Skutecznie oczyszcza, zapewnia świeży oddech oraz pielęgnuje zęby i dziąsła. Jest bezpieczna dla dzieci i p (więcej...)

16.79 PLN
PODGLĄD

Vicco Vajradanti Pasta do zębów 100 g

Nie testowana na zwierzętach. Przebadana laboratoryjnie. Bez dodatku fluoru i cukru. Działanie: - Wzmacnia dziąsła i płytkę nazębną, usuwa osad, kamień nazębny i inne przebarwienia. Wskazania: - Zniszczenie, uszkodzenie płytki nazębnej - Krwawienia z dziąseł - Owrzodzenia jamy ustnej - Ruchome i wrażliwe zęby - Choroby okołozębia

13.84 PLN
PODGLĄD