Vicco

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Pasta do zębów bez cukru Vajradanti SF
U NAS TANIEJ
-15 %

Vicco Pasta do zębów bez cukru Vajradanti SF 200 g

Pasta do zębów Vicco Vajradanti SF bez cukruPodobnie jak ludzie, bakterie uwielbiają cukier.Żerują na cukrze i uwalniają kwasy, które powodują próchnicę.Bezcukrowa pasta Vicco Vajradanti SF ma za zadanie pełnić opiekę nad dziąsłami i zębami.Ważne jest, zwłaszcza dla chorych na cukrzycę, aby stosować tą bezcukrową pastę Vicco Vajradanti z powodów zdrowotnych.Pasta nie była testowana na zwierzętac (więcej...)

19.90 PLN
16.83 PLN
PODGLĄD

Vicco Vicco Szczoteczka do zębów Senso Clean Soft

Idealna szczoteczka do codziennego czyszczenia. Producent dedykuje ją do wszystkich rodzajów past. Miękkie włosie sprawia, że pasta równomiernie czyści powierzchnię zębów. Dobrze wyprofilowane włosie sięga do przestrzeni międzyzębowych oraz delikatnie masuje dziąsła. Ten produkt występuje w różnych kolorach, a zdjęcie przedstawia tylko przykładową wersję. Produkty pakowane są losowo, brak możliwoś (więcej...)

7.81 PLN
7.50 PLN
PODGLĄD
Krem Do Twarzy
U NAS TANIEJ
-12 %

Vicco Turmeric Krem Do Twarzy 50 g

Krem do twarzy z kurkumą i olejem sandałowym. Służy do codziennej pielęgnacji skóry. Zawiera kurkumę i olej sandałowy. Obydwa te składniki mają bardzo dobry wpływ na skórę jednocześnie ją nawilżają, delikatnie natłuszczają i działają ściągająco. Nadają jej przyjemny dotyk i delikatny, oryginalny zapach. Odżywiają skórę i chronią ją przed szkodliwymi czynnikami, także przez promieniowaniem UV. Kre (więcej...)

28.51 PLN
25.19 PLN
PODGLĄD

Vicco Vajradanti pasta do zębów 200 g

Pasta Vicco Vajradanti to w pełni naturalny program ochrony zębów, według receptury medycyny ayurwedyjskiej. Pasta do higieny jamy ustnej Vicco Vajradanti to w pełni naturalny program ochrony zębów, według receptury ajurwedyjskiej. Ta głęboko oczyszczająca pasta, czerpie swe składniki z 18 ziół, kory drzew i kwiatów. Regularne używanie pasty jest pomocne przy wzmacnianiu dziąseł i zębów, dezynfeko (więcej...)

31.46 PLN
PODGLĄD

Vicco Vajradanti Pasta do zębów 100 g

Nie testowana na zwierzętach. Przebadana laboratoryjnie. Bez dodatku fluoru i cukru. Działanie: - Wzmacnia dziąsła i płytkę nazębną, usuwa osad, kamień nazębny i inne przebarwienia. Wskazania: - Zniszczenie, uszkodzenie płytki nazębnej - Krwawienia z dziąseł - Owrzodzenia jamy ustnej - Ruchome i wrażliwe zęby - Choroby okołozębia

19.10 PLN
PODGLĄD