Wexor

Produkty Wexór są projektowane i produkowane są przez firmę działającą od 50 lat w dziedzinie higieny i perfumowania tkanin i otoczenia.

Ogromne doświadczenie nabyte przez lata, oraz wysokie standardy jakościowe pozwoliły firmie stać się ważnym punktem odniesienia na arenie międzynarodowej.

Linia Wexór składa się z szerokiej gamy dedykowanych produktów do prania i pielęgnacji domu : prawdziwa kolekcja, która łączy w sobie najlepsze profesjonalne perfumy o wysokiej wydajności.

Zrodzony z ewolucji wiodącego produktu w sektorze „Pranie-Professional”, który stał się „Kolekcją Luksusową” poprzez połączenie doświadczenia i receptur najnowszej generacji.

Wexor
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Wexor Kule do suszarki 40 cykli

PACHNĄCE PERŁY SUSZARKI Ylang-ylang, drzewo kaszmirowe i paczula Specjalny kształt Perfumowanej Perły Wexór został dokładnie przestudiowany przez ekspertów z Działu Badań i Rozwoju duża powierzchnia kontaktu, uzyskana z wkładek lamelkowych, ułatwia przepływ gorącego powietrza, umożliwiając w ten sposób większą dyfuzję perfum. Kulisty kształt pozwala perle swobodnie poruszać się między fałdami tkan (więcej...)

31.06 PLN
PODGLĄD

Wexor Ammorbidente Płyn do płukania Giallio Cashmere 30 płukań 750 ml

Ylang-ylang, drzewo kaszmirowe i paczula Z mikrokapsułkami i proteinami jedwabiu Wexór Yellow Cashmere Softener Elixir posiada profesjonalną formułę wzbogaconą o mikrokapsułki i proteiny jedwabiu. Dzięki bardzo poszukiwanym surowcom oraz intensywnemu i wyrafinowanemu zapachowi pranie będzie przewiewne i pachnące. Specjalne proteiny jedwabiu obecne w preparatach Wexór pielęgnują, pielęgnują i odżyw (więcej...)

20.42 PLN
PODGLĄD

Wexor Wool & Delicates Płyn do prania 30 prań 750 ml

WEŁNA I DELIKATNE Środek czyszczący z lanoliną Pielęgnacja i ochrona cennych szat Wool&Delicates Wexór to specjalny detergent do odzieży wełnianej i delikatnej, który pielęgnuje, nawilża i chroni włókna. Specjalna formuła z lanoliną sprzyja naturalnemu odżywianiu tkaniny, neutralne pH sprawia, że nadaje się do każdego rodzaju delikatnej odzieży, takiej jak len, jedwab i kaszmir. Idealny do lnu, je (więcej...)

23.40 PLN
PODGLĄD

Wexor Profuma Bucato Eliksir do płukania Blu Fiori 200 ml

PERFUMY ELISIR PRANIE NIEBIESKIE KWIATY Z mikrokapsułkami i proteinami jedwabiu. Paproć morska i niebieskie kwiaty Eliksir Profumacato Blu Fiori Wexór to zapachowa esencja do prania wystarczy kilka kropli perfum, aby nadać praniu i garderobie odurzający zapach. Zawarte mikrokapsułki gwarantują "długotrwały" efekt. Kaskadzie węchowych emocji towarzyszy przyjemna ręka, możliwa dzięki proteinom jedwa (więcej...)

29.90 PLN
PODGLĄD

Wexor Profuma Bucato Eliksir do płukania Laundry Armonia Viola 200 ml

ELIKSIR PERFUMY DO PRANIA PURPLE HARMONY Z mikrokapsułkami i proteinami jedwabiu Kwiaty róży indyjskiej, fiołka i imbiru. Eliksir Perfumy Laundry Armonia Viola Wexór to zapachowa esencja do prania wystarczy kilka kropel perfum, aby nadać praniu i garderobie odurzający zapach. Zawarte mikrokapsułki gwarantują "długotrwały" efekt. Kaskadzie węchowych emocji towarzyszy przyjemna ręka, możliwa dzięki (więcej...)

29.30 PLN
PODGLĄD

Wexor Ammorbidente Płyn do płukania Verde Himalaya 30 płukań 750 ml

Zielona orchidea i himalajski mech Z mikrokapsułkami i proteinami jedwabiu Himalaya Wexór Green Softener Elixir posiada profesjonalną formułę wzbogaconą o mikrokapsułki i proteiny jedwabiu. Dzięki bardzo poszukiwanym surowcom oraz intensywnemu i wyrafinowanemu zapachowi pranie będzie przewiewne i pachnące. Specjalne proteiny jedwabiu obecne w preparatach Wexór pielęgnują, pielęgnują i odżywiają wł (więcej...)

20.21 PLN
19.40 PLN
PODGLĄD

Wexor Ammorbidente Płyn do płukania Fiori Blue 30 płukań 750 ml

Paproć morska i niebieskie kwiaty Z mikrokapsułkami i proteinami jedwabiu Wexór Blue Flowers Softener Elixir posiada profesjonalną formułę wzbogaconą o mikrokapsułki i proteiny jedwabiu. Dzięki bardzo poszukiwanym surowcom oraz intensywnemu i wyrafinowanemu zapachowi pranie będzie przewiewne i pachnące. Specjalne proteiny jedwabiu obecne w preparatach Wexór pielęgnują, pielęgnują i odżywiają włókn (więcej...)

20.21 PLN
19.40 PLN
PODGLĄD

Wexor Płyn do prania 30 prań 750 ml

Nero Therapy Wexór to specjalny detergent do czarnych i ciemnych ubrań. Enzymatyczny detergent do ciemnych ubrań, który sprawia, że czerń włókien jest intensywna i jednorodna, a ciemne kolory olśniewające i oryginalne. Zawarte w nim enzymy i specjalne surowce sprawiają, że czerń włókien jest intensywna i jednorodna, a ciemne kolory olśniewające i oryginalne. Doskonałe rezultaty nawet na zimno, naw (więcej...)

28.28 PLN
PODGLĄD

Wexor Bianco Therapy Płyn do prania 30 prań 750 ml

BIAŁA TERAPIA Enzymatyczny środek czyszczący Regeneruje prawdziwą biel. Bianco Therapy Wexór to specjalny środek piorący do białych ubrań działanie oczyszczające ożywia biel i przeciwdziała szarzeniu, zapewnia niezrównany stopień bieli już od pierwszego prania. Ta unikalna formuła przywraca blask i połysk odzieży dzięki specjalnym enzymom i dodatkom. Usuwa również skutki upływu czasu, eliminując ż (więcej...)

27.44 PLN
PODGLĄD

Wexor Ammorbidente Płyn do płukania Armonia Viola 30 płukań 750 ml

ELIKSIR ZMIĘKCZAJĄCY VIOLET HARMONY Z mikrokapsułkami i proteinami jedwabiu Kwiaty róży indyjskiej, fiołka i imbiru Purple Harmony Elixir Softener Wexór posiada profesjonalną formułę wzbogaconą o mikrokapsułki i proteiny jedwabiu. Dzięki bardzo poszukiwanym surowcom oraz intensywnemu i wyrafinowanemu zapachowi pranie będzie przewiewne i pachnące. Specjalne proteiny jedwabiu obecne w preparatach We (więcej...)

19.81 PLN
PODGLĄD