Wilkinson

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Wilkinson Quattro Titanium Sensitive zapasowe ostrza do maszynki do golenia dla mężczyzn 4szt

Zapasowe ostrza do maszynki Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive zapewniają precyzyjne i komfortowe golenie. Wkład wymienny to 4 ostrza pokryte tytanową powłoką zapewniające idealnie gładkie golenie. Piąte ostrze konturowe pozwala precyzyjnie wystylizować baczki, brodę i wąsy. Pasek nawilżający z aloesem minimalizuje podrażnienia. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie, zaś kratka o (więcej...)

34.80 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Quattro for women sensitive jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 3szt

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Quattro For Women Sensitive to komfort i wydajność systemowej maszynki do golenia w postaci maszynki jednorazowej. Poczwórne ostrza na ruchomej główce zapewniają idealnie gładkie golenie. Pasek nawilżający z aloesem minimalizuje podrażnienia. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie, zaś kratka ochronna chroni przed zacięciami. Profilowana, gumowana rączk (więcej...)

23.00 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Quattro For Women Zapasowe ostrza do maszynki do golenia dla kobiet 3szt

Zapasowe ostrza do maszynki Wilkinson Sword Quattro For Women są niezwykle precyzyjne i wydajne. Cztery ostrza na ruchomej główce zapewniają idealnie gładkie golenie. Pasek nawilżający zawiera witaminę E oraz aloes, dzięki czemu czynią skórę gładką oraz miękką. Kratka ochronna na ostrzach chroni przed zacięciami, zaś pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Opakowanie zawiera 3 zapasowe os (więcej...)

35.17 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition dermaglow profesjonalne narzędzie do dermaplaningu + 3 zapasowe ostrza

Odkryj sekret gładkiej, promiennej skóry dzięki Wilkinson Intuition Dermaglow. Twoje profesjonalne narzędzie do dermaplaningu w domowym zaciszu. Natychmiast poprawia wygląd skóry, usuwając martwe komórki naskórka i meszek. Wysokiej jakości metalowy uchwyt o zakrzywionej konstrukcji i antypoślizgowy silikon gwarantują łatwe i bezpieczne użytkowanie oraz delikatnie przesuwają się po wrażliwej skórze (więcej...)

70.97 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro 5 skin protection regular zapasowe ostrza do maszynki do golenia dla mężczyzn 4szt

Zapasowe ostrza do maszynki Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Regular zapewniają precyzyjne i komfortowe golenie. Wkłady posiadają pojemnik z żelem nawilżającym z technologią autouzupełniania żelu zamiast zwykłego paska nawilżającego. Żel aktywowany jest za pomocą wody. Maszynka posiada pięć ostrzy Ultra Glide dla idealnie gładkiego golenia i uchylny trymer - pojemnik z żelem uchyla si (więcej...)

40.70 PLN
39.07 PLN
PODGLĄD

Wilkinson My intuition xtreme 3 comfort cherry blossom jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 6szt

Jednorazowe maszynki do golenia Wilkinson Sword My Intuition Xtreme 3 Comfort Cherry Blossom o zapachu kwiatu wiśni. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do wszystkich kobiecych kształtów, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza poczucia nawilżenia i komfortu. Lekka, profilowana, gumowana rączka zapewnia stabilne i pewne golenie.

24.48 PLN
PODGLĄD

Wilkinson My intuition quattro smooth violet bloom jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 3szt

Jednorazowa maszynka do golenia My Intuition Quattro Smooth Violet Bloom została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić komfortowe golenie. Kompaktowa główka z 4 wysokowydajnymi ostrzami umożliwia dotarcie w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo kratka ochronna minimalizuje ryzyko zacięć. Profilowana rączka pachnąca kwiatami wygodnie leży w dłoni.

23.00 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus Jednorazowe maszynki do golenia dla mężczyzn 8szt

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Xtreme3 Ultimate Plus to jedyna maszynka jednorazowa z elastycznymi ostrzami na rynku. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do kształtów golonych powierzchni, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Maszynka posiada o 50% szerszy* pasek nawilżający i o 50% szerszy* pasek napinający, przez co zwiększa poczucie nawilżenia i ułat (więcej...)

28.66 PLN
PODGLĄD

Wilkinson My intuition extra2 essentials jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 15szt

Wilkinson Sword My Intuition Extra2 Essentials to maszynka jednorazowa o wąskiej główce, która umożliwia dotarcie do najbardziej niedostępnych miejsc. Zastosowany w maszynce system usuwania włosków spomiędzy ostrzy "Push Clean" zapewnia wygodne czyszczenie ostrzy. Dwa ostrza maszynki umożliwiają dokładne golenie, zaś pasek nawilżający z aloesem minimalizuje podrażnienia skóry. Lekka, gumowana rącz (więcej...)

29.07 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro 5 Skin Protection Regular Zapasowe ostrza do maszynki do golenia dla mężczyzn 12szt

Zapasowe ostrza do maszynki Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Regular zapewniają precyzyjne i komfortowe golenie. Wkłady posiadają pojemnik z żelem nawilżającym z technologią autouzupełniania żelu zamiast zwykłego paska nawilżającego. Żel aktywowany jest za pomocą wody. Maszynka posiada pięć ostrzy Ultra Glide dla idealnie gładkiego golenia i uchylny trymer - pojemnik z żelem uchyla się, ods (więcej...)

107.10 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro 5 Skin Protection Regular Maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami dla mężczyzn + wkłady 13szt

Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Regular to maszynka z innowacyjnym pojemnikiem z żelem nawilżającym z technologią autouzupełniania żelu zamiast zwykłego paska nawilżającego, który aktywowany jest za pomocą wody. Maszynka ma pięć ostrzy Ultra Glide, zapewniających idealnie gładkie golenie, i uchylny trymer - pojemnik z żelem uchyla się, odsłaniając wszystkie 5 ostrzy, by bez przeszkód golić (więcej...)

122.73 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Classic Premium Żyletki do maszynki do golenia dla mężczyzn 5szt

Żyletki do maszynki Wilkinson Sword Classic Premium wykonane z nierdzewnej stali, najwyższej jakości zapewniają idealnie gładkie i komfortowe golenie. Potrójne uszlachetnienie i sześciokrotne wykończenie sprawia, że żyletki dłużej pozostają ostre. Opakowanie zawiera 5 żyletek do maszynki Wilkinson Classic Premium.

11.07 PLN
10.63 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive Maszynka Do Golenia 8 szt.

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive to jedyna maszynka jednorazowa z elastycznymi ostrzami na rynku. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do kształtów golonych powierzchni, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza poczucia nawilżenia i komfortu. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Lekka, profilowana, gum (więcej...)

31.81 PLN
30.54 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Xtreme3 Black Edition Jednorazowe maszynki do golenia 6 sztuk

Wilkinson Sword Xtreme3 Black Edition Jednorazowe maszynki do golenia 6 sztuk Jednorazowe maszynki do golenia z trzema elastycznymi ostrzami i paskiem nawilżającym. Komfortowe golenie nawet trudno dostępnych miejsc.

30.49 PLN
29.27 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Mydło Do Golenia Premium 125 g

Szeroki wachlarz produktów Wilikinson pozwoli Ci całkowicie wykluczyć ryzyko powstania nieprzyjemnych podrażnień, a tym samym znaleźć produkt idealnie spełniający Twoje wymagania. Nie trać więcej czasu na połowiczne rozwiązania. Wilkinson to prosta droga do przyjemności z golenia i perfekcyjnie gładkiej skóry! Tradycyjne Mydło Wilkinson Sword daje bogatą, kremową pianę. Środki nawilżające pozwalaj (więcej...)

20.14 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Classic Premium Pędzel do golenia

Pędzel do golenia Wilkinson Sword Classic Premium wykonany jest z wysokiej jakości włosia. Stosowany w połączeniu z mydłem do golenia Wilkinson Sword Classic Premium pomaga wytworzyć grubą warstwę piany, która ułatwia przesuwanie się maszynki po skórze. Po każdym użyciu pędzel powinien zostać opłukany ciepłą wodą. Aby posłużył jak najdłużej, nie powinien mieć kontaktu z silnymi detergentami lub po (więcej...)

37.19 PLN
PODGLĄD

Wilkinson MASZYNKA DO GOLENIA CLASSIC NA ŻYLETKĘ

Tradycyjna maszynka do golenia na żyletki Wilkinson Sword Classic wykonana ze stali nierdzewnej. Specjalna osłona i zabezpieczenie żyletki przed przesuwaniem się minimalizuje ryzyko zacięć, a teflonowa powłoka zmniejsza tarcie podczas golenia dając poczucie prawdziwego komfortu. Doskonale wyważony metalowy rdzeń rączki zapewnia wygodne i precyzyjne golenie. Dodatkowo w zestawie znajduje się komple (więcej...)

20.29 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition 4in1 Perfect Finish Maszynka do golenia dla kobiet z czterema wymiennymi nakładkami

Wilkinson Intuition 4in1 Perfect Finish to wielozadaniowa golarka, wyjątkowo zaprojektowana z myślą o wygodnej i precyzyjnej depilacji. W zestawie znajdują się dwie nakładki do golenia twarzy, w tym dwustronny trymer do precyzyjnego kształtowania brwi oraz grzebyk do przycinania brwi na idealną długość, które delikatnie usuwają najdelikatniejsze owłosienie twarzy i pozostawiają efekt naturalnego b (więcej...)

109.06 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Xtreme3 beauty sensitive jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 6szt

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Xtreme3 Beauty Sensitive to jedyna maszynka jednorazowa z elastycznymi ostrzami na rynku. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do wszystkich kobiecych kształtów, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza poczucia nawilżenia i komfortu. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Lekka, profilowan (więcej...)

26.02 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Extra3 Sensitive Jednorazowe maszynki do golenia dla mężczyzn 8szt

Beschreibung Jednorazowa maszynka do golenia Wilkinson Sword Extra 3 Sensitive dzięki trzem ostrzom na ruchomej główce zapewnia wygodne i dokładne golenie w połączeniu z atrakcyjną ceną. Pasek nawilżający utrzymuje skórę w dobrej kondycji, zaś pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Lekka, profilowana, plastikowa rączka została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodny uchwyt. Kraj pochodz (więcej...)

25.66 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Quattro Titanium Sensitive Maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami 1szt + wkłady 4szt

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive to maszynka zapewniająca precyzyjne i komfortowe golenie. Cztery ostrza pokryte tytanową powłoką zapewniają idealnie gładkie golenie. Piąte ostrze konturowe pozwala precyzyjnie wystylizować baczki, brodę i wąsy. Pasek nawilżający z aloesem minimalizuje podrażnienia. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie, zaś kratka ochronna chroni przed zacięcia (więcej...)

48.22 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Wilkinson Intuition Complete Zapasowe ostrza do maszynki do golenia dla kobiet 3szt

Zapasowe ostrza do maszynki do golenia Wilkinson Sword Intuition Complete oferują najwyższą jakość golenia w linii Intuition. Maszynka posiada 5 ostrzy wykonanych w technologii Skin Perfect, które pozostawiają skórę niewiarygonie gładką. Żel nawilżający aktywowany wodą zamiast paska nawilżającego pozwalają maszynce gładko przesuwać się po skórze, minimalizując ryzyko podrażnień. Żel zawiera formuł (więcej...)

41.28 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Extra3 essentials jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet colour mix 3szt.

Jednorazowa maszynka do golenia Wilkinson Sword Extra3 Essentials dzięki trzem ostrzom na ruchomej główce zapewnia wygodne i dokładne golenie w połączeniu z atrakcyjną ceną. Pasek nawilżający z aloesem utrzymuje skórę w dobrej kondycji, zaś pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Lekka, profilowana, plastikowa rączka została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodny uchwyt.

15.37 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive Jednorazowe maszynki do golenia 3szt.

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive Jednorazowe maszynki do golenia z 4 ostrzami 3 sztuki Maszynka do golenia Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive to komfort i wydajność systemowej maszynki do golenia w postaci maszynki jednorazowej. Poczwórne ostrza pokryte tytanową powłoką na ruchomej główce zapewniają idealnie gładkie golenie. Piąte ostrze konturowe pozwala precyzyjnie wystylizować (więcej...)

32.29 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Classic Premium Brzytwa do golenia + wymienne żyletki 5szt

Aby w pełni doświadczyć klasycznego golenia, wypróbuj brzytwę Wilkinson Sword Classic Premium, której rączka posiada wykończenie imitujące drewno, oraz wymienne klasyczne żyletki. Brzytwa Wilkinson Sword Classic Premium jest idealna zarówno do całkowitego golenia twarzy jak i do stylizacji zarostu - praktyka uczyni z Ciebie mistrza! - Stylowa rączka o wykończeniu imitującym drewno. - Idealna do go (więcej...)

99.55 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Xtreme3 Sensitive Comfort Jednorazowe maszynki do golenia dla mężczyzn 6szt

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive Comfort to jedyna maszynka jednorazowa z elastycznymi ostrzami na rynku. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do kształtów golonych powierzchni, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza poczucia nawilżenia i komfortu. Pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Lekka, profilowa (więcej...)

24.28 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Essentials 3 hybrid wkład z trzema ostrzami i paskiem nawilżającym 4szt.

Wkłady Wilkinson Essentials 3 to idealny wybór zapewniający gładkie i wygodne golenie. 3 ostrza w kształcie litery L zapewniają dokładniejsze golenie i łatwe czyszczenie. Zestaw czterech wkładów zapewnia ciągłość Twojej pielęgnacji. Ostrza zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać średnio 9 goleń. Z paskiem nawilżającym z witaminą E i aloesem.Opakowanie wykonane w 80% z materiałów pochodzących z r (więcej...)

19.80 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition flow maszynka do golenia dla kobiet i 4 wkłady

Precyzyjna ostrość w przystępnej cenie!• Maszynka do golenia z 3 ostrzami i obrotową główką zapewnia dokładne i gładkie golenie• Podwójny pasek nawilżający, aby zmniejszyć podrażnienia podczas golenia• System otwartych ostrzy umożliwia szybkie spłukanie• Lekka, wyprofilowana i ergonomiczna rączka zapewniająca pewny i stabilny chwyt• Opakowanie wykonane w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu• (więcej...)

22.04 PLN
PODGLĄD

Wilkinson The icon maszynka do golenia ze stali 1szt.

The Icon maszynka do golenia ze stali• 5 ostrzy z diamentową powłoką• Podwójny pasek nawilżający dla ochrony przed podrażnieniami• Pozwala łatwo modelować, definiować brodę i golić trudno dostępne miejsca• Z tyłu posiada precyzyjny trymer • Opakowanie zawiera: rączkę i jeden wymienny wkład• Uchwyt wykonany z 90% stali nierdzewnej z recyklingu (mieszanka materiałów PCR i PIR)

78.60 PLN
PODGLĄD

Wilkinson The icon wkłady do maszynki do golenia 4szt.

Zestaw 4 wymiennych wkładów do stalowej maszynki do golenia The Icon• 5 ostrzy z diamentową powłoką• Podwójny pasek nawilżający dla ochrony przed podrażnieniami• Ostrza pozwalające łatwo modelować, definiować brodę i golić trudno dostępne miejsca

51.80 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro Silk Maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami dla kobiet

Wilkinson Sword Hydro Silk to maszynka zapewniająca nawilżenie aż do 2 godzin po goleniu, dzięki 2 pojemnikom z serum z masłem shea aktywowanym pod wpływem wody. Pięć ostrzy na ruchomej główce zapewnia idealnie gładkie golenie. Ostrza posiadają technologię ochrony skóry Skin Guard, która skutecznie pomaga uniknąć podrażnień zaś pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Okrągła główka zapewn (więcej...)

45.56 PLN
PODGLĄD

Wilkinson My intuition xtreme 3 comfort cherry blossom jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 4szt

Jednorazowe maszynki do golenia Wilkinson Sword My Intuition Xtreme 3 Comfort Cherry Blossom o zapachu kwiatu wiśni. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowują się do wszystkich kobiecych kształtów, zapewniając idealnie dokładne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza poczucia nawilżenia i komfortu. Lekka, profilowana, gumowana rączka zapewnia stabilne i pewne golenie.

24.27 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro 5 Groomer Maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami dla mężczyzn 1szt

Wilkinson Sword Hydro 5 to maszynka z innowacyjnym pojemnikiem z technologią autouzupełniania żelu zamiast zwykłego paska nawilżającego, który aktywowany jest za pomocą wody. Maszynka posiada pięć ostrzy Ultra Glide zapewniających idealnie gładkie golenie, a uchylny trymer - pojemnik z żelem uchyla się, odsłaniając wszystkie 5 ostrzy, by bez przeszkód golić trudno dostępne miejsca. Wodoodporny try (więcej...)

71.12 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Extra essential 2 sensitive jednorazowe maszynki do golenia dla mężczyzn 15szt

Wilkinson Sword Extra Essential 2 Sensitive to maszynka jednorazowa o wąskiej główce, która umożliwia dotarcie do najbardziej niedostępnych miejsc. Zastosowany w maszynce system usuwania zarostu spomiędzy ostrzy "Push Clean" zapewnia wygodne czyszczenie ostrzy. Dwa ostrza maszynki umożliwiają dokładne golenie, zaś pasek nawilżający minimalizuje podrażnienia skóry. Lekka, gumowana rączka gwarantują (więcej...)

29.74 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Classic maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami dla mężczyzn + żyletki 5szt

Maszynka Wilkinson Sword Classic to elegancka klasyczna maszynka do golenia na żyletki ze stali nierdzewnej. Metalowy rdzeń rączki, został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałe wyważenie i pewny uchwyt. Motylkowe otwarcie osłonki ułatwia sprawną wymianę żyletek. Żyletki Wilkinson Sword są potrójnie uszlachetniane, dzięki czemu zapewniają idealnie gładkie i komfortowe golenie. Opakowanie zawie (więcej...)

83.97 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Essentials 3 hybrid maszynka do golenia dla mężczyzn i 4 wkłady

Maszynka do golenia z trzema ostrzami i paskiem nawilżającym, aby chronić Twoją skórę.• 3-ostrzowa maszynka do golenia z ruchomą główką zapewnia płynne golenie • Podwójny pasek nawilżający, nawilżanie przed i za ostrzami pomaga zmniejszyć podrażnienia podczas golenia • System otwartych ostrzy do szybkiego i dokładnego spłukiwania • Lekki, profilowany i ergonomiczny uchwyt zapewnia pewny i stabil (więcej...)

23.42 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro 5 Skin Protection Regular Maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami dla mężczyzn + wkłady 4szt

Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Regular to maszynka z innowacyjnym pojemnikiem z żelem nawilżającym z technologią autouzupełniania żelu zamiast zwykłego paska nawilżającego, który aktywowany jest za pomocą wody. Maszynka ma pięć ostrzy Ultra Glide, zapewniających idealnie gładkie golenie, i uchylny trymer - pojemnik z żelem uchyla się, odsłaniając wszystkie 5 ostrzy, by bez przeszkód golić (więcej...)

59.44 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Xtreme3 Duo Comfort Jednorazowe maszynki 4 sztuki

Opis ul. Domaniewska 45 02-672 Warszawa Wilkinson Sword Xtreme 3 On the Go Jednorazowe maszynki do golenia - 3 elastyczne ostrza na ruchomej główce, które idealnie dopasowują się do kształtów golonych powierzchni, zapewniając idealnie gładkie golenie. - Golenie pod każdym kątem. - Pasek nawilżający z aloesem i witaminą E zapewnia poczucie nawilżenia i komfortu. - Pasek napinający skórę ułatwia dok (więcej...)

39.86 PLN
PODGLĄD

Wilkinson SZTYFT ŁAGODZĄCY ZACIĘCIA

WILKINSON SWORD SHAVING sztyft łagodzący podrażnioną skórę po goleniu. Wilkinson Sword Shaving to sztyft, który łagodzi podrażnienia i pielęgnuje skórę po goleniu. Do użytku zewnętrznego. Chronić przed dziećmi. Zatwierdzony dermatologicznie.

22.55 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition Complete Maszynka do golenia z wymiennymi 1szt z 5 Ostrzami Dla Kobiet

Maszynka Wilkinson Sword Intuition Complete oferuje najwyższą jakość golenia w linii Intuition. Maszynka posiada 5 ostrzy wykonanych w technologii Skin Perfect, które pozostawiają skórę niewiarygonie gładką. Żel nawilżający aktywowany wodą zamiast paska nawilżającego pozwalają maszynce gładko przesuwać się po skórze, minimalizując ryzyko podrażnień. Żel zawiera formułę z kwasem hialuronowym, który (więcej...)

38.08 PLN
PODGLĄD

Wilkinson XTREME3 ULTIMATE PLUS MASZYNKA DO GOLENIA JEDNOCZĘŚCIOWA 12szt

Jednoczęściowa maszynka do golenia przeznaczona dla mężczyzn, którzy dbają o skórę lub mają skłonność do występujących po goleniu podrażnień. Posiada paski nawilżające z aloesem i witaminą E, które zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry chroniąc ją przed podrażnieniami. Trzy elastyczne ostrza maszynki Xtreme 3 Ultimate dopasowują się do kształtu twarzy i zapewniają niezwykle dokładne goleni (więcej...)

102.88 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition rose gold żyletki do klasycznej maszynki do golenia dla kobiet 15szt

Żyletki do maszynki Wilkinson Sword Intuition Rose Gold posiadają system pojedynczych ostrzy z potrójną powłoką, które zapewniają niezwykle dokładne, gładkie i bezpieczne golenie. Używaj ostrzy z maszynką do golenia Intuition Rose Gold i odkryj golenie bez plastiku, niechcianych włosków i podrażnień skóry.

34.89 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Ultimate Plus Xtreme 3 Maszynki Jednorazowe 3+1 szt. Gratis

Wilkinson Sword Ultimate Plus Xtreme 3 Maszynki Jednorazowe 3+1 szt. Gratis Posiada elastyczne ostrza, które dopasowują się do kształtu golonych powierzchni. Maszynka posiada pasek nawilżający, co zapewnia lepszy poślizg i skuteczniejszą aplikację substancji odżywczych. Jest cięższa i ma zmodyfikowany kształt, dzięki czemu lepiej leży w dłoni, umożliwiając pewniejszy chwyt.

21.19 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition eyebrow styler maszynka do stylizacji i regulacji brwi z wymiennymi ostrzami

Stylizator brwi• Krótsze ostrze do stosowania wyłącznie do brwi• 2 w 1 - szczoteczka i grzebień - idealne narzędzie, które pomoże Ci pewnie kształtować i stylizować brwi w domu• Profesjonalne ostrze ze stali nierdzewnej zostało wykonane z myślą o ekstremalnej precyzji• Unikalne mikroosłony zapewniają dodatkową ochronę delikatnej skóry twarzy• Łatwy w manewrowaniu uchwyt, idealny do mapowania brwi

22.85 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro 5 Skin Protection Sensitive Maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami dla mężczyzn 1szt

Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Sensitive to maszynka z innowacyjnym pojemnikiem z aloesowym żelem nawilżającym z technologią autouzupełniania żelu zamiast zwykłego paska nawilżającego, który aktywowany jest za pomocą wody. Maszynka ma pięć ostrzy Ultra Glide, zapewniających idealnie gładkie golenie, i uchylny trymer - pojemnik z żelem uchyla się, odsłaniając wszystkie 5 ostrzy, by bez prz (więcej...)

26.64 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Xtreme3 beauty maszynka do golenia z wymiennymi wkładami dla kobiet + 5 wkładów

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Xtreme3 Beauty Hybrid to trzyostrzowa maszynka dla kobiet w atrakcyjnej cenie, zapewniająca idealnie gładkie i szybkie golenie bez podrażnień. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce idealne dopasowują się do każdego kształtu kobiecego ciała i zapewniają perfekcyjne golenie pod każdym kątem. Pasek nawilżający dostarcza uczucie nawilżenia i komfortu, a pa (więcej...)

31.12 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition rose gold klasyczna maszynka do golenia dla kobiet z wymiennymi żyletkami rączka + 10 żyletek

Klasyczna maszynka do golenia Wilkinson Sword Intuition Rose Gold w kolorze różowego złota. Maszynka posiada żyletki z potrójnie pokrywanymi ostrzami, które zapewniają niezwykle dokładne, gładkie i bezpieczne golenie. Wysokiej jakości metalowy uchwyt, wolny od plastiku, dzięki własnemu ciężarowi przesuwa się gładko i bez nacisku po skórze. Z prostym mechanizmem motylkowym ułatwiającym wyjmowanie i (więcej...)

121.65 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition dermaglow wymienne wkłady do profesjonalnego narzędzia do dermaplaningu 3szt.

Odkryj sekret gładkiej, promiennej skóry dzięki ostrzom Wilkinson Intuition Dermaglow. Te ostrza to profesjonalne narzędzie do dermaplaningu w domowym zaciszu. Natychmiast poprawiają wygląd skóry, usuwając martwe komórki naskórka i meszek. A co najlepsze: ostrza można łatwo wymienić, dzięki czemu możesz cieszyć się rączką Intuition Dermaglow przez długi czas.

31.43 PLN
PODGLĄD