Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Wilkinson Sword Beauty Extra 2 Maszynki Jednorazowe 25szt.

Wilkinson Sword Extra 2 Beauty Maszynki Jednorazowe 25szt. - jedyne na polskim rynku jednoczęsciowa maszynka do golenia z mechanizmem czyszczącym ostrza - dwa ostrza dostosowują się do golonych powierzchni, zapobiegając zacięciom - ruchoma główka zapewnia dokładne golenie - pasek nawilżający z witaminą E i aloesem łagodzi podrażnienia

67.30 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Beauty Xtreme 3 Maszynki Jednorazowe 3+1 szt. Gratis

Wilkinson Xtreme 3 Beauty Maszynki Jednorazowe 3+1 szt. Gratis - posiada ruchomą głowkę - 3 elastyczne ostrza dla precyzyjnego golenia dopasowują się do konturów twarzy gwarantując komfortowe i dokładne golenie - dwa paski nawilżające z aloesem i olejkiem jojoba zapobiegają podrażnieniom oraz wzmacniają ochronę podczas golenia (system dual comfort): jeden z wyciągiem z jojoba do przygotowania skór (więcej...)

18.80 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword CLASSIC ŻYLETKI DO TRADYCYJNEJ MASZYNKI 100szt

ŻYLETKI DO TRADYCYJNEJ MASZYNKI 100 sztuk

72.00 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword CLASSIC ŻYLETKI DO TRADYCYJNEJ MASZYNKI 5szt

ŻYLETKI DO TRADYCYJNEJ MASZYNKI 5 sztuk

6.00 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword EXTRA 3 BEAUTY JEDNOCZĘŚCIOWE MASZYNKI DO GOLENIA 4SZT

Jednorazowe maszynki do golenia z trzema ostrzami, ruchomą główką i paskiem nawilżającym z Aloesem.

13.77 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Extra3 Activ Jednorazowe maszynki do golenia 4szt

Jednorazowe maszynki do golenia z trzema ostrzami, ruchomą główką i paskiem nawilżającym z Aloesem.

16.90 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword EXTRA3 SENSITIVE MASZYNKA DO GOLENIA JEDNOCZĘŚCIOWA 24szt

Jednoczęściowa maszynka do golenia Extra 3, dzięki trzem wysokiej jakości ostrzom na ruchomej główce, zapewnia wygodne i dokładne golenie. Posiada 2 paski z aloesem i jojobą, które nawilżają skórę i zapobiegają podrażnieniom oraz lekką rączkę, która została zaprojektowana, tak by zapewnić komfort i kontrolę podczas golenia. Maszynka przeznaczona jest dla mężczyzn ze skórą wrażliwą.

97.60 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword HYDRO 5 maszynka do golenia 3 szt

WILKINSON 3szt Sword Hydro 5 maszynki do golenia - pojemnik z żelem nawilżającym - uchylny trymer - komfort golenia WILKINSON Sword Hydro 5 maszynki do golenia wyposażone są w pojemnik z żelem nawilżającym, który nawilża i chroni przed podrażnieniami. Dzięki uchylnemu trymerowi z łatwością ogolisz trudnodostępne miejsca. 5 ostrzy Ultra Glide zapewniają idealnie gładkie golenie, a system ochrony sk (więcej...)

43.20 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Hydro Connect 5 Maszynka do golenia

OPIS Wilkinson Sword Hydro Connect 5 Maszynka do golenia z 1 wkładem. 5ostrzowa maszynka do golenia z pojemnikiem z żelem nawilżającym. PRZYGOTOWANIE Przechowywanie maszynek i ostrzy w suchym miejscu zapewnia optymalne działanie produktu.

28.90 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Hydro Connect 5 Wkłady do maszynki 2 sztuki 100 ml

Balsam po goleniu do skóry wrażliwej Gillette Series został stworzony, aby działać kojąco i łagodząco na świeżo ogoloną skórę podatną na podrażnienia. Ze swoją lekką nietłustą konsystencją oraz unikalną mieszanką starannie dobranych składników pomaga wzmacniać barierę ochronną skóry. Zapewnia zdrowy wygląd i perfekcyjne nawilżenie skóry. Dzięki starannie dobranej recepturze Gillette pomaga wyelimi (więcej...)

46.40 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword HYDRO CONNECT 5 ZESTAW MASZYNKA + PIANKA DO GOLENIA

W skład zestawu wchodzi: maszynka Hydro Connect pianka do golenia Hydro Sensitive chroniąca delikatną skórę i niwelującą podrażnienia Codzienne golenie może powodować podrażnienia, ale maszynka Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pomaga chronić przed nimi męską skórę. Pojemnik z żelem nawilżającym z technologią autouzupełniania żelu aktywowany za pomocą wody (zamiast zwykłego paska nawilżającego): Zap (więcej...)

64.40 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword HYDRO SILK MASZYNKA DO GOLENIA +1 WKŁAD

5-ostrzowa maszynka do golenia z serum nawilżającym zawierającym masło shea. 3 wkłady do maszynki Hydro Silk z 5 ostrzami oraz serum aktywowanym wodą zapewniające dokładne golenie.

51.70 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Hydro Silk zapasowe ostrza do maszynki 3szt

Zapasowe ostrza Wilkinson Sword Hydro Silk można łatwo i szybko wymienić, a maszynka do golenia ponownie będzie jak nowa. Właściwości: - ostrze zapewnia gładkie golenie - łatwo wymienna głowica goląca - elastycznie przystosowuje się do każdej krzywizny

57.00 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword MASZYNKA DO GOLENIA CLASSIC NA ŻYLETKĘ

Tradycyjna maszynka do golenia na żyletki Wilkinson Sword Classic wykonana ze stali nierdzewnej. Specjalna osłona i zabezpieczenie żyletki przed przesuwaniem się minimalizuje ryzyko zacięć, a teflonowa powłoka zmniejsza tarcie podczas golenia dając poczucie prawdziwego komfortu. Doskonale wyważony metalowy rdzeń rączki zapewnia wygodne i precyzyjne golenie. Dodatkowo w zestawie znajduje się komple (więcej...)

15.35 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword QUATRO TITANIUM SENSITIVE zapasowe ostrza do maszynki 2 wkłady

Zapasowe ostrza Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive i ich regularna wymiana to gwarancja wciąż tak samo gładkiego golenia twarzy jak z nową maszynką do golenia. Właściwości: - nie podrażnia skóry twarzy - zapewnia maksymalnie gładkie golenie - pasek nawilżający Sposób użycia Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

31.30 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Quattro For Women Raspberry Jednorazowe maszynki 3 sztuki

OPIS Wilkinson Sword Quattro For Women Raspberry Rain Jednorazowe maszynki 3 sztuki Maszynka jednorazowa z 4 ostrzami, aby Twoja skóra na długo pozostała idealnie gładka. Z rączką pachnącą malinami.

23.50 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Quattro For Women Sparkle Jednorazowe maszynki 3 szt

Wilkinson Sword Quattro For Women Sparkle Jednorazowe maszynki 3 sztuki Maszynki jednorazowe z 4 ostrzami, pudrem perłowym i ekstraktem z papai, aby Twoja skóra na długo pozostała idealnie gładka.

18.47 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive Jednorazowe maszynki do golenia 3szt

Wkłady do maszynki do golenia Quattro Titanum przeznaczone są dla mężczyzn ze skórą wrażliwą. Jednorazowa maszynka z 4 ostrzami oraz dodatkowym ostrzem konturowym, aby łatwo zadbać o Twój wygląd. Chroni nawet po 2400 pociągnięciach.

19.29 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive Maszynka do golenia

Wkłady do maszynki do golenia Quattro Titanum przeznaczone są dla mężczyzn ze skórą wrażliwą. - Szeroki pasek napinający - Ostrze do przycinania baków

35.90 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Sensitive Extra 2 Maszynki Jednorazowe 24szt.

Wilkinson Sword Extra 2 Sensitive Maszynki Jednorazowe 24szt. - maszynki z podwójnym ostrzem - gwarantują dokładne i delikatne golenie - pasek nawilżający z witaminą E i aloesem zapobiega podrażnieniom oraz wzmacnia ochronę podczas golenia - ergonomiczna, wygodna rączka pozwala w pełni kontrolować ruchy maszynki podczas golenia

67.30 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Sensitive Xtreme 3 Maszynki Jednorazowe 3+1 szt. Gratis

Wilkinson Xtreme 3 Sensitive Maszynki Jednorazowe 3+1 szt. Gratis - posiada ruchomą główkę - 3 elastyczne ostrza dopasowują się one do konturów twarzy gwarantując komfortowe i dokładne golenie - dwa paski nawilżające z aloesem i witaminą E zapobiegają podrażnieniom oraz wzmacniają ochronę podczas golenia - ergonomiczny kształt oraz gumowa rączka powodują, że maszynka mocno trzyma się w dłoni

14.27 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Xtreme 3 Black Edition Jednoczęściowe maszynki do golenia 4szt

Jednorazowe maszynki do golenia z trzema elastycznymi ostrzami i paskiem nawilżającym. Komfortowe golenie nawet trudno dostępnych miejsc.

21.20 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword XTREME 3 SENSITIVE MASZYNKI JEDNORAZOWE 12szt

Jednorazowe maszynki do golenia z trzema elastycznymi ostrzami i paskiem nawilżającym. Komfortowe golenie nawet trudno dostępnych miejsc. Opakowanie zawiera 12 sztuk.

51.90 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Xtreme3 Beauty Dual Moisture Jednorazowe maszynki do golenia 6 szt

Wilkinson Sword Xtreme3 Beauty Dual Moisture Jednorazowe maszynki do golenia 6 sztuk Jednorazowe maszynki do golenia z 3 elastycznymi ostrzami, które dopasowują się do wszystkich kobiecych kształtów. Maszynka Dual Moisture nawilża przed i za ostrzami zapewniając lepszy poślizg i dokładne golenie.

31.30 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Xtreme3 Maszynka do golenia + 5 wkładów

Wilkinson Sword Xtreme3 Wkłady do maszynki 5 sztuk + rączka Maszynka systemowa Xtreme3 z 3 elastycznymi ostrzami.

25.70 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword XTREME3 SENSITIVE MASZYNKA DO GOLENIA JEDNOCZĘŚCIOWA 8szt

WILKINSON 4szt Sword Xtreme 3 Sensitive Jednorazowe maszynki do golenia - ruchoma główka - dwa paski nawilżające - ergonomiczny kształt - opakowanie zawiera 8 sztuk 3 ostrza na ruchomej główce zapewniają dokładne i wygodne golenie. Dwa paski nawilżające z aloesem i witaminą E zapobiegają podrażnieniom oraz wzmacniają ochronę podczas golenia. Ergonomiczny kształt oraz gumowa rączka powodują, że m (więcej...)

30.40 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Xtreme3 Silver Edition Jednorazowe maszynki do golenia 4 sztuki

OPIS Wilkinson Sword Xtreme3 Silver Edition Jednorazowe maszynki do golenia 4 sztuki Jednorazowe maszynki do golenia z trzema elastycznymi ostrzami i paskiem nawilżającym. Komfortowe golenie nawet trudno dostępnych miejsc.

20.20 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword Xtreme3 Silver Edition Jednorazowe maszynki do golenia 8szt

Wilkinson Sword Xtreme3 Silver Edition Jednorazowe maszynki do golenia 8 sztuk Jednorazowe maszynki do golenia z trzema elastycznymi ostrzami i paskiem nawilżającym. Komfortowe golenie nawet trudno dostępnych miejsc.

31.90 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Sword ZESTAW CLASSIC PREMIUM COLLECTION

W skład zestawu wchodzi - Elegancka maszynka z nierdzewnej stali w edycji limitowanej, motylkowe otwarcie osłonki ułatwia sprawną wymianę żyletek - Żyletki Wilkinson Sword Double Edge 5szt., są potrójnie uszlachetniane, dzięki czemu zapewniają idealnie gładkie i komfortowe golenie - Pędzel do golenia z czystego włosia - Specjalistyczne mydło do golenia zmiękczające zarost Classic Premium Collectio (więcej...)

100.20 PLN
PODGLĄD