Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Firma która chce udowodnić, że można robić mydła w płynie oraz środki czyszczące: świetnej jakości, łagodne dla skóry, naturalne, ładnie i oryginalnie pachnące, w doskonale zaprojektowanych, nowoczesnych opakowaniach w dobrej i niskiej cenie.
Szybkie, wygodne i przyjemne mycie? Tak, to możliwe! Łatwe Mycie 2w1 to ultradelikatny szampon i żel do ciała w jednym, stworzony z myślą o dzieciach i codziennych kąpielach bez stresu. Jedna formuła do włosów i skóry, miękka piana i zapach skąpanej w słońcu łąki – z nutami polnych kwiatów, wanilii i soczystej moreli.
Delikatna pielęgnacja:Formuła o neutralnym pH łagodnie oczyszcza, nie szczypie w oczy, nie wysusza skóry i nie obciąża włosów. Po kąpieli włosy są miękkie, lśniące i łatwe do rozczesania, a skóra czysta, zadbana i przyjemnie pachnąca. Idealny wybór do codziennego mycia – w domu i po całym dniu pełnym przygód.
Naturalne składniki, które robią różnicę:• Ultradelikatna baza myjąca z glukozydów i ryżowych miceli – oczyszcza skórę i włosy, szanując ich naturalną barierę ochronną.• Naturalny prebiotyk z korzenia cykorii – wspiera równowagę mikrobiomu skóry i włosów.• Kompleks wygładzający – ułatwia rozczesywanie, nie obciąża włosów i nadaje im miękkość.• Aloes, pantenol i alantoina – koją, nawilżają i dbają o komfort skóry.
Dlaczego warto?To 2w1, które upraszcza codzienną kąpiel, a jednocześnie realnie pielęgnuje skórę i włosy dziecka. Delikatny, skuteczny i pachnący jak lato – idealny dla małych (i większych) odkrywców.
Łatwe Mycie 2w1 – kąpiel, która idzie gładko: szybko, łagodnie i z zapachem słońca na łące.
Składniki:96% składników pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia.
INFO-FARM MARCELINA PACULA-STAŚ
ul. Johna Baildona 24/3, 40-115 Katowice, PL
Polska