Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Zero Ekologiczne mleczko do czyszczenia naturalna kreda i limonka

UNIWERSALNY EKO KREM DO CZYSZCZENIA NA BAZIE NATURALNEJ KREDY BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Idealnie nadaje się do czyszczenia różnorodnych powierzchni kuchennych i dla regularnego sprzątania łazienki. Nadaje siędo czyszczenia stołów, kafelek, zlewów, instalacji hydraulicz (więcej...)

7.35 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczne Mydło marsylskie do czyszczenia i mycia wszystkich powierzchni

NATURAL MARSEILLE SOAP 100% NATURALNE MYDŁO MARSYLSKIE DO BEZPIECZNEGO I SKUTECZNEGO CZYSZCZENIA WSZYSTKICH POWIERZCHNI BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Ekologicznie czyste, uniwersalne i naturalne mydło do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia. Stworzone na bazie tradycyjnego mydła marsylskiego, które wytwarzane jest w unikatowy sposób. Przy jego przygotowaniu wykorzystywane są tylko i wyłącz (więcej...)

7.35 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny płyn do mycia szyb i szklanych powierzchni

EKOLOGICZNY PŁYN DO CZYSZCZENIA SZYB I LUSTER NA BAZIE NATURALNEGO BIAŁEGO OCTU BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Idealny do czyszczenia szyb, luster, chromowanych i gładkich nawierzchni. Skład sprayu opracowany został na podstawie naturalnych komponentów, które były stosowane (więcej...)

10.57 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny płyn do usuwania kamienia NA BAZIE NATURALNEGO OCTU OWOCOWEGO

Ekologiczny płyn do czyszczenia łazienki NA BAZIE NATURALNEGO OCTU OWOCOWEGO BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Idealny do czyszczenia łazienek, powierzchni chromowanych, stali nierdzewnej, płytek, zlewów, wanien i kabin prysznicowych skutecznie usuwają osad z mydła, kamień, tł (więcej...)

10.40 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny płyn/balsam do mycia naczyń serwatka mleczna

EKOLOGICZNY BALSAM DO MYCIA NACZYŃ NA BAZIE SERWATKI MLECZNEJ BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek do mycia naczyń bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Skład balsamu został opracowany na podstawie naturalnych komponentów, które były stosowane zanim pojawiła się chemia gospodarcza. To są znane i sprawdzone składniki. Bardzo dob (więcej...)

8.05 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do Czyszczenia techniki sanitarnej niebieska glinka jaśmin

ŻEL DO CZYSZCZENIA TECHNIKI SANITARNEJ NIEBIESKA GLINKA&JAŚMIN BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW 0% POCHODNYCH ROPY NAFT (więcej...)

7.90 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do Czyszczenia Toalet cytrynowo jodłowy

WC GEL CLEANER EKO ŻEL DO CZYSZCZENIA TOALET NA BAZIE NATURALNEGO 10% KWASU CYTRYNOWEGO BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Receptura żelu została opracowana na podstawie naturalnych komponentów, które były stosowane zanim pojawiła się chemia gospodarcza. Są to znane i sprawdzo (więcej...)

11.55 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do Czyszczenia Toalet morska sól cytryna

WC GEL CLEANER EKO ŻEL DO CZYSZCZENIA TOALET MORSKA SÓL I CYTRYNA BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW 0% POCHODNYCH ROPY N (więcej...)

11.55 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do mycia naczyń gorczyca naturalna i miód

ŻEL DO MYCIA NACZYŃ NATURALNA GORCZYCAEKSTRAKT Z MIODU BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW 0% POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ (więcej...)

7.35 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do mycia naczyń ocet jabłkowy aloes rumianek

ŻEL DO MYCIA NACZYŃ NATURALNY OCET JABŁKOWY ALOES ORAZ RUMIANEK BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW 0% POCHODNYCH ROPY NAF (więcej...)

7.35 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do mycia naczyń soda oczyszczana cytryna

EKOLOGICZNY ŻEL DO MYCIA NACZYŃ Z SODĄ OCZYSZCZONĄ I SOKIEM Z CYTRYNY BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Żel został stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW (więcej...)

7.35 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do mycia naczyń warzyw owoców 500 ml

EKOLOGICZNY ŻEL DO MYCIA NACZYŃ, OWOCÓW I WARZYW NA BAZIE NATURALNEGO SOKU OGÓRKOWEGO BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Czyści warzywa i owoce do połysku, usuwa brud, bakterie, dodatki chemiczne i sztuczną warstwę z wosku. Skład żelu opracowany został na podstawie naturalnych (więcej...)

7.35 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do zabrudzeń z tłuszczu ocet winny mentol

ŻEL DO USUWANIA UPORCZYWYCH ZABRUDZEŃ Z TŁUSZCZU 3% OCET WINNY&MENTOL BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. Składniki aktywne: - Naturalny ocet winny usuwa tłuszcz. (więcej...)

7.35 PLN
PODGLĄD

Zero Naturalne mydło OLIWKOWE do prania i czyszczenia różnych powierzchni 500 ml

Ekologicznie czyste, uniwersalne i naturalne mydło do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia. Nie zawiera szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Niesamowicie skutecznie oczyszcza, odnawia i dezynfekuje wszystkie powierzchnie meblowe, akcesoria łazienkowe i podłogi. Może służyć jako płyn do mycia naczyń. Jest idealny do prania ręcznego. Posiada delikatny aromat i bardzo d (więcej...)

7.75 PLN
PODGLĄD

Zero Nawilżane chusteczki do czyszczenia plam 40 szt.

Nawilżane chusteczki do czyszczenia pomagają usunąć tłuste plamy, jak również plamy z trawy, żywności i napojów z ubrań, mebli, podłóg i innych powierzchni. Składniki aktywne - Soda oczyszczana doskonale wchłania tłuszcz i wilgoć, usuwa uporczywe plamy z owoców, krwi. Ma działanie antybakteryjne - Sól usuwa tłuste plamy z tkanin, neutralizuje zapachy. Pozostawia czystą powierzchnię, utrzymując k (więcej...)

8.25 PLN
PODGLĄD

Zero Nawilżane chusteczki do czyszczenia powierzchni kuchennych 40 szt.

Nawilżane chusteczkido czyszczenia powierzchni kuchennych zawierają BIO Gorczycę i Orzech mydlany. Szybko usuwają tłuszcz, resztki jedzenia, kurz i inne zanieczyszczenia na powierzchniach kuchennych. Dodają połysku Twojej kuchni. Mają działanie antybakteryjne, niszcząc bakterie i nieprzyjemne zapachy.Po oczyszczeniu powierzchni nie wymaga spłukiwania wodą. - 100% ekologicznie&ekonomicznie * - Bez (więcej...)

8.35 PLN
PODGLĄD

Zero Nawilżane chusteczki do czyszczenia powierzchni skórzanych i plastikowej 40 szt.

Nawilżane chusteczkido czyszczenia powierzchniskórzanej i plastikowej zawierają BIO olejekz pomarańczy i ekstrakt z kasztanowca. Chusteczkiidealnie oczyszczają skórzane i plastikowe powierzchnieoraz przywracają im połysk.Chronią skórzane powierzchnie przed wysuszeniem, pękaniem oraz przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Efektywnie usuwa odciski palców, tłuszcz i inne zanieczyszczenia.Posiada (więcej...)

8.10 PLN
PODGLĄD

Zero Nawilżane chusteczki do czyszczenia szyb i luster 40 szt.

Nawilżane chusteczkido czyszczenia szyb i lusterzawierają BIO Biały ocet i sok z limonki. Chusteczkido czyszczenia szkła, okien i luster, łatwo i skutecznie oczyszcza kurz i brud z powierzchni. Nie pozostawiają plam i smug, nadają powierzchni połysk. Nadają się do mycia okien i luster, zarówno w domu, jak i w samochodzie. Po oczyszczeniu powierzchni nie wymaga spłukiwania wodą. - 100% ekologicznie (więcej...)

8.35 PLN
PODGLĄD

Zero Nawilżane chusteczki do czyszczenia zabrudzeń zwierzęcych 40 szt.

Nawilżane chusteczkido czyszczenia zabrudzeń po zwierzętach zawierają BIO olejek sosnowy i sok z cytryny. Chusteczkiprzeznaczone do czyszczenia siedlisk zwierząt domowych, zapewniając czystość w domu, bez narażania zdrowia zwierzęcia. Oczyszczą plamy i zabrudzenia z podłogi, mebli tapicerowanych, płytki i innych powierzchni. Mają działanie antybakteryjne. Po oczyszczeniu powierzchni nie wymaga spł (więcej...)

8.15 PLN
PODGLĄD