Zero

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Ekologiczne Mydło marsylskie do czyszczenia i mycia wszystkich powierzchni
U NAS TANIEJ
-24 %

Zero Ekologiczne Mydło marsylskie do czyszczenia i mycia wszystkich powierzchni 500 ml

NATURAL MARSEILLE SOAP 100% NATURALNE MYDŁO MARSYLSKIE DO BEZPIECZNEGO I SKUTECZNEGO CZYSZCZENIA WSZYSTKICH POWIERZCHNI BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Ekologicznie czyste, uniwersalne i naturalne mydło do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia. Stworzone na bazie tradycyjnego mydła marsylskiego, które wytwarzane jest w unikatowy sposób. Przy jego przygotowaniu wykorzystywane są tylko i wyłącz (więcej...)

11.75 PLN
8.95 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny płyn/balsam do mycia naczyń serwatka mleczna 500 ml

EKOLOGICZNY BALSAM DO MYCIA NACZYŃ NA BAZIE SERWATKI MLECZNEJ BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek do mycia naczyń bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Skład balsamu został opracowany na podstawie naturalnych komponentów, które były stosowane zanim pojawiła się chemia gospodarcza. To są znane i sprawdzone składniki. Bardzo dob (więcej...)

10.40 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do mycia naczyń gorczyca naturalna i miód 500 ml

ŻEL DO MYCIA NACZYŃ NATURALNA GORCZYCAEKSTRAKT Z MIODU BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW 0% POCHODNYCH ROPY NAFTOWEJ (więcej...)

9.45 PLN
PODGLĄD
Ekologiczny Żel do mycia naczyń ocet jabłkowy aloes rumianek
U NAS TANIEJ
-19 %

Zero Ekologiczny Żel do mycia naczyń ocet jabłkowy aloes rumianek 500 ml

ŻEL DO MYCIA NACZYŃ NATURALNY OCET JABŁKOWY ALOES ORAZ RUMIANEK BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW 0% POCHODNYCH ROPY NAF (więcej...)

11.75 PLN
9.57 PLN
PODGLĄD
Ekologiczny Żel do mycia naczyń soda oczyszczana cytryna
U NAS TANIEJ
-28 %

Zero Ekologiczny Żel do mycia naczyń soda oczyszczana cytryna 500 ml

EKOLOGICZNY ŻEL DO MYCIA NACZYŃ Z SODĄ OCZYSZCZONĄ I SOKIEM Z CYTRYNY BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Żel został stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW (więcej...)

11.75 PLN
8.45 PLN
PODGLĄD
Ekologiczny płyn do mycia szyb i szklanych powierzchni
U NAS TANIEJ
-28 %

Zero Ekologiczny płyn do mycia szyb i szklanych powierzchni 420 ml

EKOLOGICZNY PŁYN DO CZYSZCZENIA SZYB I LUSTER NA BAZIE NATURALNEGO BIAŁEGO OCTU BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Idealny do czyszczenia szyb, luster, chromowanych i gładkich nawierzchni. Skład sprayu opracowany został na podstawie naturalnych komponentów, które były stosowane (więcej...)

16.95 PLN
12.17 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do Czyszczenia Toalet morska sól cytryna 750 ml

WC GEL CLEANER EKO ŻEL DO CZYSZCZENIA TOALET MORSKA SÓL I CYTRYNA BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW 0% POCHODNYCH ROPY N (więcej...)

17.05 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczne mleczko do czyszczenia naturalna kreda i limonka 500 ml

UNIWERSALNY EKO KREM DO CZYSZCZENIA NA BAZIE NATURALNEJ KREDY BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Idealnie nadaje się do czyszczenia różnorodnych powierzchni kuchennych i dla regularnego sprzątania łazienki. Nadaje siędo czyszczenia stołów, kafelek, zlewów, instalacji hydraulicz (więcej...)

8.47 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny płyn do usuwania kamienia NA BAZIE NATURALNEGO OCTU OWOCOWEGO 450 ml

Ekologiczny płyn do czyszczenia łazienki NA BAZIE NATURALNEGO OCTU OWOCOWEGO BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Idealny do czyszczenia łazienek, powierzchni chromowanych, stali nierdzewnej, płytek, zlewów, wanien i kabin prysznicowych skutecznie usuwają osad z mydła, kamień, tł (więcej...)

11.65 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do Czyszczenia techniki sanitarnej niebieska glinka jaśmin 500 ml

ŻEL DO CZYSZCZENIA TECHNIKI SANITARNEJ NIEBIESKA GLINKA&JAŚMIN BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. 0% SLS 0% PARABENÓW 0% FOSFORANÓW 0% POCHODNYCH ROPY NAFT (więcej...)

11.10 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do mycia naczyń warzyw owoców 500 ml

EKOLOGICZNY ŻEL DO MYCIA NACZYŃ, OWOCÓW I WARZYW NA BAZIE NATURALNEGO SOKU OGÓRKOWEGO BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Czyści warzywa i owoce do połysku, usuwa brud, bakterie, dodatki chemiczne i sztuczną warstwę z wosku. Skład żelu opracowany został na podstawie naturalnych (więcej...)

10.15 PLN
PODGLĄD

Zero Ekologiczny Żel do Czyszczenia Toalet cytrynowo jodłowy 750 ml

WC GEL CLEANER EKO ŻEL DO CZYSZCZENIA TOALET NA BAZIE NATURALNEGO 10% KWASU CYTRYNOWEGO BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek czyszczący bez szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia substancji chemicznych. Receptura żelu została opracowana na podstawie naturalnych komponentów, które były stosowane zanim pojawiła się chemia gospodarcza. Są to znane i sprawdzo (więcej...)

15.97 PLN
PODGLĄD
Ekologiczny Żel do zabrudzeń z tłuszczu ocet winny mentol
U NAS TANIEJ
-26 %

Zero Ekologiczny Żel do zabrudzeń z tłuszczu ocet winny mentol 500 ml

ŻEL DO USUWANIA UPORCZYWYCH ZABRUDZEŃ Z TŁUSZCZU 3% OCET WINNY&MENTOL BEZPIECZNA BIODEGRADOWALNA FORMUŁA Naturalny, skuteczny i bezpieczny środek, który nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych dla zdrowia. Stworzony na bazie naturalnych składników, sprawdzonych czasem, gdy jeszcze nie stosowano nowoczesnej chemii gospodarczej. Składniki aktywne: - Naturalny ocet winny usuwa tłuszcz. (więcej...)

11.75 PLN
8.75 PLN
PODGLĄD