Agata

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Agata PŁYN NABŁYSZCZAJĄCY DO PANELI 500 g

AGATA to preparat nabłyszczająco-pielęgnujący panele laminowane i drewniane. Przeznaczony również do stosowania na parkiety, wykładziny PCV oraz posadzki lastrikowe wewnątrz pomieszczeń. Nie nawarstwia się, nie wymaga stosowania specjalnych zmywaczy. NAKŁADAJĄC KOLEJNĄ WARSTWĘ - ZMYWASZ POPRZEDNIĄ. Do bieżącego mycia podłóg panelowych zaleca się stosowanie rozcieńczonego płynu AGATA do mycia i kon (więcej...)

10.54 PLN
PODGLĄD

Agata pasta do podłóg drewnianych i z kamienia Samopołyskowa 450 ml

AGATA PASTA DO PODŁÓG DREWNIANYCH I KAMIENNYCH, jest przeznaczona do nabłyszczania, ochrony i konserwacji podłóg Drewnianych lakierowanych, malowanych, parkietów, podłóg kamiennych i z marmuru. Doskonale nadaje się do użycia polerek mechanicznych, również wysokoobrotowych. BOGATA W NATURALNE WOSKI. Wykazuje własności antypoślizgowe. Pasta AGATA przywraca podłodze świeżość i połysk.

14.06 PLN
PODGLĄD

Agata PŁYN DO MYCIA I KONSERWACJI PANELI 1000 ml

Płyn AGATA stosuje się do czyszczenia i konserwacji paneli oraz wszelkich powierzchni drewnianych, również nielakierowanych podłóg, boazerii, szaf, listew. Skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawiając delikatną warstwę ochronną specjalnego wosku. Nadaje podłodze delikatny, aksamitny połysk. Posiada przyjemny i trwały zapach. Płyn AGATA jest produktem ekologicznym i bezpiecznym w stosowaniu.

15.03 PLN
PODGLĄD

Agata płyn do mycia i konserwacji paneli 500 g

Płyn AGATA stosuje się do czyszczenia i konserwacji paneli oraz wszelkich powierzchni drewnianych, również nielakierowanych podłóg, boazerii, szaf, listew.Skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawiając delikatną warstwę ochronną specjalnego wosku. Nadaje podłodze delikatny, aksamitny połysk. Nie nawarstwia się i nie wymaga stosowania specjalnych zmywaczy. Posiada przyjemny i trwały zapach. Płyn AGATA (więcej...)

9.53 PLN
PODGLĄD