Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Kosmetyki BINGOSPA wytwarzane są nowocześnie, z uwzględnieniem światowych trendów i z wykorzystaniem stale prowadzonych badań laboratoryjnych. Łączą w sobie ducha natury, wiedzę i wieloletnie doświadczenie oraz współczesne wymagania dotyczące jakości produkcji i bezpieczeństwa.BINGOSPA wykorzystuje alternatywne źródła energii i wprowadza wyjątkowy w skali światowej projekt korzystania wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Zanurz się w BingoSpa!
Produkt w obniżonej cenie z uwagi na krótszy termin przydatności.
Termin przydatności: 2026/07
Produkt wyprzedażowy ze względu na brak etykietki na opakowaniu.
najmocniejszy żel cynamonowo – kofeinowy z papryką.
działanie koncentratu opiera się się na właściwościach substancji aktywnych olejków cynamonowego, pomarańczowego, goździkowego, kofeiny i aromatu z paprykowego.
zawarte składniki aktywne globalnie przyczyniają się do zmniejszenia ilości komórek tłuszczowych, wody podskórnejco w efekcie skutkuje smukłą sylwetką oraz pozbawioną cellulitu, więc gładką i lśniącą skórą.* olejek cynamonowy działarozgrzewająco, usuwa tłuszcz i wodę z komórek skóry. związki fenolowe cynamonowca eliminują wolne rodniki i nadtlenki.
* kofeina wspomaga proces redukcji tłuszczu w skórze, uwalniania go z obszarów dotkniętych cellulitem i hamujea proces jego powstawania.
* olejek goździkowy rozgrzewa i poprawia ukrwienie.goździkowy zapach wpływa stymulująco na układ nerwowy.
* masaż pobudzając mikrokrążenie, zwiększa absorpcję aktywnych składników koncentratu, przyspiesza proces spalania tłuszczów i usuwania toksyn z organizmu.
przeciwskazania preparatu nie powinny stosować dzieci i kobiety w ciąży, osoby uczulone na którykolwiek ze składników (składniki, na które szczególnie należy zwrócić uwagę to olejek z goździkowca korzennego, olejek cynamonowy, aromat paprykowy), osoby ze skórą wrażliwą lub naczynkową, osoby mające problemy z krążeniem.
cienką warstwę preparatu wmasować w skórę w miejscach odkładania się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch, biodra. obserwując reakcję skóry można można zwiększać ilość aplikowanego preparatu. stosować w czasie między zabiegami „body wrapping” z wykorzystaniem odpowiednich preparatów BINGOSPA
"BINGOSPA POLSKA GRZEGORZ BABANIEC, PIOTR GRABOWSKI, MIROSŁAW SZPAKOWS
Aleja Kasztanowa 24, 26-652 Milejowice, PL
Polska