By Kilian

Jako spadkobierca długiej linii twórców koniaku, którzy byli pionierami luksusu, Kilian postanowił zająć się pochodnią rodzinnej tradycji. Stworzenie nowej luksusowej marki było zdecydowanie wyzwaniem godnym jego poprzedników.

Do jego ulubionych miejsc w dzieciństwie należały piwnice rodzinne w Cognac. Przed ukończeniem CELSA napisał pracę na temat semantyki zapachów, poszukując “języka” wspólnego dla bogów i śmiertelników. Pamiętając o udziale «aniołów» jako części jego dziedzictwa, wprowadzono go w świat perfumerii. Udział «aniołów» jest tym, co Dom Hennessy nazywa odsetkiem, który – w niewytłumaczalny sposób – wyparowuje z piwnic koniaku, niczym ofiara bogom.

Wiele zapachów Kiliana dziś nosi tę pamięć dzieciństwa, ponieważ przypominają one cukier w alkoholu i drewno w beczkach koniakowych.

Po ukończeniu studiów zaczął trenować z najlepszymi nosy w perfumerii i pracował dla najbardziej prestiżowych domów perfumeryjnych, takich jak Christian Dior, Paco Rabanne, Alexander McQueen i Giorgio Armani.
W 2007 roku Kilian wprowadził własną markę z ambicją odzwierciedlenia nie tylko swojej osobowości, ale także osiągnięcia idealnego sojuszu pomiędzy elegancją i bezkompromisowym luksusem. Jego filozofia “eko-luxe”, w której każda butelka może być uzupełniana i przechowywana przez całe życie, sprawiła, że ​​marka znalazła się na szczycie rynku zapachów i znalazła się w niszy własnej.

W 2017 roku i dziesięć lat od jego powstania, świat Kilian zawiera ponad 35 zapachów, obejmujących różne kolekcje zapachów, w tym: “L’Oeuvre Noire”, “Arabian Nights”, “Asian Tales”, "In the Garden of Good & Evil “i” Addictive State of Mind ".

Kilian kontynuuje tworzenie nieoczekiwanych produktów, które uosabiają najwyższe wyrafinowanie i ponadczasowy luksus dzięki kolekcji poręcznej biżuterii i ozdobnych przedmiotów do domu.

W miarę jak marka Kilian ewoluuje i dojrzewa, jedynym aspektem, który pozostaje konsekwentny, jest to, że każdy wytworzony produkt reprezentuje najwyższe wyrafinowanie i ponadczasowy luksus.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

By Kilian Bamboo Harmony Woda perfumowana spray z wymiennym wkładem 50 ml

By Kilian Bamboo Harmony EDP Bamboo Harmony marki By Kilian to cytrusowo aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bamboo Harmony został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker . Nutami głowy są neroli, bergamotka i gorzka pomarańcza nutami serca są herbata, mimoza, przyprawy i bambus nutami bazy są mech dębowy, ostrokrzew i liść figi. Nuty zapachowe Nuty głowy (więcej...)

749.80 PLN
PODGLĄD

By Kilian Flower of Immortality Woda perfumowana spray 50 ml

Woda perfumowana Flower of Immortality to kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet oraz mężczyzn. Aromatyczne nuty zapachowe zostały stworzone przez markę By Killan. Zapach z 2013 roku. *Nuty zapachowe * Nuta głowy brzoskwinia, marchewka, frezja Nuta serca irys, czarna porzeczka, róża Nuta bazy bób tonka, wanilia, białe piżmo

858.30 PLN
PODGLĄD

By Kilian Flower of Immortality Woda perfumowana Wkład 50 ml

Zapach: unisex Typ zapachu: kwiatowo - owocowy Nuty zapachowe: biała brzoskwinia, nasiona marchwi, irys, czarna porzeczka, róża, fasolka tonka.

505.80 PLN
PODGLĄD

By Kilian Gold Knight Woda perfumowana 50 ml

Kilian Hennessy, potomek twórców ekskluzywnych koniaków, swoją przygodę z zapachami rozpoczynał w największych domach perfumeryjnych, takich jak Dior czy Armani. Jednak, aby poczuć całkowite spełnienie postanowił stworzyć własną markę perfum bezwzględnie luksusowych. Zapachy By Kilian to niezwykłe, wyrafinowane, niepowtarzalne aromaty. Kompozycje stworzone są z najwyższej jakości składników oraz n (więcej...)

953.20 PLN
PODGLĄD

By Kilian Gold Knight Woda perfumowana wkład 50 ml

Kilian Hennessy, potomek twórców ekskluzywnych koniaków, swoją przygodę z zapachami rozpoczynał w największych domach perfumeryjnych, takich jak Dior czy Armani. Jednak, aby poczuć całkowite spełnienie postanowił stworzyć własną markę perfum bezwzględnie luksusowych. Zapachy By Kilian to niezwykłe, wyrafinowane, niepowtarzalne aromaty. Kompozycje stworzone są z najwyższej jakości składników oraz n (więcej...)

505.80 PLN
PODGLĄD

By Kilian Light My Fire Woda perfumowana Wkład 50 ml

Jeśli szukasz perfum, które wyzwolą natychmiastową chęć posiadania ich, świetnie trafiłeś. By Kilian Light My Fire to kraina miodem płynąca gdzie pierwsze skrzypce zagrała urzekająca paczula dopuszczając do głosu akordy tytoniu. Zapach skomponowany dla koneserów kubańskich cygar ale nie tylko. Przejrzysta i lekka woń sprawia że jest to jeden z najpiękniejszych zapachów Kiliana, Nie nachalny a jedn (więcej...)

505.80 PLN
PODGLĄD

By Kilian Light My Fire woda perfumowana z wymiennym wkładem 50 ml

Light My Fire Unisex to woda perfumowana z wymiennym wkładem od marki By Kilian. Nuty zapachowe: kmin, siano, tytoń, paczula, wetyweria, miód, wanilia

817.60 PLN
PODGLĄD

By Kilian Playing With The Devil zestaw (Woda perfumowana 50ml + 7,5ml + pipeta)

W skład zestawu By Kilian Playing With The Devil wchodzą: - Woda perfumowana 50ml - zapas - Flakon 7,5ml - z możliwością uzupełniania - Pipeta Kilian Hennessy, potomek twórców ekskluzywnych koniaków, swoją przygodę z zapachami rozpoczynał w największych domach perfumeryjnych, takich jak Dior czy Armani. Jednak, aby poczuć całkowite spełnienie postanowił stworzyć własną markę perfum bezwzględnie lu (więcej...)

546.40 PLN
PODGLĄD