By Kilian

Jako spadkobierca długiej linii twórców koniaku, którzy byli pionierami luksusu, Kilian postanowił zająć się pochodnią rodzinnej tradycji. Stworzenie nowej luksusowej marki było zdecydowanie wyzwaniem godnym jego poprzedników.

Do jego ulubionych miejsc w dzieciństwie należały piwnice rodzinne w Cognac. Przed ukończeniem CELSA napisał pracę na temat semantyki zapachów, poszukując “języka” wspólnego dla bogów i śmiertelników. Pamiętając o udziale «aniołów» jako części jego dziedzictwa, wprowadzono go w świat perfumerii. Udział «aniołów» jest tym, co Dom Hennessy nazywa odsetkiem, który – w niewytłumaczalny sposób – wyparowuje z piwnic koniaku, niczym ofiara bogom.

Wiele zapachów Kiliana dziś nosi tę pamięć dzieciństwa, ponieważ przypominają one cukier w alkoholu i drewno w beczkach koniakowych.

Po ukończeniu studiów zaczął trenować z najlepszymi nosy w perfumerii i pracował dla najbardziej prestiżowych domów perfumeryjnych, takich jak Christian Dior, Paco Rabanne, Alexander McQueen i Giorgio Armani.
W 2007 roku Kilian wprowadził własną markę z ambicją odzwierciedlenia nie tylko swojej osobowości, ale także osiągnięcia idealnego sojuszu pomiędzy elegancją i bezkompromisowym luksusem. Jego filozofia “eko-luxe”, w której każda butelka może być uzupełniana i przechowywana przez całe życie, sprawiła, że ​​marka znalazła się na szczycie rynku zapachów i znalazła się w niszy własnej.

W 2017 roku i dziesięć lat od jego powstania, świat Kilian zawiera ponad 35 zapachów, obejmujących różne kolekcje zapachów, w tym: “L’Oeuvre Noire”, “Arabian Nights”, “Asian Tales”, "In the Garden of Good & Evil “i” Addictive State of Mind ".

Kilian kontynuuje tworzenie nieoczekiwanych produktów, które uosabiają najwyższe wyrafinowanie i ponadczasowy luksus dzięki kolekcji poręcznej biżuterii i ozdobnych przedmiotów do domu.

W miarę jak marka Kilian ewoluuje i dojrzewa, jedynym aspektem, który pozostaje konsekwentny, jest to, że każdy wytworzony produkt reprezentuje najwyższe wyrafinowanie i ponadczasowy luksus.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Woda perfumowana spray z wymiennym wkładem

By Kilian Bamboo Harmony Woda perfumowana spray z wymiennym wkładem 50 ml

By Kilian Bamboo Harmony EDP Bamboo Harmony marki By Kilian to cytrusowo aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bamboo Harmony został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker . Nutami głowy są neroli, bergamotka i gorzka pomarańcza nutami serca są herbata, mimoza, przyprawy i bambus nutami bazy są mech dębowy, ostrokrzew i liść figi. Nuty zapachowe Nuty głowy (więcej...)

776.60 PLN
Podgląd
woda perfumowana z wymiennym wkładem

By Kilian Light My Fire woda perfumowana z wymiennym wkładem 50 ml

Light My Fire Unisex to woda perfumowana z wymiennym wkładem od marki By Kilian. Nuty zapachowe: kmin, siano, tytoń, paczula, wetyweria, miód, wanilia

874.00 PLN
Podgląd
Woda perfumowana z wymiennym wkładem spray

By Kilian Pure Oud Woda perfumowana z wymiennym wkładem spray 50 ml

By Kilian Pure Oud EDP Pure Oud marki By Kilian to orientalno drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Pure Oud został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker . Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo gwajakowe, szafran, agar (oud), balsam copahu i cypriol. Nuty zapachowe Nuty głowybalsam copahu,szafran,Nuty sercacypriol,Nuty bazy agar (oud),drzewo gwajakowe (więcej...)

1311.10 PLN