Być Może logo

Być Może

Żaden inny kosmetyk nie ma w sobie tyle magii, co perfumy. Wiele mówią o naszym charakterze i osobowości. Często wiążą się ze wspomnieniami najwspanialszych chwil i ważnych momentów z naszego życia. Perfumy kojarzą się też z bliskimi naszemu sercu osobami. Gdy poczujemy unoszący się w powietrzu znany nam zapach, od razu budzą się w nas miłe uczucia. Perfumy z portfolio Miraculum są niczym historia, która połączyła wiele pokoleń kobiet.

O perfumach Być może wie każdy kto ma więcej niż naście lat… dawno, dawno temu, w siermiężnych czasach ciągłego braku i uniformizacji, gdy nasze mamy i babcie śniły o prawdziwej modzie, może nie prosto z europejskich stolic, ale chociaż z Peweksu, państwowe zakłady Pollena-Uroda dały Polkom namiastkę luksusu – perfumy Być może…

Jako pierwsze pojawiły się perfumy Byż może… Paris. Produkowany w małych 10 ml buteleczkach zapach to szyprowa klasyka, socjalistyczna wersja Chanel 5. Nie trzeba dodawać, że wtedy te perfumy były pożądanym towarem deficytowym. Po zasłużonej popularności pojawiło się jeszcze kilka wersji inspirowanych światowymi stolicami mody.

Już w III RP marka Być może… przechodziła z rąk do rąk, by ostatecznie trafić do portfolio Miraculum. Krakowski producent wrócił do tradycji, stworzył nowy zapach pod nazwą Być może… Tokyo i ruszył na podbój serc nie tylko Polek.

Tak, tak! Być może… wciąż są poszukiwane i pożądane przez wiele kobiet.

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Woda perfumowana

Być Może Amore Woda perfumowana 10 ml

Kolejna odsłona ponadczasowych zapachów z serii Być Może inspirowanych włoskim stylem życia. Być Może Amore to wyrazisty, kwiatowo-owocowy zapach, który doda Ci pewności siebie.

7.25 PLN
Podgląd
Woda perfumowana

Być Może Dolce Woda perfumowana 10 ml

Kolejna odsłona ponadczasowych zapachów z serii "Być Może" inspirowanych włoskim stylem życia. Być Może Dolce to słodycz soczystych owoców połączona ze zmysłową wonią delikatnych kwiatów, która rozpieści Twoje zmysły.

7.15 PLN
Podgląd
Perfumy

Być Może Fiore Perfumy 10 ml

Być Może Fiore Perfumy Budzący niezwykłe emocje długotrwały zapach o wyjątkowej kwiatowo-drzewnej nucie. Eteryczna kompozycja białych kwiatów, otula ciało delikatnym zapachem.

6.99 PLN
Podgląd
Perfumy

Być Może London Perfumy 10 ml

Miraculum Być Może... London Perfumy Elegancki bogaty kwiatowo-różano-fiołkowy zapach. Połączenie bergamotki, geranium, głogu i hiacyntu z mimozą, różą, fiołkiem i konwalią wzmocnione drzewami cedrowym i sandałowym, heliotropem i ambrą. Produkt zapakowany w oryginalną klasyczną buteleczkę i kartonik.

5.47 PLN
Podgląd
Perfumy

Być Może New York Perfumy 10 ml

Miraculum Być Może... New York Perfumy Długotrwały zapach o wyjątkowej kwiatowo – owocowej nucie. Nuty zapachowe perfum nasycone brzoskwinią, mandarynką i limonką, ylang-ylang, kwiatem pomarańczy i geranium. Zapach uzupełnia goździk, zapachy drzewne oraz wanilia. Produkt zapakowany w oryginalną klasyczną buteleczkę i kartonik.

7.70 PLN
Podgląd
Perfumy

Być Może Paris Perfumy 10 ml

Miraculum Być Może... Paris Perfumy Oryginalna szyprowa kompozycja podkreślona świeżymi i zmysłowymi tonami. Produkt zapakowany w oryginalną klasyczną buteleczkę i kartonik.

7.77 PLN
Podgląd
Woda perfumowana

Być Może Romantico Woda perfumowana 10 ml

Kolejna odsłona ponadczasowych zapachów z serii Być Może, inspirowanych włoskim stylem życia. Być Może Romantico to czarujący, kwiatowo-owocowy zapach który uwiedzie Twoje zmysły.

7.25 PLN
Podgląd
Perfumy

Być Może Rome Perfumy 10 ml

Miraculum Być Może... Rome Perfumy Niezwykły ponadczasowy romantyczny zapach o eleganckiej kwiatowej nucie zapachowej. Zawarte w kompozycji nowoczesne nuty aldehydowe, pospornica, ylang-ylang, jaśmin, czerwona róża wzmocnione drzewem sandałowym, żywicą Labdanum i dębowym mchem zapewniają dobry nastrój. Produkt zapakowany w oryginalną klasyczną buteleczkę i kartonik.

5.50 PLN
Podgląd
Perfumy

Być Może Tokyo Perfumy 10 ml

Miraculum Być Może... Tokyo Perfumy Niezwykły długotrwały zapach o eleganckiej szyprowo -kwiatowej nucie. Gałka muszkatołowa, kolendra, pieprz, bergamotka i cytryna kontra mimoza, irys, róża, brzoskwinia, jaśmin, konwalia i fiołek to doskonałe połączenie kontrastów oddających klimatyczne Tokyo. Całość wzmocniona paczulą, miodem, drzewem sandałowym, mchem dębowym, piżmem i ambrą. Produkt zapakowany (więcej...)

5.35 PLN