Calgon

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Calgon 3w1 Proszek do pralek przeciw osadzaniu się kamienia (20 prań) 500 g

Bez Calgonu Kamień, brud i osady z detergentów mogą się osadzać na bębnie oraz zatykać filtry i rury. Może to stanowić źródło brzydkich zapachów, pogarszając efekty prania, a nawet doprowadzić do zepsucia się pralki. Z Calgonem 2w1 Skuteczna ochrona przed kamieniem. Dzięki zneutralizowaniu twardej wody, Calgon zapobiega powstawaniu kamienia i chroni najważniejsze części pralki. Dodatkowo, pozostaw (więcej...)

12.80 PLN
PODGLĄD

Calgon 3w1 Tabletki do pralek przeciw osadzaniu się kamienia (15 sztuk) 195 g

Calgon 3w1 Tabletki do pralek przeciw osadzaniu się kamienia 195 g (15 sztuk) Bez Calgonu Kamień, brud i pozostałości po detergentach osadzają się na bębnie, w filtrze i w rurach. Może to nie tylko doprowadzić do zniszczenia pralki, ale również może być źródłem brzydkiego zapachu, co uniemożliwia osiągnięcie perfekcyjnych efektów prania. Z Calgonem 3w1 Dzięki 3 neutralizującym właściwościom, Calgo (więcej...)

28.40 PLN
PODGLĄD

Calgon tabletki do prania zmiękczające wodę 30szt

CALGON 30szt Powerball Tabs Tabletki do pralek przeciw osadzaniu się kamienia - 30 sztuk - bezpieczne dla tkanin - skuteczna ochrona pralki Tabletki do pralki przeciw osadzaniu się kamienia marki Calgon Powerball skutecznie chronią każdą pralkę przed kamieniem . Dodawaj Calgon Powerball do każdego prania jako dodatek do zwykłego środka piorącego. Kamień, brud i osady z detergentów mogą się osadzać (więcej...)

45.82 PLN
PODGLĄD

Calgon Hygiene+ Gel odkamieniacz do pralki 750 ml

Odkryj Calgon Hygiene + Gel, który chroni pralkę przed kamieniem, brudem i nieprzyjemnymi zapachami, pozostawiając ją higienicznie czystą. Żel Calgon Hygienełączy w sobie ochronę przed osadzaniem się kamienia i składniki antybakteryjne, aby usunąć 99,9% bakterii z pralki. *chroni przed brudem i kamieniem *żelowa konsystencja *zapobiega powstawaniu kamienia ELIMINUJE 99,9% BAKTERII Pozostawia przyj (więcej...)

33.46 PLN
PODGLĄD

Calgon Hygiene+ Tabs odkamieniacz do pralki w tabletkach 15szt

Odkryj odkamieniacz do pralki w tabletkach Calgon Hygiene+ Tabs! Tabletki chronią pralkę przed odkładaniem się kamienia i gromadzeniem się osadu, brudu i osadów z detergentów. Unikalna formuła Calgon zawiera polikarboksylany, które zmiękczają wodę i zapobiegają dalszemu osadzaniu się kamienia. Calgon Hygiene+ Tabs jest całkowicie bezpieczny dla odzieży. Chroni przed Kamieniem Chroni przed Brudem C (więcej...)

29.29 PLN
PODGLĄD

Calgon Proszek odkamieniacz do pralek 500 g

Calgon odkamieniacz do pralki w proszku 500g na 20 prań. Calgon chroni pralkę przed odkładaniem się kamienia i gromadzeniem się brudu i osadów z detergentów. W skład unikalnej formuły Calgon wchodzą polikarboksylany, które zmiękczają wodę, zapobiegając dalszemu osadzaniu się kamienia. Calgon działa prewencyjnie już od pierwszego prania. Nie rozpuszcza jednak osadu, który już się odłożył. Dzięki zn (więcej...)

25.81 PLN
PODGLĄD