Calgon

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Calgon tabletki do prania zmiękczające wodę 30szt

CALGON 30szt Powerball Tabs Tabletki do pralek przeciw osadzaniu się kamienia - 30 sztuk - bezpieczne dla tkanin - skuteczna ochrona pralki Tabletki do pralki przeciw osadzaniu się kamienia marki Calgon Powerball skutecznie chronią każdą pralkę przed kamieniem . Dodawaj Calgon Powerball do każdego prania jako dodatek do zwykłego środka piorącego. Kamień, brud i osady z detergentów mogą się osadzać (więcej...)

33.79 PLN
PODGLĄD

Calgon 3w1 Proszek do pralek przeciw osadzaniu się kamienia (20 prań) 500 g

Bez Calgonu Kamień, brud i osady z detergentów mogą się osadzać na bębnie oraz zatykać filtry i rury. Może to stanowić źródło brzydkich zapachów, pogarszając efekty prania, a nawet doprowadzić do zepsucia się pralki. Z Calgonem 2w1 Skuteczna ochrona przed kamieniem. Dzięki zneutralizowaniu twardej wody, Calgon zapobiega powstawaniu kamienia i chroni najważniejsze części pralki. Dodatkowo, pozostaw (więcej...)

12.77 PLN
PODGLĄD

Calgon Original proszek do czyszczenia pralki 350 g

Proszek do pralki skutecznie chroni przed kamieniem i zapobiega osadzaniu się brudu oraz osadów z detergentów. Bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin.• chroni przed kamieniem• zapobiega osadzaniu się brudu• chroni przed przykrymi zapachami• dba o wewnętrzne elementy pralkiSposób użycia: Dodaj Calgon do zwykłego środka piorącego do komory prania zasadniczego. Dozuj ilość środka piorącego rekomen (więcej...)

26.83 PLN
PODGLĄD

Calgon Hygiene+ Gel odkamieniacz do pralki 750 ml

Odkryj Calgon Hygiene + Gel, który chroni pralkę przed kamieniem, brudem i nieprzyjemnymi zapachami, pozostawiając ją higienicznie czystą. Żel Calgon Hygienełączy w sobie ochronę przed osadzaniem się kamienia i składniki antybakteryjne, aby usunąć 99,9% bakterii z pralki. *chroni przed brudem i kamieniem *żelowa konsystencja *zapobiega powstawaniu kamienia ELIMINUJE 99,9% BAKTERII Pozostawia przyj (więcej...)

40.98 PLN
PODGLĄD

Calgon 3w1 Tabletki do pralek przeciw osadzaniu się kamienia (15 sztuk) 195 g

Calgon 3w1 Tabletki do pralek przeciw osadzaniu się kamienia 195 g (15 sztuk) Bez Calgonu Kamień, brud i pozostałości po detergentach osadzają się na bębnie, w filtrze i w rurach. Może to nie tylko doprowadzić do zniszczenia pralki, ale również może być źródłem brzydkiego zapachu, co uniemożliwia osiągnięcie perfekcyjnych efektów prania. Z Calgonem 3w1 Dzięki 3 neutralizującym właściwościom, Calgo (więcej...)

32.86 PLN
PODGLĄD