Dermaglin logo

Dermaglin

Firma Dermaglin słynie z wydobycia i przetwarzania zielonej glinki kambryjskiej, która jest bardzo cennym i unikatowym komponentem używanym do produkcji kremów, maseczek, szamponów, past, emulsji, kąpieli itp. Produkty Dermaglin dzięki wysokiej jakości znane są w krajach Skandynawii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Litwy oraz cenione w rodzimym kraju Polsce.

Przetworzona filtrowana zielona glinka kambryjska firmy Dermaglin dostarczana jest do zakładów gabinetów kosmetycznych.
Kambryjska glinka genetycznie jest najstarszą na ziemi skałą osadową powstałą na wskutek “kambryjskiej biologicznej wielkiej eksplozji” 570 mln lat temu. Wydobywana jest na głębokości 40 metrów bez interwencji chemicznej w najbogatszym i dziewiczym ekologicznie rejonie Europy – Zatoce Fińskiej. Proces suszenia przeprowadzany jest na słońcu, przez co dodatkowo wzrastają właściwości lecznicze glinki.

Każda wydobyta partia poddawana jest wnikliwej analizie mikrobiologicznej i radiologicznej, co jest gwarancją czystości jej unikatowego składu.

Doskonałe właściwości zielonej glinki kambryjskiej zostały potwierdzone w trakcie stosownych analiz laboratoryjnych w ośrodkach badawczych.

Dermaglin

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA