Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
LUKSUSOWY KREM DO CIAŁA EKSTRAKT Z PERŁY

Fergio Bellaro LUKSUSOWY KREM DO CIAŁA EKSTRAKT Z PERŁY 300 ml

Specjalnie dobrane składniki kremu zatrzymują wilgoć i pozostawiają ją jedwabiście gładką. Regularne stosowanie pomaga ujędrnić skórę oraz łagodzi uczucie suchości. Krem do ciała odświeża skórę i pozostawia na skórze pobudzający zapach. Perły są źródłem cennych minerałów, które pomagają w głębokim odżywieniu skóry i jej wygładzeniu. Ekstrakt z perły jest znany ze swoich właściwości spowalniających (więcej...)

15.10 PLN
Podgląd
LUKSUSOWY KREM DO CIAŁA ZŁOTY

Fergio Bellaro LUKSUSOWY KREM DO CIAŁA ZŁOTY 300 ml

Regularne stosowanie pomaga ujędrnić skórę oraz łagodzi uczucie suchości. Krem do ciała otuli Cię luksusowym zapachem. Zawiera świetliste, złote drobinki, które nadają skórze blasku i zdrowego wyglądu.

15.10 PLN
Podgląd
SZAMPON DO WŁOSÓW Z EKSTRAKTEM Z JEDWABIU

Fergio Bellaro SZAMPON DO WŁOSÓW Z EKSTRAKTEM Z JEDWABIU 500 ml

Szampon z wyciągiem z jedwabiu poprawia miękkość i gładkość włosów. Jego nawilżające składniki chronią włosy, dodają im blasku i objętości, ułatwiają układanie, poprawiają elastyczność i ograniczają łamliwość włosów. Szampon jest polecany do włosów suchych i zniszczonych. Ekstrakt z jedwabiu wnika we włosy od cebulek i zapewnia im ochronę, jednocześnie poprawiając ich kondycje, dla zdrowo wyglądaj (więcej...)

15.10 PLN