Head&Shoulders

Światowy lider w pielęgnacji skóry głowy i zwalczaniu łupieżu

Misją jest uwolnienie świata od łupieżu.

W 1961 roku na rynek trafiła marka Head & Shoulders, która po raz pierwszy zaprezentowała konsumentom produkty przeciwłupieżowe, których stosowanie okazało się nie tylko skuteczne, ale także przyjemne.
Od tamtej pory minęło pięćdziesiąt lat, a firma wciąż jest liderem w dziedzinie niezawodnej pielęgnacji włosów, oferując szampon nr 1 na świecie. Marka stale wprowadza innowacje, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Przez ponad 200 testów klinicznych, przeprowadzonych aż 225 razy, udowodniono skuteczność produktów.
Dlatego Head & Shoulders to marka, która cieszy się największym zaufaniem i jest najlepiej sprawdzoną marką szamponów przeciwłupieżowych.
Badania i doskonałej jakości produkty zapewniają klientom niezawodną ochronę przed łupieżem i zdrowy wygląd włosów.

Head&Shoulders
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Head&Shoulders Anti Hair Fall Szampon przeciwłupieżowy 400 ml

Pożegnaj się z łupieżem, sięgając po przeciwłupieżowy szampon do włosów Head & Shoulders Anti Hair Fall z kofeiną, który uniemożliwia wypadaniu włosów (dotyczy wypadania związanego z ich łamliwością). Jego formuła Microbiome Balance pomaga zwalczać podstawową przyczynę łupieżu, przeciwdziałając łuszczeniu się, swędzeniu i przesuszeniu skóry głowy i gwarantując natychmiastowe uczucie odświeżenia i (więcej...)

19.68 PLN
PODGLĄD

Head&Shoulders Deep Hydration Szampon Do Włosów Coconut 400 ml

Szampon przeciwłupieżowy Deep Hydration z olejem kokosowym delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, jednocześnie pozostawiając je nawilżone i o długotrwałym zapachu kokosa. Zaawansowana formuła Derma&Pure skutecznie zwalcza problemy swędzącej, tłustej i suchej skóry głowy, zapobiegając łupieżowi, zanim jeszcze stanie się widoczny. Szampon Deep Hydration został opracowany w taki sposób, aby zapewn (więcej...)

19.68 PLN
PODGLĄD

Head&Shoulders Itchy Scalp Szampon przeciwłupieżowy 400 ml

Kojący szampon do włosów Head & Shoulders Itchy Scalp to innowacyjna przeciwłupieżowa formuła, która nada włosom miękkość i blask. Kosmetyk skutecznie zwalcza problem łupieżu, a także swędzącej i suchej skóry głowy. Ponadto chroni, nawilża i pielęgnuje włosy, a także redukuje suchość skalpu. Kosmetyk jest idealny do codziennej pielęgnacji.Head & Shoulders Itchy Scalp to przeciwłupieżowy szampon (więcej...)

20.78 PLN
PODGLĄD

Head&Shoulders Classic Clean Szampon 2w1 200 ml

Szampon przeciwłupieżowy Classic Clean 2 w 1 z odżywką oczyszcza włosy i zapewnia im piękne nawilżenie. Szampon został opracowany z myślą o pięknie miękkich włosach, które są intensywnie nawilżone i do 100% pozbawione łupieżu (łupież widoczny, przy regularnym stosowaniu). Zaawansowana formuła Derma&Pure skutecznie zwalcza problemy swędzącej, tłustej i suchej skóry głowy, zapobiegając łupieżowi, za (więcej...)

10.61 PLN
PODGLĄD

Head&Shoulders Citrus Fresh SZAMPON DO WLOSOW 200 ml

Szampon Citrus Fresh skutecznie oczyszcza tłuste włosy i przetłuszczającą się skórę głowy, zapewniając uczucie świeżości i trwały, świeży zapach. Szampon cytrusowy został opracowany z myślą o pięknie miękkich włosach, które są intensywnie nawilżone i do 100% pozbawione łupieżu (łupież widoczny, przy regularnym stosowaniu). Zaawansowana formuła Derma&Pure skutecznie zwalcza problemy swędzącej, tłus (więcej...)

10.61 PLN
PODGLĄD

Head&Shoulders Classic Clean SZAMPON DO WLOSOW 200 ml

Szampon Head&Shoulders Classic Clean to przeciwłupieżowa formuła, która nada włosom miękkość i blask. Formuła szamponu skutecznie zwalcza problem łupieżu, a także swędzącej i suchej skóry głowy. Szampon Head&Shoulders bardzo starannie oczyszcza włosy i skórę głowy, pozostawiając je czyste i świeże. Formuła potrójnego działania chroni, nawilża i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy a te przy regularny (więcej...)

9.83 PLN
PODGLĄD

Head&Shoulders Apple Fresh Szampon Przeciwłupieżowy 400 ml

Head&Shoulders Apple Fresh Szampon Przeciwłupieżowy - usuwa do 100% łupieżu - działa na skórę głowy pomaga przywrócić jej naturalna równowagę oraz piękne włosy

20.78 PLN
PODGLĄD

Head&Shoulders Classic Clean Szampon przeciwłupieżowy 2w1 225 ml

Szampon przeciwłupieżowy Classic Clean 2w1 zodżywką oczyszcza włosy izapewnia im piękne nawilżenie. Zaawansowana formuła Derma&Pure skutecznie zwalcza problemy swędzącej, tłustej isuchej skóry głowy, zapobiegając łupieżowi, zanim jeszcze stanie się widoczny. Formuła ta została opracowana zmyślą opięknie nawilżonych włosach iskórze głowy do 100% bez łupieżu (widoczne oznaki łupieżu, przy regularnym (więcej...)

18.77 PLN
PODGLĄD